• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Takže ty peníze mě tak nasraly, že jsem ted znovu volala Spěváčkovi, ZNOVU jsem mu to objasnila řekla jsem mu navíc že mi dělá problémy, že mi nechce dát výplatu a on mi říká prosím Vás vydržte těch 14 dnů a až přijedete na kontrolu, dám Vám neschopenku až do konce těhuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. říj 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fajn Deni, vyprdni se na ní. Máš teď eso v rukávu. Nenervuj se, když víš, že už tam s ní budeš jen 14 dní.
15. říj 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak...

Ted mě už nerozhodí, aspon doufám teda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ještě 2 dny a je víkend..Naštěstí dneska se nechová jako kráva...ZATIM..Myslím jako chováním , o výplatě nemluvím, ale nemá aspon bojovou náladu....

Příští uterý jdu na sreening, v pondělí 27tého tady není, pak svátek a pak jdu k Mudrovííí

Akorát je to blbý s těma penězma, páč jsme ted fakt uuplně v pjdeli a to doslova..Ale holt....Nedá se nic dělat, nějak to zvládneme.
15. říj 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě malá spí právě 2 hodiny...občas zabrečí, když jí vypadne dudan, ale jinak spí :wink: Tak jsem stihla upéct bábovku, umýt nádobí, vyprat další várku oblečení /do rezervy vel. 68 :slight_smile:/ a ještě v ruce přeprat Teri ponožky.Bych měla pozvat tu televizi k nám jak mají super reklamu na ten vanish s vyhledávací formulí, co najde každou špínu :grinning:

Teda Jani, to je super, že ti Štěpánek takhle spinká. Tak ťuk, ťuk, ťuk, ať mu to tak vydrží :wink:

Já můžu na sraz kdykoliv, jen ne tenhle víkend, ptž. KONEČNĚ jedeme ke tchánovcům a já jdu k holiči na melíry, jupíííííí!!!!! Takže jsem taky pro příští týden...
15. říj 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tady to frčí :slight_smile:

DRAKY jsem z Předonína. Jsem moc ráda, že jsem sem zapadla. Jste tu bezva holky :slight_smile:.
DENISO to koukám jako blázen, že ti Spěváček nechtěl dát neschopenku... :confused: . Mě ji dal bez problémů, zrovna včera. A taky žádný problémy jako např. krvácení nemám. Ale mám teda rizikový pracoviště. Kde pracuješ, jestli se můžu zeptat? Na šéfovou se vy.... , jenže ono se to říká, viď? Ale taky jsem zažila takovýho nadřízenýho a když bych byla těhu, tak bych si po ty neschopence taky tvrdě šla.
15. říj 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu, to je dnes vyjímka, že to tu "frčí"... občas se stane, že tu nikdo 2 dny není... tedy hlavně o víkendech sem málokdo zavítá :wink:

no, já měla pohodovou práci a jsem ráda, že jdsem tam byla co nejdýl... co taky sama doma celý dny :wink:
15. říj 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsou holky ukecaný no...

Hele ten sraz by byly dobrý budto někdy odpo v týdnu kolem 17 hodiny, což na Vás je pozdě.....
A nebo prostě o víkendu holky, páč já Vás chci už taky vidět jako. :angry: ....A prdoly taky :dizzy_face: :dizzy_face:

To bude asi tím Katy...Já jsem v kanclu, takže 8hodin sedím v kanclu....Riziková je pouze šefová :grinning: :grinning: :grinning:

Ale jak jsem psala nahoře, dneska mi řekl at ještě vydržím těch 14 dnů do kontroly :dizzy_face: :dizzy_face:
15. říj 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj zeny,ani nestiham docitat...
Len sa idem pochvalit ze dnes sme boli u mudr na druhu hexu a timmynko sa smial a vobec neplakal :sunglasses: a mame 9,17kg a meriame 71cm :grinning:

inac mame davat zeleninku a dnes som varila mrkvu...uz sa vam niekedy pripiekla??? :confused: mne ano :angry: cely cierny hrniec a spalena mrkva ked som ju varila po druhe a mala male ciastocky a nebola hladka tak som muzika vyslala nech kupi hotovu tak sme skusali ale timmy bol z toho vykuleny nevedel ako to ma jest len mlaskal a ak sa nieco podarilo spolknut tak robil ksichty :grinning:
15. říj 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac riesim hroznu dilemu so zidlickou :angry: je najvyssi cas objednat a ja sa neviem rozhodnut strasne sa mi paci ta co kupovala myslim blanka...od chicca polly,no proste skusim vam hodit odkaz na tie co sa mi pacia a vy radte :sunglasses:

http://www.kocarky-strakonice.cz/jidelni_zidle/safirv1.jpg

http://www.e-detskysvet.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=5071 ale ta zelena s tym vtakom,alebo modra :wink:

http://www.bejbito.net/cz-detail-114.html
15. říj 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta co sa mi najviac paci vidim ze som hodila z blbej stranky taka rozmazana dajaka :zipper_mouth: :fearful: no ale dost znama tak asi ju poznate,mamce ak mate nejaku s ktorou ste max spokojny a cenovo dostupnu radte prosim...ideme objednavat choditko timmyskovi pod stromcek tak pri jednom by som chcela aj zidlicku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele holky, počebuji poradit............

Neznáte někoho kdo zná přesně jak funguje mateřská na 2 roky? potřebuji zjistit podmínky na 2 roky, volala jsem k nám do Rce a na 2 úřadech mi řekli ouplně něco jiného..Ted jsem našla ministerstvo věcí v Praze, tak mě napadlo zavolat tam ještě....

Nevíte i vy o někom, kdo do toho vidí, jak to funguje?? Tam je prý nějak podmínka platu..Někdo říká že stačí průměr roku, nebo půl roku........Páč jinak by to muselo býti napsaný na Jardu...
16. říj 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tady nikde nikdo?
Deni, já mám rodičák na 3 roky, tak jsem se o tu dvouletou variantu moc nezajímala. Ale tady je docela dobře napsaný článek:
http://www.miminko.estranky.cz/stranka/zmeny-v-cerpani-rodicovske-dovolene
A co jinak v práci a jak Ti je?

Dneska se bohužel včerejší spaní u nás už neopakuje. Ale bylo to úžo. On usnul ještě odpol. na hoďku a půl. Marně přemýšlím, jestli jsem dělala něco jinak než obvykle nebo jaké jiné zaříkávadlo jsem použila.

Koukám, že u Ivet ještě nezprovoznili internet :frowning2:

A co Míla? To už se tu neukáže? :confused:
16. říj 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dobře kuknu jeëště tam..

Jsem z toho taká zmatěná :sweat_smile: :sweat_smile: Na ministerstvu CELY den neberou telefony..Asi mají toho hodně :rolling_eyes: :rolling_eyes:

a zatím jsem pouze zjistila, že musíš mít 380kč denně v práci...ale nepíšou za rok, půl, dva...........Ještě budu hledat a pátrat dál...

Tojo, ta musí mít chudák absták jako blázen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mellis, já sem občas nakouknu, ale nějak nevím co psát :frowning2: tak ani nic nepíšu.... :zipper_mouth:
16. říj 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdar babuše mamuše.... tak to jdete k volbám? :grinning:
17. říj 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Mílo, já tady mezi těmi krabicemi budu ráda, když vůbec najdu občanku :sweat_smile: Zítra propuká stěhování a musím říct, že mám z toho trochu vítr. Hlavně jak to všechno bude zvládat Vojta. Ve školce má spoustu kamarádů, těší se tam a my ho budeme dávat zas jinam. Teda ještě 14 dní ho budu vozit do Roudnice, ale pak už bude chodit do Krabčic.

Jinak včera jsem si všimla, že Prot dávala do alba fotky baráčku. No baráčku, taky to nevypadá na nic malého :wink:
17. říj 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek,

tak my letos k volbám nejdeme

DNESKA je pěkná zima co venku?FUJ :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. říj 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!
Miluš,
tak piš, piš, piš...
Nee, k volbám, myslím, že ne. Ta volební CD (či co to bylo) mně teda nenadchla...

MEELIS,
tak už za 14 dní definitivně nebude Roudničáci, jo? :frowning2:
Co nosítko???
Chválím Míšu. Dneska jedl po 23h a pak až v 5:45. Takže dobrá noc za námi a dalších tak 5 blbých před námi :slight_smile:

DENIS
zima, zima, měla jsem ráno Míšulu v šátku a bála jsem se, že mi umrzne

IVET
pořád nenetuješ, jo???

ANGIE,
to snad není možný, :confused: přes 9kg? Co s Timmíčkem děláš?? Čím ho to krmíš? :grinning: K Tobě se vůbec nehodí, taková drobná maminka a takový velký chlapák :wink: :slight_smile:
17. říj 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JJ, na ten baráček Prot jsem taky koukala... a původně jsem taky myslela, že budou mít něco trošku jiného, ale takhle to vypadá taky dobře.

Neboj, Votíšek si zvykne a najde si určitě rychle nové kamarády, děti se skamarádí docela rychle. :wink:

Denis a bude hůř, od druhé poloviny příštího týdne hlásej ochlazení a jen ať je zas pořádná zima.... příroda by to potřebovala jako sůl, páč pak se přemnožujou takový potvory jako klíšťata a jiná havěť :angry:
17. říj 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bude bude, hlásej už i snížek šmankote maminko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Když jsem ráno vykooookla z baráku a ofoookl mě ten ledový vítr, tak se mi nechtělo ani vylést :rolling_eyes:
17. říj 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melisso,
stěhujete se do Krabčic? Tam je hezká školka. Malej si určitě zvykne. Pracovala jsem v Krabčicíchl Mě se tam moc líbí, je to taková útulná vesnička. :wink:
17. říj 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, fakt už sníh? :confused: Já nemám ráda zimu. Teda tu se sněhem a se zamrzlým rybníkem ještě jo, ale blátíčko, mlhy, déšť a vítr neeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: Milu, s tou havětí máš pravdu, ale ono je to všechno už nějaký odolnější :angry:

Gali, závidím, to je parádní noc. U nás normálka. A nosítko? Zatím ho v něm nosím po bytě a dobrý. Zvykáme si oba. Ale příští týden už v něm budeme cestovat do školky.

Milu, oni měli v plánu jiný barák? Tenhle vypadá taky dobře. Řekla bych, že dali čerstvě střechu.

Angie, se židličkou nepomůžu. My máme obyčejnou dřevěnou už po Vojtovi. Plastovou jsem nechtěla, nějak se mi nezdají moc stabilné. Ale vyzkoušeno nemám, takže nemůžu posoudit. Jen moje domněnka.
17. říj 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuleno, on odtamtud pochází manžel. Takže víme kam jdeme. Taky věřím, že si zvykne. Jen je mi ho líto, protože tady si zvykal dlouho a teď když se mu tu opravdu líbí, těší se tam, tak ho dáme jinam.

Jdu, postýlka se začíná ozývat.
17. říj 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim,
Gali...drobunka???No to zas ani nie ved mam 171cm vysku,tak akorad ale tatik ma skoro 2metre :grinning: tak to bude asi tym ale ma aj pekne obalenu postavicku tukom :wink: vcera nam doktor na kycloch vravi fiiiha to je ale macek,koly takym chlapom velkym musim sono prestavit :slight_smile:
No ved mi uz dava zabrat ked ho musim nosit,deti v roku niektore tolko nemaju a on este ani 5mesiacov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
meliss no i tak dik,uz som objednala,vyzera stabilne a ked sa nam nebude pozdavat tak ju mozme do 14dni vratit :grinning: ale myslim ze bude supracka uz sa na nu tesim,vcera o 23tej som objednavala nech uz mam pokoj a stale nepremyslam jaku a co este objednat :unamused:
Hmmm aj my mame nositko ale moc v nom nechce byt,ale musime vyskusat znovu vtedy bol vonku este hic ked sme to skusali a jemu sa tam nepacilo ale to mohlo byt tymi 30st co boli :dizzy_face: brala by som a vidim,ze aj vy...ja zimu neznasam,tak na tyzden by som brala a potom zas leeeto :dizzy_face: to by mohlo byt aj 11mesiacov :sunglasses: no ale mame sa aspon na co tesit,ked trva tak kratko :wink:
17. říj 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm sledujem ze sa kazdy stahuje,aj ja by som to brala ale uz do baraku a prave som nastvata pretoze mi vcera manzel povedal,ze sa dozvedel ze majitel predal ten barak co sme v nom byvali v kralupach a este mu muz vravel ze keby ho predaval nech sa nam ozve :cry: to je skoda,bol aj s veelkou zahradou a hned vedla skolka a skola a taka kludna lokalita,parcik a chodnicky-tam by sa kocarkovalo a hlavne bolo by aj s kym,kamoske sa tam pred mesiacom narodil syncek,no co uz...o domceku mozme zas len snivat :angry:
Tak kde ste vsetky???Timy sa mi tu pretaca tak ma zabavu a ja mam konecne chvilku cas,mangel beha po prahe a mne sa do nicoho nechce :unamused:
17. říj 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Melis, no já nevím.... ale asi jsem si je s někým spletla, páč jsem původně myslela, že chtěli něco jen přízemního, ale když si tam vzpomínám, tak o patře tuším mluvily. Jen si pamatuju, že to chtěli mít podsklepený, což se dneska dělá málokdy.

Angie s tou váhou na tom nejsi jediná. Kolegyně syn měl v půl roce 10 kg, taky je to pořádnej macek, ale rodiče tak vysoký nemá, ale u nich je to asi tím, že od začátku je na umělé výživě.
17. říj 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to my sme plne kojili do 4mes a pak som skusila tu bebu ked som mala menej mlieka a na vecer kasicky,niekedy aj rano robim teraz uz skoro vzdy a este davame uz tu mrkvicku kedze nam uz mudr nakazala-dnes mu teda nechutnala :unamused:
Tak to aj nas bude mat min 10kg v polroku :grinning: sa smejem ale to ono moc na smiech neni,bolia ma z toho strasne zada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme testovali manducu v terénu. Nakonec jsem s ní vyrazila do školky už dneska. I když je tam zima, tak my jsme byli oba zpocený jako blázen :wink: Ale zvládli jsme to dobře.

Angie, my máme oba kluky obříky. Ale já to příliš neřeším. Bylo by podezřelý, kdyby byli prťavý :wink: Do půli roka byli plně kojený oba, tak mám čistý svědomí. Přece jim nenasadím dietu. Dneska jsme byli se Štěpánkem na 8měsíční a má 9,60. Ale on je děsně dlouhej, řekla bych, že víc než Vojta.

Taky jsem se nasmála Vojtovi. Když jsme přišli ze školky, tak si všiml jizvy co mám na břiše, nebo spíš na boku. Operovali mě ve 3 týdnech, takže když se Vojta ptal, kdy se mi to stalo, tak jsem odpověděla, že jsem byla miminko. A on: A kde jsem byl já? Pak si asi vzpomněl, že párkrát jsme mu při takové otázce řekli, že na houbách, tak si odpověděl sám: Asi v lese, viď. :grinning: :grinning:
17. říj 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, máš pravdu. Dneska už sklep dělá málo kdo. Ona je to drahá záležitost a navíc v době, kdy i v zimě seženeš čerstvé ovoce i zeleninu trošku zbytečné. Ale je pravda, že se tam uklidí kde jaký "bordel".

Nic, jdu pokračovat v balení.
17. říj 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek