• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
pantomi..a i kasles?ja byla nemocna cca pred 2 tydny a mela jsem hedelix na kasel a super pomohl..taky je prej dobry sirup s cibule a cukru a mleko jsem taky zkousela ale jelikoz ja porad zvracim tak to slo hned ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2010 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, kašlu taky, snad to co mám, tak zabere, jen už to trvá dlouho a otravuje mě to :angry:
31. kvě 2010 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
no me prave gyndar rekl ze kdyz tak strasne kaslu ze napinam to bricho a mohlo by me tvrdnout tak na to bacha :confused:
31. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
adelinko- tak zas tak zase nekašlu, abych tolik napínala břicho :confused: , to jsi musela mít pěknou tuberu :confounded:
31. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja kaslala cca co 5 min..byla to hruza..jeste jsem porad zvracela a nakonec chytla chripku a zahlenene prudusky..rano jsem ty hleny vzdy zvracela..hnusssssssssssssssss :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nikomu to nepreju
31. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ten hedelix a Stodal, co jsem měla já, to je obojí v podstatě na jedno "brdo". Ale mě taky vykurýroval. Mě totiž vždycky sedne všechno na průdušky.
O víkendu jsem byla na oslavě a druhý den u tchýně na pouti. Všude mě krmili jak vepříka. Tak si teď připadám, že mám pupek jak stodulu. Ale asi jsem spíš hoodně přepapkaná :grinning:
31. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak koukám, že to počasí s námi dělá pěkné divy ... já mám taky rýmu jako blázen, ucpané dutiny, bolí mě hlava, nejradši bych jen ležela. Naštěstí nekašlu, ani teplotu nemám, tak je to (zatím) OK.
Jinak dnes jsem byla na odběrech, tak doufám, že vše bude v pořádku. A hlavně doufám, že vše bude dobré na té čtvrteční kontrole... ještě že můžu jít sem...fakt jste mě trochu uklidnily.
Vceraranka : tý jo... na pouti... :wink: ... u mé babičky je pouť teď na konci června, tak už se těším :slight_smile: ... a u druhé babičky v září, tak to už se budu pěkně kolíbat :grinning:
31. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale moc jsme si teo kolotočů neučili. Teda ne já, ale dcera :wink: Hnal nás z tama pořádný slejvák, že se divím, že z toho taky nejsem nemocná, ťuk ťuk.
Já jdu na krev zítra ráno, ale kontrolu mám až za 14 dnů. Radši bych věděla výsledky dříve, chjo.
31. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Se musím naučit psát: ne neučili, ale neužili :slight_smile:
Takový dotaz: holky, když jste měnily podprsenky, kupovaly jste si přímo těhotenské, nebo normál?
31. kvě 2010 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
pěkné ráno!!

já kupuju normální podprdy, těhotenský mi prsa nedrží :grinning: , pak mám pěkný kojenecký z prvního kojení, tenkrát jsem je prvně nasadila až v porodnici, dvě mi vydržely, jsou s kosticema, na lepší nošení, ještě koupím bez kostic, na doma a na spaní, jednu nebo dvě :sunglasses:

v noci jsem zase kašlala, ale spíš kvůli tomu, že jsem měla děsně sucho v krku...asi to dělaqjí ty atb kapky do nosu, no fujtajblík :confounded:

do poradny jdu zítra, už by měly být výsledky tripple testů
1. čer 2010 v 07:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem právě dorazila z odběrů. Výsledky mají být za týden.
Budu se muset taky po nějakých podprdách podívat. Jenže já mám problém i normálně koupit takovou, která mi sedí. Ale to už mám vytipovanou jednu značku a pořád ji kupuji dokola, jen v různých barvách a materiálech. Jenže dávat za podprdu 700 Kč se mi moc nechce,když nevím, jak dlouho ji užiji. :unamused: Jestli ty mršky porostou dál... :angry:
1. čer 2010 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
vcelaranka-zase je užiješ, až se budou zmenšovat :grinning: , já to taky tak měla :grinning:
1. čer 2010 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
tak ja jdu na odbery az 8 tak jsem zvedava a na prvni UTZ cca za 14 dni..mela jsem jit na NT ale byla jsem nemocna a pak uz nebyl termin..no usetrila jsem 1400 v prediku..u petana jsem taky nebyla..no mozna to ani jeste nebylo...

je pout ..u nas je na velehrade zacatkem cervenca...tak uz se tesim to bude zase penez za petana :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

co se tyce podprsenek ja ani tehu nemela byla me mala a ja petana ani nekojila nemela jsem mleko :frowning2: ja mam i tak problem sehnat podprduma kosicky teda kose spis H :frowning2: :frowning2:
1. čer 2010 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky,Jooo podprdy :sweat_smile: ja mam taky problem sehnat normálně..............teď mi prsa tak moc nerostou-po prvnim se zvětšily a teď jsou akorát plnější a né tak povadlá :grinning: kojici mam jednu z minula.Pořídím ještě jednu a ty nosím spíše na cesty či ven(doma když má přijít návštěva)-doma a na spaní mam nějaké staré,hlavně aby držely vložky :slight_smile: jinak ještě ráda nosím "lambady" takové ty sportovní podprdy,ale dobrá vynde,taky zrovna né na málo peněz :unamused:
1. čer 2010 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
hojky holceny, nasla sem toto na netu, myslite ze je to blbina? sem si rikala kdyz treba budu v kuchyni nebo nekde na navsteve...nebo spis myslite ze jsou lepsi polohovaci lehatka?
1. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Sunny cestovní postýlku určitě využiješ třeba i na dovču a tak a i v kuchyni ti v ní mimi může ležet. Na návštěvu nevím, asi by se mi s tím nechtělo tahat, to spíš nějakou hrací deku.
Jinak polohovací lehátko můžu doporučit, super věc, my měli u prvního lehátko s houpačkou od Fisher Price, je to do 18 kg a houpe se v něm i teď, máme ho u babičky a když ho babička chce dát po obědě spát, tak on si tam lehne a usne v něm :slight_smile: Doma teda nespí vůbec :confused:
1. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
postýlku máme , u malý jsme lehátko neměli, bydleli jsme tenkrát ještě v 1+1, tak ani nebylo kam dát a malou jsem vlastně měla pořád na očích, teď ho ale pořídit chci, ale koukám po bazarech nebo na mmb :wink:
1. čer 2010 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
dekuju moc za tipy :slight_smile:))tak budu hledat v bazarkach :slight_smile:))
1. čer 2010 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Já se koukám na postýlku nebo spíše jsem u kamarádky viděla ohrádku -to samo jako postýlka,ale rozměrově větší.Plánuji to dát do spodní části domu(kuchyň+obývák-jedna velká místnost)Lehátko má sestra a malá v něm moc být nechce........záleží na miminku.Našemu se třeba nelíbilo ani v zavinovačce :slight_smile:
1. čer 2010 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
sem se koukala na ty polohovaci lehatka, ta nabidka je silena :slight_smile: vubec netusim co si vybrat,mohla bych poprosit o doporuceni, se kterým máte nejlepší zkušenost? :slight_smile:)nebo myslíte, že to mám nechat až na pak?
1. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Sunny já můžu doporučit toto (fotku jsem si vypůjčila z MMB), malý v tom rád ležel, uhoupala jsem ho v tom a jak usnul tak jsem mu to podstavila, aby to měl skoro rovné, má to vibrace, tak to měl taky rád, ty hračky jsou taky fajn a jak jsem psala houpe se a sedí v tom dodnes. Takže plně využíváme. Jak se mimi narodí, tak ho vemem od babičky zase domů. Prala jsem to asi tak 6x za tu dobu a potah je pořád jako nový.
Jinak opravdu asi záleží na mimču. Malej mi absolutně odmítal být v postýlce, řval tam jak tur a malej od segry si tam v pohodě hraje a tráví tam většinu času.... Navíc my máme taky 1+1 takže nic velkého mi tu nevleze a pro mimčo jsem natáhla na zem deku a pěkně na něho viděla.
1. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Já zkušenost nemám,ale kamoška má teno-ona využije dost :slight_smile: Já osobně kdybych kupovala,tak už nějakej i s hračkama a má i vybraci :wink:
1. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jeee super, toto vypada krasne, co to je za znacku prosim? :slight_smile: dekuju moooc
1. čer 2010 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Fisher Price, ale jsou myslím i nové barevné modely :slight_smile:
1. čer 2010 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu patrat :slight_smile:))zatim nalezeno za 800kč
1. čer 2010 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, chtěla jsem se zeptat jestli už jste si pořídily těhotenské kalhoty nebo si ještě vystačíte s normálními??
1. čer 2010 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
já už nosím těhu rifle, jsou pohodlný :grinning: ale do normálních se ještě vejdu :wink:
1. čer 2010 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
včera jsem na ně koukala, ale ten lem mi přijde ještě nějak velký...
1. čer 2010 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, já jen občas nakouknu, nějak teď mám málo času, ale chci jen říct, že těhu kalhoty nosím asi týden, sice se do normálních vejdu, ale je mi to nepříjemný na břicho. Nosím naférovku lacláče, takže těhule jak vystřižená. Mě teda už břicho vyskočilo dost. Zrovna zítra mi maj ještě dvoje kalhoty přijít. Ale to už bude asi konečná. Nebudu toho pořizovat mraky.
1. čer 2010 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Já už taky nosím těhu,možná bych ty normální jedny zapla,ale určo by mě to už malinko tlačily.Ono aji jak ktery těhukalhoty,mam dvoje ktery mi padaj a ostatni jsou super.............ale určitě jsou pohodlnější :sunglasses: :sunglasses:
1. čer 2010 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek