• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Dnes jsem byla na kontrole, tak prý jsem otevřená ještě o kousek víc a že prý můžu jít rodit :grinning: Jak mi před 14 dny nakázal klidový režim, abych aspoň do konce 36. tt. vydržela, tak mi řekl, že teď nemusím, ať prý klidně porodím. Malá má odhad 3,5 kg, hlavičku 9,4. Byla jsem zrovna i na ktg, prý v pořádku. Ale stejně tomu nerozumím, těm grafům. Umíte v tom některá číst? Jen vím, že srdíčko na tom monitoru tepalo v rozmení 140-170. Vždycky víc, když sebou mlela.
25. říj 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Já bych možná na to ktg zašla i sama, protože na to žádnou žádanku nepotřebuješ. Já jdu teda za týden znovu. I k dr.
25. říj 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby Já jsem to měla u Kristýnky nejasné. S partnerem jsme společné bydlení neměli, občas spával u nás, nebo já jsem jezdila za ním. Nakonec to teda nedopadlo. O peníze jsem si blbec taky neříkala. Nakonec jsme se dohodli na nějaké částce, platí dosud, ale jsou to směšné peníze teda. Přeju, ať ti to dopadne líp :wink:
Teď mám manžela zlatého :slight_smile:
25. říj 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
@dandysek : tak buď ráda, že budeš pod dohledem :slight_smile:, uvidíš jak ti to tam rychle uteče :slight_smile:

Holky taky ste tak ospalé s toho počasí.....já kdybych nemosela, tak ani nevstávám, ale jelikož je můj pracovní maniak a bere samé přesčasy, tak je furt v práci.Dneska např. byl od půl paté od rána do tří v práci a o půl deváte večer de znovu na noční......a jelikož je Terka nachrchlaná, tak nechodí ani do školky a já si užívam.Už je doma týden,tak je unuděná.....kdyby se dalo jít aspoň ven :frowning2:.

Taktéž vítám nové maminy :slight_smile:
25. říj 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pant: hezké bříško :slight_smile:
Jo a zaměstnavatele mám taky se sídlem v Praze, ale problém s penězma jsem neměla.
25. říj 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek Jejda, tak třeba budeš z nás první, kdo bude mít mimi :slight_smile: Aspoň si tě tam pokontrolují a ono už to uteče. Hlavně ať jste ty i malý ok :wink:
25. říj 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka Tam stejně nic moc víc přečíst nejde..........podle pohybů by to srdíčko mělo stoupat a ta spodní je děloha a když jsou stahy,tak se šplhá až ke 100,jinak je kolem 15,ja ji měla i kolem 5 takže klidový stav..............mě to srdíčku tlouklo i ke 180 když se pohlo :slight_smile: ale vždycky řekly ,že je to v pořádku-takže ok.a co znamená ta hlavička 9,4???
Budu se zase opakovat......... :grinning: ja už chci jet rodit :grinning: ....................
25. říj 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka dekujuu...tak doufam ze to dobre dopadne nebo proste nejak :slight_smile:) na jednom chlapovi to nestoji :_) paa
25. říj 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bass, Včel, tak se nechte naverbovat se mnou, at mi tam není smutno, vy už to máte taky za pár :dizzy_face: Třeba se tam potkáme všechny z UH a zaplníme porodku :grinning: Kdybyste některá šla do porodky na kontrolu nebo na KTG, tak se stavte, budu ráda za společnost :dizzy_face: Doufám, že mě šupnou zrovna na šestinedělí a ne dole na gyndu :unamused:
Bass.....určitě si na KTG zajdi i sama, dr. o tom nemusí ani vědět, není potřeba žádná žádanka, prostě jenom zazvoníš a řekneš, že jdeš na KTG a oni ti pak dají papír pro tvého doktora, jenom se zeptají ke komu chodíš a poznačí si to. Pokud tvůj dr. má dovolenou, tak bych to tak udělala než se spoléhat na nějakého neschopného blba :angry:
25. říj 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: Mě ted pekne hlidají, dneska opet na monitoru.... Pry ta cisla na displeji nejsou tak dulezita. Chodila jsem 2 x denne po dobu hospitalizace a stejne tomu nerozumim :frowning2: Jen vím, že když se mi dlouho nehýbe a odpočívá, tak musím malou pošimrat :slight_smile: To pak sestříčka chválí, že je to ukázkové :slight_smile:))))
Ultrazvuk mi nedelali, ale snad bychom se k těm 3 kg mohly už priblízit :slight_smile:
Doufám, že do třetice pujdu do nemocnice jen v porodních bolestech :wink: Jinak přeju krásnou noc všem listopadkám:slight_smile:))))
25. říj 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak me bude stacit obyc mobil a obyc sms :grinning: :grinning: :grinning:

tak ja jsem prave obj.nejake darky pro petana..je ted uchyl na tu masinku tomase..tak ma deku,pyzamko,puzzle a jidelni soupravu..cca 800 na mmb vse nove tak cena super :dizzy_face:

dandy...neboj bud radej hlidana :dizzy_face:

pant.krasne brusko..taky zitra prihodim...

no jinak si myslim ze nase slecna se otocila dneska v noci se desne mlela a rano jsem mela bricho cele dopredu misto do sirky jako tomu bylo doposud..no jsem zvedava co rekne dr.pristi tyden :sweat_smile:

kacko..no petan do skolky nechodi manzel domu taky nechodi..tak ja jsem denne k.o.uz aj jit ven me obtezuje :pensive:
25. říj 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc ahoj, já budu rodit v Ivančicích :slight_smile:
26. říj 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přeji vám dobré ráno,

my jsme také stále pohromadě, v nemocnici mi pověděli, že už nemám čípek, čemuž moc nerozumím.
Dělali mi stěry na streptokoka a zítra tam jedu znova. Koukne na mě pan primář a budou si mě hlídat, páč budu mít plánovaný porod :slight_smile: .
26. říj 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 no čípek se postupně zkracuje, až zmizí..jediný co se děje, že se chystáš k porodu, normální postup :wink:
26. říj 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima jaj, takže už asi můžu rodit každým dnem, že :slight_smile: ??? No já už se nemůžu dočkat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , ať už to je...
26. říj 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 no, můžeš i nemusíš, ale už to bude a máme to za pár :grinning:
26. říj 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak máme za sebou další kontrolu.Bylo mě řečeno, že su otevřená na prst,hrdlo mám zkrácené a že už možu jít rodit, že je prcek už dost velký........jestli to bude jak u Terky, tak se mám navyhlédat.To sem byla taky od listopadu otevřená a rodila sem až v lednu :frowning2:. Ještě se odpoledne chystám na KTG.

@adelinka ovečko objednala sem se 2.11. taky kolem jedné, tak se uvidíme u dr :grinning:, pak můžem skočit na kafíčko nebo na pohár ( karamelový :grinning: )
26. říj 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
tak ja opet po odberu krve a sterech a ..........jsem zase vytocena az k smrti.
Jsem uplne houkla bolesti jak do me rval ty kleste - no debil........pak mu rikam muzu poprosti recept na yal? a on ale on se prodava bez predpisu. ja: ale v lekarne chteji po me predpis on: je volne prodejny.
Muj druhy dotaz a co ktg: pry je v 39 cas............takze se domluvime pristi tyden v patek - jezisku!!

No nic valila jsem hnedle dolu na polikliniku do lekarny a rikam, prosila bych yal a ona ....recept mate? ja: ne pak dokrot splichal rikal ze je volne na prodej, ona: neni......tak jsem opet vybehla ty 2 patra a ......
sestra rika musite pockat na pana dokrota....cekam, ja: pane dokrotre ten yal mi nechteji dole v lekarne dat bez predpisu, prodej je vazany na predpis, on: ale to si hradite vy, ja: s tim pocitam potrebuju jenom ten recept, on: a vy uz se chystate rodit? kdy mate termin: ja no uz jsem 38tt, on: tak co jeste mate snad 2 tydny cas a zavrel dvere do ordinace.......tak jsem koukala ja i sestra s otevrenou pusou....pak teda milostive nakracel a hulakal ze na co tam ta DOmincova ci jak se jmenuje je? ja: ale ja nechodim na predporodni kurzy, cosi zabrblal a trisknul dverma....nechapu.

NO asi si zajdu na to KTG sama, pro jistotu, bo me tvrdne bricho a .....jakoze me prijde ze v ukoncenem 39 jit na kardio je trosku pozde ne???? Nebo su jenom tak na sebe opatrna????

JInak mam v prukajde napsano hrdlo 3d - ale co to je? to me nerekl kdyz jsem se ho zeptala, no konec toto!!!
26. říj 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
kacko..super ze jdeme spolu :dizzy_face:
holky hradistanky nedame v utery kaficko jeste nez porodime?????
26. říj 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
bass..tak jestli maji holky jeste kurz tak to ho koupi jaoko me kacka..nebo primo v porodce...jinak dr.no comment :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. říj 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
adel ja jsem pro :slight_smile: na kolik mate kontrolu u doktora??
No ja ho mam, jsem si ho vyrvala, ale .......jakoze des a hruza.......a klasicky postoj chlapa co blaznim kdyz mam termin az za ...dlouho. Nerekla bych kdyby to byl nejaky zubar, ale gynekolog? Aj sestra se smala, ze klidne muzem porodit aj za hodinu :slight_smile: a ne podle terminu.

Takze v porodce normalne dolu k te recepci ci co to maj a maji kazdy den to ktg nebo jsou nejake specialni dny?? At tam nejdu jak tulda :slight_smile:
26. říj 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Kterýkoliv den. Na recepci ti řeknou kde. Nebo vyjdeš jenom ty jedny schody a zazvoníš tam na zvonek a řekneš, že jdeš na KTG. Případně když uvidíš u těch dveří na KTG někoho sedět, tak si počkáš v řadě.
26. říj 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jako s tím doktorem to máš jak u blbých. Bych byla taky nasraná.
Já si jako nemůžu stěžovat. Akorát lístek na jméno stále nemám, neboť sestřička ho opět neměla. Ptala jsem se i na tom ktg, jestli ho tam nemají a prý by ho musela pohledat. Což se jí asi nechtělo. Tak snad za týden, není to tak podstatné.
26. říj 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka ja jsem si vyzadla novy, bo muj na neho napsal nejake poznamky do prace, premyslim ze bych ti ho ofotila, zitra jak pujdu k obvodni a vemu ti ho v utery pro jistotu :slight_smile:

tak to zkusim v patek na to KTG a uvidime co me reknou :slight_smile:
26. říj 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska To budeš hodná. Kdyby ho zase sestřička neměla :grinning: Na to ktg si zajdi, za to nic.
26. říj 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jak to tu čtu tak Vy žádná nechodíte na ktg jako pravidelně?Já jsem v tom byla na normoš kontrole a dr. mi už na tenhle týden napsal ktg je fakt že ho má u sebe v ordinaci.Ale u nás je to naprosto normální.Tak se těším snad mi naměří ty moje poslíky.Od rána se zase kroutím, ani na masáž jsem nešla.
26. říj 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka no jak vidis zalezi co chytnes za doktora :slight_smile:
26. říj 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Pane bože co to je za kreténa - obdivuji tvou trpělivost. Bych ho asi poslala do pr . . . . :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska to je ale strašné.A co píšeš ty o tom dr. promiň ten výraz ale to je hňup. :rolling_eyes: Dyť rodit mmůžeš od 34tt :dizzy_face: pokud se mrňouskovi chce
26. říj 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za reakce.. takže 1x Ivančice, 1x Milosrdní.. no, mně bude dneska odesílat doktor prej na jakési kontroly do porodky nebo co, tak se musím rozhodnout, kam že to vlastně budu chodit.. tak já vyrážím směr ordinace.. :confounded:
26. říj 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek