• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Gali, já šátek nemám, a okolnosti (Štěpulka :wink: ) mě donutily nosítko koupit. Píšou, že je pro větší děti, a že váha se dobře rozloží na nositele, tak si slibuju, že se s ním moc nenadřu. Mělo by mi dorazit dneska, tak uvidíme.

Ještě něco jsem chtěla, ale během kojení, jsem všechno zapomněla :sweat_smile:
14. říj 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prd tomu rozumím, ale kde se daj stáhnout takový ty obrázky, abych do nich mohla hodit nějakou tu fotku dráčat? Myslím nějakou Vánoční šablonu????
14. říj 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Běžím dodělat svíčkovou a chytit toho partizána. On se mi normálně před chvilkou zavřel v ložnici. Ne na kliku, ale jak se plazil za roh, tak za sebou ty dveře zavřel a nešel odstrčit :confused:

Gali, nic takového uloženo nemám. Až budu mít chvilku, zkusím se po něčem podívat. Zatím ahoj
14. říj 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuj, ten partyzán má být s tvrdým Y :sweat_smile: Běžíme do školky.
14. říj 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš fuk :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jen mám chvíli,než půjdu zase nosit a uspávat. Dnes tomu Janinka zase moc nedala a měla nějaký rozhozený den...

Tedy Gali, to jste se tam tedy načekali, přes hodinu... To jsem ráda, že to Jaňula zvládla tak rychle :wink: a než jsme autem dojely na náměstí, byla tuhá, tak jsem jí přehodila do kočáru a hodinu s ní objížděla krámy... no, na barvy jsem opět zapomněla, hlava děravá. Sháněla jsem něco pro Teri k svátku a nakonec jsem koupila Jaňule 2 body :grinning:

Teri jsem nakonec vybrala knížku s pohádkami, gumičky do vlasů, rukavice a nějaký ten malý mls,to snad na svátek stačí :wink:

Taky bych potřebovala zase poradit co vařit. Dnes byly jen smažený vajíčka :frowning2: O víkend jsem dělala rajskou a v sobotu zapečený kuřecí maso... fakt mi dochází inspirace...
14. říj 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, tak budeš chodit s úvazem už na sobě? no, když manduca je drahá, tak to je taky řešení. Proč nevyužít šátek, když ho máš, viď? No já ještě uvidím, jak to budeme řešit, zatím se to dá ještě v sedačce,ale už se mi taky pronese....

Tyjo, doufám, že IVetku brzy připojí na net, aby dlouho neabsťákovala :grinning:
14. říj 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI,
hlavně jsem ráda, že tam nemusím zítra čekat znovu, že můžeme čůrat doma a jen to tam donýst, jestli to teda stihne do 9h ranní...
No, přesně tak, budu chodit se šátkem uvázaným na sobě. Ta Manduca je na moje potřeby děsně drahá a proč nevyužít šátek, když to jde. Dneska jsem to zkusila, hodně narychlo vázaný, ale šlo to. Akorát jsem byla spocená jak pes, měli jsme děsnou lítačku, k tetě, do školky, dát Lenču na aerobic, doběhnout k našim, do krámu, s nákupem domu, pro Lenču, Lenču dát na dramaťák... A takhle to bude každý úterý..
A ještě ke všemu mně zase pěkně bolí prso :frowning2:
No, IVET, Ty se teda nemáš, bez netu, to nevím, co bych dělala.. Asi spala :grinning:
14. říj 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak Míša se vyčůral!!! :grinning: King je ovšem táta, protože Míša nic, nic, pak mi říká, tak nachystej Leničce věci, já jí vezmu do školky, tak jdu chystat a... Vyčůral se :slight_smile:
JANI,
Terezce vše nej a nej k svátku!
15. říj 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Jsem tady nová a tak vás tu zdravím. :sweat_smile: Koukám, že jsem chodí jedny a ty samémaminy a proto se vás chci zeptat, jesti vám tu nebudu překážet. :frowning2:
15. říj 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
taky zdrávím, jsem tu taky nová, můžem se k vám přidat obě? Jsem v 17tt. Chtěla jsem se zeptat, jestli tu nějaká mamina rodila v Roudnici? A jestli některá nevíte o nějakým cvíču nebo plavču pro těhule? :wink:
15. říj 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky my jsme dneska spali celou noc ... huráááá. Teda ne že by se nekojovalo (asi 4x), ale kromě kojení žádná hrací přestávka. Uf, díky díky za takové noci :wink: :grinning: :grinning:

Gali, takže čůrání nakonec zvládli chlapi sami. No jsou to šikulové.

Terezce všechno nejlepší k svátku.

Ahoj misulkoaja a katuleno, vítejte a pojďte dál. Nikdo tu nepřekáží, naopak, budeme rády že to tu někdo další oživí.

Katuleno, já jsem v Rci rodila a byla jsem spokojená. Plavečák je v Rci zavřený, tak jedině na Mělník nebo do Liťáku. Cvičení myslím vede paní Petráková, pak u dr. Spěváčka nebo i přímo pod porodnicí jsou kurzy pro těhulky. Nebo Centrum Mondea: http://www.mondeacentrum.cz/index.php?mid=22
15. říj 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé 2 nové maminy, to je super :slight_smile: jen tu vítejte obě a neostýchejte se, my vás tu neukousnem :grinning:

Katu, já rodila v Rci obě děti a jsem ráda, že to mám za sebou...:grinning: doktoři fajn, ženský sestry taky, ale narazila jsem na dětskou "megeru" a ta mi zkazila celý dojem. Prostě mě psychicky rozložila a dávala jsem se dohromady doma, ale je to pryč a teď už je hej :wink:

Jinak na cvičení jsem chodila do Mondeacentra a bylo to moc fajn. Cvičí to porodní asistentka,tak probíhají i cviky k porodu. je to na www.mondeacentrum.cz... Taky dělá cvičení pí. Petráková v Sokolu, ale tam jsem teď nechodila,t akže netuším, jak to probíhá.

Bazén je pořád zavřený v Rci, takže zbývá Liťák nebo Mělník,ale kurzy netuším.

Gali, gratuluju k vyčůrání, tak šup do nemocnice... V kolik že máte tu kontrolu příští týden? My v 11:20
15. říj 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No super, tak jsme se tu Jani sešly obě stejně a podaly skoro stejný info, co? :wink: aspoň holky ví, že nekecáme :grinning:

a moooc gratuluju k úspěšné noci. My taky tentokrát vstávaly jen na kojení, ale za to asi po 2 hodinách takže nic moc... Teď už zase nemůže spát a od probuzení je dneska protivná.

A moc díky za přání pro Terinku, jí to odpo určitě vyřídím. Nesla do školy pytel s bonbonama,tak jsem zvědavá, jak uspěla :slight_smile:
15. říj 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, já už si na vstávání na kojení, i když je to po 2 hodinách, nestěžuju. Vím že může být hůř :rolling_eyes: A to tak dobře spinkal.

To si piš, že s bonbonkama Terezka uspěje :slight_smile: Tak ať si ten dnešní den hezky užije.

Jdu něco upéct a pak zapadnu mezi krabice. Ale občas nakouknu.
15. říj 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnam ani, tak taky něco dobrýho pošli :wink: Se mě Teri ptala, jestli bude bude mít dort:grinning: tak jsem řekla, že se dělá k narozkám . Ale příští týden má Janinka čtvrtrok, takže dort upču a pak ho za ní sníme :wink:

jj, taky je mi jasný, že se spaním může a bude hůř, ale nechci to přvolávat :wink:
15. říj 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda, že mě neukousnete :grinning:. Moc děkuju za odkazy na mondacentrum, koukala jsem se na to a vypadá to, že by to mohlo být fajn. Určitě to zkusím. Potřebuju se trošku hejbat, jsem doma na kasu, až do konce těhu....nemůžu furt jen sedět, že jo
:wink:. Slyšla jsem, že se měl bazén v Roudnici od září otvírat, ale asi to opět nedopadlo, což je škoda. Rádi jsme tam chodili. :frowning2: .
Já plánuju rodit v Roudnici, takže sháním, jaký má kdo skušenosti. Do Liťáku se mi nechce, protože je to tak něajk z ruky, nebyla by asi návštěva každý den :unamused:. Tak doufám, že nenarazím na nějakou tu megeru :grinning:. I když, ona se taková vyskytne asi všude. První dítě jsem rodila v Náchodě a tam teda taky taková byla... :confounded:
15. říj 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, co to koukám, další dvě dušičky??? Paráda! Nejsem tu služebně nejmladší, vítejte!!!

MELISS,
celou noc??? Tak to je jak my, kojo asi jen 4x, takže to šlo. Mezitím žádný hraníi si :slight_smile: Přesně tak, pokud je to "jen" to kojení a nic jinýho, tak mi po těch 1,5-2,5h vlastně neva. Jen když se jinak spí.

KATU
taky jsem v Rci rodila obě děti, obě se stejnou paní doktorkou :slight_smile: Ostatní už holky psaly :slight_smile: V Mondeu to fajn je. V září bazén neotevřeli a nevypadá to prý ani na nový rok. A přesně tak, blbce najdeš všude..

JANI
v 10:40 to máme. V nemoncici super, sestru jsem potkala na chodbě, tak jsem nemusela zvonit, nic. Jen vyndat Mišula z kočárku, protože usínal.

HOLKY,
čistě náhodou, nemáte někdo brusle, 28čky asi?
15. říj 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
KATU, MISUL
odkud jste? Přímo z Roudnice??? A jestli jo, odkud??? :slight_smile: Zvědavka jsem...

JO a co nějakej ten srazík????

DENIS,
tak co, volalas MUDr.ovi a budeš doma?
15. říj 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katu..............

Jsem si říkala zda sem příjdeš nebo nepříjdeš :dizzy_face: Tady holky poradí, poslouží :grinning:
15. říj 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Vy se znáte, joooo???
15. říj 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlasím, že mi malá chrundí v kočárku :wink: mám pocit, že zase spurtujeme... po 2 hodinách od posledního kojení se mohla zbláznit, tak jsem jí udělala 130ml nutrilonu a vyžahla to jako prd :grinning: tak teď snad bude spinkat :wink:

tak to se Gali v tu středu asi neuvidíme,co? když jdete o 3/4 hodiny dřív než my...

sakra, už se ozývá kočár, chjo... :frowning2:
15. říj 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spíš z jiné diskuze Gali..Tak jsem jí sem poslala, že tady poradíte..

Jinak Mudr nic, bohužel.......Byla jsem pouze u obvodní pro to razítko...A Spěváček mi řekl, že neschopenku mi dát může, ale pak bych se stejně na nějaký čas musela vrátit do práce...že kdyby si vymyslel já nevím krvácení, tvrdnutí břicha atd, tak plácal něco v tom smyslu, že se to zapisuje do karty a že si to nemůže lajznout..

Takhle přímo to neřekl :grinning: , ale spíše jenom ve zkratce....Aspon měsíc bych prý měla vydržet...Samozřejmě pokud budou problémy, mám přijít okamžitě :confounded:

Jinak dneska jsem se ptala šefky, zda mi dá peníze a ona joooo???? A za co???? Tak já nevím, mám jí rozbít hubu, nebo se před ní začít plazit??? Mysella jsem si že vím jak na ní..ale holky nevím...........
15. říj 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak o srazíku už tady píšu asi 3 týden Gali....................Ivetka taky souhlasila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. říj 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI
to se teda asi fakt neuvidíme, Míša takhle, co jdeme, usíná (no, při sonu taky), tak bude asi protiva. Ale kdyby nebyl, klidně počkáme.
Hlásím, že u nás se právě usnulo :slight_smile: A já místo rovnání skříně jdu sem...

DENIS,
tak to je teda blbý :frowning2: Je fakt, že mně nechával doma pro krvácení, který fakt bylo... A asi má pravdu v tom, že by to muselo být v kartě a tak, ale kdo to tu psal, že když dojíždíš, máš na tu neschopenku právo? A proč máš vydržet zrovna měsíc? Za měsíc už můžeš být doma???
Já vím, že se srazík dohaduje, ale spíš se jen nadhazuje než dohaduje :slight_smile: Odpo nemůžu.. Po+ÚT má Lenča kroužky a pak jí mám doma a jí kupa kočárků neba :frowning2:
15. říj 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, u nás už se hodinu a půl spí :confused: Pořád ho chodím kontrolovat, jestli dýchá. Co to to?? Jestli redukuje 3 dvacetiminutovky na 2x hodku a půl, tak beru. Všema deseti.

My máme tenhle týden a víkend stěhovací, takže nemůžeme. Ale pak ano. V podstatě kdykoliv. Gali, a Lenička by nešla, kdyby tam byl i Vojta?
15. říj 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, ta šéfová je ale pěkná kr..a. Nechci být sprostá, ale fakt se nechová normálně.
15. říj 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
MELISSKO
s Vojtou jo :slight_smile:
Tý jo, takový vele spaní! To je pak pohodička, co? Ale nezvyklá :slight_smile: Tak přeju, aby se z ní stalo pravidlo!!!!

Denis,
k šéfový jsem se nevyjádřila, páč to nemá cenu, fakt si odpočineš, až budeš na mateřský.

Tak já pádím na tu skříň.
15. říj 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak, jestli to holkám nevadí, tak to spácháme někdy příští týden. Co vy na to?

Gali, já jsem z toho spaní tak vykulená, že nejsem schopná nic dělat. Jen ho chodím kontrolovat. A to ani nemá hlad? Snad na něj nic neleze. Musím říct, že to by byla pohodička, kdyby se to stalo pravidlem.
15. říj 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho snad budu muset jít vzbudit, že jdeme pro Vojtu do školky :confused:
15. říj 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek