• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Taky jsem nechala, náušničky nastřelit, ale teda my jsme trošku smolaři a odcházeli jsme jen s jednou nastřelenou druhou měla až za čtrnáct dní. Panu doktorovi se u té druhé naušničky nějak zasekla trošku pistole :pensive: no já jen svorně zelenala, měla jsem malou na klíně :confounded: a pan doktor se mi asi půl hodiny omlouval, že se mu to ještě v životě nestalo. A dokonce i po tom co teda nastřelil za čtrnáct dnů tu druhou tak jsme nic neplatili a byl z toho chudák celý špatný. :confused: No co smolaři hadr :grinning: Kačka byla naprosto úžasná :dizzy_face:
26. říj 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia Tak to jsem u nás neslyšela, že by i dr. nastřeloval. Před lety nastřelovali v jedné prodejně, ale teď nevím. Doktoři to většinou píchají klasicky, což se mi moc nelíbí.
26. říj 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno

Terce je píchala známá dr na chirurgii, než jsem se otočila mezi dveřma, tak to bylo..myslím taky, že po nějakým očkování, byla ještě mrňavá

jinak už aby to bylo venku, mám pocit, že mě bolí úplně všechno a hlavně všechno mi obtěžuje :wink: , mohlo by to být v ten pátek, na Terky narozeniny....
dneska jdu do poradny, už mi dvakrát našli bílkovinu v moči, prej se mám hlídat, jestli mi nebolí hlava, nemám dvojitý vidění a není mi na zvracení..no a od včera mi není nejlíp, motá se mi hlava a mám mžitky před oočima, tak jsem zvědavá,co mi dneska řekne....jakej budu mít tlak a co v moči
27. říj 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka Tohle byl doktor z ORL vyloženě mi ho doporučila dětská, že právě je malá už moc velká ( bylo jí přes půl roku) a píchat klasicky, že je u ní už hloupost, že by jí to moc bolelo.
27. říj 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,tak dnešní kontrola v pořádku,dr.říkal že se to pěkně nachystaný,další kontrola za týden,ale že si myslí že dojedu dřív-tak jsem mu řekla,že kdyby to bylo ještě dneska tak bych se vůbec nezlobila.Ptal se mě kolik jsem přibrala,že mam docela velky břicho a mysli si že bude větší......to už je 3.dr.co se díval že mam velky břicho :slight_smile: no to jsem zvědavá kolik teda nakonec bude mít :slight_smile: když mě přijde stejné jako u prvního-takže +-4kg................doufám že se vejde do 4kg :slight_smile: jo a v moči též bilkovina,ale prvně a nic na to neříkal........
tak asi tak..................a mladej měl včera večer 38,9-doufám,že se to zlepší-teď přes den je celkem dobrej.........
27. říj 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak já jsem měla v moči taky bílkovinu, už 3x, ale jen stopu. Poprvní do mě akorát hučeli, ať nejím smažené a tučné a jestli jsem náhodou nejedla řízky. Což ani jedno teda. Tak prý asi že ledviny reagují tak na těhu, že je to zátěž. Od té doby žádné komentáře, tak to neřeším.
27. říj 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
dekuji za pochvalu nausnicek..no byly tam aj peknejsi ale drahe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u nas picha dr.tak asi necham pischnout ..

jinak je tady na koni i tema nastreleni nebo pichani naucnicek :grinning:
27. říj 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem doma z kontroly a musela jsem se uklidnovat. Bílkovinu v moči taky a do toho tlak 170/120. Takže se vyděsil i doktor a řešili jsme jestli do nemocnice nebo ne. Doma mám totiž tlakoměr a tlak v pohodě. Nakonec jsme to nechali na domluvě, že budu ležet, měřit si tlak a jak to vyskočí i doma, tak okamžitě nemocnice. Tak jsem z toho byla celá špatná, doma už teda zas tlak v pohodě, ale fakt už bych ráda, aby to přišlo...nějak už nemám sílu, hlavně psychika dělá svý :frowning2:
přeju krásný den a držte se holčiny
27. říj 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, já naštěstí bílkovinu ne, ale zas mám toho streptokoka :angry:. a taky se mi motá hlava a je mi nějak šoufl, ale já mám tlak 90/50 :sweat_smile:
@adelinka - fakt pěkné :slight_smile: , já náušnice teď řešit nebudu, zatím si vezmu buď po mně nebo po ségře a pokud budou chtít, tak to nechám nejspíš jako vánoční dárek prarodičům... :wink:
27. říj 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky,
tak ja se byla dneska projit na to KTG a .....v pohode, vsechno zatim jak ma byt, spodni krivka se hybe ale nijak tragicky, proste poslici a bocasna kontrakce, ale zadne pravidelne :slight_smile:
ALe musim rict ze tam byli uplne uzasni, dostala jsem vsechny ty papiry co vam dali na kurzu, takze mam vyplnovat doma v klidu, sestricka fakt bozi se divila kdyz jsem ji vypravela svoje zazitky s tim veterinarem co mame ted na zastup :slight_smile: a pani dokrotka nakazala za tyden znovu, takze jsem dneska prave veterinare zavrhla, pujdu jenom v patek na nucenou kontrolu a ......uz se ted tesim :slight_smile:

Kaci - mam to pro tebe okopirovane, takze v utery jesteli dojdes ti to vemu :slight_smile:
27. říj 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc Ahoj, na tu kontrolu jsi se objednávala do Bohunic telefonicky?
27. říj 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže jsem se ted měřila a tlak 110/65. Už ničemu nerozumím, mám depku, bílkovinu a streptokoka taky a už bych se na to nejradši vyprdla velebnosti :grinning:
27. říj 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Zřejmě máš vysoký tlak z doktora :grinning: Taky se mi to stává, ale jen u obvoďáka :grinning: Tak snad to bude dobré. :wink:
27. říj 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka mu to říkám od začátku že syndrom bílýho pláště :grinning: ale dneska už to teda bylo na pováženou... jééé ať už je malá venku...
27. říj 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, dneska mi došla Maminka (časák) je pěkně tlustá a hlavně je tam moooc kuponů na různý slevy i do internetových obchodů. Tak jenom abyste věděly :wink: na stánku za 39,-
27. říj 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka ty naušničky jsou krásný. Zbožňuju bílé zlato, ty se Ti Adel fakt povedly :slight_smile:
27. říj 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné odpoledne

celej den jsem strávila po doktorech, dopoledne tedy u svýho, ale nelíbil se mu záznam z monitoru, tak mě poslal na kliniku, tam je vždycky děsně lidí, no hrůza, ale monitor ok
můj dr mě vyšetřil i spodem, prej v pohodě, že prej dneska rodit nebudu, na hamiltona to nebylo, že by to moc bolelo, nechtěl mě trápit, otevřená na jeden prst
bílkovina v moči nebyla, tlak v normě
27. říj 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima koukám taky náročnej den :confounded: a už Ti chtěli dělat toho Hamiltona? Přemýšlela jsem právě, jestli by mě ještě v té porodce jen nechali na pozorování nebo už vyvolávali, když jsem v podstatě v termínu... no hlavně že Ti pak ten monitor dopadl dobře... :slight_smile:
27. říj 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky mám dobrýho dr, řekla jsem mu, že už toho mám plný zuby a už mě to otravuje, tak mi to asi chtěl urychlit :grinning: ..pokud drahý zítra nepojede do práce, tak bychom ráno mohli zkusit sex..ten prej pomáhá na vyvolání porodu..ale nevim, jestli na to budu mít náladu...moc ji na to teď nemám...jakejkoliv pohyb mi činí problém :grinning:
27. říj 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima aha, tak to jo :wink: tak to spolíhám na to,že by mě už i v té nemocnici netrápili dlouho. Nad sexem jsem taky přemýšlela, ale teda chuť nemám ani trochu a beze mě to asi bohužel nepůjde, že? :grinning: :grinning: :sunglasses:
27. říj 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata tak ten sex,též nemám chuť ani pomyšlení,ale od toho co jsem trochu nachystaná,tak sem tam-jen vyloženě skrze to sperma-obsahuje prý látku,která je obsažená i v čípku na vyvolání porodu..........a stále nic-ale ono každy sperma muže mět jinou hodnotu té látky-takže asi u nás moc neobsahuje :grinning: ale dávám si i sem tam horkou vanu a pak sex a stále nic-takže nevim nevim :grinning: :wink: :grinning:
27. říj 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vydrzte, pokud se mimisku nechce tak mu nepomuze ani voda ani sexik.
Zkuste horky svarak hodne koreneny z cervenycho vina a vody......hrebicek a skorici a ......vyjit tak schody , poradne se unavit treba uklidem, pretahnout se a...urco to pujde :slight_smile:

Ja teda jeste chci chvili zustat, pak mam takove naladky ze bych mela mimi uz radeji venku....si mysim ze ted ho chci venku a pak ho budu chtit narvat pres pysky zpet :slight_smile:
27. říj 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska :grinning: :grinning: :grinning: , mě by jen přišlo fajn, kdyby to bylo v pátek, to totiž Terce budou tři roky :grinning: a fakt už mám dost, jsem utahaná a nejsem schopná nic dělat, všechno mě obtěžuje a štve mi, že malou odbejvám s tím, že mám mímo v pupku a nemůžu, ona je dost hyperaktiv a nedá mi chvíli pokoj :grinning:
27. říj 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panti: tak to chapu

Kurna decka ja se tu ted tak kroutim, mam kontrakce jak svina.......zada me asi upadnou.......ale tipuju to na to ze jakmile vlezu do vany tak to prejde............jeste se k tomu mimi krouti.....to je fakt za trest totok!
27. říj 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak já jsem po kontrole a ktg.V něm se moc nevyznám dr. řekla jen dobrý ta spodní křivka trošku skákala.Nevíte co to znamená?Dr mě vyšetřila i spodem, ale nemohla najít čípek a když ho našla dost to bolelo(skoro jako by tam strčila celou ruku)No jinak malý už prý sestoupil dolů a chystá se ven.Celý den mě berou křeče do podbříšku a bolesti v kříži.Jo a ještě jsem se chtěla zeptat stává se vám že se mimi pohne nebo dostanete křeč a uteče vám trošku moči? :sweat_smile: Děkuji :slight_smile:
27. říj 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka to vypadá, že ti možná udělala Hamiltonův hmat. mě to dělal dr pžed prvním porodema to jsem myslela, že mu vykopnu zuby
:angry:

jdu dát vanu, mám kontrakce- asi tedy spíš poslíčky, tak uvidíme :grinning:
27. říj 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima no to snad né :unamused: dyť malý má relativně časík.Je fakt že jsem od kontroly byla jako by furt mokrá.Na třikrát jsem odcházela z wc nakonec jsem ještě běžela pro suché kalhotky:slight_smile:Asi dneska potrápím manžílka nebo spíš ráno teď asi usnu.Dala bych si i víno, ale pekelně mě pálí žáha.Tak ať ti vana pomůže tím směrem jak by sisi přála:wink:
27. říj 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

@basska já u Terky vyskoušela vše, vanu, svařák, sexík a dokonce i schody ( Mařatské, ale akorát mě z nich bolely lýtka :slight_smile: ) a nepomohlo vůbec nic...budu to muset nechat na malém, až se on rozhodne :slight_smile:

Jinak sem byla taky na KTG a vše v normě,zase za týden

@pantomima s malou to mám asik nastejno, takže chápu .-)
27. říj 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka je pravda, že ještě nejsi v termínu, tak možná ne :wink:

jsem po koupeli, je mi trochu líp, ta uvidíme :grinning:
27. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
slavicky..dekuji za pochvalu nausnicek :dizzy_face:

no taky mam zkusenost se vsim a nic nepomohlo..az pujde tak pujde...
na hmat je teda brzo..to me delala dr.az ve 40tt a myslela jsem ze umru :dizzy_face:
27. říj 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek