Listopad 2010 č. 2

Děvčata, tak jsem založila nové téma, abychom se v tom starém neztrácely 😎
pantomima
30. říj 2010
Pěkné ráno

stále 2v1, nic novýho, malej chce asi pořádně dozrát 😃

@basska a bylo to krvavý???jakože růžový?já mám těhu výtok taky, je ale bílej , taky to zkoumám každej den :-p a průjem mám po mandarinkách a hroznovým víně....to si ještě musim žít, že můžu, pak až budu kojit, tak už si to nedopřeju, po víně byla malá nadmutá a po mandarince se celá osypala ]-(
sasulla
30. říj 2010
Ahojte Holky 🙂 Už jsem MAMINKOU!
S radostí oznamuji že dne 30.10.2010 o 2:54 s mira 2683g a 49 cm se nám narodila HOLČIKČKA Alžbeta Sofie x-) 🙂 Je neuvěřitelně poslušná, klidná a je to naše všechno. 🙂
Připojuji foto
sasulla
30. říj 2010
@lillyzelvicka
@kacenka1408
@vcelaranka
@basska
@casiopeia
@veveruska0504
Holky Děkuji jste zlaté 😉

sasulla
30. říj 2010
Jdu napsat jak probíhal porod 😉 :-N
pantomima
30. říj 2010
@sasulla moc gratuluju, malá je krásná!!!hodně štěstí a zdraví, ať jste obě v pořádku!!
sasulla
30. říj 2010
@pantomima Děkuji za nás obě 🙂 A Tvému drobečkovi se nechce von?
pantomima
30. říj 2010
@sasulla ne ne, ještě chce dozrát 😉
slavicky
30. říj 2010
@sasulla Velká gratulace 🙂 Je náááádherná, taková princeznička maličká. Přeju moc moc štěstí a zdraví a ať už jste spolu všichni doma. 🙂
slavicky
30. říj 2010
@adelinka moooc hezký fotečky, budeš mít krásnou památku 😉
sasulla
30. říj 2010
K porodu: Takže 28.10 (čtvrtek) jako již jistě víte mi odešla hlenová zátka a včera o 11:43 odtekla plodová voda.Šli jsme rovnou na příjem, kde mi řekli že jsem otevřená na 2 prsty či jak se tomu říká 😉 cca o 14:00 jsem byla otevřena pouze na 2.5 takže ještě to byla pohoda.Potom začali slabší bolesti, stupňovaly se do silných kontrakcí:-p O 22:15 doktor zahlásil větu že jsem otevřená na 4 prsty, jde se na sálu.Tlačila jsem o duši 😉 Podle mě mě bylo slyšet na celou nemocnici😃 Nějak se Betuške nechtělo, já už vyčerpaná, usnout dokud jsem neslyšela nádhernou větu:,, Vedím hlavičku "x-) Betuška spatřila světlo světa 🙂 Já jsem si vydechla.
Byla jsem dost tam dole "potrhaná" a šití dost bolelo 😞 Ale pro Betušku bych udělala všetko.Muž byl celou dobu při mně a neuvěřitelně mě podporoval.Betuška mě řádně potrápila, byl to dlouhý a náročný porod ale nic to nezmění na tom že je to náš nejkrásnější den v životě 🙂 x-)
kacenka1408
30. říj 2010
@sasulla Ahojky, moc,moc gratuluju, máte nádhernou princeznu 🙂 a přeju hlavně zdravíčko 🙂
slavicky
30. říj 2010
@basska a jééje, Ty už taky? Holky neděste mě 😃 😃 každopádně třeba už to budeš mít za chvilku za sebou, myslím na Tebe 😉
sasulla
30. říj 2010
@slavicky Katka moooc moooc děkuji i za Betušku 😉
sasulla
30. říj 2010
@kacenka1408 Děkujeme Katka 😉
slavicky
30. říj 2010
@sasulla hlavně že už máte maličkou u sebe, je fakt slaďoučká 🙂 přeju ať se rychle zahojíš. Jsi holka statečná. A pomohlo Ti, že byl manžel s Tebou? 🙂
sasulla
30. říj 2010
@pantomima 😃 😃 😃 😃 😃 Ale vždyť to má za pár
sasulla
30. říj 2010
@slavicky Děkuji Katka 🙂 😉 Velmi 🙂 Ale chudáček byl i trošku vystašený skoro zapomněl vytahu foťák😃
slavicky
30. říj 2010
@sasulla Chudák malej, můj půjde taky, tak si říkám, že to nebude sranda ani pro něho 🙂 jééé, to musí být úleva, musíš být moc šťastná, viď?
sasulla
30. říj 2010
@slavicky 😃 Ale tak byl tam super porodní tím, i si z něj "dělali srandu"😃 Nedá se to popsat, ale to něco nádherné, v tom momentě jak se narodila je to náš středobod vesmíru 🙂 😉
veveruska0504
30. říj 2010
@sasulla je nádherná, dobře ty 🙂)... já se tak těším, až to budu mít taky za sebou 😃 :-N

Gratuluji mamino 🙂
lillyzelvicka
30. říj 2010
@sasulla moc gratuluju ať ste holky zdravé a brzo jsi fit po takovém porodu.Malá je nádherná 😉 😃
sasulla
30. říj 2010
@lillyzelvicka Děkuji moc 🙂
sasulla
30. říj 2010
@veveruska0504 Děkuji i za Betušku 🙂Neboj i ty se brzy dočkáš
casiopeia
30. říj 2010
@sasulla Moc, moc, moc a ještě víc gratuluji. Malá je fakt krásňoučká x-) x-) x-) a byla jsi teda v Motole?
sasulla
30. říj 2010
@casiopeia Jojo jsem v Motole, pokud máš dotazy napiš IP jdu si trošku odpočinout 😉
A děkuji 🙂
lucbuc
30. říj 2010
@sasulla Obrovská gratulace k nádhernému miminečku..!!! 😃
lucbuc
30. říj 2010
Holky ještě někdo už stihl porodit..?? 😎 Já jsem tu teď nějakou dobu nebyla a nechce se mi dočítat.. 😉 Odpo sem zas mrknu..
slavicky
30. říj 2010
@lucbuc zatím jen Saša 🙂 ostatní se drží, ale už to asi nikoho nebaví 😃
jusina
30. říj 2010
@sasulla taky gratuluji a tiše závidím jak je malimká malinká......jestli já budu rodit 4 kg.... 😃 ....to ty necelý 3 bych asi jen zatlačila jednou a malej by vyletěl jak raketa 😃 😉 😃
jinak ráno mam vždycky bolesti,ale tím to končí-pak to přejde a tak uvidíme 🙂
basska
30. říj 2010
@sasulla gratuluju kocenko......mala je nadherna....tak jsi nam dala vsem motivaci .............co nejvice se tesit na to nase mimisko. Je fakt nadherna 🙂

S tou zatkou....no ......uvidime jestli to bylo ono, ja doufam ze ne.....ze jeste chvilku zustaneme spolu 🙂

du se vrhnout na siti dalsich zavinovacek s vanocni tematikou .....takze jehle zdar 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli