• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Jinak teda mě je relativně dobře. Cítím se děsně těžká a unavená, ale nějaký bolesti nebo tak nemám. Břicho mám pořád nahoru a ani tvrdnutí, ani poslíčci. Jsem spíš nervozní, že zatím žádný známky přípravy (38. týden), ale zase si říkám, že to pak může přijít ráz na ráz. No uvidíme no... držte se kočky :wink:
18. říj 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavicky na jednu stranu jsem ráda, ale už jsme se na ní moc těšili... budeme si muset počkat..
18. říj 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@iff_kov jojo, úplně chápu, taky bych už nejradši byla z porodky doma s maličkou. A pak si říkám, ještě vydrž, Prťka :grinning:
18. říj 2010 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucbuc no tak s tim jsme na tom stejne, me v noci mrazi, tvrdne me brihco, rano mi nastesti je uz jenom na zvraceni - problila jsem se uz dost.........bojuju ted lezenim .......toz uvidime.
18. říj 2010 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
hlásím se stále 2v1, dneska jsem byla u kadeřníka, vyřídila jsem si mateřskou na sociálce, tak už můžu rodit :grinning:

v noci spím blbě, budím se pořád na záchod, a když se probudím úplně, tak apk nezaberu, dneska jsem byla v noci skoro tři hodiny vzhůru

pupek tvrdne, malej se mi tlačí vpravo pod žebrama ven, asi chce vylézt tudy :angry: , jakk je večer, tak už jsem nadmutá jako koza a nemotorná,brzy utahaná..no poslední dny si fakt užívám, pokud bude malej jako terka, tak snad vyleze dřív :wink:
18. říj 2010 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte čekatelky listopadové :wink:

přidám vám sem moje pocity, tak měsíc nespím, jen lehce a téměř každou půl hodinu chodím na záchod. Malá se hýbe jako čertík v krabičce a asi chce jít ven žebrama a děsně se ve mě šponuje.
Co se bolestí týče, tak klasika žáha pálí, až to bolí a je mi na zvracení, trnou mi nohy a děsně bolí v podbřišku a břicho, to jsou mi večery :angry: :angry: :angry: .
Přes den se mi už nic nechce a jsem čím dál víc unavenější, až teď konečně dopoledne spím :sweat_smile: a nic mi nechutná :confounded: . První poslíčky máme za sebou, tak uvidím kam to povede dál :slight_smile: .

Jinak malá má odhaden 3 kg, odezvy na jedničku, bříško mám dole a jsem užší.

No ten konec už není nijaká hitparáda :confounded: , ale stejně je to nádherný stav :slight_smile: .

Držte se holky, to zvládneme.
18. říj 2010 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Já už sice miminko mám a v listopadu mu bude rok :slight_smile: . když sem si vás četla rychle sem vám začala závidět to těšení na miminko. Sice jsem se v noci budila a byla jsem vystrašená a nervózní, ale klidně bych si to dala ještě raz.... Moc vás zdravím hlavně prvorodičky jako jsem byla já, a držím vám pěsti. Přeji vám všem rychlý porod bez komlikací. :slight_smile:
18. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka87 Díky za přání :slight_smile: Malá bude mít za chvíli první narozeninky, tak dobře oslavte. :slight_smile:
Tak jsem si byla schválně taky změřit ten pupek a v nejširším bodě teda 104 cm :slight_smile:
Dnes jsme byli ještě dokoupit vaničku, tak snad už máme všechno. Zítra je u nás dětský bazárek, tak se skočím mrknout.
18. říj 2010 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
pěkné ráno!

včera nám vykradli sklep a manžílkovi ukradli kolo...přesně po roce :angry: , dopol jede na policajty sepsat protokol a pak musíme zjistit, jak je to tady v baráku s pojištěním sklepů nebo co vlastně máme ve smlouvě o pojištění domácnosti my :frowning2:

no a já jsem už docela KO, druhou noc po sobě jsem od tří nespala a když už konečně v šest zaberu, tak se budí malá...
19. říj 2010 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
jdu vas jen pozdravit a valim na cely den ke kamosce :grinning:
tak se tady mejte hezky :dizzy_face:

panti..to jsou svine :angry: :angry: :angry:
19. říj 2010 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky,
tak .....jak vidim stale jsme vsechny 2v1 :slight_smile:
taky hlasim dneska od 5ti vzhuru a ...prokoukana noc do rana :slight_smile:
Vcera vecer opet vana, rozdychavam to, ale teda netusim jestli to jsou fakt poslicci nebo me jenomt ak boli streva. Jsem ted nadmuta jak koza........nejenom ze me to prestalo travit :slight_smile: , ale zacalo me aj dvakrat tolik chutnat, tak se asi zaciname omezovat at nejsme maximalni :slight_smile:
19. říj 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Já jsem teda dnes vyjímečně spala vcelku dobře. Nejlíp teda ráno, že se mi nechtělo ani vylézat :grinning: . Jinak mi teda taky chytla žravá, což mě teda moc netěší.
19. říj 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka87 Děkujeme, je hezké, že si vzpomeneš :dizzy_face:

Dobré ránko holky,
tak to já sice taky spím nic moc, ale ráno se vždycky dospím u televize :sweat_smile: Dneska se mi dokonce i líp dýchá, prcek se asi umoudřil a šetří moje plíce :slight_smile: Dneska mám naplánované nákupy a špacír s hafanem, at doma nezakrním úplně. Jinak nemám tušení co si obleču, když nedopnu ani jednu bundu :unamused:
19. říj 2010 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem si zašla ke kadeřnici a se psem na veterině, ať mám všechno v pořádku :wink: cestou mě tak píchalo napravo v boku, že až :slight_smile: a mám pocit, že se mi břuch sune dolů :wink:
19. říj 2010 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminky, tak koukám, že narozdíl ode mne máte úplně pohodové těhotenství. Ale to je jedině dobře :wink: My jsme už podruhé v nemocnici a nevíme, jestli se ještě doma ukážeme. Každopádně se tu naší prdelku už těším :wink:
19. říj 2010 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@ja_gud_ka jezisku tak to nas mrzi, halvne at jste pod kontrolou a v poradku.
Myslim ze to je ted prani kazde aby uz to "noseni" netrvalo moc dlouho a uz brzo jsme videly ty prcky venku :slight_smile:
19. říj 2010 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Tak dnes jsem udělala průvan v peněžence u nás na bazárku. Pokoupila jsem nějaké hadříky a kdybych se nehlídala, tak to tam snad přebírám doteď :grinning: Nakonec jsem si koupila i lehátko pro mimi, protože vyšlo přeci jen líp, než se prodává na mmb. Ale jsem teda parádně utahaná a zničeho.
19. říj 2010 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já dneska umyla zeme od vrchu až dolu a uklidila řádně kuchyň............dobrej pocit mam.............a zatim mě bolí jen v zádech :unamused: večer mam naplánovanou vanu,tak doufám že malej nebude chtít jít se mnou.....i kdyby chtěl - nevleze se :grinning: :grinning:
Zitra je pěkné datum vubec bych se nezlobila kdyby to začalo :slight_smile: ale jinak se těšim na kontrolu ve čtvrtek!!!
19. říj 2010 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@jusina tak to jsi akční, já ráno jen vyluxovala a zametla a břicho okmžitě začalo bolet....poradnu mám zítra
19. říj 2010 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky bych uklízela, leštila kuchyň a nakupovala, ale bohužel. Potřebuju ještě něco dokoupit, ale to asi bude muset zvládnout přítel nebo hold chviličku budeme bez toho. Hlavne že je postýlka :slight_smile:
19. říj 2010 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám uklízení zakázáno. Teda né že by mě to nějak vadilo :grinning: Ale tak jako né že bych byla úplně poslušná :wink: Je pravda, že jednou týdně vysává a umývá zem manža. Ten se totiž bojí víc než já, abych si nepřivolala předčasný porod. Zbytek si teda dělám já, ale nesmím to moc přehánět, neb mě začne pak tvrdnout a bolet břicho. Ale nějaký ten bordel mě vůbec nevzrušuje :wink: Víc mě teda štve, že se nemám dle dr. cárat, takže na dlouhé procházky, jak jsem byla zvyklá už nechodím.
19. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě hrozil předčasný porod ve 25 tydnu a po 14 denní hospitalizaci mi zakázali uplně vše (procházky, uklizení, proste jen klidové prostredi). Jenže nic nedelani bylo pro me peklo. Navíc když se člověk cití dobře. Takže jsem dělala to co mi mimo dovolilo :slight_smile:))) A jak mi to dělalo dobře :wink: Vubec nevím co jsou nejake krece, pálení žahy nebo tvrdnutí břicha....a presto zase lezim v nemocnici. Ale snad nas zitra pustí.
19. říj 2010 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@ja_gud_ka neboj pusti, pak dej vedet jak jsi dopadla

TO ja zatim na vsechno tak ...jak se rika po nasem ......uklizim pouze na pohled, nejake velke uklizeni se me delat nechce a ....hlavne se me vtom pocasi co je venku nechce carat, ale budu se muset prinutit a zajit nejakm bo jinak doma zhniju.

se mate ja mam poradnu az v patek s tim jinym dokrotem, jsem se vcera zase pokousela holit a .....opet dorezana durch :slight_smile:
20. říj 2010 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,
@basska no holení,ani nemluv :grinning: děs a hrůza-nevidim si ani na ...třísla natož někde dole :sweat_smile: naposledy jsem se oholila se zrcátkem :grinning: ale te´d už na to prdim-doufám,že co nevidět porodim,tak to nebude dlouho trvat..........kroutím se u toho a stejně nic nevidim :dizzy_face:
Já bych třeba ještě aji zajela k našim na kafe,ale maji tam neteř-jak je segra v nem.-a i náš kašle ještě dost ona taky,tak budem zase doma.................ve 12 si jdem lehnout-spime tak 2 hod.-pak začnu vařit-dneska řízky a vývar-tak celkem nic složitého.Malej se zase kouká na Garfielda......aspoň je klid :wink:
20. říj 2010 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@vcelaranka dokdy to je u vas? chtely jsme na velehrad ale tam to byo jenom do 16teho.
20. říj 2010 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holky,
ještěže je ten internet, bych se doma nudou ukousala :slight_smile: I když já stejně doma dlouho nevydržím, včera jsem byla odpoledne ve městě, pak jsem jela k rodičům, no a pak jsem cárala se psem, ale už mě to zmáhá, prohání mě docela slušně :slight_smile: Dneska bude domácí válení :sunglasses: Já už se bazárkům radši vyhýbám...počkám až co mi bude chybět , protože s takovou půlku věcí ani nevynosíme :sweat_smile: Obdivuji všechny maminy, které musí s takovým pupajzem nějak zabavit jejich starší potomky :dizzy_face:
20. říj 2010 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@basska Včera a dnes. Ale nevím do kolika hod. Včera to bylo od 12 hod. do 18. hod. tak možná taky tak. Kdybyste se teda vydali, tak první odbočka doleva od UH, hned na kraji obce. A je to po pravé straně, takový velký dům, jakože kulturák.
20. říj 2010 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Kaci primo v Bilovicich nebo kde??
20. říj 2010 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@vcelaranka uz vim volala jsem na obecni urad.....a dali me telefon. Tak my se tam zastavime a uvidime co najdem a nenajdem :slight_smile: dekujuuu moc za infosku :slight_smile:
20. říj 2010 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@ja_gud_ka teď už to bude jenom lepší a lepší :wink:
20. říj 2010 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek