• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@iff_kov taky mi cs neměří........ještě aspoň do 38tt vydržet :slight_smile:
17. říj 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
do toho 38tt by to bylo fajn, ale jestli by to mělo ohrozit jednu z nás, tak radši dřív... malá už by to zvládla..
@vcelaranka děkuju... snažím se být v klidu, ale moc to nejde, hlavně před spaním :frowning2:
17. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iff_kov držím palečky :wink: Zvládněte to holky, hlavně odpočívej s nohama nahoře, at nedráždíš ten tlak :wink:
17. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iff_kov Moc moc držím palečky, hlavně ať jste obě v pořádku. :wink:
17. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iff_kov drz se holka, doufam ze se brzo ozves ze mimi jeste zustava u tebe :slight_smile:

JInak s teda chlubim vlastni vyrobou po dobu vcerejsiho harryho pottera :slight_smile:
Aspon se doma nenudim, jinak ....bych asi.......uz me to doma nebavi, uz se tesim az budu trajdat s kocikem a buduv pohode :slight_smile:
17. říj 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Ty brďo, zlaté ručičky :wink:
17. říj 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bass..krasne :dizzy_face:
17. říj 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Bomba, můžeš dělat na kšeft :wink:
17. říj 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iff_kov moc držím pěsti, neboj všechno dobře dopadne a na těch pár dnech už asi ani nezáleží :slight_smile: drž se
17. říj 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska jsi moc šikovná :wink:
17. říj 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky počítadlo mi píše 32dní do porodu....
17. říj 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iff_kov já vím, ještě by to chvilku chtělo...myslela jsem to tak, že by to malá zvládla dobře i teď, tak ať se tolik nestresuješ, že to dopadne určitě dobře :slight_smile: ale chápu, že se to lehce říká :frowning2:
17. říj 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hlavne klid,
ja se tesim uz do te poradny v patek - co me rekne (zkusim ho ukecat na utz aby mi potvrdil to pohlavi a snad me rekne aj odhad kdyz tam bude nejak dokrot na zaskok).......uz se nam to krati, ale v kazdem pripade..to nechci uspechat (nevim jak vy) :slight_smile:
17. říj 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iff_kov ty kokso, tak to je mazec. Budu držet palečky a ať to dopadne jakkoliv, tak hlavně ať jsi ty i malé v pořádku.
17. říj 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré pozdní ráno,tak a máme zase pondělí :unamused: čekat až do čtvrtka-ach jo-jela bych na kontrolu hnedka......čím víc se to blíží -tím jsem zvědavější jestli se to dole nějak pohlo-či co!?!?!Čekání nesnáším :rolling_eyes:
Včera jsem byla u sestry slavit neteř.3roky a svátek................no musela s tou menší(9měs.) odjet na pohotovost-měla 39,6 teploty a neklesalo to ani po nurofenu-tak si je tam nechali.To je hned!!!!!!!po čem hovno :confounded: s prominutím :wink:
18. říj 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
holky klid uz to mame za par..me uz to taky nebavi ale pockejte az budem rikat ze to mimi jeste melo chvilku zustat u nas....
kamoska porodila o 7 tydnu drive a mala je uplne v poho tak uz bych se ted nebala...

dneska u nas prsi tak nevim co budem delat cely den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno maminy,

taky přemýšlím co dělat v takovém nečase, přemýšlím, že vyrazím do města, chtěla jsem pořešit nějaké vánoční dárky aspon pro manžu, pak už nebude kdy a já když nemám všechno nachystané, tak jsem nervní :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když hodně věcí se snažím řešit přes net....no a pro zbývající členy rodiny se pro tento rok Ježíšek zastřelil :sweat_smile:
Z mého okolí všechny maminy v poslední době rodily o 14 dní dřív, krom jedné....Ta byla po termínu, nechali ji trpět skoro 18 hodin a pak ji vzali na císaře, protože se přestala otvírat :confounded:
18. říj 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Venku je hnus :confounded: Mě už taky šibe a těším se na příští kontrolu za týden. Večer mi vždycky běží myšlenky a tak nemůžu spát. Na jednu stranu, abych neporodila dřív, na druhou stranu, že kdyby to bylo v termínu, tak že malé bude moc velké s tím váhovým odhadem, co mi udělal. Prostě si odporuju :unamused:
18. říj 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko,
holky taky je vam tak zle, me v noci tak ...otrepala zima a tak me bolelo bricho a stale boli, ze jesti to neprejde tak asi pujdu na photovost - no doufam ze to prejde totok.....faaaakt mam pocit ze me to uz takto nebaviiii
18. říj 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak me je pomerne dobre..ale uz se moc tesim na elenku :dizzy_face:
18. říj 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska mně se teda dneska strašně špatně dýchá, malý asi tlačí kde nemá, nevím jak si sednout a jsem unavená z každého pohybu:slight_smile: Ze by zase poslíčci? Zkoušelas horkou vanu? Na kurzu říkali, že pokud jsou to poslíčci, tak to přejde, pokud ne, tak sledovat jestli jsou kontrakce a hurá do porodky :wink:
18. říj 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je pravda-po horké vaně to buď přejde nebo se to naopak rozjede :grinning: Mě šíleně,ale fakt šíleně začala tak 3 dny zpět pálit žáha-a to mělo právě ustoupit jak klesne bříško-no tak asi nekleslo a malej je tak velkej,že hlavičkou naléhá a přitom nahoře tlačí strašně.................ta žáha mi bude asi nejméně chybět po porodu a nejvíce asi ten pocit,když se mimi hýbe :slight_smile: no teď už to prostě ven musí,ale kdy??????????,toď otázka :wink:
18. říj 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě pro zajímavost..............obvod pupku 135cm :sweat_smile:
18. říj 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Mně je taky zle, už 3.den.. v noci mám taky snad zimnici nebo co, do toho mně vždycky pálí žáha jak kdybych s prominutím požrala žiletky a ráno pak jdu bohužel i zvracet.. žaludek mám naruby, takže akorát popíjím ledovou pepsinu a uzobávám neochucenou dušenou mrkev po kostičkách a semtam kousnu do rohlíku.. Břicho mám jak šutr skoro furt a bolí mně úděsně taky skoro furt.. ve čtvrtek jdu na gyndu, tak uvidím, s čím přijde doktor.. já mám ale od 15-ti náběh na žaludeční vředy, tak se k nim možná díky mimču "konečně" dopracuju.. :-/
18. říj 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina tak to jste ještě větší obříci jak my :slight_smile: My máme 119 cm :dizzy_face:

@lucbuc vydrž holka, i když to musí být pěkně nepříjemné, já jsem nezvracela za celé těhotenství ani jednou takže si to nedovedu představit, ale soucítím s tebou :sweat_smile:
18. říj 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak kontrola v nemocnici proběhla takto, ale moc tomu nerozumím... normotonus, děloha ovoidní, PPH, OP+ prav. ; čípek na falangu, mediosakrálně, střední konzistence, hrdlo uzavřeno, hlavička naléhá ve VB, VP neteče ... rozumíte tomu?? děkuju za vysvětlení .... další kontrola v pondělí, pokud bych krvácela, praskla mi voda, necítila bych pohyby tak mám přijet okamžitě...
18. říj 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iff_kov no všemu nee,ale podle mě hrdlo uzavřeno a hlavička naléhá je vpořádku-neotvíráš se ale malá še sune dolu :slight_smile: ja myslim,že je vše v pořádku a ty příčiny kdy se tam objevit dřív mi říkají každou návštěvu,takže to je normální.......
18. říj 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iff_kov jejda, tak to je fakt pro doktory :sweat_smile: A to Ti neřekli lidsky? To já bych to z nich asi vypáčila :angry: Z tohoto akorát tak rozumím, že máš kulovitou dělohu, bez kontrakcí, plod je hlavou dolů, neotvíráš se, hlavička naléhá na vchod, plodová voda neuniká :sweat_smile: Aspon si myslím, nejsem dr. :sweat_smile:
18. říj 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc ty brďo, tak to je něco :frowning2: ještě zvracet takhle na konci... mě to stačilo první tři měsíce. Drž se holka, uvidíš, co Ti řeknou na kontrole :wink:
18. říj 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iff_kov tak nakonec kontrola dopadla dobře, to je moc fajn :slight_smile:
18. říj 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek