• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@casiopeia Ještě lépe:grinning: :wink::sweat_smile: Tak uvidím kdy se náš brouček rozhodne přijít ke nám :slight_smile:
28. říj 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držím palce ať je to rychlé a v poho. Kde budeš rodit?
28. říj 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia V Motole a ty?
28. říj 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A děkuji :slight_smile:
28. říj 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé tam jsem taky registrovaná a dcera se mi tam narodila :dizzy_face: ale to ještě dneska drž nohy u sebe - prý malujou.
28. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia To mi radši ani neříkej:grinning:
28. říj 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale snad zítra nebo pozítří by měli končit. Co jsem slyšela tak to trvá týden a začali 22.10. už tam chodíš na monitor?
28. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak nam dneska dojel necekane tatka :confused: mel az zitra..a bude doma uz do uterka :dizzy_face:
tak ho hned zitra zamestnam slozenim skrini :grinning:

jinak dosla nase super tch s familou a petr dosta od tch.vanocni kolekci k narozkam...to jsem jeste nevidela..ale oproti lonsku pokrok..loni zapomela..

petana jsem ted uspala tak jeste povesim pradlo a seru na vse...

jo taky jsem dneska zkousela peceny vanocni caj....reknu vam je to mnamka :dizzy_face:
28. říj 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia Ano pouze jednou :wink:
a ty?
28. říj 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
vitam novou posilu :dizzy_face:

jinak ja nevim jestli jsem slepa ale me to pismo nejde videt v tabulce jen strasne malicko..chtelo by to tmavsi pismo nebo podklad...
28. říj 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Děkuji :slight_smile: Už se na tom pracuje pouze podklad je na prd :grinning:
:frowning2:
28. říj 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla Ještě jsem u svojí doktorky příští týden jdu naposledy. Na jak dlouho to tam je? Já s tím nemám zkušenost, protože s Kačkou jsem na monitoru nebyla. Jednou jsem tam šla na monitor s kamarádkou a bylo to přímo tragický. Nebylo si kam sednout a čekali jsme asi dvě hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Ty jsi šikulka - co to vlstně je ten pečený vánoční čaj? :confused:
28. říj 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia Nebylo to až tak dlouho, přesně nevím
:wink: :sweat_smile:
28. říj 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla Mám z toho docela obavy, kvůli hlídání příšerky :unamused: a objednávaj na čas?
28. říj 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia Já jsem byla objednána, vybavil mi to gynekolog :wink:
28. říj 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dívky tak já jdu, držte paleček možná už dnes / zítra budu mít poklad při sobě :dizzy_face:
Nebojte se ohlásím se Vám, beru book ze sebou:grinning: :sweat_smile:
28. říj 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanocni peceny caj...
kilo trnek..ja dala blumy
kilo jablek,jeden citron,lzice skorice,5 hrebicku,deci az dve rumu a 650g cukru krystal

trnky a jablka odpeckovat a nadrobno nakrajet.oloupat citron a nakrajet.zasypat cukrem a skorici a pridat rozdrceny hrebicek.peceme ve vyssim plechu na 170st.cca 30 min.vydelat a pridat rum..naplnime do sklenicek a obratime dnem vzhuru.po vychladnuti je caj pripravem..

priprava 4 male lzicky smesy a zalit vodou bezne jako caj.....

jsem to nekde vycetla a je to fakt dobre..dneska jsem to delala prvne :grinning:
28. říj 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zní to úžasně. :wink:
28. říj 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
Dobré ráno :wink:
Takže straším stále 2v1
Tak jako začít? V noci mi začalo tvrdnou břicho tak jsem raději šla manžel jaký zlatý v autě že vydržíš? :grinning: No potvrdilo se to byla to hlenová zátka ... takže v nejbližších dnech bych mohla teoreticky porodit. :confused: :slight_smile:
29. říj 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno!!

tak nic se u mě neděje, asi nebudu mít děti ve stejnej den :wink: , no je to škoda, ale příroda se neptá, Terku jsme oslavili už včera, dneska má manža v práci uzávěrku, tak přijede domů až pozdě

ale jinak to vypadá na pěknej den :dizzy_face:
29. říj 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla mě před třemi lety odešla zátka ráno v sedm a Terka byla v 16:43 na světě, každá to máme jinak :wink: , držím palce

břicho mi tvrdne už 14 dní a nic :slight_smile:
29. říj 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Terezce přejeme všechno nejlepší, zdraví, štěstí, lásku, hodně dárků :wink::grinning: :slight_smile:
A děkuji :wink:
P.S. Napište typ:grinning: Já typujem kluka že budeme mít, ale naše tajné přání je holčička :slight_smile:
29. říj 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Oskárek si dává na čas:grinning: :wink: Ale nikdy neříkej nikdy :wink:
29. říj 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamarád mi právě eadí, že si mám dát horkou koupel a pár dřepů..no nevim, já jsem ráda, že sedim a chodim :grinning:
29. říj 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já se dnes chystám na nějakou extra dlouhou procházku, sušíme i ten koupel a že by večer i sexík? :grinning::grinning:
29. říj 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla tak sexík večer je u nás nemyslitelnej, já jsem už od odpoledne nepoužitelná, u nás by to šlo jedině ráno, ale to by naše malá musela spát o něco dýl a ne vstávat v šest :grinning:
29. říj 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Takže to je takový čertík malinký? :grinning::grinning::grinning:
29. říj 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla veliký :angry: , je nezničitelná a nezkrotná, tak trochu si to nedokážu představit, jak budu zvládat jí a mimino!!! :grinning:
29. říj 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Neboj určitě zvládneš, já se hrozně bojím jak to zvládnu, poprvé se stanu maminkou, nevím jak budu zvládat situace, často panikařim :confounded: :sweat_smile: :grinning:
29. říj 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek