• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Ahoj holky, sice na poslední chvíli, ale můžu se k vám přidat? :slight_smile:
25. říj 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky vitejte :dizzy_face:
kota..teda ty mas schodecky..to bych nezvladla :confused:
25. říj 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Ale zvládla, kdybys měla hodné dítka jako já :slight_smile: Já jim sice říkám draci, ale kdyby byly nezvladatelné, tak bych do toho taky nešla..
25. říj 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se mas ze je mas hodne :dizzy_face:
petan byl nemocny,nedobry..muzik jezdi kamionem a do toho mela moje mamka rakovinu..no desne..se divim ze jsem sla do druheho..a to jsem mela desny porod i tehu
25. říj 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janieg jasne vitej :slight_smile:

pokud vim tak drzime jeste vsechny....nikdo zatim neporodil pred planem (pred listopadem), pak se asi nestacime divit :slight_smile:

Jooo holky nevite jesti v UH je interenet na pokojich - jestli si mam pak vzit s sebou notasek abych vas mohla informovat???
25. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, jsem zpět, nic moc teda :pensive: KTG v pořádku, žádné kontrakce se nekonají, ale přesto zítra nástup do špitálu kvůli otokům a tlaku :pensive: No a popř. vyvolání porodu 1.11., tak jsem z toho špatná :pensive:
25. říj 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek klid, věř tomu, že dr vědí, co dělají, jakk pro tebe, tak pro mimčo..bude to ok a třeba budeš tady první, kdo bude mít mimi u sebe :grinning:
25. říj 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u mě se nic neděje, byla jsem po nákupech a apk vyzvednout malou, teĎ UŽ SPÍ A JÁ ODPOČÍVÁM

kafe piju rozpustný s mlíkem, cca jedno denně :wink:
25. říj 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima přesně tak! doktoři jistě vědí a ty už se aspoň můžeš těšit na miminko... tak jako se tady těšíme asi už my všechny :sweat_smile: .. u mě taky nic nového, jen mě už dva dny pobolívá v podbřišku - tak nevím.. :confounded:
25. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj.. poslala jsem to jinam :wink:.. no, však vy se v tom vyznáte :sweat_smile:
25. říj 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima jj, vím, že chtějí mít jistotu, že je všechno OK, radši at nic nezanedbají. Chtějí si zkontrolovat průtoky, možná mě ještě pustí domů, ale moc tomu nevěřím :unamused: Možná je to lepší než přenášet :slight_smile: Ještěže je doma všechno nachystané.
25. říj 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak pěkně vítám nové příchozí maminy :dizzy_face:
25. říj 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc hojky presny, sem byla dote zvykla se o vsechno postarat sama, a financne to zvladnout a nechce se mi byt na nekom zavisla..ale splacim auto tak mi zbydou jen 3 tisice...tatik by si me snad i vzal ale bydlet nemame kde...ja bydlim u rodicu a mu se sem moc nechce...no zatim tatik nic neprispiva pry se pocka az zjistime kolik bude stat az bude malej na svete :slight_smile:ti chlapi jsou obcas vazne natvrdli :slight_smile: a slavicko dekuju, palce drzet budu potrebovat...no bydleni bude asi velky problem, prijde mu to zbytecny, bydli u nas v baraku v prvnim patre :slight_smile:lanarim ho asi od kvetna...a ted uz ani nevim jestli ho chci mit doma...navic nevim jestli s nim chci byt jen kvuli malemu...navic diky hormonum mam super naladicky :slight_smile:) no tak snad to nejak dopadne..holky drzte se a jeste zadny rozeni :slight_smile:
25. říj 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek aspoň budete pod kontrolou a brzo budeš mít prcka v náručí :wink: nevěš hlavu, stejně to neovlivníš :wink: držím palce :wink:
25. říj 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby ono to je s těma penězma fakt na nic :frowning2: taky jsem špatná z toho, že už se o sebe nepostarám sama. Navíc v bytě, kde bydlíme je hypotéka, kterou jsem si brala ještě s bývalým no a tu bych teda ze 7000 neutáhla. Tak budu závislá tak i tak. Nejradši mám řeči mé kamarádky, která je sama, typu : jooo, ty to máš dobrý, tebe manžel vyživuje... hmmm, kdybych mohla, ani korunu bych si nevzala. A to máme super vztah, ale hrdost je prostě hrdost... Uvidíš,ono se to pak nějak mezi váma srovná, známá měla podobnou situaci jako Ty, sice chlapovi trvalo půl roku než si to přebral, ale teď už je všechno v pořádku :wink: a s hormonama jsme na tom asi všechny stejně. Dneska bych se nejradši neviděla, všechno mě štve a nejvíc se.. sama sebe :grinning:
25. říj 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc tak nevím s tou MD, ale mám taky pražskýho zaměstnavatele a v pátek dorazila...nevím na čem to teda závisí...
25. říj 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aktuální pupendo! :grinning:
25. říj 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima jéé takový hezký akorát :wink: a koukám taky máte bílýho malýho hafana :slight_smile:
25. říj 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky jojo to znam ty reci kamaradek..jen trochec jinak, ze me zivi rodice a to me desi, ze budu zavisla i na nich..no co naplat..sem si prcka ukuchtila tak holt budu muset sevrit pulky a drzet krok :slight_smile:..no ja sem strasne hrr, a pul roku uz mu nedam, sem rekla ze po porodu uz ho nepustim k nam.....blby je ze ty hormony chapem jen my maminy, chlapi vubec...teda jak kteri :slight_smile:)ja mam ted desny obdobi ze na me nesmi nikdo sahnout...snad to brzo prejde....
25. říj 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji všem za podporu :slight_smile: Já akorát nesnáším špitály, tak proto bych byla radši doma, ale zase na druhou stranu těch pár dnů vydržím, hlavně aby bylo všechno v pořádku. Porod vyvolají až když se jim to nebude zdát, jinak vyčkají. Malý je i tak obřík a kdybysme přenášeli, tak by mi dal pořádně zabrat.
25. říj 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby nějak bylo, nějak bude :wink: už se snažím věci neřešit a nehrotit, stejně všechno dopadá jinak... takže tak. Buď dostane přítel rozum a když ne, tak to taky zvládneš :slight_smile: A co si říkají ti okolo, to Ti může být šum a fuk...
25. říj 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby tak takového tatku Ti nezávidím :frowning2: Chlapi jsou někdy hrozně natvrdlí, nepochopí, jak můžou podpořit a pomoct :pensive: Já mám teda manžu zlatého, podporuje mě maximálně a máme hezký vztah, peníze neřešíme vůbec :dizzy_face: Doufám, že mu to vydrží :grinning: Já teda nevím, ale já si připadám, že mám skvělou náladu pořád :grinning: akorát nevím, jestli si to myslí i okolí :sweat_smile: :grinning: :grinning:
25. říj 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc jo, s tou porodkou, pořád zůstávám věrná Milosrdným...
25. říj 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavicky jojo snazim se to vsugerovat :_)))hodne mi pomaha sladky :slight_smile:)))))))a jasny, hlavni je aby byl malej v poradku a zdravej....dandysek zavidim manzela :slight_smile: si dycky rikam ze trebas na me jeste nekde takovy taky ceka :slight_smile:)tak at mame jen usmevy na tvari :slight_smile: paa
25. říj 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska já si možná notebook vezmu, ale já mám připojení na kartu, takže nevím :confused:
25. říj 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mě dost překvapuje, že Fakultní nemocnice - porodnice Brno Bohunice nemá veřejně přístupnou WiFi..
Budu holt s rodinou na ICQ na mobilu.
25. říj 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek se ti tam chteji nechat jo? teda........se mas ti zavidim, ja uz ani chodit obcas nemuzu jak me boli spodek, no jsem zvedava co mi zitra rekne k tomu ze si vyzadam to KTG.....jinak tam snad pujdu aj sama a reknu ze mam doktora debila :slight_smile:
25. říj 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby @slavicky na okolí fakt prďte.. já se snažím chovat vždycky tak, abych nebyla proti svému přesvědčení.. nevadí mi ani to, když se nechá někdo vydržovat, pokud pro něho je to tak OK.. nesoudím lidi a nemotám se do věcí, do kterých mi nic není.. možná je to svým způsobem moje blbost, že neumím brát, když můžu.. ale jsem vděčná za to, že ještě pořád nejsem donucená brát, protože bych neměla jinou možnost..
25. říj 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kota tak to mas supr, ja bohuzel mam stary mobil a ...takto to nefunguje :(
25. říj 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím v tom uplakaném počasí.
25. říj 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek