Listopad 2010 č. 2

Děvčata, tak jsem založila nové téma, abychom se v tom starém neztrácely 😎
sasulla
28. říj 2010
@casiopeia Ještě lépe😃 😉:-N Tak uvidím kdy se náš brouček rozhodne přijít ke nám 🙂
casiopeia
28. říj 2010
Držím palce ať je to rychlé a v poho. Kde budeš rodit?
sasulla
28. říj 2010
@casiopeia V Motole a ty?
sasulla
28. říj 2010
A děkuji 🙂
casiopeia
28. říj 2010
Jéééé tam jsem taky registrovaná a dcera se mi tam narodila x-) ale to ještě dneska drž nohy u sebe - prý malujou.
sasulla
28. říj 2010
@casiopeia To mi radši ani neříkej😃
casiopeia
28. říj 2010
Ale snad zítra nebo pozítří by měli končit. Co jsem slyšela tak to trvá týden a začali 22.10. už tam chodíš na monitor?
adelinka
28. říj 2010
ahojky
tak nam dneska dojel necekane tatka =-) mel az zitra..a bude doma uz do uterka x-)
tak ho hned zitra zamestnam slozenim skrini 😃

jinak dosla nase super tch s familou a petr dosta od tch.vanocni kolekci k narozkam...to jsem jeste nevidela..ale oproti lonsku pokrok..loni zapomela..

petana jsem ted uspala tak jeste povesim pradlo a seru na vse...

jo taky jsem dneska zkousela peceny vanocni caj....reknu vam je to mnamka x-)
sasulla
28. říj 2010
@casiopeia Ano pouze jednou 😉
a ty?
adelinka
28. říj 2010
vitam novou posilu x-)

jinak ja nevim jestli jsem slepa ale me to pismo nejde videt v tabulce jen strasne malicko..chtelo by to tmavsi pismo nebo podklad...
sasulla
28. říj 2010
@adelinka Děkuji 🙂 Už se na tom pracuje pouze podklad je na prd 😃
😞
casiopeia
28. říj 2010
@sasulla Ještě jsem u svojí doktorky příští týden jdu naposledy. Na jak dlouho to tam je? Já s tím nemám zkušenost, protože s Kačkou jsem na monitoru nebyla. Jednou jsem tam šla na monitor s kamarádkou a bylo to přímo tragický. Nebylo si kam sednout a čekali jsme asi dvě hodiny :-p
casiopeia
28. říj 2010
@adelinka Ty jsi šikulka - co to vlstně je ten pečený vánoční čaj? =-)
sasulla
28. říj 2010
@casiopeia Nebylo to až tak dlouho, přesně nevím
😉 :-N
casiopeia
28. říj 2010
@sasulla Mám z toho docela obavy, kvůli hlídání příšerky :-| a objednávaj na čas?
sasulla
28. říj 2010
@casiopeia Já jsem byla objednána, vybavil mi to gynekolog 😉
sasulla
28. říj 2010
Dívky tak já jdu, držte paleček možná už dnes / zítra budu mít poklad při sobě x-)
Nebojte se ohlásím se Vám, beru book ze sebou😃 :-N
adelinka
28. říj 2010
vanocni peceny caj...
kilo trnek..ja dala blumy
kilo jablek,jeden citron,lzice skorice,5 hrebicku,deci az dve rumu a 650g cukru krystal

trnky a jablka odpeckovat a nadrobno nakrajet.oloupat citron a nakrajet.zasypat cukrem a skorici a pridat rozdrceny hrebicek.peceme ve vyssim plechu na 170st.cca 30 min.vydelat a pridat rum..naplnime do sklenicek a obratime dnem vzhuru.po vychladnuti je caj pripravem..

priprava 4 male lzicky smesy a zalit vodou bezne jako caj.....

jsem to nekde vycetla a je to fakt dobre..dneska jsem to delala prvne 😃
casiopeia
28. říj 2010
No zní to úžasně. 😉
sasulla
29. říj 2010
Ahojte 🙂
Dobré ráno 😉
Takže straším stále 2v1
Tak jako začít? V noci mi začalo tvrdnou břicho tak jsem raději šla manžel jaký zlatý v autě že vydržíš? 😃 No potvrdilo se to byla to hlenová zátka ... takže v nejbližších dnech bych mohla teoreticky porodit. =-) 🙂
pantomima
29. říj 2010
pěkné ráno!!

tak nic se u mě neděje, asi nebudu mít děti ve stejnej den 😉 , no je to škoda, ale příroda se neptá, Terku jsme oslavili už včera, dneska má manža v práci uzávěrku, tak přijede domů až pozdě

ale jinak to vypadá na pěknej den x-)
pantomima
29. říj 2010
@sasulla mě před třemi lety odešla zátka ráno v sedm a Terka byla v 16:43 na světě, každá to máme jinak 😉 , držím palce

břicho mi tvrdne už 14 dní a nic 🙂
sasulla
29. říj 2010
@pantomima Terezce přejeme všechno nejlepší, zdraví, štěstí, lásku, hodně dárků 😉😃 🙂
A děkuji 😉
P.S. Napište typ😃 Já typujem kluka že budeme mít, ale naše tajné přání je holčička 🙂
sasulla
29. říj 2010
@pantomima Oskárek si dává na čas😃 😉 Ale nikdy neříkej nikdy 😉
pantomima
29. říj 2010
kamarád mi právě eadí, že si mám dát horkou koupel a pár dřepů..no nevim, já jsem ráda, že sedim a chodim 😃
sasulla
29. říj 2010
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 Já se dnes chystám na nějakou extra dlouhou procházku, sušíme i ten koupel a že by večer i sexík? 😃😃
pantomima
29. říj 2010
@sasulla tak sexík večer je u nás nemyslitelnej, já jsem už od odpoledne nepoužitelná, u nás by to šlo jedině ráno, ale to by naše malá musela spát o něco dýl a ne vstávat v šest 😃
sasulla
29. říj 2010
@pantomima 😃 😃 😃 😃 😃 😃 Takže to je takový čertík malinký? 😃😃😃
pantomima
29. říj 2010
@sasulla veliký ]-( , je nezničitelná a nezkrotná, tak trochu si to nedokážu představit, jak budu zvládat jí a mimino!!! 😃
sasulla
29. říj 2010
@pantomima Neboj určitě zvládneš, já se hrozně bojím jak to zvládnu, poprvé se stanu maminkou, nevím jak budu zvládat situace, často panikařim :-S :-N 😃

Začni psát odpověď...

Odešli