• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
ja som mala mangela uplne bez problemov len sa plati 600kc a kurz nemusi mat ani ty ani on :wink:
a je tam len 1nadstandart tam je to od 9-21vej navstevy a inac od 15-17tej len a cez vikend od 14-17tej ale stacilo to ja som myslela ze to bude hrozne ale do 15tej to vzdy zbehlo a pak uz vecer tak pohodka :sunglasses:
20. čer 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac raz za mnou prisli o hodku skor cez tyzden a pustili ich tam ale vraveli ze len na 5-10min ze niesu navstevne este ale ostali tam do konca do 17tej...
20. čer 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angie, děkuju moc :dizzy_face: Hned v pondělí tam raději zeptám a zjistím, jestli by mě případně vzali nebo ne :slight_smile: Děkuju a užívej si Timmiho :dizzy_face: je kouzelnej :dizzy_face:
20. čer 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak na těch pár dní to hold člověk vydrží :wink: A četla jsem, že je možné jít 3.den po porodu na vlastní žádost domů...tak to by taky bylo fajn :slight_smile:
20. čer 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v tejto porodke neviem...myslim ze je to tam dost na vysokej urovni a ci by si ta niekto vzal na starost to neviem...
ja som citala ze na 4den ale tam neviem nepytala som sa na to tak neviem dalo sa to tam vydrzat dokonca i ja co sa mi i u lekara robi zle ze to neznasam...osobne si myslim ze tu by to neslo ale ako to je to neviem.
Este pri odchode nam to museli schvalit dost to tam kontroluju ale to asi vsade...tam fakt bude o teba teda vas dobre postarane ak by nahodou...
Inac dakujem a musim sa pochvalit ze mi momentalne spinka co je divne...uz asi 2hodky tak som stihla umyt riady konecne...cely bytik upratal muzik len kuchynu mi nechal a bolo toho pozehnane teda asi za 3dni hanba mi :astonished:
20. čer 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeny kde ste zmizli???Ja som si akurad letak kaufu pozerala zas dobre akcie maju :grinning: a muzik mi vari veceru :wink: tak mam este chvilku kedze milacik mi spinka co nemozem pochopit...ale som rada jasne :grinning:
20. čer 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeny my este stale spime a vy uz asi tiez :frowning2: no nic to...jasne ved je vikend a vy ste asi rozlietane...len ja tvrdnem a smutim doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Tak jsem trochu přečetla co jste tu napsali a jsem v šoku :confused: Renčo ? taky bych byla totálně naštvaná, kdyby nám nikdo rozbyl auto,ale určitě se tu takle nemusíš sprostě vyjadřovat, :angry: že ti to není blbý,to sem psát- FUJ :rolling_eyes:
nevím co si o tom myslíte vy ostatní,ale já jsem to prostě musela napsat :angry: :angry: :angry:
21. čer 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, já zatím nedočítala.

Jsem po dalším a letos snad již posledním třídním srazu, na to, že jsme ho měli po 15. letech ukončení od ZŠ tak se nás sešlo celkem 8 z 25 plus jedna učitelka a ředitel co nás provedl po škole :unamused: takže docela smolík :frowning2:
22. čer 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Pavluško :slight_smile:
Přeji ti všechno nejlepší k tvému svátečku :wink: :dizzy_face: :wink:
22. čer 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Market bola som totalne nastvana a neviem ako by si reagovala ty ale ja som proste taka :sunglasses: teda dali sme do toho posledne peniaze a neviem pochopit niekoho ako take nieco moze spravit proste vidi ze niekto ma nieco nove a hned mu to rozbije chapes...mali sme stare auto a na toto sme sa taaak dlho tesili a proste stalo tam par hodin a hned nam ho rozbiju...tak sa ospravedlnujem ak som niekoho urazila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ranko,

jůůů, jsem zas prošvihla málem oslavu. Pavlí všecinko nej nej k svátku :astonished: (to je hudlan)

Angie, třeba to byl někdo kdo šel z barazu nebo timu posilněj nějakým tím panáčkem. JJ,vím že to naštve, nedokážu si představit jak by vyváděl můj manža kdyby se něco takového stalo, ten by nadával ještě víc, než ty tady :zipper_mouth:
23. čer 2008 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim...tak konecne som sa tu dostala i ked moj andelik bol celu noc dobrucky :wink:
Milu presne to som si myslela a tu na parkany chodia divny tipci a kadeco tu hulia tak som si myslela ze isto nejaky zdrogovany alebo opity kreten to bol ale potom sa mi muzik priznal ze boli v praci autom ze sa chcel pochvalit takze ho tam parkoval az rano po 7mej a este jeho segra ho videla o 15tej ze bol v celku takze za bieleho dna...to jednoducho neviem kto by sa odvazil a s parkanov z hora by to v tomto uhle nik nedohodil to aj polisi vraveli ze to tazko takze jedine ze niekto z toho dvora-ale kamen sa tam nenasiel,alebo ze naferovku niekto drzal kamen v ruke a z blizka to nim rozbil alebo najpravdepodobnejsie ze to spravil ten sused tou sekackou ked kosil...lenze on sa k tomu nechce priznat...no uz sme objednany do servisu takze my zaplatime 5tis a zvysok poistovna :unamused:
23. čer 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj muzik bol totalne nestastny este som ho takeho nevidela,hlas jakym mi to oznamil uplne ze on to mal cakat ze on ma vzdy nestastie ze jeho zivot je cely komplikovany a tak mi ho bolo luto...to nadavala som skor ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uz som kludna i ked ma mrzia tie peniaze zbytocne vyhodene ked to nebola nasa vina,no uz mangelik vybavil parkovaciu kartu takze bude pod kamerami problem je len v tom ze to nieje pri nasom baraciku ale asi 10min pesky odtial takze to je trosku hlupe kracat si po auto pesky aby sme sa niekde odviezli po meste :frowning2:
23. čer 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Angie, alespoň, že nějakou tu spoluúčast máte, ale i tak je to docela darda. JJ, lidi jsou v tomhle občas svině (Markét pardon za to slovo, ale lepší výraz momentálně nemám)

Jsem nějaká ztahaná z toho vedra, ani makat se mi nechce :zipper_mouth:
23. čer 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na to ze my s tym nemame nic spolocne je to darda a ze poistovna da len 2000kc no co uz s tym nic nenarobime,len to nemozem pochopit ako niekto moze siahnut na nieco co nepatri jemu aj tu nas sused si kupil nove auto a cele mu ho obehli klucom :angry: no na takych grazlov sa slusne slovo ani neda najst :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No pozeram ze slnko nejak svieti a to som cakala po vcerajsej burke ochladenie-teda tu to asi az take nebolo ale my sme tak vyletnicili-muzik chcel jazdit i ked este rozbitym autom tak na sklo dal foliu a utesnil kartonmi a vsetko oblepil a sli sme...cely vikend sme lietali v sobotu sme boli na plachetniciach,na hrade a v usteku po svadobne fotky a vcera tiez pozvali nas na Ustecke jazero tak sme mlsali taku chut som mala na langos :grinning: no je tam krasne,uz sa tesim na tie slavnosti co su tam aj minuly rok sme tam boli :sunglasses: len dobre ze maly mal zas hladik tak sme sa rozhodli ze pojdeme a hned co sme vysli nenormaaalna burka sli sme krokom a este to sklo sme sa bali ze premokneme,no tu to asi take hrozne nebolo :unamused:
23. čer 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem byla u MUDra a blbe mi vypocital tydny,tak jsem mu rikala,ze uz mam ukonceny 36 tt a ze by ty stery mel delat ted. no zjistil,ze to mam blbe v prukazce,tak ze tedy jo... cipek uz se zkracuje, branka uzavrena a poloha zatim nic moc... je ted pro zmenu asi napric :frowning2: takze ve ST jdu jeste na UTZ ale az odpo kolem 16 hod,takze zase budu muset jezdit sem a tam....:frowning2:
kdyz jsem se ptala na 3.protilatky,tak mi sestra rekla,ze se delaji jen 2x testy a smitec...coz je mi podivny,ptz. kamaradka co rodi za 14 dni mela normal 3x... jiny lekar,jiny metody,nejspis...
a na monitor neposila do porodky,ale hned me sestra natocila tam...zatim vse v normalu.
23. čer 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak me Angie mrzi to vase auto. vim,jakou jste z toho meli radost a ted? no skoda slov...hlavne ze se nestalo nic vaznyho, zadna bouracka a tak... takze i kdyz nejsem zastance peprnych slov,da se to pochopit...
23. čer 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Jani,

hele nedej se, ikdyž co doktor to jiný názor, ale stůj si za svým :wink:
23. čer 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani nic si z toho nerob...kde ty vlastne tolko cestujes ved si na materskej tak uz nemakas nie???
23. čer 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jake testy na co?Co za protilatky?
No jasne uz len to by chybalo buracka :fearful: fu to ani nespominaj mam trosku obavy asi na to slovensko pojdeme autom tak sa obavam ako to s Tymmikom zvladneme...
23. čer 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
cestuju denne do skoly a zpatky a odpo zase tak...ted jeste pribudou tydenni navstevy u doktora a ten UTZ... ale v sobotu nam Terinka odjizdi na tabor,tak mi to vecny dojizdeni konecne odpadne...jsem zvedava na jak dlouho :wink: jestli mi potvrdi sikmou polohu,tak do 14 dni jdu na cisare...

protilatky se sleduji u mamin, co maji RH faktor negativni...kvuli pripadnym dalsim tehotenstvim.. no a ja jsem ten zarny pripad,kdy mam 0-... coz je pry asi jen 8% populace..
23. čer 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coooo?A to preco do 14dni?Fuuuha tak drzim pasticky nech naberie ten spravny smer i ked niekto si cisara chvali ale ja myslim ze prirodzenou cestou to je lepsie i ked sa viac trapis ale predsa len-stoji to za ten malicky uzlicek stasticka :wink:
23. čer 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Angie, to si myslim taky....ale na druhou stranu radsi at jde cisarem,nez nejaky komplikace u porodu...pri sikme poloze ani o nicem jinym neuvazujou,ven by sama neprolezla :frowning2: noo, snad se jeste otoci.... zitra odpo budu vedet vic...

a co se to tu deje,ze se tu nic nedeje???? chapu vikend,ale pak? nikde ani noha
:confused: :confused: sakra zensky, kdepak jste?
24. čer 2008 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baf, jsem tu!

Jani, neboj ona se Jaňulka ještě otočí, takhle taky strašili jednu kolegyňku a pak rodila rodila normálně, neb malý se otočil do správné polohy. :wink:
24. čer 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Milu, jsi jako posledni zachrana... a jeste Renda...jinak ostatni maminy uz na nas nejak prdi... a kdo tu bude od pristiho tydne,kdyz ty se budes valet u moooore, tak to nevim... to tu budu trcet sama :angry:

no doufam,ze se otoci, ale moc casu uz nema... vcera jsem mluvila s tou kamaradkou,jak rodila cisarem,tak me uklidnovala,ze to tak strasny neni ze budu aspon bez bolesti... :wink: tedy, bolesti jsou az po siti,ale to bych si radsi vytrpela porod a pak byla v klidu... no nechame se prekvapit
24. čer 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
Jani, Jaňulka se otočí, vždyť už se na to chystá :wink: a kdyby ne, tak se neboj, já jsem měla císaře a není to zase tak strašný, do dvou dnů jsem chodila úplně normálně, trošku horší bylo jen vstávání z postele a smích (rýma, kašlání atd. byla jsem nastydlá). Ale jak vyndali dreny, tak pohoda. A stehy byly jen maličkatý štípnutí. Ale Jaňulka to dotočí :slight_smile:
Jak jste se měly o víkend? My jsme měli hlídání (na 2 hoďky), tak jsme si zajeli se vykoupat, když jsou takový vedra. Bylo to skvělý, hlavně kvůli tomu, že jestli budou takový vedra jako včera, tak tenhle týden asi nevystrčíme nos. Jen ráno, kdy je ještě relativně dýchatelno. Jinak jsem trochu doplnila album.
24. čer 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj Ivet, no konecne nekdo dorazil :wink:
doufam,doufam,ze se dotoci, to ale jeste dam vedet...:slight_smile:

no, ja jsem po pravde receno taky v tomhle vedru nejradsi zalezla doma v chladku. Jen zitra me ceka blbej den... budu trcet v Rci do 12 od rana a pak zase budu muset na otocku k doktorovi... ale cely den bych tam uz asi nevydrzela,takze hledam zachytny body,kam se upichnout:grinning: :grinning:

my byli na vikend u tchynacku v Horicich...no nebyt tech prdlej zavodu na motorkach,tak to mohl byt poklidny vikend,ale bydli kousek od mista, kudy vedla zavodni trasa,tak jsme se poradne ani neslyseli,kdyz jsme sedeli venku u grilovacky... mnam, pekne grilovany kuratka, to byla mnamka:slight_smile:

ted jdu Ivet juknout na tu tvoji princeznu :wink:
24. čer 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to je ale vysmata kocicka...:slight_smile: hlavne ty posledni fotky stoji za to...s mezizubnim kartackem :grinning: a nadherne se smeje... je videt,ze je moc spokojena,tak at mate porad z ni takovou radost:slight_smile: :wink:
24. čer 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani děkuju :slight_smile:
Ještě jsem si vzpomněla, že moje kamarádka měla chlapečka koncem pánevním (měly jsme stejně termín), pořád ho přemlouvala, ať se otočí a on nic :rolling_eyes: nakonec její doktor řekl, že půjde na císaře, že ON na to nemá nervy, tak nám večer volala, že ráno nastupuje na císaře a ráno, když ji kontrolovali na UTZ, tak chlapeček byl otočený hlavou dolů :grinning: takže nakonec šel Adámek normálně a bylo :grinning:
Pozvala bych tě k nám na čaj, ale bohužel jedeme zrovna cvičit do LTM, takže nebudu celé dopoledne doma.
24. čer 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek