• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Dívky předpoklady lékařů se naplnily-odtekla mi plodová voda JDU RODIT :slight_smile:
Beru nohy na ramena a jde se do porodnice, beru ze sebou notebook, ozvu se když drobeček bude na světě
Držte palce :wink:
29. říj 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla holka drž se!!!!myslím na tebe a dej vědět!! :dizzy_face:
29. říj 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla hezkyyyyy...... drž se a hodně sil ti přeji, no a hlavně ať jste v pořádku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

myslím na tebe a těším se na fotečky prcka...
29. říj 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 jake hubene ja uz am 12 kilo nahore ........
29. říj 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujem,ja jdu vy zatím typujde co se mi narodí (kluk/holčička) :slight_smile:
29. říj 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska dvanáct je v pohodě :grinning: :grinning: :grinning: to jsi žížalka, já mám dvacet :angry: :angry: :angry:
29. říj 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Kde máš to mimi schované? :grinning:
29. říj 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla Přeji hodně štěstí a sil :slight_smile: Budeme se těšit na první info :slight_smile:
29. říj 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla ....aaa tady nekdo nechce vydrzet do listopadu :slight_smile: Kazdopadne at to jde hladce a hlavne rychle....nic lepsiho se poprat neda.........cekame na infosku :slight_smile:
29. říj 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
jen jsem dosla juknou..
jsem prala a varila.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ted jedeme pro skrine a shopingovat :grinning:
pa pa vecir

doctu pozdej kecalky
29. říj 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, vy ste se dneska děvčata jaksi rozjely :slight_smile:

@sasulla hodně štěstíčka :slight_smile:
29. říj 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla držím palce to to vzalo spád,ať jste zdraví oba dva :wink: a jde to rychle :wink:
29. říj 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím,též hledím jak se to tu rozjelo,nejít sem jen dopoledne a mam co dělat :grinning: tak mě dneska břicho nějak kleslo,ale jestli to bude dneska nebo za tyden....."buh ví".........na zátku taky čekám,ale u prvního nešla,tak nemusí ani teď,že :wink:
Jinak vidím,že bolesti a potíže jsou skoro u všech stejné :sweat_smile: no myslim si že to pak pujde jak po másle....jedna po druhé................jedna už začala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka kde bereš tu energii????

Já se teď probudila :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: , jsem úplně vyřízená....
29. říj 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem doma pro procházce s malou, dala jsem vyprat těhu kalhoty, snad stihnou uschnout, nerada bych do porodky jela v teplákách :grinning:
29. říj 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem se byla cárat venku. Dcera pouštěla draka, tak jsem taky vyfuněla na kopec :slight_smile:
29. říj 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
veverus..no co mam delat kdyz jsem potrebovala skrine :grinning: jsem je mela zaplacene tak jsem musela
pak spar a planeo a jsem bez penez i energie..dneska 25tis.v riti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pantom..ja jela v teplakach :grinning: byly takove sametove jako kalhoty
29. říj 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/adelinka/album/cekame-elenku/
tady jsou fotky z atelieru..ale chtela jsem jen tri..no me to staci...tam jak jsem cela mam jeste velkou hnedou..jinak vse cerno.bile :dizzy_face:
29. říj 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka moc pěkný :slight_smile:
29. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady je muj priserny brich.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka taky pěkný, alespoň tam má mimčo místo, ne??mě se malej děsně roztahuje a já mám pocit, že zdechnu, jak to bolí :confounded: :angry:
29. říj 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ma jen doufam ze bude mensi jak petan..mam tolik peknych veci v 56 :dizzy_face:
29. říj 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak sasullce držím palečky :dizzy_face: to je teda rychlost. Adelinko, super fotečky. Panty - to roztahování je fakt mazec - malej mi pořád jezdí pod žebrama a občas mám i problém se nadechnout jak to bolí. Jinak teda poslíčkuju docela vesele :pensive: už abysme to měli za sebou, že.
Holky co už máte starší dítka - nemáte zkušenosti s kolo-odrážedly(firstbike apod.)? Přemýšlím, že bysme něco takového koupili Kačce k vánocům. :wink: Nějak mě ty vánoce děsí - nevím absolutně co a komu :pensive:
29. říj 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia Terka měla dvě velikosti motoreka teď má takový to kolo bez šlapek, ale už jezdí i na normálnim kole
29. říj 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
..holky dotaz jak velka je ta zatka?
Ja od svaciny jenom bliju a ted jsem dostala takovy prujem a ted ze me cosi vylezlo......ale ne moc tak ...jestli uz nebo jeste neee.........
29. říj 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
casiop..ja to chci taky malemu koupit na vanoce :dizzy_face:
29. říj 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bass..no nevim me moc neodesla uz si nepamatuji..nekomu to odchazi i nekolik dni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
adel....tak to jsem zvedava jesti se mi jenom zmenil tehotensky vytok nebo je to to ono....
29. říj 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
basska - velikost už si nepamatuju, ale je to fakt jak rosol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak treba budes brzo maminka :dizzy_face:
29. říj 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek