• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
no Milu, to byla fakt nahoda... první fotka vyšla dobře a u druhý už začala blindit:grinning: taťka říkal, že je to pěkně nechutný:grinning:
3. říj 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a díky za pochvalu Milu :pensive: :pensive:
3. říj 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda dneska je v práci nuda :confounded: :frowning2:
3. říj 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte IP, čebuju poradit :sweat_smile:
3. říj 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky,
Jani preto ze ma nebavi kazdu polhodku vstavat v noci na kojenie a on ozuzla na 3min a zas zaspi,tak vraj po kasi deti spia lepsie tak som kecala s nejakymi mamcami co tiez zacli davat skor kase :unamused: ale robim ju taku riedku ale ta mu chuti s jabkami a fenyklom :wink:
3. říj 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

slyšely jste že mateřská dovolená už nebude název dovolená? prý od ledna...Tak jsem zvědavá co vymyslej :grinning:

Prý mateřská práce :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
já hlasuju pro název "mateřská otročina" :grinning: občas si tak připadám :grinning:
Jani, jsem se tady nasmála té fotce :grinning: :grinning: :grinning: pěkně jsi zachytila kouzelné okamžiky dětství :dizzy_face: :grinning:
Jinak jsme vás moc rády viděly a doufám, že brzy bude čas na nějaký větší srazík (ještě než se nadobro zkazí počasí).
4. říj 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ivet a díky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. říj 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, no spíš asi Meliss A Denis, pamatuje te si na Martinu s Ondráškem? resp. Daysinku?

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=212571&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3FvOrderBy%3D1%26vOffset%3D10

tady je její svatební album, moc jim to seklo :slight_smile:
5. říj 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny,
zdravím po víkendu. My jsme byli v pátek a v sobotu na srazu a musím říct, že to bylo opravdu super. Viděl jste někdo po hromadě víc jak 20 miminek, maminek a tatínků? Byl to šrumec. Jsem opravdu ráda, že jsme jeli. Dokonce v sobotu dopol. jsme stihli i zoologickou v Jihlavě, a k večeru jsme jeli domů. Dnešek už byl opět pracovní.

Milu, Martině a vlastně celé rodince to moc slušelo :dizzy_face: Nevěděla jsem, že se budou brát. Už se tady hooodně dlouho neukázala. Přeji jim všem hodně štěstí a co nejvíc pohody.

Ivet, už jste na tom líp se spinkáním? U nás pořád hrůza. A to už jsme začali dávat kašičku na noc, v domnění, že bude líp. A není. Od jedenácti do pěti vstávám 4x na kojení a min. 4x na nahazování dudlíku a nebo na jiné utěšování. Pořád si říkám, že se to přece musí začít zlepšovat, jen nevím kdy. Kdybych alespoň věděla, že to bude za ... nevím kolik dní. Líp by se mi to snášelo.
5. říj 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
právě jsem strávila několik minut (hodin) na skvělém odkazu www.taaz.com Jestil chcete změnit účes a nevíte jak, tak tady si to můžete krásně vyzkoušet (například ze mě krátkovlasá blondýna nikdy nebude :grinning: )
Jééé Meli, tolik miminek, to muselo být super. My jsme měli ohlášenou návštěvu, která nakonec nedorazila, tak jsem se na to měla vykašlat a měli jsme jet taky :unamused:
U nás spinkání hrůza děs běs. Dneska už jsem na ni poprvé zvýšila hlas :sweat_smile: :pensive: hodinu jsem trpělivě uspávala, zpívala, kojila, mazlila, hladila jen proto, aby se mi smála do obličeje a pak mi poškrábala můj obličej vzteky, že jsem jsem ji dala do JEJÍ postýlky a ne do naší postele :angry: no stejně to nebylo nic platný, byla běsná, takže jsem tam musela ležet s ní, dokud neusnula a od té doby kojíme po hodině :rolling_eyes: tramtadadáááááááá :rolling_eyes: bych jí nejradši jednu flákla, kdyby nebyla moje milovaná holčička :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: samozřejmě si dělám legraci (abyste se do mě nepustily, že ji týrám) ale obdivuju matky, které mají doma řvouny a zvládají to. Já vím, že já bych to nezvládala, protože už teď jsem vyřízená z toho věčnýho vstávání, vztekání se, kousání do prsa ve čtyři ráno a kopání do žeber, kdykoli chce napít (spí s náma). Ale v její postýlce stejně nevydrží, to řve každou hodinu, potřebuje prostě bejt přilepená na nás :sweat_smile: :pensive: Jdu kojit pááááá
6. říj 2008 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak u nás byl prima víkend.Sobota byla taky pracovní a v neděli jsme jeli zase po delší době utrácet,ale jen na Mělník. Tak jsem si koupila konečně rifle,uff.Skoro žádný se mi nelíbili nebo mi pak neseděli,ale 1 jsem pak už vzala, ptž. Jaňulka začala brečet,tak jsme šli pryč. Ivet, chtěla jsem ti zavolat, jestli nechceš koupit pleny nebo body v tescu,ale inteligent jsem si nezvala telefon :frowning2: .. no ty body stejně neměli v tom balíčku, ale vzala jsem aspoň 3 za 250 kč,tak něco máme.
Večer jsme měli nečekanou návštěvu, ale aspoň jsme se zase pobavili :slight_smile:

Jani,to je fajn, že se sraz vydařil a byli jste spokojení :wink:
Jinak prý jsi tu nabízela dýně :wink: nemáte ještě 1 na vydlabání? Teri po ní zatoužila, že bysme jí vydlabali a dali ke dveřím :slight_smile:

A co se týče spaní u nás, tak víkend super ale dnešní noc byla hrůzná:frowning2: od 3 spala jen napůl, tak jsem jí věčně strkala dudana,co hned vyplivla,kopala mě jak o život (taky spí s námi) a v půl 5 jsme už museli vstávat :angry:
usnula po hodině,kdy jsem zase budila Toma do práce a pak jsem na chvíli vytvrdla, že jsme zaspaly s Teri do školy, ale naštěstí to stihla. Oči mě pálí a pusu si můžu roztrhnout od zívání..
6. říj 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Meliss, tu gratulaci tam Martě můžeš napsat přímo do alba :wink:
6. říj 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny, tak jsem náhodou zabrousila a objevila přáníčka, všem moc díkyje to příjemné čístještě že Míla je takovej špion :sunglasses:
6. říj 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Daisy, ahojky, já na tebe narazila náhodou, když jsem včera koukala po albech jestli náhodou nejsou nějaké nové z našeho okresu a co jsem nenašla :slight_smile: ..... fakt vám to moc slušelo :wink:
6. říj 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jsem tu hlavně pro info. Nevíte některá o nějaké větší prodejně svítidel v Litoměřicích, na Mělníku nebo prostě někde v okolí. Vybírám už po netu dost dlouho a nic. Asi to potřebuju vidět live.

Jinak jsem ráda, že se tu na nás přišla podívat novomanželka :wink: Ahoj Marti. Svatba byla krásná.

Ivet, u vás je to spaní snad ještě horší než u nás. Hůř je na tom snad jen zuhav z únorovek. Chápu, že už jsi z toho na hlavu. Však já mám taky v noci (kolikátá už?), když už se budím po xté, nervy.

Jani, zjistím jak jsme na tom ještě s dýněma a dám vědět. Rozdávali jsme je kde se dalo a tak nevím kolik jich zůstalo.
6. říj 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, se světlama bojujeme už od května a zatím jsme vybrali jedno...... :grinning:

Ale kde mají celkem výběr je na černým mostě v Hornbachu...

http://www.svitidla-osvetleni.cz

http://www.elektro-osvetleni.cz/
6. říj 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Melis, tak to tě zklamu, největší výběr mají asi v elekře u Heřmana, elektra centrum se to jmenuje, ale spíš bych asi zajela do nějakého hobby centra... my většinu máme buď z Obi nebo Hornbachu, i v Kika a Ikee mají hezká světla, tak hodně štěstí a příjemné hledání
6. říj 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
osvětlení moc neporadím, my máme všechno z Ikey :grinning:
Meli u nás to spaní je čím dál horší, myslela jsem, že když včera přes den skoro nespala, tak to večer zalomí a bude spát až do rána. Ha ha ha :rolling_eyes: vstávala každou hodinu s tím, že v půl čtvrté už byla vyspinkaná a chtěla si hrát :rolling_eyes: myslela jsem, že mi hrábne. Takže pak jsme šly znovu spát a s pauzama po hodině jsme spali až do půl desáté (včetně manžela, který s ní vstával v těch 3,30). To se mi nestalo už pěkně dlouho, ale jsem jak praštěná palicí, protože jsem si vůůůbec neodpočinula a navíc cácorka dnes udělala kolosální objev - nožičky jsou od toho, aby se na nich stálo!!! Takže sice nesedí, ale chce si stoupat a u toho jí musí někdo (já) asistovat. Vidím to tak, že nás čekají veselé zítřky ... :rolling_eyes:
Jdu hodit sprchu a zálehu a zkusit, jestli dám aspoň dvě hodiny v kuse.
6. říj 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nestihla jsem ani tu sprchu, tak jsem ještě doplnila album ...
6. říj 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

Ivet koukala jsem na fotešky, strašně vyrostla prďolka teda a hlavně!!! je vidět, že je to pěknej čert co? :grinning: :grinning: :grinning:

Hale a co ty pleny teda, v pohodě?

Já dneska ráno byla na odběrech krve u Apolináře..Teda je to dobrý bludiště a strašidelný pěkně :fearful: :fearful: :sweat_smile: A pěkně velkou ampuli si na mě paní vzala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak uvidíme za 14dnů co mi řeknou :sweat_smile:
7. říj 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooooo a volala jsem si na štítku, tak se mi prý nesplašila, je furt srovnaná, chodit nemám tak snad to bude dobrý a už se nesplaší....
Ale stejně za měsíc půjdu na krev znovu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,
kdepak jste všecky???? :frowning2:

Deni, je to píďala, pořád musí mít nějakou akci :dizzy_face: Pleny nám protékají bokem, počítám že kvůli tomu, že děcko do nich ještě dostatečně nedorostlo :sweat_smile: :grinning: ale jinak pohoda, stejný jako papíráky, jen to pak hodíš do pračky místo do koše. Malý to vůbec nevadí, jsou dost objemnější než papírové, ale spinká se jí v tom dobře. To je super, že máš štítku v pořádku :slight_smile:
7. říj 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska prý nešel kůň, tak Ivet, to je možná důvod toho, proč tu během dne nikdo nebyl.

Denis, tak to je dobrá zpráva, že je štítka pořád tak jak má. Věřím, že už to bude v pohodě :slight_smile:

No, se světlama jsme nepořídili. Byli jsme to okouknout v Praze, ale když se nám líbilo světlo do obýváku, tak nebylo takové, aby ladilo s jídelnou nebo obráceně. Takže výlet k ničemu :rolling_eyes: Ale co, bydlet se dá i bez svítidel, důležitá je žárovka ne? Za 14 dní se asi budeme stěhovat :sweat_smile: Dneska Vojta před usnutím řešil, že tenhle byt nikomu nedá, že sem pořád budeme jezdit. No, bude to asi ještě veselý.

U nás se Ivet ještě naštěstí nestoupá. Bohatě mi stačí to píďalkování. Doplazí se všude a děsnou rychlostí. Vojta pořád křičí, že už mu zase hrabe a slintá do hraček ať ho dám jinam. Jenže to je na chvilku. Už jsem mu začala dávat do cesty překážky, aby se k němu tak rychle nedostal. :sweat_smile:
7. říj 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dneska jsem měla pár minut na Gimp. Tvořila jsem, docela jsem byla i spokojená. Do té doby než jsem zhlédla díla jiných holek. To nedám ani náhodou. Chybí mi představivost. Prostě smířím se s tím, že koupím již hotový kalendář a do něj jen vložím fotky.
7. říj 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, včera nešel kůň tak jsem gimpovala :wink: dodělávám šestý měsíc, ale asi budu ty první předělávat, pokud na to vyjde čas...:wink:

jinak máme za sebou už třetí hrůznou noc a mě akorát bolí hlava a pálí oči z nevyspání.. vypadá to, že se nás ty prdíky nechtějí pustit a tak trpíme dál. zítra bude hůř, jdeme zase na kalmetizaci, to bude zase řev:frowning2: už je mi berušky líto teď:frowning2:

ani jsem se nepochlubila Terezkou. Mi 2 dny za sebou přinesla ze školy kytičku, kterou koupila v květince, co mají naproti škole :sweat_smile: jen tak, pro radost... to zlatíčko, co? :wink:

a my už si taky stoupáme... ale jen ve vzteku :slight_smile: to fakt na mě stojí sama a jen jí přidržuju...ale jjen pár vtzeřin, na to máme času dost :wink:

a Jani, my už tu bydlíme skoro rok a taky v obýváku máme pořád místo lustru žárovku. Máme stejný problém jako vy, bud ke moc malý nebo se nehodí zároveň ke kuchyni... :sweat_smile:
8. říj 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, tak konečně fungujeme :dizzy_face:

Jooooooooooo Jani, tak se světlama jsme na tom podobně....My bydlíme od května a máme světla pouze na chodbě, v pokoji kde nikdo není :grinning: a těch menších jakoby technických místnostech.

Taky máme jenom žárovku a co, svítíme ne? :grinning: :grinning: :grinning: Máme stejný problém holky a nebo když, tak jeden lustr stojí 3tisíce...to zasejc ne , i když možná nám nic jinýho nezbyde nakonec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

I kdýýýýýýýž, ted jsme zrovna byli v Litoměřicích v Obi a tam mají jeden pěkný lustr, ten by šel do ložnice,stál nějak 1100 tak jsme poudali že ho po výplatě půjdeme koupit...Ale při naší smůle už tam nebude :grinning:
8. říj 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
koukám, že všude se bydlí se žárovkama :slight_smile: U nás to nebude jiné. Ale co, to mě netrápí. Hlavně že bude kde spát a vařit, ostatní už jsou drobnosti :wink:

Jani, včera jsem mluvila s Honzou o dýni a tak ji dneska až pojede z práce přiveze. Páč do našeho auta by se ke kočáru nevešla. Doufám, že Jaňulku dneska moc netrápili a Terezka je opravdu zlatíčko :dizzy_face: Jo, a Ty jsi šikula s tím kalendářem. Hoď nám sem ukázku, ať máme inspiraci.

Jdu stavět chlívky pro prasátka, kozy, oslíky a jinou zvěř. Tak zatím
8. říj 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já jsem ostuda, já Vám sem vůbec nechodím. Ne, že bych nechtěla, ale já snad ani to PC nezapínám. Jen ráno teda, na 5 minutek a to je celý. Večer usínám s Míšou při kojení. Ani nevím, kdy jde spát Lenča, fakt netuším, prostě vím, že Pavel se postará, tak si usnu.
Ale dneska, po dlooooouhéééééé době chválím Míšu. Usnul v půl 8 pod hrazdičkou a ve 22 a něco byl vzhůru. Nakojil se a byl naprosto vyspalej, tak ho tu Pavel houpal, prý do 23:15. Já už šla spát a ani nevím, kdy mi ho tam přinesl. Pak jsem se vzbudila kolem 2h, že přišla Lenča a Míša spal, tak jsem si říkala, paráda, to jsem se vyspala. No a v 5h ráno jsem se vzbudila, protože jsem se nemohla ani pohnout, zvednout ruku, nic, protože Míša CELOU DOBU spal a já měla prso na prasknutí a mlíko snad i v ruce. Tak jsem ho vzbudila, najedl se a usnul do 6:20.
Tohle je první normální noc za celý jeho živůtek. Ale obávám se, že dík tomu bude dneska místo spaní povídat, když je jedna noc lepší, tak pak 2-3 blbý a jedna extra děsná. Na neděli vstával ve 4h ráno a už odmítl spát, až v 6, ale jen, když jsem ho houpala, jinak začal ječet.
Máme my to ale nespavce, co... Denis, máš se na co těšit :slight_smile:
8. říj 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Jani nejdříve mě ty světla sr.... co si budem povídat :grinning: :grinning: :grinning: , ale ted už mě nějaký lustr nemůže rozhodit :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak hele mě včera vytočila obvodní Lebdušková...Měla včera do 5....Já tam seděla od 4..Pochopitelně plná čekárna..a upozornuju půlka důchodců......
Potřebuji prohlídku a dát razítko do průkajdy..Bylo za 10minut 5..otevčeli se dveře a sestra prej,že paní doktorka už chce jít domů a že bere jenom akutní případy :angry: Začala jsem mávat průkazkou¨,že do konce týdne to čebuji a že chci jenom razítko a ona prej že nejsem akutní :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

No to do mě vjela taková zlost!!!! Hodinu tam sedím jak kráva, důchodci šli pouze pro výsledky..Jako by si pro ně nemohli přijít v jiný den že?! a ty vzala...Tak jsem se tam pohádala se sestrou..A nejenom já, ale i jedna paní a pán co tam byli na ukončení neschpenky....Kdy prý sem máme asi jindy přijít když chodíme do práce?!!

No červená jsem byla ještě doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak nevím kdy tam půjdu...
8. říj 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek