• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
ahojky
pekny svatecek :dizzy_face:

dneska delame bramboraky a gulasovku tak uz mam hlad :grinning:
28. říj 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jakpak se máte? Tady začíná pršet a je hnusně. Nejraději bych zalezla do peřin, ale to nehrozí - píďalka mě nenechá. Jak jsem se bála, aby se malej nenarodil taky dřív jako Kačenka, tak můžu zkonstatovat, že už bych taky byla docela ráda aby byl venku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Na kontrole doktorka říkala, že si myslí, že se ještě na příští kontrole uvidíme - což je 2.11. pak už mě předává do Motola (a tam se mi na monitor teda chodit vůbec nechce - je to na půl dne :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
28. říj 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: Mohu se k vám přidat?
Něco o mně jmenuji se Alexandra (Saša), mám 20 rokov.POchádzam ze Slovenska ale muže mám Čecha a zde i žijeme. Svůj poklad čekáme 1.listopadu
Tak snad mě vezmete mezi sebe.
28. říj 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla Vítej Sašo, téééda to už máš pár :slight_smile: už aby to bylo, že?
28. říj 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Děkuji, věru už se cítím jako vajíčko:grinning::stuck_out_tongue_closed_eyes:
A co ty? :slight_smile:
28. říj 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla Já už taky :slight_smile: chtěla bych to už mít za sebou, dost se bojím porodu a těším se až bude malá na světě. Mám pocit, že nedělám nic, jen pořád čekám a čekám. Odkud pocházíš ze Slovenska? Můj manžel je z Detvy :slight_smile:
28. říj 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Já jsem na tom podobně:grinning: Bojím se ale také hrozně těším na náš poklad :slight_smile: :dizzy_face:
Takže to bude holčička? Super, my se necháme překvapit, výbavička je taková neutrální:grinning: Musím pofotiť :slight_smile:
Ja pocházím z Trenčína :wink:
28. říj 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla jojo, nafoť, ať se můžem mrknout :wink: no snad už to nebude dlouho trvat :slight_smile: naplánovala jsem si to na 3.11. tak uvidíme :grinning: To překvapení má něco do sebe, ale my jsme byli hrozně zvědaví :slight_smile:
28. říj 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Jasné pofotím :wink: Tak i my jsme měli kolikrát problém že nevydržíme co to bude:grinning:
Tak můj termín podle menstruace je 1.11. a podle sona 5.11 tak uvidíme ale brala bych hned teď :grinning:
Teď mě napadlo už je nějaké listopadové miminko na světě? :slight_smile:
28. říj 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla zatím se držíme :slight_smile: ale až se to rozjede, tak to půjde jedna po druhé myslím :slight_smile:
28. říj 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Přesně tak, plně souhlasím :slight_smile:
Já se přihlásím i z porodnice vezmu notebook ze sebou :wink: :grinning: :sweat_smile:
28. říj 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dívky takže TABULKA je hotova poprosím Vaše údaje: Jméno, Věk, Bydliště, Termo, Pohlaví, Jméno miminka :slight_smile:
Údaje do IP :wink:

28. říj 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějaký malý formát to dalo, zkusím udělat albumík :slight_smile: :wink:
28. říj 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtělo by to větší písmo opravím to večer :wink:
28. říj 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to opravila :wink:
Viď album :slight_smile:
28. říj 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sašo, vítej mezi nás :slight_smile:
Já jsem dnes řešila kroj pro dceru, jsou u nás hody za 3 týdny, tak snad to stihnu zařídit, než se rozsypu. Nesedí nám spodní části, tak budu muset asi něco nechat přešít. Taky jsme byli v Takku, protože mi došel nějaký slevový kupón, ale těch lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem si nekoupila nic, jen manžel bundu.
28. říj 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka Děkuji za přivítání :wink: Obchody mi ani nespomínaj:stuck_out_tongue_closed_eyes: cca 1 měsíc do Vánoc a již kupují jako v polovině listopadu :angry:
Mohu Tě dát do tabulky? Jen mi napíše údaje, tedy pokud Ti to nebude vadit :wink:
28. říj 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doplněna :slight_smile:
28. říj 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla Mě Vánoce zrovna začaly strašit tento týden. Tak si říkám, že bych měla taky pokoupit, protože pak nebude čas asi někde cárat. Jenže ani nevím co. Obzvlášť té naší slečně. My už to nijak zvlášť neřešíme, ale dětem se Vánoce udělat musí.
28. říj 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme dnes oslavili Terky zítřejší narozeniny a už můžu rodit :grinning:
28. říj 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka Tak to i já bych si měla kopnout do vrtule:grinning: Jen tak si nechávam vše na poslední chvíli:grinning::stuck_out_tongue_closed_eyes: My nemáme ještě koupený přebalovací pult, ze začátku budu přebalovat na posteli :wink: Jen já stresuje jak zvládnout nákup vánočních dárků vedle ALžbetke/ Adamkovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. říj 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Vše nejlepší přeji Terezce a věru již můžeš jít rodit:grinning:
28. říj 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už je nás více :slight_smile:
28. říj 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. říj 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď jsem se ptala dcery, co chce na Vánoce. A prý že napíše Ježíškovi dopis. Tak říkám: dáme ho pak za okno. A ona: Ne ne, já ho odnesu pak na poštu. Tak zase nebudu o nic moudřejší, co koupit. Potvora je tajemná...
28. říj 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka :grinning::grinning: Děti jsou děti:grinning::grinning:
28. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky právě jsem byla na WC a na vložce jsem si našla něco takového jako želatina trošku krve a trošku to i smrdělo, myslet ze to je hlenová zátka? I natoaletnom papíře to zůstalo:confused: :sweat_smile:
28. říj 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, vítej :grinning: to byla určitě zátka :sweat_smile:
28. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia Tak že by se to začalo? :grinning: Bojím :confused: Každopádně uvidím do rána :wink: :sweat_smile:
28. říj 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, to bude v poho. :wink: To nemusí jít hned, to může trvat klidně i týden :angry:
28. říj 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek