• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@lucbuc já se teda dneska nakonec objednala na obilňák. zvážila jsem pro i proti a i přesto, jak tam vypadá šestinedělí, budu se snažit skončit tam, až to na mě přijde :grinning:. nakonec mě přesvědčilo to, že je to pro mě relativně nejblíž, sprcha + wc u každého porodního sálu, a na šestinedělí se necourají návštěvy v pokoji. a mají propojenou databázi s bohunicema,kdybych skončila tam. jinak mi našli streptokoka, takže já budu muset mazat do porodky rychleji, než osatní, bo mi budou píchat ty antibiotika :rolling_eyes:
26. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
bass..jdeme s kackou na 13h.tak kolem pul druhe az druhe :dizzy_face: v utery u kasny?
26. říj 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Co to je za doktora? No to zírám :astonished:, tady na Mělníku jsou až moc pečlivý. Na monitory jsem musela 2 x denně, a ted docházím 2 x týdně, aby náhodou něco nezanedbali. 37 tyden tady už berou jako ofiko porodní termín, a to co je v prukazce je preci jen orientacni datum. Ja jsem recept na yal nastesti dostala od jedne maminky z pokoje, kterou ráno přivezli na poslední chvíli, ze malem porodila v aute, a nestacila si ho ani vyzvednout v lekarne :wink:
Jinak uplne chapu s tema klestema :frowning2: Do me se doktorka dobejvala v pondeli a ani ji nevadilo, ze se na tom kresle kroutim bolesti a skučím. Byla snad slepa a hlucha. Tak at ti pristí kontrola probehne lépe :wink:
26. říj 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucbuc: takže nakonec Obilňák? No stejně, už abychom byly doma, že? Streptokoka mám taky :confounded:
basska : no to snad ani není pravda s tím doktorem... to je teda slušnej debil. Chodím na monitor od 37. týdne po týdnu... můj je teda náladovej, ale tohle si snad dovolit nemůže... ty brďo...jsem zvědavá co zítra na kontrole, když vás tak dočítám...
26. říj 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojkyy ..ja tedy bohunice, ale ono stejen pokud bude plno tak me supnou na obilnak...uvidime, ptala sem se doktora jestli se musim v porodce nejak zaevidovat (tvrdili na predporodnim kurzu) tak prej ne, ze me musi vzit vsude ze zakona, tak snad neodmitnou :slight_smile:))streptokoka nemam....na Milosrdny sem neslysela moc chvalu, vetsinou rikaj ze tam rozhodne ne, ale ono stejen, narazis nekde na blbyho doktora nebo sestricku a co nadelas...mozna by se v Brne sikla dalsi porodka :slight_smile:
26. říj 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka me to vyhovuje :slight_smile: ja mozu pokud nebudu rodit, vzdy a vsude :slight_smile:
26. říj 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nemate nejaky tip na peknou knizku pro holku ktera chodi do prvni tridy a 4leteho kluka na vanocu?
Hledam nejake typy...pres interenet, nechce se me nikde uz courat po meste a ...s kocarem to uz asi nepujde vubec...kujuuuu
26. říj 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby to by se teda šikla :wink: slyšela jsem spoustu negativního na všechny tři porodky. Je to přesně o tom, doktor nebo sestra se blbě vyspí. Musíme vydržet. Pro mě Bohunice nejsou, vadí mi, že je to tam jak na běžícím páse. No už abychom to měli za sebou :wink:
26. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
bass..tak super dandy a kacka se taky pridaji co holky???
co se tyce knizek ja ted kamoscinemu koupila knizku a do ni se vklada puzzle :dizzy_face:
26. říj 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Pokud nic do toho nevleze, tak dorazím :slight_smile:
Právě odešla tchyně, byla mi pomoct s mytím oken. Tak jsem ráda :slight_smile: Ale jinak je tu teď bordel jak po výbuchu.
26. říj 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím,já chodím na monitor pravidelně 1x týdně od 34tt k mému dr.a teď již do porodnice.Zitra jdu zase-už 14 dni otevřená na prst,tak doufám že to přijde brzy :wink: dneska s mladym u dr.kašel a teploty-jen sirup,pokud to bude přetrvávat,tak přijít a asi antibiotik :frowning2: doufám,že to nebude potřeba-teď do toho přijet s mimčem-to by asi moc dobry nebylo-snad to za pár dní odejde.....................
26. říj 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
@linalina ohledně porodnice, já Bohunice potřetí.. návštěvy na pokoji miluju, bo sedět s nalívajícíma se prsama na chodbě, to je zážitek - tak akorát dostat hned ze začátku zánět. Šestinedělí bych po zkušenostech ze dvou porodů považovala za důležitější než sprchu na pokoji.. u druhého porodu špatné ozvy a stejně mě nikam nepustili, porodila jsem za pár hodin, ale na šestinedělí jsem byla kvůli žloutence dítka 6 dnů. Při představě "přelidněného" obilňáku s dalšíma 4ma maminkama na pokoji, hmmm.. děkuju nechci.
26. říj 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby Dojela jsem s kontrakcema, přijali mě pokaždé v Bohunicích bez problémů.. :slight_smile:
26. říj 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kota já nemocnice obecně nesnáším :angry: , naposledy jsem byla na slepáku před rokem a ten zákaz přístupu na pokoj mi připadl dost racionální - ruší tě "jen" ostatní pacientky a ne horda jejich příbuzných a známých :angry: . a proto si radši odbudu ty návštěvy na chodbě, než aby mi neustále lezlo procesí cizích lidí do pokoje, tam bych radši - v rámci možností :wink: - chtěla mít aspoň trochu klid na mímo,na kojení apod. :sweat_smile: ...(já vím, že tohle je trochu utopie :grinning:)
po čtyřech už na obilňáku nedávají, snaží se dávat max po dvou...
no a co jsem teda v poslední době slyšela - a na vlastní oči viděla - tak přelidněno bývá v bohunicích :sweat_smile:. a sice tam mají to zrekonstruované patro, kde jsou maminky po dvou, ale když je porodů moc, tak ostatní se taky nevyhnou těm zbývajícím pokojům po čtyřech... dle info PA ze září... takže ono je to v důsledku stejně jedno, hlavně abychom nemusely do boskovic, kam se brněnské rodičky posílaly jeden týden v srpnu, protože v brně nebylo místo... :sweat_smile:
26. říj 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když to tu tak čtu, děkuju za FN Plzeň Lochotín :grinning:
26. říj 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima tak to teda težká závist :grinning: . takhle to nevypadá ani v těch zrekonstruovaných pokojích v bohunicích - minimálně jsou mj. mnohem menší :astonished:
26. říj 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina je to starý 3 roky, tak rozdíl je jasnej :wink:
26. říj 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima no je to vidět :grinning:
26. říj 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
zrovna jsem dojela z mesta a koupila nausnicky pro elenku...ted uz jen chybi aby se me narodil tomasek :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. říj 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. říj 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u mně nakonec zvítězili taky Bohunice.. kvůli odd. šestinedělí a hlavně na Obilňáku je jenom 1 pokoj nadstandart.. já nadstandart budu chtít, pokud bude volnej samozřejmě.. a dneska jsem se dozvěděla, že už budu chodit na kontroly jenom do porodky, tak jsem zvědavá, jestli se cos dozvím.. jako třeba váhovej odhad, když můj doktor ho nedělá.. zítra ráno vyrážím teda směr Bohunice.. :confounded:
26. říj 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka krásný!!!
26. říj 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Ty jo ty jsou nádherný, co jsem se dívala celkově na ty stránky tak fakt moc hezký :dizzy_face:
26. říj 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima pane jo, podle těch fotek to tam vypadá fakt nádherně, těžká závist teda.. :wink:
26. říj 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
casiop...no ja je mam od na za 975kc :dizzy_face:
26. říj 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka A kde necháš píchnout malé uši a kdy? V UH v nem to nedělají. Prý pak buď dětská, pokud to dělá nebo na ušním. Já jsem totiž Kity dávala naušnice až ve 3 letech a to nastřelit, protože to nebolí :wink: Teď teda nevím ještě, jak to provedu.
26. říj 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka ja mam teda kluky,ale sestra ma dvě holky a obě -i já bych to tak nechala kdyby byla holka :wink: nechala nastřelit -myslim po druhém očkování ........ píchat bych nenechala,určitě nastřelit,myslim si že je to rychlejší určitě a segra vždycky než vyšly ze zlatnictví,tak malá už o ničem nevěděla .-) :slight_smile:
26. říj 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Tak to je super cena :wink: pořád přemýšlím, že bych koupila nové Kačce k vánocům. Tak uvidíme, tady to je dost dobrá inspirace, děkuji :dizzy_face:
26. říj 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek