• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Na slunečnici nebo i na stahuj si můžeš stáhnout Winrar nebo Winzip a tím to odzipovat.
25. zář 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zip mame... tak jeste ten rar...

me mala vydrzela pul hodiny sama v posteli... ted uz ji mam zase na kline :frowning2:

tak ja nevi kam jit:frowning2: auto budu mit u klubovny (v parku nad gymplem) a krom ty lekarny nepotrebuju nic
25. zář 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak něco vymyslíme na místě. A holky příjdou taky?

Denis a co Ty?

Já tu taky bavím toho trapiče. Ale nic moc nezabírá :frowning2:
25. zář 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ju... v pul paty kde?????
25. zář 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
me uz se mala probudila, tak uz basti... za 2 hodky ji dam nutrilon aby ji to vydrzelo az domu, tak snad se zadari
25. zář 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu někde u tý lékárny. My vyrazíme už dřív, tak se tam srazíme.
25. zář 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
u andela ju???? tak vas budu hledat...
25. zář 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim jit, uz se mi tu mala krouti, tak zatim
25. zář 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááááááááááááááááááááá holkýýý já teprve mezi 4 a půl 5 budu vyjíždět z Prahy..

Záleží jak to bude zasejc zasekaný, páč dálnice je stáhnutá do jednohu pruhu u Nový Vsi a kolem tej 5 je to celkem pocuc...Minulý pátek jsme stáli od Kralup!!!

Jsme mysleli že nás vomejou ty jo a zrovna v pátek..Ale kolem 5 - 17,15 v Rci budu...
25. zář 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, Vy jste měly srazíka, jo??? Škoda, že jsem tu nebyla... :frowning2:(((
25. zář 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj zienky ide ma z toho slahnut,nejak mi to blbne,nejde mi nic urobit z tou fotkou,stale sa pokusam,no bezuspesne a tolko kitov som si ulozila a nie a nie tam dostat timmykovu fotku-prosim poradte ako na to :frowning2: uz ma to nebavi :rolling_eyes:
25. zář 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
preco sa mi to stale samo zatvori hned jak zacnem daco robit??? :angry: co som zas porobila,jaaaj a nedam si pokoj kym aspon jeden obrazok neurobim,no som ja potvora ale neznasam ked mi nieco nejde a som nervna kym to neurobim...no dnes tu uz asi nik nieje kto by poradil :confounded:
25. zář 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angie, vždy to otvírej jako novou vrstvu a vlevo musíš mít označenou tu vrstvu na které pracuješ, jinak to nefunguje. Já si nejdřív otevřu nějaký papír a na ten otevírám další obrázky jako vrstvy včetně fotek a tak.
25. zář 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno holky... jsem se ti chtěla ozvat Gali sms, ale naprosto jsem nestíhala:frowning2: malá při před odjezdem usnula a tak jsem ji oblíkala na poslední chvíli, pak ještě u klubovny jsme kojily, skládaly kočár a pospíchali za Melisskou,aby na nás dlouho nečekala.. ale neboj, však to brzy zopákneme... :wink: a Ivetka prý byla taky viděna venku a ne s námi :grinning: :grinning:

jo a Deni, proč ses nám neozvala, když jsi věděla, že na tebe čekáme???? určitě jsi nedorazila až v šest.. my jezdily po tom rušným náměstí pořád dokola a zbytečně.

a Jani, malá mi usnula hned u spořky ale probudila se u klubovny a pak už nespala...takže spala zase jen 10 minut a večer po jídle (cca 18,45) řvala a řvala a řvala do půl devátý. Už mě bral amok a vyhrožovala jsem jí, že jí prodám:frowning2: no pak usnula a vydržela spát na mě 1,5 hod. než jsme nakrmily v posteli a už spali. No já ještě měla v plánu, že po krmení vstanu a připravím věci na ráno, nařídím budíky, převlíknu se a tak, a vytuhla jsem s ní, takže jsem se převlíkala do pyžama až v 1 ráno :grinning: :grinning:
26. zář 2008 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achoj holky,

přijela jsem do Rce něco málo po půl 6, páč jsme to brali po starý..Domů po dálnici se ted odpo jet moc nedá.. :rolling_eyes:

Jéé Jani tak já myslela když jsem ti napsala že jsem ještě na cestě, že půjdete domů. Tak jsi mi měla napsat že čekáte a já bych si Vás našla...Když jsi neodpověděla, brala jsem to, že jste šly domů.

Dneska je venku kráásně, ale jenom z okna, fouká pěkně svinsky studenej vítr :angry:
26. zář 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem ale psala, ze na tebe cekame na namesti.... no to uz je jedno...

venku je tady krasne a pekny vedro.Jsem prijela splavena z Rce jak blazen. Jely jsme jen k Dr. pro framion a stejne jsem zase utahla 7stovek :confused: :pensive: Ale to jsem jeste brala plyn,co dosel . Janince jsem koupila maly puncosky, at ji to zitra na vitani slusi a Terince jsem brala taky silonky, at ma neco k sukni. Je to parada,ze ma byt na vikend pekne. Jen aby ta nase treperenda nebyla tak protivna jako vcera a vydrzela aspon hodinu spat v kocare aniz bysme ji museli vozit.... Dnes mi fnukala zase v lekarne,ale pak jsem ji uvozila u Labe a jeste spala pul hod. doma v sedajde :grinning:
26. zář 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pak už jsi neodepsala, tak já přece nejsem vševěd a nemůžu vědět že na mě dalších 35minut budete čekat...

Tak příště no...A nebo ten víkend jak jsem psala, někdy odpo...

Já se v práci nudím, jsem tu sama tak jsem aspon umyla okna......Ale už se udělalo krásně a je tam nááádherně teda venku
26. zář 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdeže kupujete ty věci na prcky na netu?????
26. zář 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my jsme dneska byly celý den v Praze za kamarádkou (Deni ta zácpa u Nový Vsi je fakt výživná :rolling_eyes: malá tam řvala až ochraptěla). Ale jinak to bylo fajn, páč jsem si koupil nové džíny (to bylo hooodně akutní nemám co na sebe) a objevila jsem úplně skvělou přebalovací tašku v Kika nábytku. Měla hodně moc kapsiček a fakt velký prostor vevnitř, ale nebyla to žádná obluda. Líbila by se mi aj jako kabelka. Jenže ta cena - pouhopouhé 2 tácy :rolling_eyes: :rolling_eyes: takže buď napíšu Ježíškovi nebo zahájím dietu (a za ušetřené čokolády na ni budu mít hned :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: )
Jo a včera jsem byla na procházce s tchýní. :pensive:
26. zář 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni já jsem dost věcí koupila na mimibazaru.cz nebo mimiaukci.cz
26. zář 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě něco pro zasmání: koupila jsem si na balkon skalničky do truhlíku, jakože jednou do baráčku, teď jsem si je dala dovnitř a hádejte, kdo mi dneska jednu ukousnul??? :grinning: no manžel to nebyl :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale naše Kikuše už ví, jak chutná hlína a lístečky :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
o zácpě u Nové Vsi slýchávám poslední dobou dost často od Honzy. Jen jestli se jen nevymlouvá :wink: Prý záleží v jakou hodinu se tam projíždí.

Ivet, vy jste byli dneska v Praze? Měla jsi říct, dala bych Ti volňásky na For Arch, kdybyste měli náladu omrknout něco ze stavebnictví. Zítra v 16. h veletrh končí, když byste ho chtěli vidět, písni, nabídka platí. Lupeny máme 3.

Včera jsem Tě zahlédla já. Odhadovala jsem, že je to tchýňka.

Deni, jak píše Ivet, nejčastěj nakupuju na MMB.
26. zář 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky...
tak dneska som vas zanedbavala kedze sme mali rusno...dnes mangel oslavoval meniny a pak som sa hrala s tym gimpom,vcera som si to trosku nastudovala a tak mi to dnes uz slo,robim to jak tatar ale i ked to dlho trva tak to nejak zbucham hoc to nevyzera najlepsie... :angry: mam za sebou 4pokusy ale vyzera to hrozne,to sa len ucim tak ani nepridavam radsej :grinning: to by ste sa popukali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2008 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hlásím včerejší DRUHÝ ZOUBEK!
Nestíhám dočítat, jsem dneska nějak mrtvá, tak jsem jen udělala fotky (v GImpu nééé, to furt a stále nemám a neumím) a jdu kojit a chrnět. Včera jsem šla skoro v 1h a Míša od půl 4 moc nespal a od 5:15 vůbec ne, takže usínám...
Dobrou!
27. zář 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj zienky...pozeram,ze dochadzaka taka nijaka,asi ste boli tiez na tom vinobrani co??? :grinning:
my tiez vlastne sme to mali pod oknami ale uzili sme si to,timmy siel k babicke dala som sunarek a spal tam tiez pretoze tu sa nam az triasli okna tak by sa budil vzdy...
Inac som pridala svoje prve vytvory co som robila v stvrtok ci piatok :confused: tak su v albiku a idem este doplnit fotecky,mam ich zas 400 novych tak nieco vyberem :wink:
28. zář 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,

my byli v so na tom for archu a celkem dobrý..Zase jsem tam objednali cihličky, tak jsme dostali slevu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aspoň něco :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hele holky, má cenu kupovat lehátko na prcka???? Víte co myslím žejo.....
29. zář 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Meli, díky za nabídku, ale náš víkend byl už tak plný, že bychom to asi nestihli, ale děkuju :slight_smile: No jo byla to ona, rozhodla se, že jde s námi na procházku, aby mě mohla celou cestu přesvědčovat, že mám malý dávat piškoty a tak. :rolling_eyes: Ale koupila malý hezkou čepici (protože ta kterou jsem jí koupila je blbá že?, tak aby nevypadala tak hrozně, tak jí babička musela koupit jinou). No nic.
Deni, lehátko jsme měli půjčené, teď jsme ho vrátili a objednáváme nové od Fisher Price od 0 - 18 kg, je to pak i takový jako křesílko, tak by mělo dlouho vydržet. Malá v něm je ráda a když vařím a potřebuju na ni vidět, tak ji tam šupnu a je spokojená. A pro ty první měsíce je to dobrý, že mimi můžeš mít s sebou skoro všude po domě :slight_smile: a když usne, tak ho dáš do postýlky a je klid.
Jinak se musím pochlubit, mám novou úúúžasnou přebalovací tašku, která vypadá jako kabelka, takže ji můžu nosit normálně a přitom tam mít zastrkaný všechny ty potřebnosti na malou. Fakt super. Kupovali jsme ji v Kika. Jo a došly nám konečně látkové plenky, tak až je několikrát vyperu a ozkouším, tak dáme info. Rozhodla jsem se, že je zkusím aspoň na doma, kvůli malý, ekologii a tak vůbec :wink:
Angie, ty fotečky se ti moc povedly, je to moc hezky udělaný :dizzy_face:
29. zář 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achoj Ivet,

jééé potom dej vědět s těma plenkama, já nad nima uvažuju taky...Nechci používat jenom jednorázovky..
Akorát když to studuju na netu, tak v tom zatím plavu a nevím co vlastně přesně bych to měla objednat :sweat_smile: :sweat_smile:

A nebo pak pošly fotečky, at mám představu :grinning: :grinning: :grinning: A ukaž kabelčičku
29. zář 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsem tu nasi dracici uspala v kocare a mam snad chvili...
vikend byl u nas ve znameni natirani palubek...se mi i o nich zdalo,jak jsem cely vikend natirala:grinning: :grinning:

a taky jsme byli na vitani obcanku.samozrejme ze jen ta nase hejkalka to nemohla ani tech 25 min.vydrzet,proste neni zvykla sedet:grinning: ale co,byla nejmladsi a tak sileny to zase nebylo.
jako na potvoru se nam zase sekl fotak :angry: takze prdlajs fotky,ale mame aspon video.

Ivet,ty jsi si uz nakonec udelala jeziska te? :wink: jsi psala,ze ta taska je draha,tak si napises jezuchovi :grinning:
no, ja uz se jakou dobu chystam,ze vyrazim nekam si neco koupit.Ty jediny rifle se mi brzy rozpadnou a pak uz nebudu mit nic:frowning2: sice mam jeste 2 co jsem nosila pred tehu, ty i dopnu,ale skrti me,kdyz sedim,takze nic moc :angry: :angry:

taky budu muset koupit nejaky body s dlouhymi rukavy pro Janulu.Uz jsme vyrostly z 56 a trvale presidlily na 62 a to mam samy body s kratkymi rukavy:frowning2: a uz taky mame 5,15 kg,tak dobry:slight_smile: uz se potvurka pekne pronese..

ty latkovy pleny jsou Ivet super. Ja je tedy nemam,ale kamaradka je ma a nemuze si je vynachvalit. I kdyz je pere porad dokola, jsou stale mekkoucky a neni to oprani na nich ani poznat.Jen museli pry koupit vetsi obleceni,ptz. se malej nevesel s tou plenou do normalnich kalhot :grinning: ja bych je koupila, kdybych vedela,ze budeme mit jeste dalsi decko,ale ted se mi to snad uz ani nevyplati.

Angie, souhlasim, fotecky suprovy, Timmy ma nadherny kukuc a ty vytvory v gimpu taky super.. ja na to nemam ted naprosto cas. I kdyz J. spala o vikendu suprove pres den 2 a vic hodin,tak neni cas... Za vikend jsem nestihla doma nic krom prevlikani posteli, i kdyz jsem si toho naplanovala,tak to ted budu muset dohanet.
29. zář 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
u nás byl zas bojový víkend. Když jsem náhodou nekojila, neuspávala a nezabavovala kluky, tak jsem myla okna na baráku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už teď je nemám ráda :slight_smile:

Gali gratuluju k druhému zoubku.

Denis, ještě před půl rokem bych řekla, lehátko určitě ano. Dneska už vím, že ne každé dítě ho má rádo. Vojta ho miloval a já byla spokojená, protože jak píše Ivet, mohla jsem ho položit kdekoliv a Vojta se zabavil sledováním jak myju nádobí, dávam prádlo do pračky apod. Štěpán ho nemá rád. Dávám ho do něj opravdu jen na krátkou dobu, tak 1x denně. Třeba než se s Vojtou nasnídáme. Ale podle toho co jsem slyšela, tak většinou jsou v něm děti spokojený.

Ivet, to je ta taška co měl přinést Ježíšek? :wink: :grinning:
29. zář 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek