Listopad 2010 č. 2

Děvčata, tak jsem založila nové téma, abychom se v tom starém neztrácely 😎
vcelaranka
20. říj 2010
@basska Nemáš zač. 😉 Třeba pokoupíš. Já už tam radši nejdu. Šla jsem tam včera 2x a pokaždé něco odnesla 😃
slavicky
20. říj 2010
dobré ranko holky, s tím holením, fakt děs :-p stejně tak s nehtama, oblíkáním ponožek, lezením z vany 😃 ráno jsem byla na kontrole, tak spodek mi neprohlížel, ale dělal mi UZV. Maličká je tam chuděrka jak králíček smotaná. Nemá tam vůbec místo a skoro žádnou plodovou vodu, jen trochu kolem obličeje. Myslíte, že by ju to mohlo začít štvát a jít ven? Já už bych teda byla pro. Jinak říkal, že nevypadá, že bude nějak velká, ale asi cvalda. Takže se už teď děsím. Jo a mám bílkovinu v moči (jen stopu) a jsem pozitivní na streptokoka. To mě celkem štve, chtěla jsem darovat pupečníkovou krev. Tak jsem z té kontroly dneska celá rozjívená :-N
ja_gud_ka
20. říj 2010
Tak paráda, domů z nemocnice, Jupííííí. Zjistili že už od prvního trimestru dle ultrazvuku je vidět, že jsme o týden mladší, takže vlastně prospíváme jak máme 😉))))
slavicky
20. říj 2010
@ja_gud_ka tak super 😉 teď už budou samá pozitiva a sociální jistoty 😃
adelinka
20. říj 2010
ahojky
vcera u kamosky super x-)

dneska rano jsem se byla s petrikem a bruchem fotit x-) petan zase sceny ale neco mam tak v patek hodim foto x-) mam jen 4 ale staci i tak to byl nadlidsky vykon :-p 😃

dneska mamce delaji okna tak budem cely den uklizet a zitra uz slavnostne pojedu domu x-)

tak se loucim
docitat nemam cas :-N
pantomima
20. říj 2010
jsem doma z poradny, vše ok, kontrola zase za týden 🙂 , na monitoru zachycený dvě kontrakce, ale prej je to normál, tak uvidíme 🙂
iff_kov
20. říj 2010
@pantomima gratulace ke kontrole 🙂
dandysek
20. říj 2010
teda já dneska jenom jím a spím :-N
pantomima
20. říj 2010
taky jsem spala s malou...a najíst se jdu teď 😃
casiopeia
20. říj 2010
Ahojky, jen prolítávám. Gratulace k propuštění z nemocnice - hlavně, že jste v poho. Panty - super, že kontrola dopadla v poho. Já jsem byla včera a dr.byla nadšená, že oproti s Kačkou je tohle těhu v pohodě. Malej je sice narvanej úplně dole - připraven ke startu 😃 😃 😃 , ale říkala, že ještě ten týden když vydržíme tak to bude super a odhad váhy máme 2800g takže už je to macíček. Tak jsem totálně šťastná. Jinak Kačce snad dneska konečně povolili horečky a osypala se mi takže asi šestá nemoc. Už aby byla v pohodě a mohla ven. Už mi z toho tady hrabe 8-( Tak se opatrujte 😉
vcelaranka
20. říj 2010
Blahopřeju k úspěšným kontrolám 😉
Já jsem byla s malou u zubaře, ale dobré. Teď lítá venku s drakem, čehož já se teda už neúčastním.
Jak píšete o jídle, tak už mám taky hlad 😃 😃
basska
20. říj 2010
Vcelar tak jsme tam byly a pokoupily obe dve se sousedkou ......no jeste ze to dneska koncilo 🙂
vcelaranka
20. říj 2010
@basska To jsem ráda 😃 A to si vem, jaké pokušení jsem zažívala, když jsem tam včera šla hned po otevření, kdy tam bylo daleko víc věcí 😃
adelinka
20. říj 2010
holky a proc ja nevedela o bazarku? 😃 😃 😃 😃 😃 😃
slavicky
21. říj 2010
Dobré ráno holky, tak dneska monitor, všechno v pořádku, doktor říkal ideální 😉 jen aby se už malé chtělo ven, pomalu 🙂 chtěla jsem se zeptat ten YAL je volně prodejnej, nebo na předpis? Díky moc a opatrujte se.
veveruska0504
21. říj 2010
@slavicky ahoj a přeji hezké dobré ráno, známá ten YAL měla na předpis.
dandysek
21. říj 2010
Dobré ránko holky,

@slavicky tak to je super, nás čeká kontrola v pondělí a myslím si, že monitor bude podobný jako minule 🙂 Nám prodávali YAL na kurzu, ta paní tam má i mýdla na hráz, gel na hojení hráze, kosmetiku pro miminko, je super vybavená. Ale jinak by Ti ho měli nabídnout a prodat přímo v porodnici před porodem. Aspon u nás to tak je, zkus se poptat doktora 😉
slavicky
21. říj 2010
Aha, díky holky, to já se zeptám 🙂 Právě jsem si říkala, že bych si ho koupila na dom, že když to bude nadlouho, tak bych radši běhala doma než v porodce 🙂
adelinka
21. říj 2010
dandy...chtela jsem se zeptat..asi teda pujdu do uh rodit..musim mit obleceni na malou?
dandysek
21. říj 2010
@adelinka nemusíš, dostaneš všechno jejich 🙂 Akorát pak oblečení na cestu 🙂
adelinka
21. říj 2010
ak ja jsem doma z venku...hodku a pul a jsem hotova a zmrzla :-p
jdu si dat gulasek a spocnout nejak x-)

dandy..no vim ze nekde pisou holky ze si berou veci na mimi
vcelaranka
21. říj 2010
@adelinka Akorát Dominiková říkala, že tam mají klasické košilky a že některé maminy mají problémy s tím, aby je mimi nemělo na zádech zežvachlané. Tak že si můžeme vzít svoje třeba dvoje bodýčko. Ale řekla bych, že je to asi zbytečné.
adelinka
21. říj 2010
kamoska prodava monitor dechu od nanny kdyby jste nekdo chtela za 900 x-)
nabizela me ho ale ja jsem nemela u petana tak se i ted obejdu

ja si nic brat nebudu 😃
dandysek
21. říj 2010
Adel....já taky ne 😃 Přinejhorším donese tatínek 😎 O monitoru uvažuju, ale spíš o tom, že si ho půjčím bud z porodnice nebo z půjčovny, kupovat se mi ho nechce 🙂
slavicky
21. říj 2010
Tak teď jsem se úplně dojala 🙂 kamarádce se narodila holčička dneska 🙂 měla termín o týden později ode mě, ale musela na císaře, malá byla prckou napřed. Jé to má super, že už to má za sebou. Už chci mít taky malou u sebe, jojoj. Poslední dny mám pocit jenom čekám a čekám.
jusina
21. říj 2010
Zdravím 🙂 tak dneska lítání a lítání.....kdybych si aspoň stihla něco koupit pro radost..................ráno s autem na servis-byli přestěhovaní,do míst kde nejsou žádné obchůdky-takže jsme čekali 😞 pak na infekč. v Prostějově-další čekání,dr. odvolali na oddělení ,takže zpoždění přes pul hodinky,jinak by mě vzaly hnedka a to jsem ještě byla na lačno,tak první jídlo až v 10 😞 a pak konečně na kontrolu do Šternberku-nic nového stav spodku jako minule-na prst otevřená a maliho změřili na 3400g,takže žádná úvaha o vyvolání 😕 kontrola za týden ve středu.Takže zase jen 8-( ČEKÁNÍ 8-( už mě to nebaví...........
slavicky
21. říj 2010
@jusina mě už taky to čekání neba 😞 nedělám snad nic jinýho. A i když dělám, tak v myšlenkách furt čekám 🙂
jusina
21. říj 2010
@slavicky tak tak 😉 jestli nebude lepší na to nemylset a ono to pak přijde dřív................ale když ono to nejde-nemyslet-že!!!!!!!!!!! :-p
kacenka1408
21. říj 2010
Ahojky,
tak já si dneska udělala nákupní den a vrhla sem se na nákup vánočních dárků......aspoň pro mojého, protože pak se mě asik nebude chtět 🙂.
Holky z UH: já si pro malého do porodnice žádné oblečení brat nebudu,až na cestu dom 🙂
Malý se dneska rozhodl, že vyleze ven, ale špatně se podíval a dere se vrchem. 😃 😃 Moc mu to teda nejde 🙂, chudák moje žebra
basska
21. říj 2010
Adel: no minuly vikend jsem zjisitla ze byl aj na Velehradu, na zaklade toho jsem se usnesla hledat kde jeste na nejaky bazarek narazim a Kacka udala termin, ja obvolala obec a .......utraceno 🙂
Skoda jeno ze tam bylo spoustu veci pro holky nez pro kluky 🙂

Darky: holky ja jsem dneska sedla na prdel ze za 8 tydnu jsou vanoce a ja nemam nic ale fakt nic ani v planu ani v hlave....proste totalne vymazano. Velke vanoce letos nebudou, ale aspon nejakou drobnost, ale me ani ta nenapada......a uplne mi vyplnul mozek takze netusim co jsem dala posledni 2 roky treba segre, svagrove atd....a.t jim nedam letos neco podobneho, nebo stejneho 🙂 A nasi, muj - to je jeden velky otaznik, vy nemate nejake napady, aj pro deti 7 holka, 4 kluk???? co???

Ja jinak zitra na kontrolu, pred tim jdu hnedle k zubakovi - me vemou prednostne na kontrolu jeste pred porodem 🙂 se mam co?
Jinak hlasim u me .....bolesti briska, ale to jsou asi poslicci, v noci spim jak zabita - maly se asi posunul dolu takze uz me toliko netrlaci do zeber a lip se me dycha aj spi........toz uvidime no 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli