• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
:slight_smile: Dnes:grinning:
29. říj 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde jste? co tu mám sama dělat? :grinning: :grinning:
Asi ještě spíte :wink: :sweat_smile:
29. říj 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zvládly to jiný, zvládneme to taky
29. říj 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Přesně tak :wink:
29. říj 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Tak už jsem upravila tabulku, dala jsem černé písmo i hrubší, a seřadila jsem nás podle termínu :slight_smile::sweat_smile:
29. říj 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky :slight_smile: tabulka je super, ale už bych fakt psala tu druhou část :wink: nemám zatím žádný příznaky, nic, navíc bych měla polehávat kvůli tlaku, holky kurňa, já budu 2v1 ještě o Vánocích :grinning: nebo to vypukne z ničeho nic a budeme tu lítat jak v kresleným filmu :grinning: :grinning:
hezký bříško Saši, jestli kluk nebo holka to těžko říct takhle z hlavy :grinning: :grinning: ale jak tak popisuješ ty stavy co máš, tak se to brzo dozvíš :wink: jujky
29. říj 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky, připojuji se, stále 2V1 :confounded: , ale pokud přežiju příští týden, tak to 7.11. vypukne na ostro :wink: , mám to naplánované s panem Dr. :grinning:
29. říj 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Děkuji za pochvalu tabulky:grinning: Věru každým dnem jsem zvědavější víc a víc:grinning::stuck_out_tongue_closed_eyes: juj věru ráda bych už dělala Listopadové miminka :dizzy_face: :slight_smile: Podklad mám jen již začít dopisovat miminka :slight_smile:
Neboj do Vánoc nebudeš 2v1:grinning::grinning:
29. říj 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 :grinning: :grinning: Rodíš císařským? :sweat_smile:
29. říj 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne klasicky, teda aspoň mi o císaři bohužel nic nepověděli :confounded: , radši bych císaře, ale mám plánovaný porod :grinning: :grinning: , psaný na 8.11.
29. říj 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 Aha, mohu Tě přidat do tabulky? :grinning: :sweat_smile: Já tady teď straším s tabuľkou, nudím se:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Čekám každou minutou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla jasné :grinning: , můžeš...
29. říj 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:
@veveruska0504 Jdu na to:grinning: Jen Tvé jméno poprosím:grinning: :wink:
29. říj 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
tak ja ty dva dny prezila :slight_smile:
ve ctvrtek jsem myselal ze porodim uz, ale preslo to za hodinu, a vcera dojeli nasi z Opavy se kuknout jak mam vsechno nachystane - kontrola jestli jsem zabalane ado porodnice atd :slight_smile:

Dneska posledni den v praci z domu - uz me to otravuje, zajedu do mesta jeste pro latku a usiju jeste ty zavinovacky at mam uz pokoj a pak neplasim s mimiskem (darek pro segru k narozeninam)

Adel - vzala jsem si .......kontakt na tu pani co vysiva deky a ...je uplne supr....sije mi jednu pro synovce :slight_smile:

Hooolky uz aby to bylo venku, me asi prsaskne bricho, se me natahuje, ho mazu furt jak silena ale uz s eme zacaly delat v jednotlivych porech zanetky (minivrediky) tak ....jsem jak beruska puntickovana :slight_smile:

Jak je u vas?
@veveruska0504 Děkuji :wink: Už jdu na to :slight_smile::grinning:
29. říj 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bassko :slight_smile:

no já bych už rodila, až bych brečela, bolí mě břicho, kyčle, jsem unavená, už mám první malinké strie i přes pravidelné mazání a jsem velice nepohyblivá :unamused: :rolling_eyes: .

Vše mam nachystané a nezbývá než čekat... pokud přežiju týden, tak pak mám po všem, ale kdyby to bylo na mě rodím už dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Jsem jak po koťatech :confounded: V noci jsem se vzbudila bolestí, bolel mě celý spodek a celé stehna. Jak jsem se chtěla hnout, tak to šlo málem do křečí. Jsem myslela, že budu brečet.
Jinak břicho tvrdne pořád, takže nemyslím, že by to nějak zvěstovalo porod.
Jinak mezi návody přidávám se pořádně rozčílit :grinning: Dvěma známým praskla voda zřejmě následkem toho, že se pohádali s manželem. Obě rodily o 3 týdny dřív. :grinning: Ten lněný olej nezkoušíte?
29. říj 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Ahoj, já jsem si to myslela včera večer a v noci že porodím:grinning::grinning: Ale snad už to přijde protože brzy budu slon :grinning:
U mě .. včera mi odešla hlenová zátka tak čekám každou minutou že to na mě přijde:grinning::stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka Zkusím se pohádat s mužem? :grinning::grinning::grinning: Ty máš ještě pár dní čas :wink::sweat_smile:
29. říj 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak ja vyhlizim hlenovou zatku jak ....postacku a furt nic :slight_smile:

@Sasulla doplnis me taky do tabulky??
29. říj 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co oblékáte prckem při odchodu?
:wink:
29. říj 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla Jj, čas ještě mám. I když by mi nevadilo, kdyby to bylo tak o 14 dnů víc. Jestli budu v termínu, nebo spíš přenášet jako u první, tak malá bude mít tak přes 4 kg, z čehož nadšená nejsem.
29. říj 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Jasné moja,jen poprosím jméno(tvé) :slight_smile:
29. říj 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka :wink: Můj prcek je zase hrozně drobounké má cca 2600g :wink: + - 500g
29. říj 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak to mas fajn, me nikdo odhad nedelal takze ...ja budu prekvapena nejenom s pohlavim ale aj s vahou. Se na me na ktg divala sestricka jakoze jakto ze to nevim........no nevim nic na 100%, ale o to to bude zajimavejsi ne?

No ja mam bodika a overalek, kalhotky, bundacku ......a pro pripad zimy tu ma pripraveny teply zimni overal (ale je veliky je to 62 - tak asi bude plavat) a fusak :slight_smile:
29. říj 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska já mám hroznou dilema z toho:grinning: :frowning2: Ale asi něco podobné co ty :wink:

29. říj 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na odchod mám to co Basska, uvidíme jaký bude počasí, spolíhám na to, že mi v porodce řeknou :slight_smile: jinak furt čekám a čekám, myslím na porod snad každou minutu, jsem protivná sama sobě a už bych se na to fakt nejradši vyprdla :grinning: :grinning: poslední dny jsou nekonečný... jo a odhad mi taky nedělal :cry: ale prý že podle uzv to vypadá, že bude malá ale cvalda,.. no potěš koště :grinning: :grinning:
29. říj 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Jsem na tom jako ty:stuck_out_tongue_closed_eyes: Čekám a čekám a čekám:grinning: :frowning2: Brzy neskončím v porodnici ale na psychiatrii :rolling_eyes: :grinning:
29. říj 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, taky mě v noci nenechali bolesti moc spát, bolelo mě v kříži bříško no pohnout se děs a když už jsem šla na wc tak v křeči.Už bych taky brala být 1+1 :grinning: Malý má každou chvilku škitavku,jako by mi někdo bubnoval na spodek :sweat_smile: a malý se vrtí někdy až auu

Nám v porodnici říkali že máme mít na cestu domů- bodýčko, dupačky, kabátek a overálek a fusák.Protože nevím jak budeme velcí mám to nachystané v 56 a i v 62 :slight_smile:
29. říj 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek