• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
ahoj Jani :wink:
9. říj 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočárkování s Ivetkou a Kristýnkou bylo fajn, jako vždy :wink: aspoň mi to čekání v Rci utíká:slight_smile: ale co v zimě, to netuším :frowning2:
tak příští týden určitě vyrazíme všichni ju??

S tou dýní to je fajn.O víkendu budete asi pořád na baráčku viď? My totiž v neděli pojedem odpo (cca kolem 17 hod) do klubovny pro dřevo na topení, tak bysme to vzali při jednom... No anebo když by se mi zítra moooc chtělo, Jaňulka byla v klidu, tak bysme přijely zítra dopo... Musím koupit stejně ty barvy na palubky, co jsem dnes opět nekoupila :grinning:
Tak kdy by se ti to Jani hodilo, abych vám nenarušila plány Jani?

Jinak doufám, že to ramínko už bude dobrý. Pěkně jí zmordovaly a i přes tu náplast je vidět, jak jí to hodně teklo :frowning2:

Jééé, ti ty umytý okna závidím, ale snad se na ně taky brzy dostanu. Třeba o víkendu, když bude pěkně :wink:

Deni,držím palce s kolaudací, ale je to myslím jen formalita :wink: jako to bylo u nás :slight_smile:
9. říj 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ráda bych hodila nějaký odkaz na ten můj kalendář ale jsou to moc veliký soubory a i po komprimaci mají přes 1 MB a to mi už nebere:frowning2:
9. říj 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jak to bude příští týden nevím, raděj nic neslibuju. Páč příští víkend se stěhujeme a tak nevím jestli můj veškerý volný čas nebude pohlcovat krabicování. Ale snad ne. Kočárkuju každý den (dneska babička).

V neděli budeme doma tak o hodinku dýl. Tzn. kolem 18. hod., nevím na jak dlouho to v té klubovně máte, třeba byste se mohli stavit cestou zpátky. Zítra dopol. snad doma budeme, mám v plánu něco uvařit :sweat_smile: . Za Honzou pojedeme asi až se kluci po obědě vyspinkají. Takže je mi jedno kdy se stavíte, co vám vyhovuje víc.
9. říj 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
IVET, i noc na dnešek byla dobrá!!! Jsem zvědavá na tu dnešní
JANI, tak já zas kočárkovat nebudu.. S Lenčou ne :frowning2: Musíte něco vymyslet na někdy dopo :frowning2:
9. říj 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky,

tak: hlásím zprávy z dneška :wink:

Tak jsem ráno byla u tý obvodní, má dovolenooooooou :angry: :angry: :angry: Tak jsem šla naproti k tý Mudře Hájkový která jí zastupovala a prázdná čekárna, byli tam DVA lidi a prý nejsem akutní, že mě nevezme.Tak jí poudám jo ahááá, vy tady toho máte hodně co?! A šla jsem k zubákovi

SERU na celý razítko, už si připadám jako idiot..3x jsem tam byla a nic....Tak jsem dostala razítko aspon u zubaře a na obvodní už séééru z vysoka.

No nic, jdu to tady trochu pofackovat, at nám to nedají jenom kvůli bordelu a taky se musím konečně dokopat k těm oknům, dokud ještě není taková zima.....
10. říj 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale dneska bude krááásně co?????
10. říj 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
Dnes jsem tu první????, to teda koukám.. I když, není divu při té účasti o víkend!
Se všude asi ještě spí :slight_smile: To u nás teda ne. Míša usnul v půl 8, v půl 11 se vzbudil na mlíko, pak v půl 2 a od tý doby až do 6:15 než se vstávalo byl přisátej, střídavě u jednoho, u druhýho prsa. Jakmile jsem se pohnula, tak se začal vztekat.
Teď se taky vzteká, už přes půl hodiny, chce tak spát, očička skoro zavřený a nemůže zabrat, tak tu ječí na celej barák. Zkusila jsem už všechny uspávací metody a nic, tak jsem ho prostě už nechala v postýlce. Chvílema usne, na minutku, nakouknu a začne ječet...
No jo, tak se mějte, já ho jdu ještě uzpívat a pak taky něco dělat...
Krásný den!

DENIS, to je děs s těma razítkama, co??? Jedno blbý a jdeš tam tolikrát..

JANi, zítra teda kolem tý 7:15 u lékárny, joooo??? Héééč máme s holkama čůrací rande :grinning:
13. říj 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooooooooojte,

tady nikdo nebyl přes víkend ju? :confused: :confused: :confused: :confused:
13. říj 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
u nás během víkendu blázinec, ani nevíte jak já se těšila až zas začne normální pracovní týden :wink: Kecám, ono ani v týdnu to nebude o moc klidnější. A jak jste se měly vy?

Deni, s těma razítka od doktorů je to na hlavu. Ale myslím, že Spěváček nic říkat nebude, když Ti jedno do příští návštěvy bude chybět. Tak se s tím nějak nestresuj. A co kolaudace? Jak to probíhalo? Dej vědět, Honza má v plánu kolaudovat do konce roku :confused: Blázen :slight_smile:

Gali, tak u vás je teda usínání taky veselý. Vzpomněla jsem si na Tebe, když o víkend Štěpán v kočáře vyváděl. Teda kromě spánku. Tam usne většinou dobře a když se zadaří a poctivě jezdí, tak vydrží spát i hodinu. Ale po probuzení dost hrůza. A protože mi řve i ve školce, ať je to ráno nebo v poledne, tak jsem se rozhodla pořídit manducu. Doufám, že se mu v ní bude líbit a že nám vše usnadní. Fakt si od ní slibuju dost, tak doufám že nebudu zklamaná :wink:
13. říj 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, zas řev a to spinkal svých 20 minut. Už vím čím to je, že spí tak krátce, jen nevím co s tím. Usne tvrdě a pak jak se střídají různé fáze spánku, tak procitá, přestože je v naprostém tichu. A budí se vždycky se řevem :frowning2: Tak jdem bojovat se špatnou náladou, do další dvacetiminutovky.
13. říj 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENÍ,
no když jsi tu nebyla Ty, tak nikdo. Jak známo, těhule mají nejvíc času :grinning: Až porodíš, tak už tu bude pusto a prázdno, jen se občas urveš a postěžuješ si. Ba nééé, jak jsi jednou psala, takový to u Tebe být určo nemusí, Lenička byla taky moc hodná.

MELISSKO,
náhodou, Míša už nevyvádí v kočárku (někdy teda) - třeba v pátek byl úplně ukázkové kočárkomilující dítko, dopo i odpo. Usnul tam, dokonce i bez dudáčka.
Teď byl taky zlatej, spal od těch cca 8-9:30 a ještě si do 9:45 v klídku hrál, teď je nadlábnutej a pod hrazdičkou, tam za ním tak za 10 minut zamířím na hraní... Ale neodvažuju se odhadnout, kdy usne znovu, když hned ráno to bylo tak dlouho, tak asi vyrazíme ven, do ošklivýho počasí a uvidíme..
13. říj 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, další "super" noc za námi :frowning2: od 1,30 do 2,45 jsem jí houpala v náruči na míči a když konečně usnula, tak hne ve 3,15 chtěla jíst a pak od 5 skoro nespala, kopala do mě jako do míče a snažila se vyprdět. od 5,30 řvala a stichla jen na pár minit, co byla u prsu, pak jela nanovo. A zítra musíme vstávat brzy. Jsem jak přeražená. Jsem zvědavá, jak s ní zamává změna času :confounded: :confounded:

Teď mi spí v náruči, opět, ptž. se mi zatím nechce ven do toho hnusu a to má být dnes 22 stupňů ...

Manducu si holky z červencovek Jani moc chválí, tak bude i snad Stěpánek spokojený a pak i maminka :wink:

jinak ještě jednou Jani díky za dýni. Doma měla obrivský úspěch a už nám stojí vydlabaná před barákem :slight_smile: A ještě jsem se překonala a taky pár kostiček rozmixované dýně zamrazila pro Janinku na zimu:wink:
13. říj 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooj holky,

a počkej Gali, až budu doma..Ted je otázkou, zda až od začátku ledna, či od příštího týdne..To tady budu pečená..vařená :grinning: :grinning: :grinning: A hlavně: unuděná :grinning:

Jinak tričko dneska příjde! Ráno psali smsku, tak jsu celá napnutá co to bude....A v sobotu jsem byla v H&M tak jsem si koupila dvoje těhu kalhoty s tím pásem a musím říct že teda supéér!!!

Jinak Melis: byli u nás 45 minut, prošli teda úúúplně všechno!!!!! Div nám nevlezli do jímky jak byli zvědavý, byli dokonce i na PUUDE :grinning: :grinning: :grinning: a stráášně se divili, že jsme stavěli podle plánů :sweat_smile: Tak od toho to je že?

Ale jinak všechno v pohodě, paní pořád chválila, byla spokojená...A do listopadu 2009 musíme udělat zateplení, fasádu, okapy a chodníčky.......Podepsali jsme to a šli domů...Nechtěli ani kafíčko, nic.....
13. říj 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zítra to Gali platí:wink: snad to sihneme včas, kdyžtak dám vědět:slight_smile:

tak už zase peru a čeká mě hromada na žehlení, do který se mi nechce. Včera jsem akorát stihla umýt 1 okno a pak už jsem zase musela natírat paubky na podkroví. Horší je, že nám cyhybí nejen barva ale asi nevyjdou ani palubky :confounded: to zas use ještě utrácení...

ty jo, teď mi došlo, že zítra mám poslední možnost něco koupit Terince k svátku, co má ve středu!!! nesmím zapomenout :wink:
13. říj 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
My Jani taky kupovali palubky na 2x..........

Já jsem na nás zvědavá na ten příští rok..Na to zeteplení, fasádu atd..Což o to, práce je za 2 měsíce hotová..ale kde vzít a nekrást? Asi brzo začnu :grinning:
13. říj 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Deni, nám bude chybět asi blbých 10 palubek, ale to už zajede Tom do Polep na pilu než čekat, až nám to přivezou... jinak tohla všechno dělá Tom sám, tak je to dost pomalý a celkem naprd tahat 4metrový palubky na střechu... ještě že došáhne ze štaflí a nemusí stavět lešení... včera spadl, tak jsem se lekla ale má naštěstí jen sedřenou nohu
13. říj 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Jani přesně, my taky tenkráte jeli asi jenom pro 15 palubek, nebo tak nějak..Prostě velký počet :grinning: :grinning:
A taky jsme pro to jeli někam jinam, páč bychom jinak čekali zase měsíc než to dovezou :sweat_smile:

Znáš to ty dodací lhůty :grinning:

Ale dodneška si pamatuju jak jsme to 2x natírali...Ještě živě..Palubky byli po celým baráku.....
13. říj 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky

nevíte, neznáte někoho, nebo třebas to máte domy vy...

Sháním zatím po očku kolébky, nebo takové ty proutěné koše pro mimíse.....nevíte o někom, kdo by se toho chtěl zbavit, či to prodává třebas? :sweat_smile:
13. říj 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak moje milovaná kolegyně -šefová má zánět průdušek....Dostala antibiotika..Tak jí poudám, tak bud zítra doma a přijd ve středu......Ne, přece nebude doma
13. říj 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsme se potkaly ve městě s Ivet, a už vím důvod její absence. Nejde jí internet. Ale už prý má absťák a zdá se, že se brzo net u nich zas rozběhne.

Denis, my máme doma kolébku, je to něco takového jen jiný vzor:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12784628&tab=0
Nevím co si přesně představuješ, ale tahle není špatná. Dá se i houpat, ale to naštěstí nevyužíváme. Jinak kolegyně je na pěst. Snad od ní nic nechytneš. Jo, a díky za info z kolaudace.
13. říj 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

no to mi ten den pěkně začíná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kolegyně-šefová mě ráno seřvala hned mezi dveřmi...Za to že jsem přišla o 5 minut později a za to, že včera, jak jsem psala tu objednávku hodinu v ruštině jsem udělala 2 chyby ve jméně!!! Ale jak!!!!!

Řve na mě čím dál tím víc, chová se ke jako k hadru, a ještě mi řekne, že mě to tady nebaví, že stejně nic nedělám. Ty vole jak si vůbec může dovolit mi todle říct?!!!! Jasně že nebaví, když se ke mě takhle chová!!! Ale pracovat pracuju furt stejně....

Seru na to holky, dneska ve 2 zavolám Mudrovi,zeptám se ho co mám dělat zda mi napíše neschopenku a až mi dá peníze, druhý den už nepříjdu. Už na to nějak nemám.

I když máme ted problémy s penězma, tak bohužel...Já už to nerozdýchám.
14. říj 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem včera taky potkala Ivetku a taky si stěžovala že jí nejde net.
Snad jí to brzo opraví

A taky jsme říkali že musíme udělat nějakej srázek, klidně i o víkendu
14. říj 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENIS,
tak to bych tam teda taky fakt byla ráda. Zavolej a dohodni se, za ty stresy to fakt nestojí.

JANI,
Míša se NEVYČURAL, vůůůůůbec, v 8:40 mu dala pytlík, i když to prý z pytlíku být nemůže, hystericky řvoucího jsem ho nakojila, v minutce usnul a stejně se nevyčůral. Tak máme zkumavku na doma, zítra ráno ho máme vydezinfikovat a dát vyčůrat a donést. Ve St v 7:40 máme Sono a v 10:40 toho primáře.
To je teda den :frowning2:
14. říj 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele holky a co vy a cvičení? Chodili jste? A od kdy?

Já přemýšlím zda chodit, kam a odkdy právě...

Gali? A co je s Míšou??????? :confused: :confused:
14. říj 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENIS,
s Lenčou jsem chodila pravidelně od 7 měsíce, pak jsem cvičla fakt denně. S Míšou už nebyl moc čas..
Můžeš si vybrat.
Kurz v porodce je asi od 30tt, nebo cvičení u Petrákový, případně v Mondeacentru (tam jsme teď chodily s Jančou) odpoledne, s porodní asistentkou Lenkou (to bylo moc fajn cvíčo!)
S Míšou nic není, jen měl na UTZ v porodce zvětšenou ledvinovou pánvičku a ve 2 měsících měl jít na kontrolu - tak ta pozvánka přišla skoro ve 4,5 měsících...
Byl ták hotovej, že teď spí, usnul. A já jsem taky hotová, v noci skoro nespal, tak jsem mysella, že v 8 jsme doma a zdřímnu si s ním, teď se mi sice taky chce, ale potřebuju taky něco udělat.

JANI,
schválně to dávám sem, aby to bylo odborně posouzeno
Myslím, že jsem našla řešení svého problému - úvaz předem, do kterého Míšu jen strčím. Zkoušela jsem to s panenkou, Míšula chrní, ale pak to zkusím s ním. Mně se to nosítko fákt nechce kupovat. MELISS, máš ho už???
Takhle bych holt chodila obvázaná a kdyby něco, tak do toho Míšu šupnu - třeba před školkou :slight_smile:
http://www.vbavlnce.cz/index.php?kat=1&cln=6&gst=1&gid=12
14. říj 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. říj 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dnešní noc byla zas o něco zajímavější než noci předchozí a to o takovou perličku, Štěpulka se rozhodl, že v půl čtvrté bylo dost spánku a že se bude teda vstávat. To se zas nechtělo mně, tak jsem ho vzala k sobě do postele. Tam mi téměř hodinu strkal prstíky do očí, asi abych nespala a tahal za vlasy. Pak brečel až se z toho unavil a usnul. Nééé, já už nechci další horší noc :frowning2: :wink: :grinning:

Denis, ta Tvoje šéfová je fakt čůza. Co má za problémy? Řekni Spěváčkovi, že Ti nedělá dobře dojíždění a on Tě snad nechá doma. A peníze (nemocenskou) Ti nebude vyplácet ona, ale sociálka, takže s tím bych starosti neměla.

Během těhu jsem cvičila na míči. Asi kolem 12tt jsem začala. Koupila jsem si knížku: Fit maminka a velký míč a každý večer na něm až do porodu cvičila. Po tom, co jsem se ty cviky naučila, tak to celé trvalo cca. 20-30 min. Ke konci bylo nejhorší vstávání ze země :wink: A když jsem byla těhotná poprvé, tak jsem i chodila plavčit a pak asi od 30tt do porodního kurzu do nemocnice. Tam se taky cvičilo, ale to bylo jen takové piánko :slight_smile: Se Štěpánem jsem cvičila jen na míči, protože vše ostatní mimo domov bylo tak, že jsem neměla hlídání. Takže pokud to zdraví dovolí, určitě cvičení doporučuju. Mně tenkrát Šálek říkal, že Vojta nejspíš postupoval rychle porodními cestami právě díky cvičení na míči a posílenému pánevnímu dnu.
14. říj 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, já myslela chuděrka že se mu něco stalo!!! Tak snad to bude brzy v pořádku!!!!!!!!!!!!!!!!!§

No já bych právě chtěla chodit taky.........Zatím budeme jezdit na plavčo..A spíše jsem myslela že bych chodila tak od 4měsíce na cvíčo....Vím že Bambušková má každou středu nějak od půl 5..Na hodinu.S tou asistentkou no....

Ježiš ty hodiny stojej, už aby bylo 14 hodin
14. říj 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
MELISSKO
je mi Tě tááák líto, vím, jaký to je a protože to prožívám některý den, tak fakt vím, o čem píšeš. Proč ty děti jsou takový nespavci???
14. říj 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek