• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
pěkné ráno

no, já žádnou megapárty neplánovala, pozvala jsem jen naše na kafe, pže pro malou měli pyžamko, ale ozvala se ještě švagrová, že je na nákupech v Plzni a jestli můžou popřát Terce, tak tu hned bylo o tři lidi víc a u nás v pidi obejváku to vypadá, že je narváno :grinning: , za 14 dní má Teri narozeniny, tak jestli nebudu rodit, tak si to zopáknem.....,mmch, upekla jsem mraženej štrůdl z penny a nasypala do misek brambůrky a oříšky, tatínek koupil víno, uvařila jsem kafe a to bylo vše...stejně jsem večer padla za vlast
16. říj 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Pant máš nádhernou holčičku. To musela být super oslava :wink: nás to čeká příští víkend - Kačenka má teď v pondělí 2roky. Jinak holky poraďte prosím. Před pár dny jsem Kačce pustila DVD Hello Kitty a netušila jsem co tím spustím. Káča teď každý den pořád - pokud jsme doma otravuje, že prostě Kitty a sápe se po ovladači atd. Nevim absolutně co s tím, jakmile jí to člověk nepustí tak samozřejmě scéna jak z filku(máme ttrochu více vztekací období - jde až na zem :frowning2: ) Jako fakt šílený. Zkusila jsem jí pustit něco jinýho a nezájem - jediný co chce je Kitty. Myslíte, že jí to přejde?
16. říj 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia pouštěj jí to, dokud jí to bude bavit, my to máme taky tak, vždycky je v oblibě něco, pak to přejde a zase něco jinýho :grinning:
16. říj 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia Jo to dobře znám-teď máme období Franklin :grinning: před tím to byl Schrek a to běží třeba i 2x 3x za den..............někde jsem četla,že děti chtějí vidět stále a tu jednu pohádku aby se ujistili,že to skončí vždycky stejně.......taky jsme měli období krtečka,červený traktůrek,nemo apod. :sweat_smile: teď hledí na Garfielda,tak si myslim že nastane změna..............sme nemocní a tak mu to pouštim,protože nemam ani chuť ani sílu ho nějak jinak zabavovat .
Přejde to určitě :slight_smile: na nějakou jinou pohádku :wink:
16. říj 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem se lekla, že vychovávám televizního maniaka. :grinning: :grinning: :grinning: Mě už z toho trochu hrabe, pořád dokola, jen ta melodie už mi leze na nervy :sweat_smile: hlavně jsem to potkala omylem před asi půl rokem v trafice a ono to má více dílu, které samozřejmě už nejsou k sehnání. Teď jsem je našla alepoň na netu a objednala. :grinning:
16. říj 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia jj, to znám, ale už jsem se tak nějak naučila to nevnímat :sunglasses:
16. říj 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina Ona se právě ani jinak zabavit nedá - je to hlavička tvrdohlavá(po kom asi :grinning: ) to před ní klidně můžu tancovat na hlavě a ona nic. Docela mě mrzí, že právě jiný pohádky vůbec. Protože první co jsme zkoušely byl krteček a ten vůbec nezájem . . .tak snad k tomu dojde. Dneska jí dokonce ani nezaujal Lokomotiva Tomáš co je v animáčkovi - jindy ho úplně žere. Jediný co od rána slyším je Kittý. :rolling_eyes:
16. říj 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a jaký jste měli období vzdoru?
16. říj 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima To je asi nejideálnější reakce. :wink:
16. říj 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi každé dítko má v určitou dobu svoji oblíbenou pohádku, s tím se nic nenadělá, i když to leze na nervy. U nás jsme se dokonce ve 4 letech dopracovali k tomu, že Kity se strašně zalíbili Piráti z karibiku. Nechápu, že jí nevadily ty příšery. Nicméně Jack byl její miláček. Tehdy jsme zrovna šli trhat mandle do nemocnice a dostala k svátku knížku s Piráty z karibiku. Tak v nemocnici aspoň na dobrou noc líbala knížku, jako Jacka, když se nemohla dívat :grinning: Ale buďte v klidu, ono to s přibívajícím věkem přejde :wink: Teď už se teda 2x za sebou na stejné nedívá. Třeba "jen" 2 x v týdnu :grinning:
16. říj 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia my máme období vzdoru non stop už asi od třičtvrtě roka, malá je paličatá a jak brzy začala mluvit i chodit, tak se prosazuje šíleně :confounded:
16. říj 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak teď mi malej začal hodně vzdorovat u oblíkání-je horší jak ženská-Když mu něco donesu,že oblečem,tak začne že to nechce a pak začne i brečet a že chce něco jinyho......manžel by se s nim tak nepáral,ale ja jdu s nim ke skříni a dám mu tak ze 2-3 věcí vybrat....někdy je to v pohodě- vybere si a je pokoj,ale zrovna včera než sme měli jek k doktorce,tak začal řvat,že nechce mikinu ani svetr,po delším vysvětlování,že venku je už zima apod.mi to už pak přišlo jako z trucu,že to nechce :frowning2: no mě málem ruply nervy,protože toho už na mě bylo moc..........myslela jsem že začnu z toho zorčílení rodit :grinning:
16. říj 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak nas petan ujizdi na pohadce auticka :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz me z te hohadky hrabe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
jinak u nas je to porad nic moc..petan nchce moc jist vzdy dela sceny a uz vubec se nechce oblect ani prebalit..porad ma plenky..jak ho dam na nocnik radej nepujde i tyden na velkou i malou :angry: :confounded: :cry: ma uplne zachvaty :confused: nedajboze si vycistit zuby..rev jak v opicarne :confounded: a mohla bych pokracovat na cele strance :rolling_eyes: .....

vcera jsem byla na nehtikach a mam je dlouhe a fialove..tak snad nebudu jeste rodit...holky muzou bejt v nemocnici nehty u porodu ci cisare?no ja je mam uz 12 let krom petanoveho porodu a tehu pac me nic nedrzelo tak prave nevim jestli to musim sundat :cry:
16. říj 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vkládám fotky pupíku. Musím najít nějakou oběť, co mě vyfotí. Ty fotky jsou děs.
16. říj 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka To nevím. Ale mám za to, že když jdeš na operaci, tak nesmíš mít nalakované nehty. Protože oni podle nehtového lůžka sledují, jestli se nic neděje. Jakože ho zmáčknou a vidí, jak se prokrvují. Nevím, jestli je to tak i u porodu.
16. říj 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcelarenko fotky sou krasny ja mam jen s bleskem pred zrcadlem a maji sve kouzlo :slight_smile:) krasny pupik...jinak holky taky se vam tak blbe dycha a tezko spi? se budim asi po 3-4 hodinach a pak nemuzu usnout hlavou mi srotuji sileny myslenky, bych potrebovala najit nekde na hlave cudlik a vypnout :slight_smile:)...jinak drzim pesticky vsem maminkam, uz to mame za par tak at to zvladnem
16. říj 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sunnny..me posledni tyden zase desne boli trisla a taky jako klouby..ze se porad prevracim a pak radej ani nelezim jako to boli :confounded:

kacko..pekne fotecky :dizzy_face:
16. říj 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky,
to je dneska dušičkové počasí. Já jsem ted dodělala koupelnu a jsem zbitá jak pes, ještěže vysavače se chopil manža :dizzy_face:
Vcel....pěkný pupík, ve skutečnosti mi připadá menší :dizzy_face:
Sunn....já spím špatně od 5. měsíce, hrozně mě bolely kyčle, ale poslední měsíc je to naopak zase lepší. O funění ani nemluvím, včera jsem byla s hafanem a už jsem mlela z posledního, fakt jak lokomotiva :unamused:
Večer směr kino Zlín, tak snad se to bude mimískovi líbit :sweat_smile:
16. říj 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak naše Terka nejprve ujížděla na krtečkovi.....teď je to každý druhý den něco jiného.Se vztekáním je to asi tak jak u ostatních,naštěstí se zatím neválíme vzteky po zemi, ale co není, může byt.

Katy.....hezký pupík a souhlasím s dandy :grinning:
Dandy.....to kino normálně závidím....už sem pěkně dlouho nebyla

dneska sme si s Terezků užívali kolotoče a hodového pohoštění v Ostrohu a jelikož nám táta dnes utekl na celou noc do práce,tak půjdu spat asik zároveň s Terků,protože su utahaná víc jak ona :slight_smile::slight_smile:
16. říj 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
obdobi bzdoru je neskutecne - ja si ho zatim zazila zatim jenom u netere a synovce a ...jak to vidim brzo nas to ceka aj s temato mimiskama.

Holky taky vys tak boli zada? me uplne desne uz nemuzu ani chodit, ani sedet, ani lezet, normalne jsem se pristihla ze me tecou slzy bolesti....do toho me zase napuchla totalne oblast genitalii a boli me leva kycle......se muzu zblaznit, chodim jak nejaky duchodce - hruza a des

Jinak ja ted spim pomerne bud dobre- ze mam takove koma ze se probudim treba az za 7 hodin a ani se nebudim na zachod, nebo spim tak lehce ze co hodinu, hodinu a pul jsem vzhuru a furt chodim na zachod......proste zalezi jak to prijde.

Jinak dosila jsem si dneska dalsi povleceni a usila jsem si aj tu zavinovacku (abych furt nemela dilema jakou koupit - tak co povleceni to si usiju jednu a je to :slight_smile: ) jenom to pofotim a hodim vam to sem :slight_smile:
16. říj 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak ta moje příšerka má najednou horečku jak sviňa(38,5), ale nic jinýho. Tak jsem teda zvědavá co z toho vyleze. Kurňa to člověk nemůže mít chvilku klíííd :frowning2:
Vcel - pupík je krásnej
Sunny - budím se taky tak cca. každý 3 - 4hoďky a pak nemůžu zabrat, jelikož manža občas chrápe. A čím víc se snažím usnout tím víc mi nakonec vadí i jeho dýchání :sweat_smile:
Basska - já se na to období vzdoru právě tak blbě ptám, jelikož mi přijde, že mám snad nejzlobivější dítě :sweat_smile: Kačky bratránek je sice o půl roku mladší, ale ten má snad svatozář. To je neskutečně hodný, klidný dítě. A od kamarádek co mají děti cca. stejně starý jako Kačka tak jsou taky v pohodě - žádný vztekání. Vlastně jen jedna kamarádka říkala, že malej se jí taky vzteká dost šíleně.
16. říj 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, došla jsem ted z návštěvy a jsem úplně vyřízená :cry: s tím spaním to mám taky tak, někdy spím skoro celou noc a ještě si schrupnu přes den, někdy se budím za noc při každým převalení, mám těžký břicho, záda... a manža už má chudák skoro přechodnej pobyt v obýváku, páč jak nemůžu spát a on chrápe, tak bych z kůže vyletěla. S tím vzdorem jsem zvědavá, snad nebude malá po mě :confounded: já jsem sebou sekla o zem, řvala až jsem byla modrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nic, jdu si lehnout, dobrou noc a držte se :slight_smile:
16. říj 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Máti mi tvrdí, že já ani brácha jsme vzteklý vůbec nebyli a tchýně mi říká, že manžel taky byl naprosto v pohodě. Takže dědičný to asi nebude. I když si myslím, že se to kolikrát raději co nejrychleji zapomene :grinning:
16. říj 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
prejeme peknou nedelku
dneska je tam kosa jak blazen tak asi budeme celY den doma at se malemu nepritizi.....

bass...taky me boli leva kycle a zada jak svina :pensive:

uz aby se rodilo :confused:
17. říj 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko, jojo, zima venku je :frowning2: zvlášť těm, co nedopnou jedinou bundu, že? :grinning: :grinning: :grinning: taky už začínám počítat každej den, jsem unavená a protivná :confounded: holky držte se i s těma bolístkama, už jen chvilku :wink:
17. říj 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou neděli všem maminkám :dizzy_face:
dneska máme fofr oběd, dělám lososa a salát, abych se z toho zdravého menu nepo.... :grinning:
Kino včera dobrý, akorát hráli Habermannův mlýn, což je z války a myslela jsem, že prcek vyskočí :sweat_smile: Ty efekty mu moc dobře nedělaly, omlouvala jsem se mu celou cestu domů :sweat_smile: Ale jinak film doporučuju.
Já jsem asi divná....bolí mě všechno, funím jak medvěd, mám nateklé nohy i prsty, nemůžu se ani zohnout, ale přesto si to užívám :grinning: Pořád si říkám, jak to bude divné, až se mi nebude vrtět břicho a nebudu si s ním vykládat :slight_smile:
17. říj 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Já si říkám, ať je malá ještě tam. Že nějaké to nepohodlí a bolení přežiju. Záda mě bolí pořád, funím též a od poslední kontroly mě bolí kdeco. Stát nebo chodit vydržím jen chvilku, pak břicho tvrdne a začne mě pobolívat v podbřišku. Dneska cítím asi všechny kosti dole. Ale pořád si přeci jen můžu odpočinout, což až se malé narodí asi moc nebude. Takže ať je ještě v domečku :wink:
17. říj 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak páteční kontrola dopadla hrozně... malá měla 170/min a já měla tlak 150/90 a to beru prášky na tlak, CS 4 (týden předtím jsem měla CS1) a otoky jak blázen, tak mě doktorka poslala hned do nemocnice... takže odpoledne jsme jeli do nemocnice, tam mi naměřili normální tlak, monitor taky v pořádku (150/min)..udělali mi utz : podle PM jsem 35+1 a podle utz vypadá malá 36+3 a váhový odhad máme 3068g ... takže zítra ráno na kontrolu do nemocnice a uvidíme jestli si mě tam nechají... obvodní gyndařka naznačovala, že malá by to utáhla, protože to možná dopadne tak, že mi budou muset ukončit těhotenství porodem, aby se malé a mě nic nestalo... takže jsem zvědavá na zítřek, ale zároveň mám strach... uvidíme jaké bude CS.... krásnou a klidnou neděli všem...
17. říj 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iff_kov Budu držet pěstičky, ať je všechno OK. Mě CS ani neměří, takže nevím. Ale tlak je sviňa, takže hlavně buď v klídku, ať jste obě ok. :wink:
17. říj 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:rolling_eyes: neděle venku je škaredě nic moc na práci-tak že by sme jeli rodit????asi nee-nemám takovej pocit,ale ráda bych už jela :wink: teď už můžu..............
17. říj 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek