• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Pěkné ráno

stále 2v1, nic novýho, malej chce asi pořádně dozrát :grinning:

@basska a bylo to krvavý???jakože růžový?já mám těhu výtok taky, je ale bílej , taky to zkoumám každej den :stuck_out_tongue_closed_eyes: a průjem mám po mandarinkách a hroznovým víně....to si ještě musim žít, že můžu, pak až budu kojit, tak už si to nedopřeju, po víně byla malá nadmutá a po mandarince se celá osypala :angry:
30. říj 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte Holky :slight_smile: Už jsem MAMINKOU!
S radostí oznamuji že dne 30.10.2010 o 2:54 s mira 2683g a 49 cm se nám narodila HOLČIKČKA Alžbeta Sofie :dizzy_face: :slight_smile: Je neuvěřitelně poslušná, klidná a je to naše všechno. :slight_smile:
Připojuji foto
30. říj 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. říj 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu napsat jak probíhal porod :wink: :sweat_smile:
30. říj 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla moc gratuluju, malá je krásná!!!hodně štěstí a zdraví, ať jste obě v pořádku!!
30. říj 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Děkuji za nás obě :slight_smile: A Tvému drobečkovi se nechce von?
30. říj 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla ne ne, ještě chce dozrát :wink:
30. říj 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla Velká gratulace :slight_smile: Je náááádherná, taková princeznička maličká. Přeju moc moc štěstí a zdraví a ať už jste spolu všichni doma. :slight_smile:
30. říj 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka moooc hezký fotečky, budeš mít krásnou památku :wink:
30. říj 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
K porodu: Takže 28.10 (čtvrtek) jako již jistě víte mi odešla hlenová zátka a včera o 11:43 odtekla plodová voda.Šli jsme rovnou na příjem, kde mi řekli že jsem otevřená na 2 prsty či jak se tomu říká :wink: cca o 14:00 jsem byla otevřena pouze na 2.5 takže ještě to byla pohoda.Potom začali slabší bolesti, stupňovaly se do silných kontrakcí:stuck_out_tongue_closed_eyes: O 22:15 doktor zahlásil větu že jsem otevřená na 4 prsty, jde se na sálu.Tlačila jsem o duši :wink: Podle mě mě bylo slyšet na celou nemocnici:grinning: Nějak se Betuške nechtělo, já už vyčerpaná, usnout dokud jsem neslyšela nádhernou větu:,, Vedím hlavičku ":dizzy_face: Betuška spatřila světlo světa :slight_smile: Já jsem si vydechla.
Byla jsem dost tam dole "potrhaná" a šití dost bolelo :frowning2: Ale pro Betušku bych udělala všetko.Muž byl celou dobu při mně a neuvěřitelně mě podporoval.Betuška mě řádně potrápila, byl to dlouhý a náročný porod ale nic to nezmění na tom že je to náš nejkrásnější den v životě :slight_smile: :dizzy_face:
@sasulla Ahojky, moc,moc gratuluju, máte nádhernou princeznu :slight_smile: a přeju hlavně zdravíčko :slight_smile:
@basska a jééje, Ty už taky? Holky neděste mě :grinning: :grinning: každopádně třeba už to budeš mít za chvilku za sebou, myslím na Tebe :wink:
30. říj 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Katka moooc moooc děkuji i za Betušku :wink:
30. říj 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1408 Děkujeme Katka :wink:
30. říj 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla hlavně že už máte maličkou u sebe, je fakt slaďoučká :slight_smile: přeju ať se rychle zahojíš. Jsi holka statečná. A pomohlo Ti, že byl manžel s Tebou? :slight_smile:
@pantomima :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale vždyť to má za pár
@slavicky Děkuji Katka :slight_smile: :wink: Velmi :slight_smile: Ale chudáček byl i trošku vystašený skoro zapomněl vytahu foťák:grinning:
30. říj 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla Chudák malej, můj půjde taky, tak si říkám, že to nebude sranda ani pro něho :slight_smile: jééé, to musí být úleva, musíš být moc šťastná, viď?
30. říj 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky :grinning: Ale tak byl tam super porodní tím, i si z něj "dělali srandu":grinning: Nedá se to popsat, ale to něco nádherné, v tom momentě jak se narodila je to náš středobod vesmíru :slight_smile: :wink:
30. říj 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla je nádherná, dobře ty :slight_smile:)... já se tak těším, až to budu mít taky za sebou :grinning: :sweat_smile:

Gratuluji mamino :slight_smile:
30. říj 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla moc gratuluju ať ste holky zdravé a brzo jsi fit po takovém porodu.Malá je nádherná :wink: :grinning:
30. říj 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka Děkuji moc :slight_smile:
30. říj 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 Děkuji i za Betušku :slight_smile:Neboj i ty se brzy dočkáš
30. říj 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla Moc, moc, moc a ještě víc gratuluji. Malá je fakt krásňoučká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a byla jsi teda v Motole?
30. říj 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia Jojo jsem v Motole, pokud máš dotazy napiš IP jdu si trošku odpočinout :wink:
A děkuji :slight_smile:
30. říj 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla Obrovská gratulace k nádhernému miminečku..!!! :grinning:
30. říj 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ještě někdo už stihl porodit..?? :sunglasses: Já jsem tu teď nějakou dobu nebyla a nechce se mi dočítat.. :wink: Odpo sem zas mrknu..
30. říj 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc zatím jen Saša :slight_smile: ostatní se drží, ale už to asi nikoho nebaví :grinning:
30. říj 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla taky gratuluji a tiše závidím jak je malimká malinká......jestli já budu rodit 4 kg.... :grinning: ....to ty necelý 3 bych asi jen zatlačila jednou a malej by vyletěl jak raketa :grinning: :wink: :grinning:
jinak ráno mam vždycky bolesti,ale tím to končí-pak to přejde a tak uvidíme :slight_smile:
30. říj 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla gratuluju kocenko......mala je nadherna....tak jsi nam dala vsem motivaci .............co nejvice se tesit na to nase mimisko. Je fakt nadherna :slight_smile:

S tou zatkou....no ......uvidime jestli to bylo ono, ja doufam ze ne.....ze jeste chvilku zustaneme spolu :slight_smile:

du se vrhnout na siti dalsich zavinovacek s vanocni tematikou .....takze jehle zdar :slight_smile:
30. říj 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek