• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
já spím poslední 3 dny jako zabitá.. pěkně mě tvrdne břicho a dnes jde ze mě žlutý hlenovitý výtok (že by taky ta zátka, jak jste tu o ní psaly :frowning2: ?) jinak mám snad už všechno nachystáno a když ne, tak taťka doveze anebo se pak dokoupí... už to neřeším.. a blbý dotaz :sweat_smile: : co dudlík? už máte vyvařený dudlík sebou do porodnice nebo ho tu budu vyvářet až mě to chytne :grinning:?
21. říj 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladak hlenová zátka bývá narůžověla, tenhle výtok je spíš obyčejnej těhotenskej- mám to taky a dr mi to tak vysvětlil, dudlík mám vyvařenej a zabalenej v tašce...tak uvidíme, jestli malýho zUJME..U tERKY JSEM BYLA PŘESVĚDČENÁ, ŽE JÍ HO VŮBEC NEDÁM, MĚLA HO OD 4. měsíce a děsnej pproblém i tak s odnaučováním do dnes, vyžaduje ho na spaní pořád :angry: , takže pokud ho malej bude chtít, tak mu ho dám hned v porodnici, protože jsem stejně nic neovlivnila :angry: :frowning2:
21. říj 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dudlík v porodnici ani malej nehtěl a doma pak až tak od 2. měsíce když usínal-bez problémů sme ho odstavily po roce,ale večer a v noci pil flašku až do dvou let,tak si myslím že ta flaška byla místo dudlíku.Já si jeden vezmu do porodnice,jestli to nějak stihnu -vyloženě ho chystat hnedka teď nebudu :slight_smile: ale mladej měl ten netvarovaný a neteř zase jinej než tvarovanej nechtěla,tak nevim který bych vzala-no nejspíš oba-mam doma jeden ten i ten a až budu vědět který bude chtít,tak pak dokoupím :slight_smile: je až neuvěřitelný kolik druhů dudlíků je :confused:
21. říj 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
už od noci mě bolí břicho, tvrdne celej den a malej když se pohne, tak mám pcit, že proskočí ven....tak nevim......snad to přejde, půjdu dát sprchu, tam se mi vždycky uleví :confounded:
21. říj 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju.. dudlíka vezmu taky jen kdyby - pokud ho nezapomenu nachystat - vyvářet ho taky ještě nebudu - mám přece ještě nějakou chvilku čas :confounded: .. pantom i ostatní: držte se :wink: ...
21. říj 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dudlík do porodky asi neberu. V UH ani v ZL to stejně nevidí rádi. Jeden doma mám, ale ještě nevyvařuju. A je fakt, že těch dudlíků je tolik... U Kity si pamatuju, že měla ze začátku problém udržet ho v puse, pořád jí vypadával. Největší úspěch měl klasický kulatý. Odnaučili jsme se bez problémů. Měla ho v podstatě max do roku a to ještě na utišení před spaním. Ale každé dítko jiné :wink:
21. říj 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dudoša taky nechávám doma, snad to v porodce zvládneme bez něho a doma se uvidí :slight_smile:
21. říj 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja doduska teda neberu a ani zatim nemam zadny koupeny, myslm ze to budu resit az bude....cas na dudoska. Stejne prvni dny to jenom lezi a spi....takze pohodka, kdyz tak vybehnu pred barak do kocarkarny pro nejaky :slight_smile:
22. říj 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
ja mela dudoska uz v porodce..petan rval hlady cele dny a noci :confounded: ja mela svuj ale mely aj v porodce ktery nam dala sestra
22. říj 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj těhulky, celý den uklízím a běhám venku se psem, lezu po schodech a malé se ven nechce :frowning2: ... dudlíky máme vyvařené, ale do porodnice je brát nebudeme...
22. říj 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já celej den krom ranní procházky s malou nedělám nic a břicho bolí a tvrdne, nemůžu ani sedět, ani ležet, když chodím, tak bolí spodek.......s malou žádnej velkej klid nemám...no uvidíme, jestli se ještě dožiju poradny ve středu a v pátek pak má malá narozeniny, tak jestli budu rodit a nebo pořádat oslavu :wink:

už se těším na ráno, až mi zase bude o něco líp :slight_smile:
22. říj 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
ja byla dneska pro fotky a jsou pekne az na me :grinning: :grinning: :grinning: naskenuju zitra

dneska valim obj.jeste skrine a premyslim o zidlich ale porad jako nevim barvu :grinning: nevim jestli zlute ci cerne ci slonova kost :grinning:

pristi tyden snad dojede muzik a vse slozi a ja pak muzu klidne rodit :grinning: porad to mame doma jak po boji :confounded:

tak valim shopingovat pa
22. říj 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte koceny,
tak ja jsem v soku, jsem dneska byla na te kontrole - zastup doktor splichal.....az do 19. listopadu takze toho svojeho uz neuvidim a co z te prohlidky bylo?
UTZ nedela, prohlidka jak u sadomaso koutku takze se jeste ted bojim jit na zachod jak to pali, otekaji vam nohy? jo musite jist dietne, jooo stery a krev....no dneska uz to nikdo nestihne poslat, tak se stavte v utery znovu.....joooo vy uz mate chodit kazdy tyden? no ale ja tu pristi patek nejsem - mam dovolenou tak az za 14 dni (tzn v 39tt), a kardiogram? odpoved zadna, tudiz asi nemam narok :slight_smile:
a pry snazte se laskave vydrzet do toho 5. listopadu.....no odchazela jsem s hubou otrevrenou a nechapanim..........toz co to je toto za peci??????
22. říj 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska tak já měla úžasnou doktorku... ale teď už chodím na kontroly do nemocnice.. půjdu zrovna v pondělí..sice je to na delší dobu (občas přijde maminka, co jí praskla voda), ale ráda si počkám... jsem zvědavá, jestli dole nastala nějaká změna .. takže ses o malým v podstatě nic nedozvěděla :frowning2:
22. říj 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska no tak to je teda mazec :astonished: ten můj taky občas má den, minule mě sprdnul, že mi sice dělá UZV, ale jen kvůli srdíčku, tak co se ho ptám na váhu, ale tohle je teda drsný :confounded: no tak laskavě do toho 5.11. vydrž... a že je to zrovna věc, co se dá plánovat, co :confounded: a nemůžeš jít jinam? fujtajksl...
22. říj 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska No tak to bych teda asi hodně nadávala. Bych byla nepříčetná :angry:
Já se těším na podnělí, doufám, že mě teda neodbude :wink:
22. říj 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky no ted 3 tydny pred porodem asi uz ani nikam nepujdu, v utery absolvuju ty stery, vyzadam si kardiogram a ...snad aj to aby me prevedli aj do porodnice uz.....jako konec.
Muj dokrot je v klidu, kdyby nemel dovolenou, akorat ze ..jaks jsme dneska sedely s maminama tak ....vahovy odhad nedela, urceni pohlavi taky ne.......takze nejsem sama :slight_smile:
22. říj 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska tak takového doktora ti moc nezávidím....a že ti zrovna neřekl, aj který den by mu pasoval aby si rodila :frowning2:
Já du taky v úterý na kontrolu,snad pochodím líp jak ty :slight_smile:.Já tam mám vždycky štěstí,jen posledně bylo vše v pohodě.Jinak mu buď nejde PC nebo elektrika....já vím kdy tam chodit :grinning:
Teď du dat spat tu našu ďáblicu a du se natahnout k tv :slight_smile:
22. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoky
ja jsem si vcera koupila nove skrine tak snad do patku dojdou :dizzy_face: aby mel muj co delat o vikendu...musi se to do porodu dat konecne ten barak dohromady..at muzu v klidu rodit :grinning:

bass..teda to je super dr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
23. říj 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže postýlka sestavená, přípravy vrcholí :grinning: ..teď už jen porodit...... :wink:
24. říj 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi si jedeme ve středu pro přebalovák... a pak už můžu klidně porodit... :slight_smile:
24. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už mam 14 dní komplet vše....... :wink: .........už chci RODIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
24. říj 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky, čekám čekám čekám :slight_smile:
24. říj 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky teď už čekáme všechny :frowning2: ale vy už to máte opravdu za pár... :slight_smile:
24. říj 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra kontrola v nemocnici, tak jsem zvědavá jestli nastala nějaká změna... :wink: :slight_smile:
24. říj 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já mám poslíčky, že se kroutim jak paragraf.....ale pochybuju, že z toho něco bude! :grinning:
24. říj 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima uvidíš.. třeba si to prcek rozmyslí a půjde se na vás podívat už teď :slight_smile:
24. říj 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem si horkou sprchu a je to ok, dokud neodejde hlenová zátka, tak neplašim....s Terkou odešla ráno v půl sedmý a odpoledne byla malá na světě, tak až to přijde, tak to bude :grinning: , dopoledne to zase bude dobrý :wink:
24. říj 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima tak nakonec poslíky? :wink:
24. říj 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek