Listopad 2010 č. 2

Děvčata, tak jsem založila nové téma, abychom se v tom starém neztrácely 😎
sasulla
29. říj 2010
Dívky předpoklady lékařů se naplnily-odtekla mi plodová voda JDU RODIT 🙂
Beru nohy na ramena a jde se do porodnice, beru ze sebou notebook, ozvu se když drobeček bude na světě
Držte palce 😉
pantomima
29. říj 2010
@sasulla holka drž se!!!!myslím na tebe a dej vědět!! x-)
veveruska0504
29. říj 2010
@sasulla hezkyyyyy...... drž se a hodně sil ti přeji, no a hlavně ať jste v pořádku 🙂 🙂 🙂

myslím na tebe a těším se na fotečky prcka...
basska
29. říj 2010
@veveruska0504 jake hubene ja uz am 12 kilo nahore ........
sasulla
29. říj 2010
Děkujem,ja jdu vy zatím typujde co se mi narodí (kluk/holčička) 🙂
veveruska0504
29. říj 2010
@basska dvanáct je v pohodě 😃 😃 😃 to jsi žížalka, já mám dvacet ]-( ]-( ]-(
vcelaranka
29. říj 2010
@basska Kde máš to mimi schované? 😃
vcelaranka
29. říj 2010
@sasulla Přeji hodně štěstí a sil 🙂 Budeme se těšit na první info 🙂
basska
29. říj 2010
@sasulla ....aaa tady nekdo nechce vydrzet do listopadu 🙂 Kazdopadne at to jde hladce a hlavne rychle....nic lepsiho se poprat neda.........cekame na infosku 🙂
adelinka
29. říj 2010
ahojky
jen jsem dosla juknou..
jsem prala a varila.. :-p

a ted jedeme pro skrine a shopingovat 😃
pa pa vecir

doctu pozdej kecalky
kacenka1408
29. říj 2010
Ahojky, vy ste se dneska děvčata jaksi rozjely 🙂

@sasulla hodně štěstíčka 🙂
lillyzelvicka
29. říj 2010
@sasulla držím palce to to vzalo spád,ať jste zdraví oba dva 😉 a jde to rychle 😉
jusina
29. říj 2010
zdravím,též hledím jak se to tu rozjelo,nejít sem jen dopoledne a mam co dělat 😃 tak mě dneska břicho nějak kleslo,ale jestli to bude dneska nebo za tyden....."buh ví".........na zátku taky čekám,ale u prvního nešla,tak nemusí ani teď,že 😉
Jinak vidím,že bolesti a potíže jsou skoro u všech stejné :-N no myslim si že to pak pujde jak po másle....jedna po druhé................jedna už začala 😃 😃 😃 😃
veveruska0504
29. říj 2010
@adelinka kde bereš tu energii????

Já se teď probudila 8-( 8-( 8-( , jsem úplně vyřízená....
pantomima
29. říj 2010
jsem doma pro procházce s malou, dala jsem vyprat těhu kalhoty, snad stihnou uschnout, nerada bych do porodky jela v teplákách 😃
vcelaranka
29. říj 2010
Taky jsem se byla cárat venku. Dcera pouštěla draka, tak jsem taky vyfuněla na kopec 🙂
adelinka
29. říj 2010
veverus..no co mam delat kdyz jsem potrebovala skrine 😃 jsem je mela zaplacene tak jsem musela
pak spar a planeo a jsem bez penez i energie..dneska 25tis.v riti :-p

pantom..ja jela v teplakach 😃 byly takove sametove jako kalhoty
adelinka
29. říj 2010
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/adelinka/albu...
tady jsou fotky z atelieru..ale chtela jsem jen tri..no me to staci...tam jak jsem cela mam jeste velkou hnedou..jinak vse cerno.bile x-)
pantomima
29. říj 2010
@adelinka moc pěkný 🙂
adelinka
29. říj 2010
tak tady je muj priserny brich.. :-p
pantomima
29. říj 2010
@adelinka taky pěkný, alespoň tam má mimčo místo, ne??mě se malej děsně roztahuje a já mám pocit, že zdechnu, jak to bolí :-S ]-(
adelinka
29. říj 2010
no to ma jen doufam ze bude mensi jak petan..mam tolik peknych veci v 56 x-)
casiopeia
29. říj 2010
Ahojky tak sasullce držím palečky x-) to je teda rychlost. Adelinko, super fotečky. Panty - to roztahování je fakt mazec - malej mi pořád jezdí pod žebrama a občas mám i problém se nadechnout jak to bolí. Jinak teda poslíčkuju docela vesele |-| už abysme to měli za sebou, že.
Holky co už máte starší dítka - nemáte zkušenosti s kolo-odrážedly(firstbike apod.)? Přemýšlím, že bysme něco takového koupili Kačce k vánocům. 😉 Nějak mě ty vánoce děsí - nevím absolutně co a komu |-|
pantomima
29. říj 2010
@casiopeia Terka měla dvě velikosti motoreka teď má takový to kolo bez šlapek, ale už jezdí i na normálnim kole
basska
29. říj 2010
..holky dotaz jak velka je ta zatka?
Ja od svaciny jenom bliju a ted jsem dostala takovy prujem a ted ze me cosi vylezlo......ale ne moc tak ...jestli uz nebo jeste neee.........
adelinka
29. říj 2010
casiop..ja to chci taky malemu koupit na vanoce x-)
adelinka
29. říj 2010
bass..no nevim me moc neodesla uz si nepamatuji..nekomu to odchazi i nekolik dni :-p
basska
29. říj 2010
adel....tak to jsem zvedava jesti se mi jenom zmenil tehotensky vytok nebo je to to ono....
casiopeia
29. říj 2010
basska - velikost už si nepamatuju, ale je to fakt jak rosol :-p
adelinka
29. říj 2010
tak treba budes brzo maminka x-)