• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
stejně jsem holky zvědavá kdy to u nás propukne, kdo začne a tak :wink:
24. říj 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky můžu se k Vám přidat?
24. říj 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
u nas je dneska docela hnusne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
odpolko jsem byla s petanem v cukrarne :dizzy_face: na karamelovy pohar :grinning:

ted uz jsem akorate tak zrala na vanu a postel :dizzy_face:

vy uz to mate za par..ja jsem az na konci listopadu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..tak 14dni a muzu taky rodit :grinning:
24. říj 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lilly vitej :dizzy_face:
slav..ja budu posledni na mikulase rodit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky holceny, no ja byla v patek na kontrole,zkontroloval cipek, prej sem 36tt, vse ok, ze sem pribrala jen 3kg tak prej pohoda, mrkl na srdicko a pak poslal do prvniho patra na monitor, tam sem konecne slysela srdicko 20minut, takze do porodky nemusim...jupi, v patek zase na monitor a pak za tyden na kontrolu...a pak asi rovnou rodit :slight_smile: ja myslela ze se musi chodit do porodky ale asi pry ne :slight_smile:)no uvidime..jinak malej je ukopanej a obcas me vzbudi jak me dloubne do zeber, potvurka malinka...uz se zacinam pekne bat...vubec nemam predstavu co me ceka...a holceny mate vsechny asi skvely chlapi ze?..my teda nejsme vziti, ale nebydlime spolu a ma docela problem s penezma atd...chjo..samy starosti...tak se drzte holceny paa
24. říj 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Ahojky kdy máš termín?Já 25.listopadu.Ale už víc jak týden mě trápí poslíčci a zátka už mi myslím taky odešla.Na kontrolu jdu ve středu uslyším srdíčko už se moc těším.
24. říj 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky 25 :grinning:
24. říj 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby já taky chodím na kontroly ke svýmu dr. a na monitor k druhýmu. Do porodky mě chce poslat až po 3.11. no 4.11 mám termín, tak uvidíme. Bojím se taky, ale zároveň jsem i zvědavá a chci to mít za sebou... s přitelem držím pěsti ať se to srovná... a plánujete bydlet spolu až se prcek narodí?
24. říj 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka nestraš :grinning: :grinning: já mám někdy taky pocit, že budu malou tahat ještě o Vánocích :grinning: :grinning:
24. říj 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka jé to je náhoda :slight_smile: jdu spinkat malý se uklidnil a i křečíky povolují tak to jdu zkusit zaspat :wink:
24. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka vítej :slight_smile: tak u Tebe to už vypadá na rychlý rozdvojení :wink:
24. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky snad jo malý měl minulý týden odhat 2,5kg tak nevím kolik by měl kdyby vydržel až do konce :sweat_smile:
24. říj 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatka muze i nekolik dni dopredu na to bych nespolehala....az to bude tak to bude :confounded: :grinning:
24. říj 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, já zítra jdu taky na kontrolu, a minule se mudra vyjádřila v tom smyslu, že mě příště už odešle do porodky na monitory, tak uvidím... jinak kromě toho nesnesitelného šťouchání napravo do jater zatím dobrý, tak na porod to ještě nevypadá :dizzy_face:
24. říj 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno

přesně jak jsem říkala, když si přes noc odpočinu, tak ráno OK, takže stále 2v1, uvidíme, jak se to bude vyvíjet :grinning:

za chvíli s malou do kroužku, pak na poštu a domů užít si dvě hodinky klidu a pohody :slight_smile:
25. říj 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím :slight_smile: tak u mě taky jen poslíčci-u prvniho jsem to vůbec neměla-no je to hrůza,když to začne,tak jen čekám a říkám si jenom ať už to začne pořádně a nebo ať to přejde :wink: Ve středu kontrola,doufala jsem,že už ji nebudu absolvovat,ale už se pomalu smiřuji s tím,že to bude nakonec v tom listopadu a bude mít 3,80-4.50kg :rolling_eyes: moc nadšená z toho nejsem :angry: Jinak jsem se teď vážila doma a asi jsem aji kilo shodila-tak buď neroste a nebo si to bere ze mě-což mi vůbec nevadí :grinning:
25. říj 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
ja se teprve hrabu z pyzama :grinning:
se me nic nechce...
25. říj 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky jsem teprve posnídala a nechce se mi nic :unamused: dneska mi to píše 10 dní do termínu, zatím ani náznak ničeho, dr. říkal, že bude maličká asi cvalda, tak se začínám děsit... jinak jsem měla krásnej sen, byla jsem v porodnici, jen mi dali kapačku, pak střih jak ve filmu, malá byla u mě, jééé škoda, že to tak nebylo doopravdy :slight_smile: tak přeju hezký den, jestli to teda v té hnusotě vůbec jde...
25. říj 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka sme na tom podobně,já vylezla před půl hodinů....a taktéž s nechutí ke všemu.....to sem měla ještě úžasnou noc.Terka se furt budila a kňůrala,tak sem toho moc nenaspala.Zvažuju, že si dám kafíčko, abych se nějak nakopla :grinning: :slight_smile:
25. říj 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak mě poslíčci zlobili chvilku v noci a hned jak jsem se vysoukala z postele, tak uvidíme co z toho bude.Taky si vždycky říkám buď ať to přestane a ebo začne pořádně :wink: :grinning: Jdu se za chvilku družit u nás jsme čtyři těhulky co rodí v listopadu :grinning:Holky pijete kafe?
25. říj 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka tak to máš veselo, to je super. Kafčo piju, ale nealko :grinning: jakože bez kofeinu a stejně si dávám půlku hrnka mlíka :slight_smile: takže to asi ani není kafe...
25. říj 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky je to piješ kafe stéjně jako já pro mě není kafe pokud nemám půl hrnku mlíka a teď samozřéjmě bez kofeinu :grinning:
25. říj 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko,
tak ja jsem taky jak pytlem prastena, ale to asi to pocasi...vcera jsem mylsela ze umru jak jsem sla spat - ale to je tlak (to mam uz od mala vzdy nez zacne byt hnusne), me stale boli vsechno, napuchla jsem jak .........a zitra znovu teda na stery a krev a ......mam napsany listek na co chci odpoved :slight_smile:
25. říj 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky,
tak nás čeká kontrola a monitor za chvilku, tak jsem zvědavá :slight_smile: Ale o nějakých poslíčcích asi nemůže být řeč, určitě budeme přenášet :unamused: No ještě máme chvilku čas :sunglasses: Odpoledne kadeřnice, no super v takovém počasí, to budu jak zmoklá slepice :angry:
25. říj 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím.. :grinning:
Semtam sem mrknu ale už ani nedočítám, není čas.. :sunglasses: Holky kdo jste se rozhodly rodit v Brně, kterou porodku jste vybrally..??? Já pořád váhám, tak zahajuju menší statistický průzkum.. :wink:
25. říj 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby držím palec, ať se chlap zbráborá.. my taky nejsme svoji, i když u nás to vázne na tom, že nechcu já.. tatínek by do toho šel kdykoliv a pořád žvatlá o tom, co všechno zařídí, aby tam bylo.. někdy si říkám, že já jsem chlap a on baba.. :grinning: Prostě se nechcu ani za zlatý prase vzdát svobody a nesnáším úřady a papírování a všechny ty trable kolem vyřizování.. Ale finančně zajištěný teda je.. Ale já si od něj nevzala ještě ani korunu.. ta hrdost mně jednou asi zabije, ale nepřistoupila jsem ani na společný účet a když se zeptá, jestli potřebuju peníze, tak vždycky řeknu NE, i když teď třeba mám krizi, páč mi přišla naposledy nemocenská za 6.měsíc a od té doby nic.. půjčila jsem si od maminky a žhavím telefonní linky, aby se to pohlo, ale bylo mi řečeno, že v Praze je to prej tak běžné, že se čeká i 4 měsíce.. a já měla pražskýho zaměstnavatele.. doufám, že mateřská bude chodit teda líp.. :angry:
25. říj 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc Luci ja jsem se bavila se socialko ua rikala ze ...pouze prvni materska prijde asi pozdeji a pak by to melo chodit automaticky. Ja mam taky zamestanavatele z jineho okresu a .....bohuzel aj nemocenska me chodi tak halabala ale uz dosla vsechna :slight_smile: Takze budes muset asi pockat prvni mesic a pak to uz bude ok :slight_smile:
25. říj 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby teda zapomněla jsem dodat, že by Ti měl tatínek každopádně přispívat na malého, pokud to tak ještě není.. a pokud ne, tak zavčas to pořeš kočenko, ať nemáš finanční trable.. :wink: Ostatní zvládnem svépomocí, tak jako doteď že jo.. :wink:
25. říj 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska jupíííí :grinning: Celkem se na to těším, až se ke mně přikutálí zas nějaká ta korunka, páč teď už jsem pomalu panikařila, že bez příjmu budu na někoho odkázaná s výdajema.. :confounded:
25. říj 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky listopadovky.. už se tu narodilo nějaké miminko, nebo ještě držíme všechny pohromadě?
25. říj 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek