• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Joooo a jinak holky včera nám přišla pozvánka, tak 10 října v 11 hodin budeme kolaudováát!!!!
30. zář 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, tak pak mi řekneš co a jak. Honze chce kolaudovat co nejdřív.

Jo a holky, domluvte tady nějakou tu hodinu na zítřek, nebo se nesejdeme :wink: My jdeme do školky pro Vojtíška. A pak se chystám, že to po obědě zalomím s nimi. Rozestelu naši postel a bude.Teda jestli si Štěpulka nechá říct.
30. zář 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem na to zvědavá taky, jako baráku se nebojíme, tam není co vytknout, spíše uvidíme co ten přístřešek venku, ale snad nebudou dělat problémy. Ale konečně už přitáhnou, což je dobře, páč to počebujeme zastřešit už taky :confounded:

Prý kolaudace jako taková trvá asi cca 10minut, tak snad brzo vypadnout a dají nám to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No hele, poudám, ráno jdu jenom na krev.....A k Mudrovi na 15,30..Takže já mám volno od 9hodin od rána do cca 15 hodin...
30. zář 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se ted musím vzdálit, jedeme do holešovic s kolegyní
30. zář 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem totálně mrtvá ... Děcko nám skoro nespí, včera odpolko sice spala dlouho, za to noc byla plná vášně :rolling_eyes: neustále mrčela, kopala mě do břicha a tahala mi za nos a za vlasy :rolling_eyes: v půl pátý jsme vstávaly na přebalení (mimochodem látkovka nám protekla, ale asi je to tím, že je jí dost velká) a pak bylo veselo až do cca 11 hodin dopoledne. Absolutně nechápu, kde bere tu energii. Teď je s babičkou venku, tak doufám, že se vyspí, aby na mě měla sílu na odpoledne. Teď tady máme ty opraváře na topení, tak to tady tříská po celým baráku :sweat_smile: A mně třeští hlava a oči ve stejným rytmu :pensive:
Milu, tak držíme všechny palečky, aby to dobře dopadlo a hlavně, abys šla brzy domů. Já jsem ležela na gyndě týden a byli tam fakt hodní. A ty půjdeš domů určitě brzy :wink: .
30. zář 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vespolek..
nemám energii na dočítání....
Ivet, jako u Vás, Míša prostě dneska v noci nechtěl spát! Od půlnoci do 6h do rána byl CELOU dobu přisátej, jakmile jsem si dovolila se odpojit s tím, že přece už spí, tak začal ječet, dudlíka nechtěl.. Mezi tím se hodinu bavil přetáčením na jeden bok, na druhej - ač přes den pod hrazdičkou leží bez hnutí.. Tak jsem v 8h ráno šla chrnět s ním, pak se vzbudil a ječel a ječel a ječel - to jsou tedy zábavy... Od Leničky tohle neznám, ta byla tak zlatá.
Zítra je srazík???
30. zář 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz mi zase spi,ale dnes to je takovy nejaky slabsi spani.probouzeji ji ruzny zvuky,takze asi dlouho spát nebude,když tu kolem staví :frowning2:

no, ja ten zitrek asi vzdávám. Sice máme na vyzvednutí fotky Janinky a ještě nějaký ze svatby, ale ty počkají do čtvrtka. To do Rce zase budu muset 2x a možná ještě 1x o víkendu,takže se toho ježdění ještě užiju.

Stačilo mi dnes jet do Štětí do bankomatu a nakoupit (mimochodem měli v tescu zavřeno,takže zbytečná cesta)a zaplatit obědy, 4x vyndavat sedačku a zase poponášet..

sakra. je vzhůru tak letím...
30. zář 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
MElis,
víš, co bych si přála k Vánocům? JEDNU, alespoň jednu, nepřerušovanou noc, to by byla parádááá a nejkrásnější dárek!
30. zář 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff,tak šla ještě udrncat. ale nevím na jak dlouho .... jdu pokračovat v žehlení a ještěnevím, co uvařit :angry: :angry: :angry: a to mám pořádný hlad...
30. zář 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mna z toho sekne,timmco spal tak zas zavisla s tym blbym gimpom som sa dala na to,holky ako mam da aby mi splynuli tie vrstvy,ked dam znizit vrstvu a foto mam pod celym pozadim a ako na to aby mi zapadlo do ramceka :angry: teoria v pomocniku a rady su sice krasne ale v praxi mi to nefunguje :unamused:
inac dnes ideme na bathory tak sa uz tesiiiim :dizzy_face:
30. zář 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tééda holky, vy mě den ze dne strašíte s tím spaním čím dál tím víc :confounded: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ale neneneneene, jestli bude mimís po tatínkovi, jako že musí v tomhle :grinning: tak bude spinkat furt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Angie, Bathory je super :dizzy_face:
30. zář 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
denis sak sa uz aj tesim,sedim uz oblecena a pripravena na gauci a moji chlapi pri mne zas zaspali tak gimpujem :grinning:
30. zář 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aby jste nezaspali i to kino hele :grinning: :grinning: :grinning:

My byli hned na premiéře a pak ještě jednou se známýma jak se mi to líbilo :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chale holky, já mažu domů, o zítřku se nikdo nedomluvil, a já zítra dopoledne nebudu na netu, páč má Jarda PC v práci a nevím zda se sem večer dostanu...

Takže kdyby náááááááááááhodou, písněte mi smsku pokud se nějak domluvíme a dáme hlavý dohromadý a uvidíme.

Jinak zítra v 16 jdu k Mudrovi, tak když se neuvidíme, tak mi držte palešky...A ať dostanu taky průůůkazku :dizzy_face:
30. zář 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Ahoj!!!!
Jdu si postěžovat, co se nám dneska přihodilo. Šla jsem pro Lenču do školky, po ní hned má aerobic, tak jsem jí sbalila tašku s věcma, dala pod kočár a ještě jsem jela do krámu pro pití a tak. Měla jsem ještě čas, tak jsem dojela ještě do Schleckeru, koupit mamce, co po mně chtěla. Jenomže - tam se musí nechávat kočárek venku,přímo tam mají napsané, ať kočár necháte tam. Tak jsem tam vběhla, vím, kde to mají, tak jsem popadla první věc, koukla na Míšu, stoupla si k pokladně, už měli otevřené dveře, odtamtud na kočárek vidím.. No a šli jsme ke školce. Tam chci z pod kočárku vzít Leničce tašku a zjistím, že tam žádná NENÍ!!!! Byla jsem pak ještě v jednom krámu, kde je kočárerek venku, protože tam jsou schody, ale tam jsem celou dobu stála otočená ven a koukala na vztekajícího se Míšu, takže... Určitě to nevypadlo, máme občas košík pěkně narvanej a nic nevypadne, tak proč by se někam dostala zrovna jedna jediná taška... Někdo jí prostě musel vzít. Kdybych jí ztratila a někdo jí našel, byla tam přihláška do aerobicu, na ní telefon, mail...:frowning2:
Už předtím jsem byla na výprodeji, kočárek před vjezdem. Míša řval, jako obvykle. Dojdu k prvnímu stolu s věcma a u Míši nějaká paní, tak jsem šla k němu a ona, že "nemohla najít dudlík"... Tak jsme Míšu houpla a šla zas zpátky. Došla jsem, tentokrát ke druhému stolu, otočím se a Míšu mezitím VOZÍ ženská. Jako fakt vozí, normálně jsem viděla, jak si ho odbržďuje a veze ho!!!! Tak jsem vylítla, chtěla jsem jí seřvat, ale když jsem jí viděla, tak jí znám (i když ona netušila, že to dítě je moje), tak jsem nic neřekla, ale ona, že "jí bylo líto, jak tam to dítě BEČÍ!!!" Chápete, odbrzdí si můj kočár a jede si ho povozit!!!!
Chápu, když ho někdo pohoupe (ne, že by mu to pomohlo, právě tohle nesnáší), ale..
Takže jsem vyléčená, kam nemůžu s Míšou, tam už nejdu. Jak je vidět, i když na něj vidím a jsem od něj ani ne 5 metrů, tak kdo ví....

DENIS,
palečky!
30. zář 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaak bathory bola supeeer :dizzy_face: i ked od dejin to troska odbocovalo :grinning: ale pekne to urobili...

no gali si robis prdel...to fakt???No ja by som timmca tak nenechala vonku a teraz po tom co si napisala sa nestacim divit,nejaky odvazny su ti ludia...i ked niekedy som fakt nastvana ze nieco potrebujem a nemozem to ist kupit,ale tak si ho vzdy vytiahnem a vezmem do kramu na rukach ale to len na sr som spravila tu nakupovat nechodim s timmcom jedine do kaufu a tam si ho dame v sedacke do kosika a je to :wink:
30. zář 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angie,
když Míša usínal.. Byl vzhůru už 3 hodiny a bylo mi ho líto ho brát. Když na něj vidíš... Tak si myslíš, že je to v poho. A není.
30. zář 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee holky nieco na pobavenie,nejaka mamca mi napisala ze ako robim tie nadherne fotky :grinning: tolko uzasnych scrapov tu maju mamce v albach a na moje nepodarky sa jukla a ze su krasne :grinning: no timmyno mi zaspava tak sa chystam zas nejake urobit,teda ak najdem ramy ktore nemaju ziadne ornamenty kedze to stale neviem zasadit do toho :angry:
30. zář 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGIE,
mně se ty Tvoje taky líběj!!!
Taky bych to chtěla umět, ale nejsem schopná ani odepsat maily natož gimpovat
30. zář 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj on spal ja ze nie bo si pisala ze krical,tak to nie no ale i tak ti ludia su divny ze sa tak odvazia,chapem ze tolko krasy to nutka cloveka ale k cudziemu prist a kocikovat alebo hladat dudanka ze mu ho vrazi abo co :fearful:
jaaaj su nepodarene ved vobec nesedia ramceky a to som len stiahla uz urobene nie zeby som sama tvorila,idem si ja vyhladat pomocnika a nacitam nieco i ked toto som tam prave nenasla ale uz ma to riadne stve :angry:
30. zář 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska řval usínacím způsobem.. On se uřve k spánku nebo si ududá ručičky..
Předtím s tou ženskou, to řval, ale nechtěla jsem si ho brát, když jsem byla jen kousek a viděla na něj..
Asi si fakt budu muset pořídit nosítko :frowning2: Nebo nevím. On prostě v kočárku být nechce...
30. zář 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm,my sme to nositko kupili ale zas v nom nechce byt...skusili sme to len 2x a odvtedy nie lebo plakal sice to boli vtedy este horucavy tak skusime este ale nejak to nepotrebujeme extra...a tak som to chcela som myslela ze v tom bude tak rad ked sa rad nosi a on nie :confused:
inac som zvedava na kontrolu,lebo dnes som sa s nim vazila a vyslo ze ma 9,5kg ale to bol obleceny takze bude mat uz dooost :confounded: sak to aj citit ruka ma este stale boli jak ju mam presilenu :angry:
no nic nenasla som to co som hladala o gimpe nikde v pomocniku to neni :angry: tak idem nastvana spat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tady nikde nikdo :confused: O nějaké hodině na sraz jsem se nedočetla, tak předpokládám, že nakonec nebylo nic domluveno.

Jinak já jsem to včera opravdu zalomila s klukama. Štěpulka dal svých 20 minut a byl řev. Ale okny mu svítilo sluničko do očí, tak se schovával pod peřinu a ušmudlal se s ní a usnul. Vzbudil nás až po druhé hodině taťka. Šel k zubaři a tak dojel brzo domů. Já byla celé odpoledne jak praštěná. Hlava mě bolela jako blázen, až jsem z toho dostala večer migrénu. Takže poučení pro příště, vydržet a nespat během dne.

Gali, až budeš psát Ježíškovi o tu noc, přimluv se tam i za mě. Mě by se taky jedna nepřerušovaná hodila.

Angie, vy jste byli v kině? Co to je? Já už nebyla takovou dobu, že jsem to pomalu zapomněla. A gimpuješ dobře, neboj ono se to časem vypiluje.
1. říj 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,. to je tedy hnus počasí :angry: :angry: ani nemůžeme ven, bysme snad uletěly i s kočárem :frowning2:
taky je malá od rána protivná, ptž. se nemůže normál vyspat v kočárku, na který už přivykla, takže jsem jí už dnes 3x uspala v náruči a spí max. půl hodiny. jinak řve nebo pořádně blije :frowning2: :frowning2: ještě že jdeme zítra k Dr.se hned na to zeptám. Nutráč neblije tolik jako MM :frowning2:

jinak jsem dnes k.o. já... to byla děsná noc, jestli jsem spala 3 hod, tak je to moc...

tedy Gali, to je tedy síla s tím kočárem. taky nerada chodím tam, kam nezajedu s kočárem. A do schleckera jsem normál vjela a zaparkovala u kasy a měla ho pořád na očích. Chystám se tam zítra, ale to budu mít malou nejspíš v sedajdě...

já dnes zkoušela malou nasoukat do ring slingu už jako do sedu a nějak se mi nevedlo :frowning2: a návod jsem taky nikde nenašla. Nevím, zda má mít malá nožičky venku, nebo jak je tam nasoukat. v každým případě to bylo celý divný a pro mě nepohodlný... a na závěr se malá zase poblindila :slight_smile:
1. říj 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,

fuj, jsem Vás našla až na třetí stránce si představte :slight_smile: Jinak jsem právě přispěchala od Mudra, tak hned za tepla píšu své dojmy a pojmy..Byla jsem u něho 45minut, ufffff

Dostali jsem těhu průkajdu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , Spěváček byl naprosto v pohodě, udělal UT, vyšetřil mě a dokonce zkontroloval i prsa :confused: Pořád šprýmoval, že je to holčička, tak snad i u toho zůstaneme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Malej má 3cm..a byla náádherně vidět pupeční šnůra, takže volal i sestřičku, at se jde podívat..Já tam rozcabená, ale co, je to taky ženská tak budiž :grinning: :grinning: :grinning:

Vzali mi moč, krev, zhubla jsem kilíčko :wink: , páán doktor si se mnou poudal, na roudnickou porodnici se dobře netvářil - ale oni mají mezi sebou nějaký problém již delší dobu a jinak všechno ok. Takže 21října jdu na ty vývojový vady a k němu zase 29 října.

Jo a musím k zubařce a k obvodní Mudře, ale to si objedhám toho 10října až po kolaudaci
1. říj 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, super. To jsou skvělý zprávy :dizzy_face: Úplně Ti závidím :slight_smile:
1. říj 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj holky, tak u nás den děs běs, Kristýnka spala 2 x 30 minut!!! Jsem vykrvená :rolling_eyes: Jani, na nosenideti.cz si dej vlevo fotogalerii a tam si najdi ring sling, uvidíš naprosto přesně, jak tam maličkou posadit :wink:
Deni, to je skvělý, že je všechno v pořádku :dizzy_face:
Zkouším gimp, ale nějak nemám fantazii :rolling_eyes: :pensive:
1. říj 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, tak to Ti nezávidím. U nás je obvykle 3 x 20 minut, dneska ale taky jen dva spánky. Ale ten odpolední skoro hodinový, což byla paráda. Jen jsem stejně nic neudělala, protože jsem byla nervozní z toho, že spí a jestli je všechno v pořádku.

A taky jsem otevřela Gimp. Udělala jsem druhý leden a teď na to koukám, páč se mi nějak nezdá ani jeden :rolling_eyes:
1. říj 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj!!!
Z nás se spí.. Míša usnul asi v 17h, je po prvním očkování nějak mimo... A má 7360g a 66cm.
Denis, Ty si protiřečíš, holka... Prej, že je to ženská a pak napíšeš malej má :grinning: Hlavně,že je všechno v pořádku, i Spěváček!
1. říj 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som tu zas,timmyk spi a ja sa snayim gimpovat...povedala som si ze skusim vlastnu tvorbu kedze neviem yasadit foto do uy urobeneho scrapu :angry: tak stahujem jak o yivot a yrayu cumim ,cela plocha yahadyana stiahnutzm matrosom a nic nejde spustit daco so zipom mi tam otvara jaaaj tak co s tym :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek