• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
To je roztomilý Jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jdu vas jen pozdravit a poprat pekny vikend a Jani vam stehovani bez komplikaci:wink:
My jedeme dnes do Horic,ale nevim, jak to cely dopadne. Od vcerejska mam 39 °C horecku a nechce mrcha klesnout,vzdy jen po paralenu,ale pak prestane pusobit a je to zase blby :frowning2: Nevim, jestli to mam z prsu,ale pravy me neskutecne boli a kdyz kojim tak vyrostu o 5 cm... Bouli tam ale nemam, tak nevim:frowning2:

Tak pa
17. říj 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, podle toho co píšeš, to bude zánět prsa. Bude víkend, raděj bych skočila k doktorovi.
17. říj 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
přišla jsem se rozloučit. Za chvilku vytahuju počítač ze sítě a v novém bydlení by nám měl začít chodit internet někdy v průběhu příštího týdne. Kdy přesně to bude, nemám tušení. Takže se tu mějte všichni moc hezky, ne že toho moc nakrafete, abych všechno stihla dočíst :wink: Když by se domluvil nějaký sraz, písněte mi SMS, dorazíme.
Grrrrrrrr..... konec spojení :wink: :slight_smile:
17. říj 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky,uz som si myslela ze zas bdem docitavat par stran a ono tu nikto nebol cely vikend? :confused:
Nooo...ak niekto dorazi tak mi mozte dat dobry tip na kadernika v ltm???Boli sme sice v kralpach po telefonne cislo na ten salon ale co ja viem,asi to nema zmysel jazdit sem a tam stale len koly tomu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ak tu vobec je kadernik s ktorym ste spokojne...chcem to na sviatok ako darcek od mzicka a nerada by som dosla domov nestastna od kadernika ako vzdy...ale musim si najst nejakeho tu aby som zakazdym nedochadzala :angry:
19. říj 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac holky robila som ten kalendar co dala ivet,ulozila a ono to nejde spustit hodilo mi to daku hlasku predtym ze 30kc treba poslat smskou teda sms za 30kc a oni daco s tym spravioa ze mi to nezobrazi cosi ale ja nic ze ked to mam ulozene a dalsi den to hladam a ono to tam je v nejakych sifrach :angry: takze skoda prace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ranko,

Angie a ty jsi zde již nějaké salony zkoušela? Já mám sice super kadeřnici, ale ta už nepřibírá nové zákaznice, tak jen snad můžu doporučujit, v ulici 5. května je nad zlatíčkem kadeřnický a kosmetický salon a jsou tam celkem dobrý a pak taky kadeřnice v ulici Krajská, to je ta ulici z náměstí na tom rohu jak je gurmánie, tak pak vedle těch autodílů, jestli víš. Jinak s jinými tu nemám zkušenosti. Jo a pak si ještě chválí paní Holubovou, ta má své kadeřnictví v ulici nad bazénem, je to asi 3 barák tuším.
20. říj 2008 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
tak jsem se horečky zbavila,uffff a kojíme dál i když teď má Janinka nějakou větší spotřebu:grinning: No, hlavně, že jsme to přes víkend zvládly....

Jooo a konečně mám nový vlasy :wink: a nechala jsem si to dost sestříhat,tak mám pocit, že mám hlavu o kilo lehčí, jak se mi ulevilo od tý tíhy :wink:

Teda, teď už tu není ani Melisska, ani Ivetka, tak to tu bude smutno :frowning2: A nemyslím si Jani, že se to tu natolik rozjede, že bys pak nestíhala dočítat:grinning: Tak se pěkně zabydlete a pak se nám zase co nejdřív ozvi. Jinak já budu ve ČT asi zase v Rci jako každý týden /krom minulého, kdy jsem to kvůli horečce vzdala/, ale to se ti asi do Rce harcovat nebude chtít. Tak snad se tu něco dohodne na ten víkend.

Já se patlám s kalendářem sama.Mám hotových 8 měsíců a chybí mi jen zima a to nemám ty správný kity,co by se mi líbily:frowning2: No, snad to nějak spáchám, abych to nedělala zbytečně a dílo se podaří.
20. říj 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdááárek ženskýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hele házím do placu nový termín...Co tento víkend v sobotu??????????????????????????????
20. říj 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
25 října :dizzy_face: :dizzy_face:
20. říj 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Jdu Vám pochválit naše dokonale hodné, právě čerstvě pokakané, 21týdenní miminko
Včera mně celej den nestutečně bolela krční páteř, ramena, bederní, večer už i kyčle, kolena, všechno.. Skoro jsem se nepohla :frowning2: Tak jsem si změřila teplotu, jasně, že jsem měla horečku :frowning2: Nevím, z čeho. Ach jo, nebaví mně to.
Šla jsem spát hned v půl 9 a nad náma sousedi až do půl 10 stěhovali byt, protože odpoledne škrábali a nejsou koberce i jejich mluvení se tak rozlejhalo, že se fakt spát nedalo.
No a Míša byl moooc hodnej. Vstal ve 23h na mlíčko (předtím měl v 19-19:30) a pak se vzbudil kolem 1h, dala jsem mu dudlíka, 3x dudnul a spal dál až do 5:50! Najedl se, teď jsem mu chtěla dát a ani mi o to nestál
Hlava mně pořád bolí, ale začala jsem uklízet a přemejvat kredenc a všechno kolem, tak musíme na to. Ale napřed přebalit

JANI,
super, že máš po horečkách. Kdyby zas prso, kup si a dej do mrazáku ČERVENEJ tvaroh a potírej a potírej, kde to bolí.

ANGIE
neštvěte mně s gimpem :grinning: Chtěla jsem si ho instalovat, ale když na to mám čas, tak zas jiný indispozice

MILUŠ
taky bych potřebovala dobrou kadeřnici. V Rci někoho neznáš? Nějak tu na nikoho nemůžu natrefit :frowning2:

DENIS
když já to dopředu nevím :frowning2: Teoreticky můžu...
20. říj 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Draky, tak s roudnicí bohužel neporadím :sweat_smile:
20. říj 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim holky,
Milu dakujem a nie tu som nebola,ako som uz skor pisala mam hrozne zle skusennosti s kadernictvami a uz niekolko krat som sa zaprisahala ze uz nikdy nepojdem lebo ma vsade dovrzaju a chcu nenormalne peniaze :angry: az kym som neskusila ten salon v kralupach co bolo veeelmi lacne na moj vkus a bola som jediny krat spokojna,tak sa dost bojim experimentovat a radsej sa farbim sama,ale teraz to uz chce odbornika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Milu a su aj cenovo priatelne???Myslim tym ze nerada by som dala ako v pardubkach 900kc len za 6pruzkov blond akoze meliru ktory ani nebolo vidno a ziadne strihanie nic okolo toho to bolo vsetko... :angry:
Dakujem za tipy hned poviem muzikovi ci to pozna a nech ma objedna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ted jsem s sebou málem švihla..Jsem se zvedla a zamotala se mi škeble... :grinning: Nízký tlak je asi tady :sweat_smile: :sweat_smile:

Jinak v neděli jsem měla kyselé období a měla jsem chut prasit, tak jsem prasila :grinning: :grinning:

Draky tak zkus Darju....Chodíme tam s Janí a spokojenost.....

Jestli chceš počlu ti číslo..Je dole na bezděkově....Naproti hřišti fotbalovému přímo...
20. říj 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak byli u náš naši o víkendu...A já se z tý mámy picnu... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Byli v tom krámku jak je pod mostem...Batole nebo jak se to jmenuje..A nechali tam 4 tisíce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Máti se nakupování plně chopila :rolling_eyes: , polovina věcí je teda kravin...Ale máti můžu vysvětlovat, nekupuj to!!! A nic......

Aspon ten kočár že budeme kupovat sami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Angie, záměrně jsem ti právě řekla ty co jsou zde jedni z levnějších a relativně dobrých. Jinak salonů je tu spoustu, ale ty větší jsou taky dražší. Možná bych asi zkusila buď ty v tom 5. květnu nebo tu paní Holubou, páč v tom kadeřnictví Susane v té krajské ulici bude možná o něco dražší. Ale to bych se ti musela zeptat kamarádky, ta k ní chodí.
20. říj 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem milu,tak to skusim najst som si v ul 5.kvetna nevsimla ziadne kadernictvo :confused: tak dnes ked budeme kocarkovat tak to omrknem,uz sa tesim a potrebujem to ako sol :confounded:
Som zvedava ci nebude mat plno a neobjedna ma niekedy o mesiac :unamused: i ked aspon by som bola poclovecena na sviatky :grinning:
20. říj 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Angie, ono je v patře a chodí se tam tím vchodem jak má kancelář liška, vendku většinou mívají nějaký poutač, je to hnedky vedle zlatíčka, tuším, že je tam i reklama na solárko. :wink: Tak se tam číhni.
20. říj 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaaa tak to uz najdem,myslela som ze to bude v patre niekde bo stale ked chodim ta cucim vsade do vykladov :grinning:
Ak to vyjde tak este dnes sa pojdem objednat ked vytiahnem muzika z postele :wink:
20. říj 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac vcera mu tak mrkva s bramborem chutnala ze som bola ohriat este jednu davku a dnes tooolko kriku a necel to papat vymyselnik jeden :angry: ted je uz spokojny dostale k tomu este kasicku kedze vela nezjedol a spievka si :grinning:

Denis,to veeelmi dobre poznam-a ani po porode sa to asi nezmeni :confounded: moja timmymu uz poslala nejaky balik lebo bola zas nakupovat a uz sa tam toho nahromadilo co spominala co vsetko kupila ta mam dost :angry: a ze jej to ani do krabice nechcelo vojst tak som zvedava i tak jej vravim ze polku z toho mu ani nedam,no ale neda si povedat-no mamina :dizzy_face:
20. říj 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Práávě Angie..Na Vánoce už vím co dostanu, páč jsem mámě říkala aby to co koupí mi ukazovala... At nemám věci 10x
A vím že na Vánoce tam přibydou ještě věci na postýlku povlečení, peřina, záhlavek, bordy.......................

No tam toho bude .............
Já bych taky měla dostat plno věcí od šváry, kámošky atd...A když máme řeknu, nekupuj malý, plno věcí dostanu.....když už tak větší....Tak ne...........A můžu jí vysvětlovat, že to neunosí...Prej to schovám no :sweat_smile:

Ale když chtějí nakupovat, tak at nakupují....Naštěstí se ztrefuje do našeho vkusu..Tak aspon že tak :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem holky psala Ivetce i Janče a uvidíme co na sraz...navrhla jsem tedy tu sobotu mezi 14 a 15 hod. ju?
20. říj 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já právě řeším, co malý koupit na vánoce... včera jsme jí koupily tu hrací deku, tak ještě večer po příjezdu jsme jí prubli :slight_smile: to tak valila očka a kopala nohama jak o život :wink:
20. říj 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super Jani...Tak snad to výjde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. říj 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takj se ozvala Melisska,ze v sobotu může, ale vyhovovala by jí 15tá hodina....a neví, jesti bude brát Vojtíka (Gali, šla by Lenička i tak nebo bys jí nebrala?)

Ivetka zatím nic...
20. říj 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Ivetka o víkendu nemůže :frowning2:(( zítra jí prý snad už bude fachčit net, tak se tu doufám objeví... Tak jak to bude s tou sobotou? Slíbila jsem Melissce, že jí pak dám vědět, pokud tu budeme schopný se na něčem domluvit...
20. říj 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ!
DENIS,
Darja? To jsem ještě ani neslyšela! Já Vás zkouknu a bude :slight_smile:
Hele, nic ve zlým, ale Tebe neštve, že Ti takhle Vaši nakupujou kupu věcí? To já bych teda byla. Naštěstí nám naši i Pavlovi rodiče dali jen peníze a bylo. Děti dostali věci jen pak po narození, všechno jsme si směli vybrat sami. No a hlavně já byla totálně pověrčivá, Lenča je v červenci a první věc jsme jí koupili na Řipský a i to mi přišlo brzy. Míšovi jsme koupili první v březnu.. K Vánocům dostal ponožky, tak dostal "Ježíšek" vynadáno, že Čárlíčkovi se ještě nic nesmí..

JANI
a jakou máte tu hrací deku? Já jsem přemýšlela, že by jí mohl Míša dostat od našich, místo x blbostí.. Ale nevím, jestli jí ještě využije, když už mu bude na Vánoce 7 měsíců...
JInak zatím to vypadá, že bych v sobotu mohla. A Lenča oznámila, že by prej šla na zmrzlinu. Kam se teda vlastně má v plánu jít????
20. říj 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
kde jsou návody na ten gimp?
Staženej ho mám, co mám teda dělat dalšího?
20. říj 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Gali, púosílám odkaz na gimp... mě vystačilo tohle abyxh se s tím nějak poprala.teď ělám prosinec, ale vůbec se mi nelíbí :frowning2:

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=53

malá se vzteká, ještě se u objevím až usne
21. říj 2008 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.babypoint.cz/detail1800.100/hraci-deka-kruh/hraci-deka-kruh-barevna-slon-hl-07129.asp

jo a máme tuhle deku... ale já byvh jí už na vínoce asi nevhtěla. je především určená pro 0-6 měsíců proto jsme jí koupili hned
21. říj 2008 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek