• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Tak a je to tu, jelikož jsme ukecaný, tak tu máme další diskusi, ta stará se v nejbližší době uzamnke a nebude do ní moc už nikdo přispívat. :fearful:

A je to jen z toho důvodu, že admini zdejšího fora doporučují při dosažení 10 tis. příspěvků založit novou, neb ta stará brzdí server (to jen na vysvětlení, kdyby se jen tak náhodou někdo ptal) :wink:
16. čer 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takže už pište sem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj-takze dvojka co???
som vam chcela napisat uz po obede ze je to nejak zabrzdene ale ani mi to pak neodoslalo takze super...tak kde ste???Treba zaplacat obrazovku :grinning:
16. čer 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem tu...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak supeeeer... dvojka je na svete.... :slight_smile:

ja toho dneska moc nezaplacam, ptz. manza tu ma neco rozdelanyho,takze musim uvolnit prostor :wink:

a zitra musim zase brzy vstavat, a 3 hodiny se placat po Rci, nez pujdu na dalsi tehu kurz :frowning2: nevyplati se mi jezdit dom,tak doufam,ze nebude prset......
16. čer 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, tak zítra pozdravuj Pavlínu, jestli tam bude :wink:
16. čer 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek holkýýý,
jsem tu taky... prcek už chrupe. Dneska mu v poledne moc chutnala mrkvička, ale byl špinavý až za ušima a měla jsem co dělat, aby to nebylo všude :slight_smile:

zítra nás čeká výlet do Ltm, nákupní... nemáme doma skoro nic, tak manžu vytáhnu :slight_smile: to je radosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Paji, tak to věřím, já včera byla na nákupu v ústí v globusu, už jsem dělala nákup na dovču a manžovi se taky nechtělo, ale zase byl klid, jeli jsme jen s kámoškou a dobře jsme si nakoupily, nikdo nás nehonil a neprudil, že už ho to tam nebaví
16. čer 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Petra to celkem baví, ale někdy ho taky musím přemlouvat... a teď je po noční, tak se mu nechce nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holčiny mám jeden dotázek... nevíte o nějaké chatě někde v ČR nebo spíš nějakém penzionku (vyzkoušeném), kde by bylo možno strávit týden v létě a i s prckem? nejlépe, kdyby tam byla i polopenze, abych nemusela vařit :slight_smile: a nebylo to drahé... třeba v Jižních čechách nebo na šumavě nebo i klidně někde jinde... díky za tipy :slight_smile:
16. čer 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zeny mi nespime :angry: zas sa zobudil a to sme chlastali ten fenyklovy cajik aj sa pekne nacucol mliecka,prebalili sme sa a cakala som ze do polnoci mam pokoj-omyl zas krik jemu sa nece spat tak som musela rozsvietit a zas ze ma hladik ma ocucaval tak sme sa museli hrat a ted to spravil dudak...zatim ziaden krik z izby asi este duda nadranom som mu ho dala a vydrzal ho cucat polhodky a nevypadol. mu-mi to bolo divne :confused:
16. čer 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze budem odbehovat sem a tam ale som tu :grinning: dufam ze aj dnesna noc bude kludna ked on sa dozaduje pozornosti fakt nechce byt sam...a stale kycha :cry: chudacik moj.
16. čer 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer :slight_smile:
tak já se taky hlásím a zařazuji do LTM II :wink:
16. čer 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak my jsme dnes byly na 4-měsíční kontrole a naše míry modelky - 58 cm a 4730 g :grinning: :dizzy_face: zítra taktéž jedeme do Litoměřic, ale na rehabilitaci a taky na prochajdu s Markét :sunglasses:
16. čer 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sme sa docucli i ked s flasky,nejak sa mi zapacilo to krmenie s flasticky-je to tak rychle-hoci odsavanie zas moc nie :unamused: inac mi radili aby som to nerobila ze ak budem davat hoc svoje mlieko s flase ze prestane chciet odo mna :confounded: mate s tym skusennost???
16. čer 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic sa tu nedeje tak si skusim lahnut i ked timmyk vykecava tak neviem ako dlho si polezim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renu já jsem dávala pít Nikolce z lahvičky feniklový čajík :slight_smile: a odemně pila dál s prsu vpohodě mlíčko :dizzy_face: také záleží jakou máš tu lahvičku,my máme AVENT :wink:
16. čer 2008 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pájí, bohužel tak to nevím. To by možná věděla Prot, ale ta se tu taky neukázala pěkně dlouho :frowning2:
17. čer 2008 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím v dvojce. Doufám, že nám to tu bude pěkně blafat a koník dobře šlapat.

Pavlí, my jsme byli s Vojtou víckrát na dovče, ale většinou to bylo bez vaření. Tuším, jen jednou jsme měli polopenzi. Vždycky to byli menší rodinné penzionky. Nebyly nějak zvlášť uzpůsobené dětem, ale všude na ně byli zvyklí, takže vše bylo bez problémů. Jednou jsme si ještě s další rodinkou (kamarádi) pronajali na týden chatu, ve které byla postýlka pro děti, ale jinak děs. Takže spíš bych doporučovala okouknout co se vám bude líbit a než objednáte, tak cinknout, že máte malé díťátko a uvidíš podle reakce jestli tam jet nebo ne.

Jani, my jdeme za chvilku k Mudře na očkování, ale jestli se budeš toulat po Roudnici odpol., můžeme se domluvit a společně se projít. Vojtík určitě bude chtít jezdit na kole. Neboj, nebudeme za ním běhat, on tak rychle nejezdí :slight_smile:
17. čer 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, jinak máme doma tak trošku smutek. Bian je vážně nemocný :cry: Teď mě napadá, že vůbec nevím jestli už jsem o něm psala. Je to náš psík, bišonek. Vlastně už je to dědek, má 10 let a po Roudnici spoustu potomku, syčák jeden. Po stříhání jsme mu objevili bouli na zadku. Vypadá to, jak když v tom má vodu. Veterinář nám řekl, že je to vypouklý střevo a že to má něco společného s rakovinou varlat. Takže ho v blízké době čeká náročná operace. Budou mu brát kus svalu pod lopatkou a upravovat tím to střevo. Pak bude muset na další operaci, kdy ho vykastrují. Nikde nemáme záruku, že to přežije a že se mu to neudělá za čas třeba na druhé straně :frowning2: Chjo, vím že zvířátka můžou být i nemocná, ale člověk si tak nějak nepřipouští, že by se to mohlo týkat i těch co máme doma.
17. čer 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Jani,

tak to je mi s vaším Bianem líto. Mě stačí, když má naše beruška klíště a už je mi jí strašně líto a taky to mrška pěkně využívá :grinning: vždycky nahodí takovej výraz jako že jí něco je a že ten parazit si něco vzal s sebou a musíme nasadit léčbu mlskama :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale určitě to dobře dopadne a Bian zas bude jako rybička a udělá ještě spoustu dalších potomků :wink:
17. čer 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mi právě písala Ijetka mejlíka, že vás mám všechny pozdravovat a ptala se na srazík, tak jsem jí hnedky odpísala, že by se tu taky mohla konečně vokázat a něco připsat, když už nakukuje. Tak jsem na ní zvědavá. Jinak prý zítra odjíždí na dovču, se má.... my ještě týden a kousek a frčíme taky
17. čer 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achoooj...
Jaaaj Melis tak drzim pasticky nech vam ta operacia dobre dopadne,ja milujem psikov a take nieco musi byt tazke to ako dalsie dieta i ked vas uz ma par rockov za sebou :cry:
A zeny vy sa mate nas caka dovca tak za 50rokov i ked muzik vravi ze na dalsi rok pojdeme :unamused: ja tomu neverim lebo chceme kupovat nove auticko a pak nam bude trebat domcek a neverim ze sa dockame aj my-tak som mu vravela ze jedine ze autom do talianska :wink: aj to by mi stacilo...
17. čer 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeezis a tak som sa potesila ze z nasho diablika sa stal andilek ze pekne spal vcera a dnes to bola katastrofa,take nervy som mala uz som nevedela co s tym malym hajzlom...zas rev nenormalny,jedli sme od 19tej do 3tej rana vkuse a ked som ze ma dost prebalit a spat tak krik,skusala som vsetko a on len zas jest uz o 12tej som bola vysata cela :angry: a zaberali len ruky a hompalanie :confounded: a este dudak a pak spokojne cumel na mna ze aka som blba :grinning: no vycurany je dobre :angry: a pokracovalo to az do rana zaspali sme spolu pod jednou perinkou-ale od vtedy uz tiez 3x jedol...no nechapem uz ma aj brusko velke...no ja nevem co s nim a s tym jeho prezieranim :frowning2:
17. čer 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem se teprve vratila z Rce a mam toho dneska plny kecky.... Hlasili,ze ma prset a byt 18 stupnu a ono ejhle...takze jsem se parila v riflich... ke vsemu se mi malem povedlo zlomit si nohu,ptz. neumim chodit a zvrkla jsemsi ji... pak jsme meli dalsi lekci kurzu a hura dom...

jeste me ceka nakup a odpo cvico,ale uz jsem se chtela jet dom najist...koupila jsem novy brambory a k tomu kvetak,tak mam dnesek vyreseny, co zitra uz zase nevim :frowning2:

Jani,odpo to dnes nezvladam... me by spis vyhovovalo rano,ptz. odvezu Teri do skoly a pak bloumam po meste a nevim, kam se upichnout... co treba pristi stredu? :wink: jsem na tom obdobne, od 8 do 11 mam cas, tak bysme se mohli nekde scuknout... aj treba s Ivetkou? :wink:

jooo, Ivet, okoukala jsem to tvy zviratko,co mas poveseny v kocaru a dnes jsem taky nakupovala.... vzala jsem 4 a 3 pak dam holkam do oddilu, pote, co vybereme to pravy pro janulku:slight_smile:
17. čer 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
me zacinas Rendo desit :confused: :grinning: to abych si uzivala Janulky zatim v brisku,vid? :wink:

jinak jsem vcera zase pro zmenu plasila ja jako o zivot...cely den jsem Janulku necitili a uz jsem videla ten nejhorsi scenar:frowning2: byla jsem rozhodnuta ze si zajdu dnes na monitor,ale jen co prisel domu Tomik, tak se mala nejak probrala a pak kopala a kopala... uz jsem rikala, ze mi je jedno,jestli je hlavou dolu nebo nahoru,hlavne ze kope... ufff, mi pak vytryskly nechtene slzy, kdyz se konecne rozhybala...
17. čer 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozeram ze aj slniecko vyslo...no dnes nikam nejdem po tak krasnej rusnej noci...teda ak ma to neprejde,spat sa mi uz nece ist vidim to ze len co by som si lahla bolo by to tu zas :unamused:
17. čer 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani to poznam posledny tyzden sa skoro vobec nehybal,svokra uz strasila a nech ma muzik len kontroluje a stale ja ze sa pol dna nepohol a on ho hladkal a zacal kopat a stale hej mamo co si vymyslis :wink:
Lebo to uz su tak slabe tie pohyby ze si to clovek ani tak neuvedomi ked este 2tyzdne dozadu bol zvyknuty na take rany :grinning:
no mozno tvoja Janulka taka nebude ale to skor chlapci taky vraj byvaju :angry: ale zas znamej sa narodil tyzden po mne a vravi ze ho da o 19tej spat a zobudi sa okolo 1rana a pak az o 6-7mej...no ty jo tak to ja za tu dobu kojim asi 15x a stale mu je malo :angry: na chvilu zabera dudak len zak ho hlta ta mu stale vypadava-takze stale si ho dam k sebe do postele a dviham mu ho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo Rendu, posledni tyden,al e ja mam porad mesic cas,takze me to nalezite vylekalo...

uvidime, jaka Janulka bude, jestli spac po tatkovi, nebo bude jako jeji segra :wink: v kazdem pripade uz se na berusku tesime :slight_smile:
17. čer 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mas jasne,no Timmyk vyzeral ze bude spac-v porodke ani plakat nevedel kazdy rypal ze on len spi a ked sa pytali ci vela place tak vravim ze on to nevie on si len mrncal a uz ked moc mrncal tak som ho vzala...a doma sa predviedol...teda zacalo mu chutnat v noci ale este tak nevyvadzal to az ked tu bola rodina si ho rozmaznali asi trosku :confounded:
17. čer 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale ten posledny mesiac tam ma uz malo miesta a ked je velka ako timmy :grinning: ked ju dobre vykrmujes a nema sa uz kam otacat tak uz nebudes tak casto take rany dostavat :wink:
17. čer 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ani nevim,jak je mala "velka". ... zatim nic doktor nerikal, na kontrolu jdu v pondeli,tak uz to na nej vytasim... pravidelnejsi kontroly, toceni monitoru a kdy budu mit 3.protilatky kontrolovany... a jestli se mala neotocila,tak to pujde vsechno honem, aby me objednal na cisare...dneska v poro meli zrovna 2 a uz se jim to tam pry plni, nemaji zadny volny pokoj....

jj, ta kamaradka co rodila pred 14 dny mela taky uzasnyho space a jsem ji rikala, ze mu to dlouho nevydrzi a jeste pozna,jak umi kricet :wink: a ¨je na tom obdobne jako ty :grinning:
17. čer 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek