• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@basska Nemáš zač. :wink: Třeba pokoupíš. Já už tam radši nejdu. Šla jsem tam včera 2x a pokaždé něco odnesla :grinning:
20. říj 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko holky, s tím holením, fakt děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: stejně tak s nehtama, oblíkáním ponožek, lezením z vany :grinning: ráno jsem byla na kontrole, tak spodek mi neprohlížel, ale dělal mi UZV. Maličká je tam chuděrka jak králíček smotaná. Nemá tam vůbec místo a skoro žádnou plodovou vodu, jen trochu kolem obličeje. Myslíte, že by ju to mohlo začít štvát a jít ven? Já už bych teda byla pro. Jinak říkal, že nevypadá, že bude nějak velká, ale asi cvalda. Takže se už teď děsím. Jo a mám bílkovinu v moči (jen stopu) a jsem pozitivní na streptokoka. To mě celkem štve, chtěla jsem darovat pupečníkovou krev. Tak jsem z té kontroly dneska celá rozjívená :sweat_smile:
20. říj 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak paráda, domů z nemocnice, Jupííííí. Zjistili že už od prvního trimestru dle ultrazvuku je vidět, že jsme o týden mladší, takže vlastně prospíváme jak máme :wink:))))
20. říj 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ja_gud_ka tak super :wink: teď už budou samá pozitiva a sociální jistoty :grinning:
20. říj 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
vcera u kamosky super :dizzy_face:

dneska rano jsem se byla s petrikem a bruchem fotit :dizzy_face: petan zase sceny ale neco mam tak v patek hodim foto :dizzy_face: mam jen 4 ale staci i tak to byl nadlidsky vykon :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

dneska mamce delaji okna tak budem cely den uklizet a zitra uz slavnostne pojedu domu :dizzy_face:

tak se loucim
docitat nemam cas :sweat_smile:
20. říj 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem doma z poradny, vše ok, kontrola zase za týden :slight_smile: , na monitoru zachycený dvě kontrakce, ale prej je to normál, tak uvidíme :slight_smile:
20. říj 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima gratulace ke kontrole :slight_smile:
20. říj 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda já dneska jenom jím a spím :sweat_smile:
20. říj 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem spala s malou...a najíst se jdu teď :grinning:
20. říj 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jen prolítávám. Gratulace k propuštění z nemocnice - hlavně, že jste v poho. Panty - super, že kontrola dopadla v poho. Já jsem byla včera a dr.byla nadšená, že oproti s Kačkou je tohle těhu v pohodě. Malej je sice narvanej úplně dole - připraven ke startu :grinning: :grinning: :grinning: , ale říkala, že ještě ten týden když vydržíme tak to bude super a odhad váhy máme 2800g takže už je to macíček. Tak jsem totálně šťastná. Jinak Kačce snad dneska konečně povolili horečky a osypala se mi takže asi šestá nemoc. Už aby byla v pohodě a mohla ven. Už mi z toho tady hrabe :rolling_eyes: Tak se opatrujte :wink:
20. říj 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahopřeju k úspěšným kontrolám :wink:
Já jsem byla s malou u zubaře, ale dobré. Teď lítá venku s drakem, čehož já se teda už neúčastním.
Jak píšete o jídle, tak už mám taky hlad :grinning: :grinning:
20. říj 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcelar tak jsme tam byly a pokoupily obe dve se sousedkou ......no jeste ze to dneska koncilo :slight_smile:
20. říj 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska To jsem ráda :grinning: A to si vem, jaké pokušení jsem zažívala, když jsem tam včera šla hned po otevření, kdy tam bylo daleko víc věcí :grinning:
20. říj 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a proc ja nevedela o bazarku? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak dneska monitor, všechno v pořádku, doktor říkal ideální :wink: jen aby se už malé chtělo ven, pomalu :slight_smile: chtěla jsem se zeptat ten YAL je volně prodejnej, nebo na předpis? Díky moc a opatrujte se.
21. říj 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky ahoj a přeji hezké dobré ráno, známá ten YAL měla na předpis.
21. říj 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky,

@slavicky tak to je super, nás čeká kontrola v pondělí a myslím si, že monitor bude podobný jako minule :slight_smile: Nám prodávali YAL na kurzu, ta paní tam má i mýdla na hráz, gel na hojení hráze, kosmetiku pro miminko, je super vybavená. Ale jinak by Ti ho měli nabídnout a prodat přímo v porodnici před porodem. Aspon u nás to tak je, zkus se poptat doktora :wink:
21. říj 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, díky holky, to já se zeptám :slight_smile: Právě jsem si říkala, že bych si ho koupila na dom, že když to bude nadlouho, tak bych radši běhala doma než v porodce :slight_smile:
21. říj 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dandy...chtela jsem se zeptat..asi teda pujdu do uh rodit..musim mit obleceni na malou?
21. říj 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka nemusíš, dostaneš všechno jejich :slight_smile: Akorát pak oblečení na cestu :slight_smile:
21. říj 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak ja jsem doma z venku...hodku a pul a jsem hotova a zmrzla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jdu si dat gulasek a spocnout nejak :dizzy_face:

dandy..no vim ze nekde pisou holky ze si berou veci na mimi
21. říj 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Akorát Dominiková říkala, že tam mají klasické košilky a že některé maminy mají problémy s tím, aby je mimi nemělo na zádech zežvachlané. Tak že si můžeme vzít svoje třeba dvoje bodýčko. Ale řekla bych, že je to asi zbytečné.
21. říj 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamoska prodava monitor dechu od nanny kdyby jste nekdo chtela za 900 :dizzy_face:
nabizela me ho ale ja jsem nemela u petana tak se i ted obejdu

ja si nic brat nebudu :grinning:
21. říj 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adel....já taky ne :grinning: Přinejhorším donese tatínek :sunglasses: O monitoru uvažuju, ale spíš o tom, že si ho půjčím bud z porodnice nebo z půjčovny, kupovat se mi ho nechce :slight_smile:
21. říj 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď jsem se úplně dojala :slight_smile: kamarádce se narodila holčička dneska :slight_smile: měla termín o týden později ode mě, ale musela na císaře, malá byla prckou napřed. Jé to má super, že už to má za sebou. Už chci mít taky malou u sebe, jojoj. Poslední dny mám pocit jenom čekám a čekám.
21. říj 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím :slight_smile: tak dneska lítání a lítání.....kdybych si aspoň stihla něco koupit pro radost..................ráno s autem na servis-byli přestěhovaní,do míst kde nejsou žádné obchůdky-takže jsme čekali :frowning2: pak na infekč. v Prostějově-další čekání,dr. odvolali na oddělení ,takže zpoždění přes pul hodinky,jinak by mě vzaly hnedka a to jsem ještě byla na lačno,tak první jídlo až v 10 :frowning2: a pak konečně na kontrolu do Šternberku-nic nového stav spodku jako minule-na prst otevřená a maliho změřili na 3400g,takže žádná úvaha o vyvolání :-/ kontrola za týden ve středu.Takže zase jen :rolling_eyes: ČEKÁNÍ :rolling_eyes: už mě to nebaví...........
21. říj 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina mě už taky to čekání neba :frowning2: nedělám snad nic jinýho. A i když dělám, tak v myšlenkách furt čekám :slight_smile:
21. říj 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky tak tak :wink: jestli nebude lepší na to nemylset a ono to pak přijde dřív................ale když ono to nejde-nemyslet-že!!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak já si dneska udělala nákupní den a vrhla sem se na nákup vánočních dárků......aspoň pro mojého, protože pak se mě asik nebude chtět :slight_smile:.
Holky z UH: já si pro malého do porodnice žádné oblečení brat nebudu,až na cestu dom :slight_smile:
Malý se dneska rozhodl, že vyleze ven, ale špatně se podíval a dere se vrchem. :grinning: :grinning: Moc mu to teda nejde :slight_smile:, chudák moje žebra
21. říj 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adel: no minuly vikend jsem zjisitla ze byl aj na Velehradu, na zaklade toho jsem se usnesla hledat kde jeste na nejaky bazarek narazim a Kacka udala termin, ja obvolala obec a .......utraceno :slight_smile:
Skoda jeno ze tam bylo spoustu veci pro holky nez pro kluky :slight_smile:

Darky: holky ja jsem dneska sedla na prdel ze za 8 tydnu jsou vanoce a ja nemam nic ale fakt nic ani v planu ani v hlave....proste totalne vymazano. Velke vanoce letos nebudou, ale aspon nejakou drobnost, ale me ani ta nenapada......a uplne mi vyplnul mozek takze netusim co jsem dala posledni 2 roky treba segre, svagrove atd....a.t jim nedam letos neco podobneho, nebo stejneho :slight_smile: A nasi, muj - to je jeden velky otaznik, vy nemate nejake napady, aj pro deti 7 holka, 4 kluk???? co???

Ja jinak zitra na kontrolu, pred tim jdu hnedle k zubakovi - me vemou prednostne na kontrolu jeste pred porodem :slight_smile: se mam co?
Jinak hlasim u me .....bolesti briska, ale to jsou asi poslicci, v noci spim jak zabita - maly se asi posunul dolu takze uz me toliko netrlaci do zeber a lip se me dycha aj spi........toz uvidime no :slight_smile:
21. říj 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek