• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Ještě musím pochválit Angie, jsi šikulka. Všichni gimpují a já ho od té doby co jsem vytvořila leden ani nezapnula.

Jdu vyndat prádlo z pračky, bo tu na mě řve. A navíc jsem dala vyprat Vojtíškova medvěda a potřebuju aby uschnul než se vrátí ze školky. Jinak by byly slzičky, že jsem ho nechala točit v pračce :sweat_smile:
29. zář 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře holky,

tak já ho teda něde seženu :grinning: :grinning:

Jo okna Jani, ty mi ani nepřipomínej, nechce se mi je umývat v prosinci, tak se na ně vrhnu ted..NEKDY v říjnu :grinning:
29. zář 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, ja zapomnela gratulovat k druhemu zoubku, GAl :wink: :dizzy_face: vy jste tedy rychlíci:grinning:

Jo a lehatko. Pro Teri jsem ho nemela,a mela ji v autosedacce,coz se na chvili dalo prezit, ale pro Janinku jsme ho dostali a je v nem naprosto spokojena. Tedy hlavne po jidle,to tam vydrzi ted i skoro hodinu si broukat a hrat s chrastitkama,co ma zaveseny na hrazdicce... To nase lehatko se da pak udelat taky nastavit jako sedacka,da se i houpat a tak ho urcite vyuzijeme. Mame ho koupeny z toho batolete co je v Rci pod mostem. Stalo 1100 kc a mam ho v albu. Urcite jsou i daleko vymakanejsi,ale my jsme spokojeny i s timhle.:wink:
29. zář 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem prave povesila pradlo a ted premyslim,do ceho se pustit driv v uklidu. Takze se tu zatim mejte a uzivejte dnesniho slunicka, pry moc dlouho nevydrzi :frowning2:

a okna chci ted taky nekdy spachat,jenze cekam,az TOm dodela fasadu na tech poslednich oknech.Jenze ted se pustil pro zmenu do podbyti,takze to jen tak rychle nebude... aspon se mam na co vymluvit :grinning: :slight_smile:
29. zář 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem prostě rybářka (znáte tu pohádku o zlaté rybce, jak rybářka chtěla nejdřív nový necky, pak chalupu a nakonec palác, tak to jsem já :grinning: :grinning: ) samo že to je ta Ježíšková taška, ale jsem to psychicky nevydržela a sjeli jsme tam :grinning: :grinning: :grinning: už jsem ji hodila do albíčka, jen ma po nafocení nějakou divnou barvu, normálně je taková hezky hnědá. A hodila jsem tam i ty plenky (a teď jsem si vzpomněla, že jsem tam nedala Imse Vimse plenku) no nic, ty barevné to jsou Totsbots Colorfolds, vlevo se srdíčky je konopní Ellas House a dvoje svrchní kalhotky. Těch teda máme víc, ale tyhle jsou jakože na ukázku. Tak a teď už jdu něco dělat, protože jsem o víkend zas tak moc neuklízela :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééééééé Ivet ta taštička vypadá skvěle.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jooo jasně, takže ty musíš koupit pleny + k tomu takové ty kalhotky na to žejo???
Já to zatím zkoumala jenom zběžně na netu na látkovepleny.cz a moc chytrá jsem z toho zatím nebyla....

Ale to budu objednávat později, na to je ještě časůůů
29. zář 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda...
tak dnes po dlhej dobe bola taka bojova noc :rolling_eyes: ale o 4tej sa total prebudil a knucal a ked som rozsvietila tak smiech a hajzlickovi sa chcelo utekat a spievat a podobne...no odvtedy sa budil a budil knukol si,dala som dudlana a zas par min klud a potom zas...no takze dnes som sa zas tak uzasne nevyspala...no ale zato sme vstavali az teraz :grinning:
Inac holky dakujem,neviem na tom stale dokonca jedna mamca mi vcera radila ako na to ale som blba vobec to nechapem ako na to s tymi vrstvami ja to robim v 2oknach takze nehrozi ze by mi tam ostal cely ram tak su fotky take nijake ale predsa nieco,no co by som chcela,prve pokusy-snazim sa po nociach ked timmco zaspi po kupani tak maturujem noc co noc...skusam teda tu spravnu metodu no zatim som nic nenatvorila,takze mam len tieto nepodarky :unamused:
a Gali gratulujem k zubceku :wink:
29. zář 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff,tak mám zameteno a vytřeno a jen se ze mě leje.. malá pořád chrupká v kočárku, nááááramně se jí tam teď už spí, tak to jsem ráda... Jen je tedy síla, když jí tam dávám ráno, tak je hnusná zima a než se probudí, tak už je vedro:grinning: ale spocená není, i když je docela nabalená, tak je to snad fajn... má ráda teploučko :wink:
29. zář 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy Angie, vy jste spaci.. to ja radsi doma poklidim, i kdyz bych si dala taky slofika, ale to tak rano kolem ty sedmy,pozdeji by mi trvalo dyl, nez usnu... dnes jsme pro zmenu v noci vstavali na kojo po dvou hodinach a k ranu uz po 1 hod :frowning2: :confounded:

ale ted uz beruska nejedla 4 hod.tak cekam, kdy se ozve.. jinak o vikendu, jak bylo krasne a porad chrupkala, vydrzely jsme aj 3 hod nejist,coz je rekord a je fakt, ze min ublinkavala a nedusila se...

joooo a jeste novinka... naucili jsme ji konecne na dudlik :slight_smile: vyhrala to Jani ta obyc kyticka, co jsem koupila, takze at se jdou aventaky a nuky zahrabat :grinning: :grinning: staci dudan za 12 kacek:grinning:
ale je fakt, ze ho vezme jen kdyz breci a v noci pri buzeni ani omylem.to do ty papulky porad cpe prsticky :slight_smile: ale aspon pres den vydrzi dudat a oddalime kojeni :slight_smile: vsak jsme za cely vikend davali prikrm jen vcera 1x :wink:
29. zář 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vstavali sme 10.45 ale on by najradsej vyvadzal uz od 4tej ale vzdy som ho po chvili nejak uspala,takze tak o 7mej to zas vyzeralo ze nezaspi,sme sa santili vsetci-to akurat tatko prisiel a zaspali zas az po 8.30 takze to bolo take spanie :unamused: a upratovat idem teraz na rychlo,lebo este dnes dorazi babicka na oslavu tak musim nieco zas prichystat a poklidit...ale ja rada ked vstavam neskoro,lebo mi to pak rychlo zbehne a muzik je uz hore a niesom sama s timmcom :wink:
takze predsa,no to je super,ja som dudlana necela davat ale teraz neviem co by sme bez neho robili,keby som mala dat na rady sestier z porodky a strkat mu tam svoj malicek :confused:
29. zář 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme daly na spinkání první látkovku, tak jsem zvědavá na výsledek :confused:
jinak jsem malý právě dovařila domado dýni (je to hnus fialovej, ale jí to hrozně chutná), vytřela jsem kuchyň a jdu tam fláknout ještě další pračku. Bych brala nějaký pomocníky na úklid (hlavně abych mohla koníkovat :sweat_smile: :grinning: )
Jani, gratulujeme k dudlíku :dizzy_face: a ze spaní si nic nedělej, teď se spí špatně snad všude, já už mám taky mezi víkama sirky :rolling_eyes:
Deni, já jsem ty plínky tak nějak nastudovala na netu, protože není s kým se poradit a některý se dávají bez svrchních kalhotek (jako třeba ta konopka) tak uvidíme, jak nám to půjde. Když jo, tak přikoupíme, když ne, tak mi manžel už asi nafláká, páč stály 2 tácy a nic z toho :grinning: ale to si dělám legraci, samo, že v nich bude a hotovo. Na doma to stačí a nebude mít pořád nějakou chemii na pipce :sweat_smile: a vypraný (žehlit se to nesmí) je to za chvilku a se suškou už vůbec není práce. To mi dělá větší problém dojít do Tesca pro nový papírovky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě odešla kolegyně z práce, neměla by se už vrátit, tak si půjdu lehnout, páč už jsem 3x prodýchávala zvracení a nevím nevím zda prodýchám to další, tak si raději půjdu lehnout :confounded:

Tak to jsem zvědavá Ivet na ty pleny, tak potom dej vědět, já chci taky právě nakoupit látkové. Jednorázovky bych nechala k Mudrovi nebo navečer, ale na doma bych chtěla ty látkovky. Už s tím není taková práce, jako byla dříve.

Jo holky, ve středu jdu k Mudrovi..na 16 hodinu a celýýýýýýýýýýýýý den budu doma, nechcete se sejít??????
že bychom zašli třebas na papů..Nebo se jen tak projít s prckama????
29. zář 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ve středu můžeme a nejnovější info - pizzerka už je zavřená.
29. zář 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, dýni? My jich doma máme pořád dost, ale ještě jsem ji nevařila. Nějak si neumím představit, že bych ji jedla a tak se mi nechce ji vařit ani Štěpánkovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi z nich budou strašáci. Taky tu teď mám patison, ale taky k němu nemám příliš důvěru.

Deni, tak spi jestli můžeš. Já bych spala až bych brečela :sweat_smile:

Ve středu taky můžeme. Teda ještě záleží na čase.

Štěpulka se tu plazí s tužkou, nevím kde k ní přišel, tak mu jí musím zabavit. Vojta se dívá na Nema. Tak jdu dělat překladatele. Teď mi tvrdil, že ta ryba se jmenuje Synu, tak jdu vysvětlit kdo je to synek :slight_smile:
29. zář 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meli, no jo, chutná to podobně jako mrkev, je to takový sladký. V papiňáku rozvařím to "dýňový masíčko" s kojo vodou a do tvořítek na led si udělám kostičky a dle potřeby vytahuju z mrazáku, protože zavařovat neumím :sweat_smile: a prej to stejně pokaždý nevyjde, tak takhle mám jistotu. Týna to teda dlabe o sto šest.
29. zář 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, já jsem takhle zamrazila cukety. Ale dala jsem je do těch pytlíků na led. Možná bych mohla kousek dýně zkusit a uvidíme.
29. zář 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme takhle cukety, mrkev, dýni, ze zahrádky a pak taky hrušky. Radši jí jídlo připravuju sama, ty skleničky toho mají v sobě na můj vkus nějak moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super holky, já jenom ve zkratce, páš je mi fakt blbě a furt se mi zvedá žaludek, takže středu můžu tak do 15,30, pak jdu k Mudrovi...

Takže sem hodte nějaký čas at se domluvíme a at si domluvím autíčko......

Tak když bude hnusně, můžeme třeba do Majáku ne? Jinak se můžeme procházet třeba....

ak já už balím, pádím domů a do sedačkýýýý..a zítra jsem tu jak na koni tož ahoooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. zář 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy, ted jsem uspavala v kocaru pres pul hodiny..malem jsem to nevydrzela a uz se s ni chtela mazlit.ale jakmile jsem prijela na drncaky u baraku,tak vytuhla :grinning:
chystam se jeste upect a pak se pustim do dalsi haldy na zehleni. Uz zase nema mala v cem spat,vse poblije a tak furt peru..asi jako vsude jinde :grinning:

ja jedu do Rce ve CT rano na to sono. Pristi znovu,na kalmetizaci, ale kdyz hodite nejaky dobry cas,tak dorazime i ve stredu.Nebavi me byt doma samotna jen s malou... Ale pres jidlo urco ne, to nerisknu aby mi tam mala rvala... a taky potrebuju nejdyl ve 14 hod. jet dom, ptz. se mi vrati Teri ze skoly...takze pokud to chcete odpo,tak zrejme tentokrat bez nas :frowning2: ale rada bych vas videla. Ted jsme se videly s Jancou a Stepankem,ale Ivetku s malou jsem nevidela uz hooooodne dlouho...
29. zář 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My můžeme v podstatě kdykoliv, jen ne od 11:30 do 14. hod. Počasí hlásí nic moc, ale lepší už to asi nebude :unamused:
Nic, mažu uspat děti a pak zas na barák. Tak dobrou
29. zář 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj u nás nemůžeme stejně jako u Melissky, jinak kdykoli.
Jinak dneska je nějaký divný den, Kristýnka spala od půl jedné do půl páté :confused: , pak ještě hodila šlofíka na rychloprochajdě a teď tam samo že dračí v postýlce a nechce spát :rolling_eyes:
Zítra nám budou měnit topení, tak jdu uklízet a hlavně si schovat moje drahocenný orchideje, co tam mám nasázený :grinning: ad látkovky: vypadá to legračně, malá je jako soudek :grinning: ale nevypadala, že by jí to vadilo, takže uvidíme :grinning:
29. zář 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čusík holky, zahlédla jsem, že se tu pokoušíte gimpovat a dělat kalendáře a ráno jsem tu objevila hezký album
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=211849&vReferer=

jinak nedočítám, páč to nemá cenu.... jste děsně ukecaný :grinning: kdo by to do vás řekl.... u mě nic moc změny, v listopadu mě čeká laparka, tak jsem zvědavá zda to profouknutí pomůže... ikdyž nějak se tam vůbec netěším a je ve mě malá dušička, ale mám ještě čas měsíc a půl se s tím srovnat.

Jinak gratuluji k zoubkům a dalším úspěchům vašich ratolestí a já zas někdy přijdu nakouknout, abyste si nemyslely, že jsem na vás zanevřela :sweat_smile:
30. zář 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky

je tu někdooo?
30. zář 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem KO, u nás jsou ty noci čím dál tím horší. Chodím spát před půlnocí, vstáváme v 6 a mezi tím 4-5x kojím a uklidňuju. Nejdřív jsem to chtěla svést na zoubky, pak na hlad a teď už fakt nevím. Doufám že je to jen přechodné, protože padám na ....

Jani, myslela jsem si, že si Jaňulka ten dudánek vezme :slight_smile: To je dobře, snad vám všem pomůže.

Ivet, u vás je to taky nějaký veselý s tím spinkáním. Holky v únorovkách se baví, že to může být separační úzkost. Mně se zdá, že je to ještě brzo. No, nevím... Během dne a Kristýnka spinká tak dlouho? Kluci jsou nějaký nespavci. Nespí v noci ani přes den :rolling_eyes: Nechápu. Já kdybych mohla, tak naspím snad i 12 hodin v kuse.

Milu, chápu že máš s tý laparky strach. Taky bych měla, páč v nemocnici jsem byla jako 3letý dítě a pak až u porodu. Taky jsem se na všechno ptala :wink: Ale vím, že holky které na ní byly říkaly, že to není tak hrozný. Pouští i brzo domů. A hlavně, moc moc držím palce aby pomohla.
30. zář 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Jani,

teda, snad se to brzo zlepší, kluci se umoudří a začnou konečně zase spát :frowning2: To si asi ani moc neodpočineš když je Vojtík ve školce co?

Jinak na laparce ted byla naše sousedka, snaží se o mimčo už 4rokem....Byla v Roudnici a poudala že na ní byli všichni hodní, že to bylo celkem v pohodě, akorát po narkoze jí bylo zle, což je ale normální.
Nastupovala v úterý ráno a pustili jí v sobotu dopoledne, tak je taky holka zvědavá na to, zda to pomůže.
30. zář 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás je to v noci obdobný i když asi ne tak moc drastický. ale evidentně se mám na co těšit...
Malá spí přes den dost v kočáru a večer po delším usíná usne,ale zásadně v náruči. Když jí přendám do postýlky, hned je vzhůru a brečí:frowning2: Takže jsem jí po 4 včerejších pokusech dala k sobě do postele a uspala jí při kojení :frowning2:
No v noci se budí po 2 hod. i míň a šíleně se kroutí a prdí. Přišla jsem ale na to, že to bude zřejmě tím, že ze mě vytáhne jen to přední mlíčko a na zadní už kašle a pak jí to nadýmá a má už taky nazelenalou stolici :frowning2: :frowning2: Jenže jí nedovedu donutit, aby si vzala víc...

Ten odkaz na kalendář je Milu suprovej. Já stejně vím, že to do vánoc nestihnu,takže mám pešek :frowning2: To bych musela mít buď někoho na úklid nebo na hlídání....

Jinak moc držím palečky, aby ti ta laparka vyšla. A proč až v listopadu, dřív jsi nechtěla nebo tě nevzali???

Jani,ty jezdíš ještě večer po uspání na barák??? a kdo vám doma hlídá? Se nedivím, že jsi potom tak moc unavená,ale neboj, všechno zlý je pro něco dobrý:slight_smile: Snad se kluci umoudří a budou líp spát a budou spokojení v novém baráčku:slight_smile:
30. zář 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, moc ne, protože je tu ještě ten druhý červík. A je poslední dobou nějaký akční :slight_smile: Teď jsem ho za velkého řevu uspala, tak jdu pokračovat ve vaření oběda. Předpokládám, že mám na to 20 minut :sweat_smile:

Jinak dneska učitelka ve školce Vojtu chválila, že je to moc fajn a hodný chlapeček. Tak jsem se celou cestu domů naparovala a až doma mi došlo, že nevím jestli mám být ráda. Páč tahle doba moc hodným chlapečkům nepřeje. Ale na druhou stranu vím, že ozvat se umí, odmlouvá, tahá se o hračky, tak snad nebude tak zle :wink: :grinning:
30. zář 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musela jsem se jít přesvědčit, kdy jsem psala poslední příspěvek o spícím Štěpánkovi, protože už ho mám na ruce a zdálo si mi, že snad ani 20 minut neproběhlo. A opravdu ne :rolling_eyes: Nic, jdeme vařit.
30. zář 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, dříve nemají termín, takže proto až v listopadu a přijde mi zbytečný kvůli tomu jezdit do Ústí, Prahy nebo Rce... takhle je to hezky při ruce a manža za mnou alespoň bude moc chodit častěji.... ikdyž taky doufám, že by mě mohly ten třetí nebo 4 den pustit dom, primářka včera říkala, že prý si tam nechávají pacientky max. tak 5 dní pokud jsou nějaké komplikace pokud ne, tak 3. den pouští domů
30. zář 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj...
No ze ja som sa tu vobec chvalila ako mi timmyk pekne spinulka...a je to tu uz 2noc...sice to neni tak hrozne ako u vas,ale bola som zvyknuta ze uz je to super a teraz sa zas budi asi mam to mliecko slabe,uz rano som robila sunar,ani nemam prehlad kolko krat som kojila lebo to bolo vzdy na kratko ale budil sa tak sme dudankovali celu noc a cely cas sa mi zda ze mam malo mliecka od vtedy co bol timmy u babky na cely den a na UM je to uz slabe myslela som ze sa to zlepsi ale vcera som tiez cez den 2x davala UM :angry: niekedy by som to 6hod bez kojenia nevydrzala a teraz je to tak akurat ze sa potom napapa a je to ok :confounded:
aj ted ma dostal z postele a sup lezi na gauciku a je dobry :angry: zlaticko...
Milu ten odkaz co si hodila je uzasny-chcela by som nieco take zvladnut do konca roku :frowning2: ale gimpovat este neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek