• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Nééééééééééééé Gali...............Tomu nevěřím prostě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
tak sa pridavam,dalsia hrozna noc,oci mi az same placu jak ma bolia :frowning2: a mam zas teplotky-takze tie horucky asi prichadzaju z unavenosti a vycerpania a nespania-to je to na co v porodke nevedeli prist a stale mi brali krv :angry: aspon si myslim,lebo na sr som to vobec nemala kedze som tam spala pekne a cela rodinka mi pomahala s malym :dizzy_face: jaaaj uz by som sa tam vratila zas :unamused:
8. říj 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac kalendar som ani nezacala robit,neviem ci sa na to nevykaslem i ked by som moc chcela-fotecky mam ale sama som este nerobila tolko casu zas nemam,mne staci ze som na tom do polnoci kazdy vecer a stiham tak akurat spravit 4-5fotiek a poskypovat :unamused: zrazu zistim ze je noc a ja zas nic nemam ten gimp je uuuplne hrozna vec :angry: :grinning: ale tie vytvory su tak krasne...
8. říj 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si objednala tričko co jsem chtěla :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a Denis, jaký, už těhu jo? :confused:

uka :sweat_smile:
8. říj 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je v albu Mílo.....

Já to jednou viděla na jedný holčině v Tesku a staršně se mi líbilo .....A dodací doba měsíc...Tak to bude akorát :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENI
já taky nevěřím :slight_smile:, že tu jsem
A vidím, že máme shodný Dr. Lebduškovou mám taky. Taky by mně to nasr.. vždyť odpo tam je pro pracující a to Ty jseš, navíc Tě stejně neprohlíží
To tričko je supráckýýýýýýýýý! Škoda, že už nejsem těhule :rolling_eyes: :frowning2: :grinning:

ANGI
taky mám ten pocit, když jsem fakt pár dní nevyspalá a hotová, tak mám horečku, taky si myslím, že tak tělo reaguje na vyčerpání a chce zpomalit, což při horečce fakt nakonec je...
8. říj 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
néé Gali já jsem to psala, že ti nevěřím prostě že u nás to bude taky takové....To neni možný přece :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já tam ted půjdu v pátek o dovolenou ráno..Mají přijít na kolaudaci, tak předtím tam skočím..Musím i k zubaři pro razítko a půjde se mnou i Jarda. :dizzy_face: ..Když bude plná čekárna, spíš nemocných tak zaklepu bokem a je to....

Vid to triko nemá chybu..hale a nikdo nevíš.....Chceš přece ještě jedno ne :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám pár minut. Tak schválně kolik. Odhaduju tak 10.

Denis, tričko je parádní. Moc se mi líbí. Hele a u dr. máš jak těhule přednost. Mávni tam důchodcům před nosem těhu průkazkou a jdi. Mockrát se Ti nepovede, že bys měla přednost, tak toho využij (tak mi to říkala Kazetská, taky jsem toho neuměla využít :sweat_smile: )
8. říj 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co s těma dětma je, že nechtějí spinat? To je děs. Už nevím na co bych to svedla. Až přijdete na nějaký fígl, jak si v noci odpočinout, dejte vědět.
8. říj 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to sice vím Jani, ale po tom, kdy jsem viděla že sestra řekla jedný těhulce, počkejte si až na Vás příjde řada :rolling_eyes: tomu přestávám věřit...Bylo to před rokem....I jáá jsem tam seděla s horečkou, tak chudinka stála na chodbě, aby nic nechytla....

Proto s sebou v pátek beru Jardu...
8. říj 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som este na nic neprisla,ale zacal mi to robit dokonca aj v jeho oblubenom dopravnom prostriedku-kociku vonku :angry: a to ma uz dostava,ale dnes z nicoho nic spinkal a zrazu sa prebralotvoril ocka a pekbne cumel a zrazu taky krik a ne a ne prestat a z som ho musela vzat na ruky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
u nás spaní včera celkem šlo, až na noční můry a běsy, kdy mi plakala ze spaní a musela jsem ji vzbudit (několikrát). Ale jinak docela jo. Dneska přes den skoro nespala, tak jsem zvědavá, jaká bude noc. Jako fígl mě napadá makový odvar :grinning: :grinning: :grinning: Případně láhev vína pro matku (dítě sice bude řvát, ale vám to bude jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) Jinak jsem dneska celé odpoledne uklízela jako když blázen, tak tady mám nablejskáno (jak dlouho to asi vydrží ...) :grinning:
8. říj 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ivet, odpoledne jsem potkala ve městě Kristýnku. Ne teda samotnou, asi s babičkou. Čumákovala po okolí (Týnečka) a na spánek opravdu nevypadala.
Jinak na noční spánek už jsem rezignovala. Přestala jsem počítat kojení, jen když se hned zas usne. Uááááá, jsem ospalá jako blázen, ale ještě se tu na netu chci na něco podívat. A vůbec, nějak si neumím představit, že bych ulehla hned co usnou kluci. Prostě potřebuju chvilku pro Tebe, teda pro sebe :grinning: Během dne se mi nepoštěstí, tak alespoň takhle po večerech.
8. říj 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a když jsi byla v tom uklízení... klidně jsi se mohla stavit i u nás :wink: :grinning:
8. říj 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Meli, jj dneska mi to fakt bodlo, že si ji vzala mamka. Ona je teda jediná, kdo má vytrvale zájem :grinning: Je to sice moje nevlastní (taťkova druhá žena), ale je moc hodná a malou miluje, tak spolu holky vycházkujou :grinning: Jinak s tou chvilkou pro sebe tě chápu - to je přesně důvod, proč chodím spát tak poooozdě. Abych měla aspoň pocit, že nejsem jen maminka :slight_smile: Ad uklízení - musí bejt nálada :stuck_out_tongue_closed_eyes: to to pak lítá. Když není, tak to tady tak různě šmudlám a přeskupuju z místa na místo, ale jak mi to chytne, tak jsem schopná během jednoho dne uklidit všechno včetně skříní a oken :grinning: Akorát že mi to nechytá tak často, jak bych potřebovala :sweat_smile: :grinning: Ideálně by bylo obden, ale jednou týdně větší úklid musí zatím stačit. :slight_smile: BEZ OKEN teda :grinning:
8. říj 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, to je hnus venku velebnosti :rolling_eyes:

Včera jsem byla u našich a máti zase nakupovala. Jenomže mám už plovinu věcí koupených :grinning: ale koupila mi i rychlozavinovačku se včelkama-ta je pěkná a pak takovou zavinovačku bílou s volánkama :sweat_smile: Taková jakoby saténová... Ale spíš to připomíná fusak, že tam malýho prdneš, dáš do kočáru a jedeš :grinning: Ale to jo, bylo to docela pěkný......Akorát nevím zda to bude stačit, či koupiti ještě jednu...Myslím teda tu rychlozavinovačku..Volánky nééé :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Ivet přijed taky někdy k nám :grinning: :grinning: :grinning: Já ti malou pohlídám, ty zatím pošmejdíš, vysmejčíš..Akorát já čebuju ty okna umýt :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Denis myslim ze to ti bohate staci,ja som mala 3 uplne nove a pak mi mamka usila 2 a este sme mali tie stare co sa niekedy balili deti resp nie hocijake deti ale nas do nich balila mamka ale nas obrik bol v tom asi 3x a pak len do kocarku som to pouzivala a len na 2tyzdne takze aj keby si mala len jednu tak by to stacilo :wink:
Najma zo zaciatku andilci moc rychlo rastu,takze to nema zmysel :unamused:
9. říj 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a k dnesnemu spaniu sla som si lahnut uz o 22hej co tu uz davno nebolo teda mala som uz horucky tak to uz inac neslo,timmycek bol uzasny a budil sa najprv po 4 a pak po 3hod tak by som si aj pospala lenze v horuckach som stravila celu noc a este aj teraz mam teplotu,vobec neklesa,ani ho necem brat na ruky lebo sa bojim ze to so mnou klepne ked sa postavim :stuck_out_tongue_closed_eyes: no hruuuza :frowning2:
9. říj 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec holky,
tak jsme se právě vrátily z Rce...no HRUUUUZA!!! frajerka jsem jela na benzinku pro plyn i benzín a u kasy jsem zjistila, že nemám sebou kartu a jen 300 korun... jsem myslela, že se hanbou propadnu. Tak volali šéfa, ten vypadal, že mi nevěří, že bych se ještě mohla vrátit, ale nakonec si nechali na mě číslo, já tam nechala ty tři kila a jela jsem. Na kartu jsem se vyprdla (nechala jsem jí v kapse v riflích a vzala si dneska jiný, inteligent,fakt) a jela do spořky vybrat hotovost a zase zpátky na benzínu. No síla....

Pak jsme jely konečně na kontrolu s tím ramínkem a zase nás mučily :cry: :cry: měla tam moc hnisu a tak za 14 dní další kontrola. Ještě jsme zajely k Chaloupkový, ta mě uklidnila s tím hojením i s blinděním, vyfásly jsme recept a jely dom...

Takže odpo musím zase do lékárny,nesmím zapomenout, aby měla malá kapky na prdíky, jinak bude snad ještě horší noc než dneska a to už bych si šla snad hodit mašli. Dnes v noci spala jen od půlnoci do čtyř a to ještě přerušovaně na kojení... DĚS!!!! pak usnula v půl šestý a když jsem usnula po šestý konečně i já, tak mi zvonil budík pro Teri :angry: :angry: :angry: Noc jak vyšitá...
9. říj 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tol je fajn s tou dýní, jen přemýšlím, jak jí dneska naložit, když budu mít sebou obě holky a kočár. Dám jí na zem ke spolujezdci??? jak je velká?

Ivet, taky bych potřebovala vysmejčit celý barák... nebo mě by stačilo, kdyby si někdo vzal Janičku na 2 hoďky do kočáru a uklidila bych si sama :slight_smile: včera jsem aspoň vyžehlila...:wink:

Deni. myslím, že ti ty zavinovačky stačí. Já měla taky 1 rychlo a 1 normál a v pohodě. Stejně ti v ní dlouho nevydrží nebo třeba budeš mít mimi, co nesnese být stažený a nevyužiješ jí ani tak :wink: my jí používaly 2 měsíce a pak z toho vyrostla nebo se vykopala :slight_smile:
9. říj 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angie, tak si zajdi nebo aspoň tavolej k Dr. co s tou horečkou.. ale paralen můžeš i když kojíš, prý....tak ať jsi z toho brzy venku...

a Gali, gratuluju k pvní "lepší" noci, jen tak dál :sweat_smile:
9. říj 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky myslím vid, že budou stačit 2 v pohodo....Jak se znám tak to ani nepoužiju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Teda dneska je pěkně spací počasí ty vogááá..Ještě 4,5 hodiny božééé
9. říj 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jo, jsou dobrý, líp se v tom to mimčo nosí, ale není to na dlouho, no :wink:
9. říj 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, prý na začátek vid...Když ho bereš a tak...
9. říj 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
díky za nabídky na úklid, ale asi je nevyužiju :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Deni, dvě stačí, přikoupit můžeš vždycky, dneska to mají na každým rohu. Já jsem nakupovala hodně a pak jsme něco ani nevyužili :wink:
Jani, to s tou benzínou se stane, nic si z toho nedělej :wink: a posíláme Jaňulce pofoukání na ramínko, chudince malý :frowning2:
Já jsem teď pěkně vytočená, přihlásila jsem nás s malou na kurzy plavání kojenců, které měly začít příští týden. Dnes tam volám (měli zavolat 10 dní před začátkem kurzů co a jak) jestli teda kurzy budou nebo co. A oni si mě tam přehazovali jako horký brambor a pak mi oznámili, že kurzy začaly už v ZÁŘÍ a teď se teda můžu připojit a budu chodit jen na polovinu toho kurzu. Bych je nejradši nakopala do bazénu :angry: :angry: Pěkně jim to fugnuje, prý mě tam nikde nemají zapsanou a nenašli ani moji přihlášku. Už vidím, jak jsme přeskočily úvodní seznamování s vodou, takže malý se to taky vůbec nemusí líbit. :rolling_eyes: Jsem pěkně naštvaná, máme tam jet v úterý, tak uvidíme, jak se budou chovat.
9. říj 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Ivet, kam budete jezdit??? na mělník nebo do Liťáku?? Rce asi nehrozí, že otevřou,co? já chci s malou jezdit po novým roce, až bude mít půlrok,ale ještě taky nevím kam... a jestli vůbec dělají kurzy třeba od ledna...

hele, a co dnes kočárkování?? v půl pátý u řípu?? musím do tý lékárny a jinak nic... bude krásně, tak bysme toho mohly využít :wink: kdybych se tu už neobjevila (honí mě výčitky svědomí, tak jsem teď přerovnala celou pracovnu, lépe řečeno bordel místnost a máme hnedle plnou popelnici a to jí včera vyváželi :sweat_smile: ) tak budu cca v 16.30 u toho Řípu...
9. říj 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůů a kdo všechno jde kočárkovat?
9. říj 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky zítra tu nebudu..

Ráno jdu k těm Mudrům a v 11 kolaudujeméé, tak si ně mě vzpomeňte a já zase podám hlášení nebojte sa :grinning:
9. říj 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jani, dneska mě to mrzí s tím kočárkování, ale jak jsem psala, dělala jsem na baráku okna. Ještě jedno a mám hotovo. Nebo spíš můžu začít znova. Když jsem viděla jak vypadají ty umytá střešní okna, tak mě málem taky omývali :angry: Prach a do toho déšť. Prostě úžasný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Honza tam dneska dělal skříně klukům do pokojů a nám do ložnice. Zítra ještě na chodbu a do trucovny a skříně budou hotový.

Jani, dýni prý snad ke spolujezdci dostaneš. Ale sama bys ji neunesla. Když někdy budeš mít cestu do Roudnice, tak dej vědět. Nějak ji spolu zmákneme. Jinak chudák Jaňulka :frowning2: Doufám, že příště už bude ramínko zahojený.

Jé Ivet, žes nedala vědět s tím plaváním? Nebo to byl záměr :wink: Taky jsme chtěli plavčit. Ale je pravda, že jsem přemýšlela v zimě o dojíždění, asi bych měla strach. A nebudou za měsíc někdo jiný začínat? Pamatuju si, že v Rci se začínalo nejen od září.

Denis, na zítřek držím palce. Aby bylo zkolaudováno a nečekalas dlouho u doktorů.
9. říj 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek