• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
autor
Krásné ranko kecalky,

přišla jsem jen Gali popřát k svátku, takže všecinko nej, ať je ti pořád hej :grinning:
2. říj 2008 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali má svátek???????????????????????????, :confused: :confused: :confused:
2. říj 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JJ, já tu mám napsáno v kalendáři Olivie, Oliver, Galina :sunglasses:
2. říj 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahááá :dizzy_face:

Já tu mám jenom Oliver a Olivie ty jo :sweat_smile:
2. říj 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale pokud tomu tak je, tak taky přeju všechno nejlepčííí a hlavně přeju aspon tu jednu klidnou noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. říj 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Miluš, díky!! Ty máš ale zastaralej kalendář! Deniska má ten novej, kde už nefiguruju ani na posledním msítě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale fakt, díky moc!!!
A tu klidnou noc bych fááákt brala, ale není, kdo by mi jí naděllil. Míša se k tomu prostě nemá, prej je mu můj svátek ukradenej a žádá si svoje :angry: :grinning:
2. říj 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Gali včecko nejvíc nejlepčejší k svátku :dizzy_face: !!!!
U nás noc děs běs, pořád chtěla být u prsa (pochybuju, že v něm ještě něco bylo), až mě už všechno bolí. Vstávaly jsme asi tak 15 x :rolling_eyes: Třeští mi hlava, tak asi půjdeme ven se trochu vyvětrat.
2. říj 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak teprve snidam a to jsem na nohou od pul 7,ale byly proste po ranu fofry.
Na sonu nic Janince nenasli, jen je silene zaplynatela,takze zase nic nevim,proc tak silene blindi:frowning2: u Chaloupkovy bylo plno a tak se mi tam nechtelo cekat aby mala jeste neco nechytla.

Jooo, Jani, videla jsem te akorat kolem ty devaty,jak jsi jela se Stepankem na prochazku...jen koutkem jsem zahlidla kocarek z vaseho smeru a povedomou postavu :wink: Ja bych zastavila, kdybych mela sebou kocar,ale mala mi konecnu po 2,5 hod usnula,tak jsem ji nechtela budit.Ted uz chrni v kocarku:slight_smile:

Stihla jsem vyzvednout fotky a zdaji se mi nejaky maly :grinning: jsem trdlo,zapomnela jsem se podivat, jakou velikost mame v tom novym albumu a automaticky jsem objednala 9x13....

Odpo budeme zase kocarkovat v Rci,tak kdyby se nekdo chtel pridat...snad se mnou pujde aspon kamaradka (Marketa, Gali) at mi to rychleji utece...

Gali, jestli mas fakt svatek,tak se pridavam s gratulaci vseho nej, nej, nej a preji konecne klidne noci :slight_smile:

Deni, tak gratuluju k prukajde:slight_smile:
2. říj 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, na tom nosenideti.cz jsem se divala i na ty fotky,ale malokde jsou videt cely ty decka,jak tam maj nozicky.koukaji jim jen hlavy a popis zadny :frowning2: treba mi to nekdy ukazes,kdyz budes tak hodna...
2. říj 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gali, tak to nevím jestli je zastaralej, ale je na letošní rok a co nám sem koupily, to tu mám :grinning:
2. říj 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zienky...
no ani ja by som nepostrehla ze je dnes Galina,lebo i na nete pisu len oliver,olyvia :fearful: tak sa pripajame a gali uzi si ten oddych aspon cez den,u nas som povedala ze ked pride muz rano z prace ta si ho vezme a tak bolo ale jak som naucena zabudit sa na kazdy jeho povzdych a spev tak som z toho nic nemala ale mangel ho aspon unavil za tie 2hod podotykam a pak ked som si ho vzala,neverila som ale spal mi 2hod a spal by este mozno i ted ale potrebovala som na wc a ta nasa super nova postel nejak vrze :unamused: tak sa zobudil a uz mi tu spievka,ale ja som sa zobudila ze som nejak vyspata-2hod vkuse som nespala uz 4noci,tak asi preto :grinning:
2. říj 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dokonca som zaspala v stoji ked som kojila teda v pololeze s podopretymi rukami,prsnik von a zobudim sa a timmy davno spi na druhej strane a ja drzim straz :unamused: tomu sa vravi unava...ale uz mi tu spieva ham-am takze idem robit sunar :wink:
2. říj 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oprava koupelny..Něco na odreagování :grinning:

Docela jsem se na tu opravu těšil. Bude to velmi snadné. Problém je jednoduchý – ucpaný odpad z vany. Modelové řešení: rozeberu, propláchnu, složím. Tři body, tři minuty. Pohoda. A celá rodina mi bude vděčná, že už se nemusí koupat v zahradním bazénku. Za to mne zahrnou péčí, láskou, štrúdlem a dalšími laskominami…
Bod jedna však nešel tak docela podle plánu. Dvířka vedoucí pod vanu byla přirezlá. Zřejmě se za těch dlouhých dvacet let, co pod vanu nikdo nelezl, zcela spojila s rámem, ve kterém byla upevněna. Nic, co by mě mohlo rozhodit. Stačí lehce naklepat a… nic. Asi jsem klepal málo. Co taky s pěstí. Přinesl jsem si z dílny kladivo. Jedna rána a je to hotovo. A bylo. Nejen, že dvířka dál držela v rámu, ale rám už nedržel pod vanou. A taky obkládačky, které měly vyplňovat prostor dvířek, ležely na hromádkách po celé koupelně. Trochu mě to zmátlo, ale řekl jsem si, že to jinak nešlo. Ne všechno se vždycky podaří. No, pustím se teď do rozebírání toho proklatého odpadu.

Ted vyndám tu trubku vedoucí do podlahy a promyji ji. Moje původní naivní představa vzala rychle za své. Pod vanou se nacházela změť trubek, trubiček, hadic i hadiček, že by to eventuelně vydalo na vnitřnosti tankovacího letadla. Evidentně to bude chtít citlivější přístup. Zde něžně zmáčknu, tamhle s tím trochu otočím, tu to povolím. Ještě že jsem takový něžný chlapec, jak k dívce, tak k trubce. AJ! Asi to byly příliš křehké dívky, chci říct trubky. Změť, vrstvící se kolem vany rychle narůstá. Je vidět, že stařičké vybavení našeho domu je již ztrouchnivělé. Ještě, že jsem takový šikovný kutil, skočím si do Dejvic pro nový sifon a je to. Ten se namontuje sám…

Občas se sám divím, kdo mi ty překážky klade do cesty. Ten typ, který jsem potřeboval, neměli. Vyřešil jsem to tak, že jsem koupil od každého typu jeden kus. Je pravda, že těch devět stovek bych mohl využít lépe – například polovinou z toho zaplatit instalatéra, ale my šikovní muži si rádi děláme na domě všechno sami. Máme pak dobrý přehled, kde jsou slabá místa toho domu a čemu se vyhýbat.

To mne ten prodavač nemohl upozornit, že ani jeden z těch sifonů nepasuje na naši vanu? A co hůř, když jsem se narovnával po zkoušení osmého, shodil jsem hlavou prosklenou poličku pod zrcadlem. Samozřejmě se rozbila. Co teď dál? No jistě. Pravý muž se pozná tak, že si vždy poradí. Zkusil jsem seskládat z různých části různých sifonů jeden model, který by tam pasoval. Ano! Podařilo se. Zkouška těsnosti však nedopadla příliš dobře. Voda crčela snad úplně všude. Žádný div, že nám lehce vytopila prádelnu, která se nalézá ve sklepě pod koupelnou. Trocha toho SuperLepu to vyřešila. Ani kapka již neprotekla. Chyba byla jinde.

Asi jsem si nevšiml, že mi kousky toho původního sifonu ucpaly stoupačku. Díky tomu zažila prádelna další koupel. Tentokrát však šla voda přes okraj vany, takže spadlo i pár obkladaček. Začínalo jít do tuhého. Zedničině se budu věnovat později. Ted ještě rozeberu ten sifon a prošťouchnu stoupačku.

SuperLep lepil opravdu skvěle. Nejen, že jsem se sifonem ani nepohnul, ale když jsem se pokoušel ho vypáčit montpákou, sklouzla mi noha a já hlavou rozbil zrcadlo. Co mne však naštvalo nejvíc, že kousky zrcadla napadaly do umyvadla a ucpaly ho. Krev mi vřela v žilách. Já jsem se přece jen pokoušel o malou opravu. A všechno se musí takhle zkomplikovat. Rozmáchl jsem se kladivem, že ten proklatý sifon vymlátím ven násilím. Podlaha však byla stále mokrá. Tentokrát to odnesla vana. Je sice pravda, že vany s malou umělou „jakoprasklinkou“ jsou teď v módě a prodávají se za pěkné peníze, ale ty mají alespoň horní okraj.

Vzdal jsem to. Moudrý muž ví, kdy má ustoupit. Poznám, kdy mi štěstí nepřeje. Kdy je náhoda proti mně.

Řemeslníci měli opravdu radost. Sto osmdesát sedm hodin práce plus materiál. Na takovou zakázku jen tak nenarazí. Ale stálo to za to. Stoupačky zase stoupají, voda teče kde má, i nové obklady se krásně odráží v novém zrcadle. Jen prádelnu jsem jim nedovolil vymalovat. Do toho se pustím příští týden, jen co mi sundají z hlavy ten proklatý obvaz.
2. říj 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
nejdřív se připojuji ke gratulantům a přeji Gali vše nejlepší a hoooodně úsměvů od dětiček.

Ivet, držím palce, aby se to spinkání zlepšilo, tohleto je síla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, odpol. bych šla kočárkovat, ale my dneska pojedeme kolem čtvrté hodiny na barák. Ale příští týden bysme se přidali, pokud zas něco nebude. Neporadili Ti něco na tu plynatost u Jaňulky?
2. říj 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ju Jani, příští týden platí :grinning: pokud se tedy něco nevyvrbí i z naší strany...
Na tu plynatost mi neřekla nic, pouze ten fenyklový čaj:frowning2: tak jsem koupila dneska ten dětský a budu ho po malých množstvích dávat i Janince....
Tak ať jste na baráku úspěšní Jani:slight_smile:
2. říj 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj, my můžeme na prochajdu, jestli je ještě zájem???? :slight_smile:
2. říj 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
supeeer Ivet, tak budem cca v 16.45 u plusu.. a urcite ti nebude vadit nova mamina,vid? :wink: máte to k sobě kousek,tak jste na sebe už možná narazily... bydlí na žlutým sídláku :wink:
2. říj 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, myslíte, že by mohlo Jaňulce chutnat moje mlíko??? :frowning2: :frowning2: když jí dám nutrilon, tak tolik neblinká,jako když kojím:frowning2: a to někdy ani nedojí a už to z ní teče. Nevím, jestli toho vypije moc,nebo čím to je..a když jsem jí dala z lahvičky odstříkaný, efekt byl stejný...:frowning2: asi stejně budu muset zajet k tý Dr..
2. říj 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak my tam budeme nastartovaný :wink: nee, proč by mi měla vadit, aspoň zase potkám někoho novýho (na mateřský těch příležitostí moc není).
S mlíčkem neporadím ...
2. říj 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fajn, budu se těšit. když budeme mít chvíli zpoždění, tak holt zápasím s kočárem nebo kojm :grinning: ale dorazíme:wink:
2. říj 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co říkáte na jméno Sára nebo Laura?
2. říj 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Denis, zajímavé jména.... :fearful:
2. říj 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mi tak vlastně došlo, že už jsem je někde slyšela, tyhle jména ..... jo už vím, když jsme se o jménech bavily na beremku, tak říkala, že tyhle chce Mirka :confused:
2. říj 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaak konecne som sa tu dostala,dnes sme cely den prechadzkovali po vonku a teraz som dokrmila,zienky dala som 1krat kasicku,urobila som 170ml a ten moj papos ju zmlsol-trvalo mu to teda asi aj 20min ked nie viac ako to bolo hustejsie tak to slo pomaly,pil teda s flase a este som ho aj kojila no po 4min som si povedala ze to je nejak moc tak som mu dala dudanka-ten by jedol az do zajtra snad :angry: tak som zvedava ci bude spat aspon do 2hej a ci sa ja vyspim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné páteční ráno přeju,
je 7 a já jsem i vcelku vyspalá:grinning: usínám tedy zásadně večer po devátý v křesle,ale už 2.noc kojím 2-3x takže to jde.Super změna,když to není po hodině:grinning: asi se mi fakt udělalo dost mlíčka.

jinak včerejší kočárkování bylo fajn, moc ráda jsem tě Ivet s Kristýnkou po takový době viděla,tak to brzy snad zopáknem i s ostatníma holkama :wink:

jooo a malá zvládla i přesun do sedačky a ještě zabrala a spala až dom. A po jídle v osm už zase vytuhla,takže super.

Horší to bylo, že se nám nemohl dostat dom taťka. Nevím,co se v tý Praze děje,ale ujíždí mu vlak a ten druhý měl včera 40 min. sekeru, takže mu frnkl přípoj dom. Vzali ho nějaký lidi z vlaku,takže naštěští v sedm dorazil.

Sára je pěkný, Lauru má kamarádka psa:grinning:
3. říj 2008 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angie, proč už dáváš Timmimu kaše???

jééé, slečna se probudila,tak jdeme přebalovat a krmit:grinning:
3. říj 2008 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,

tak včera bylo doplňování a mazání seznamu, tak Laura je škrtlá a Sára ne a ne projít přes Jardu :grinning: :grinning: :grinning:

Tak uvidíme jaký nakonec bude jméno..Jsem poudala že to bude boj :grinning: :grinning:
3. říj 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, tak jsem do alba přidala tu "blicí" fotku :slight_smile: ale pak jí smáznu:wink:
3. říj 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jůůů, Jani nová fotečka, super sluší vám to tam :grinning: a ta fotka v albu je super :grinning: :grinning: :grinning: je vidět, že Janulce asi fakt chutná!!

Denis, ty mě bavíš fakt :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakpakto? :sweat_smile:
3. říj 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek