• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
jj, i to se stava...tak to mela kamaradka dobry stesti :wink: ja to mela opacne...porad jsem pry byla hlavickou dolu a tyden pred porodem jsem se otocila a vylezla jsem zadkem napred :grinning: snad Janulka nebude po me,ale tady se v porodce sichrujou,takze by me asi ani nenechali rodit spontanne,kdyby byla koncem panevnim.... ale ma cas,tak se snad dorotuje...:slight_smile:

ja to nepsala Ivet kvuli tomu,abych se k vam vtirla na caj a vim,ze jsi psala,ze budete zitra dopo pryc :wink: tak se snad sejdeme nekdy jindy i s Melisskou:slight_smile:
24. čer 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jůů Ivet, fotečky jsou super, je to ouplná princeznička :wink:

Já jsem si zas o víkend chovala taky dvouměsíční mimčo. Mamča ho nakrmila a měl si u mě odříhnout ale místo toho usnul a culil se na mě ze spaní, broučínek :sweat_smile:
24. čer 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem právě zjisila, že jak nám tu měnili v pátek telefony tak se nám nikdo z venku nedovolá :sweat_smile: což je fakt super, páč jsem zrovinka dostala vynadáno, že paní kvůli mě včera provolala 50 Kč :fearful:
24. čer 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvuli tobe? a jak tys to mohla zavinit? no to jsou dneska lidi,co? :wink:
24. čer 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jaký vtírání???? :confused: Já bych tě pozvala :slight_smile:

Mili, díky :slight_smile:

Jinak zítra mi konečně přivezou sušičkou, kterou jsem si objednala, tak jsem dneska natěšená jak na Vánoce :grinning:
24. čer 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. čer 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
susicku na pradlo? tak myslim,ze bez ty se obejdeme...:slight_smile:

tak ja si to pozvani necham az na nekdy,az budete doma :slight_smile:
24. čer 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme malej byt a pořád tady tahám a přeskládávám ty sušáky jak blázen :frowning2: když to dám na balkón, tak to prádlo smrdí, případně jsou na něm fleky, protože sousedi kouří a je to prostě cítit kouřem a já to upřímně nesnáším :angry: a naposledy jsem měla bilý prádlo špinavý od něčeho žlutýho a nešlo to vyprat :angry: takže balkon ne a v bytě o to zakopáváme.
24. čer 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je jasny.... ja jsem taky davala veci na balkon,ale vzhledem k tomu,ze jsme byli v prizemi, tak jen kdyz jsme byli doma... 1x jsem nechala susak na balkone pres noc a normalne mi nekdo z nej pres noc ukradl spodni pradlo :confused: asi nejakej fetisista,nebo nevim :grinning:

a jinak mi taky vadil kour...stacilo mit otevreny okno a hned to nalezlo do bytu,jak se kuraci schazeli na balkone... :angry:

ted sice susak davam ven,ale musim ho zatizit prknem a jeste cihlou,aby se pri vetru neprevrhl, ptz. jak nemame jeste travnik,spadlo by mi pradlo rovnou na hlinu a mohla bych prat znova..:frowning2:
24. čer 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivet a na kolik vás vyjde ta sušička? Páč my jaksi nemáme balkon tak prozatím suším prádlo na sušáku v budoucím dětském pokoji, kde máme momentálně PC. No ikdyž minule přišel předseda baráku s tím, že jak nám opravujou teďky fasádu, tak prý jedná ještě s firmou od oken, že by nám tam prý namontovali sušáky na prádlo. Tak jsem na to hnedky kývla :wink:
24. čer 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naždááárek holkýý,

Ivet včera jsem tě potkala před Teskem..Já odjížděla a ty jsi akorát šla přes přechod.... :dizzy_face:

Jůů sušička, o tý jarda mele dlouho, ale snad se mi ho podaří ho přesvědčit, že není počeba...No i když...potom na zimu..Uvidíme
24. čer 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neeee, kdopa se to vyspal? :wink: :grinning: cus Deni.....

vy tu susicku taky zatim nepotrebujete,ne? mista v baraku na suseni mate taky hafo a v lete pomuze slunicko:slight_smile:
nam by se tedy do koupelny uz nevesla...
24. čer 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No on jí chce jarda spíše kvůli zimě....
24. čer 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Náhodou,ale vymrzlý prádlo pak krásně voní :dizzy_face:
24. čer 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tojo, kor když ho pak nemůžeš zlomit vid? a 10x ti zmokne a nasněží :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a riflema rozbiješ div ne hlavu :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
z toho jsem mela vzdcky srandu,kdyz davala mamka v zime pradlo ven a pak se fakt muselo lamat,aby se slozilo:grinning:
24. čer 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak som vas docitala...
No susicka-ta by sa zisla :cry: ale my tu v nasom multi mini bytiku mozme tak akurat snivat a o balkone tiez taaakze zeny vonku je 30stupnov a ja topim aby mi pradlo vyschlo-co na to poviete???Teeeda vcera som to tak robila a na 3radiatoroch takze to bola zabava moc som toho nestihla a caka ma nenormalna kopa na zehlenie a ja som stihla akurat to Timmynkove vcera kedze vyvadzal jak o zivot :angry: ale posuva sa mu to...ma to uz tak od 12tej do 12tej...takze cely den cumacikuje teraz tiez protestoval ze nece spat ale nakoniec este je tisko tak to budem musiet vyuzit :wink: i ked sa mi moc nece :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda...aha....no my jí chceme dát na pračku....Sice uvidíme na koho se dříve sesype, ale uvidíme :grinning:
24. čer 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
áááááááááááááá už nejezdí tramvaje....

To je klid tady..
24. čer 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Neboj, moc dlouho jim to ale nevydrží :unamused:
24. čer 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
do 15 hodin.....Ale fakt je klid, až nezvyklej teda
24. čer 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nějak dlouho ne? Dyť mají stávkovat jen hodinu :confused: teda alespoň v rejdiou to pořád říkaj :sweat_smile:
24. čer 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, taky jsem slysela jen o hodinovy stavce
24. čer 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky,nechci se zbytecne radovat predem,ale mam pocit,ze se mi uz Janulka dotocila, ptz konecne kope jen nahore a ne na boku,jako do ted... ze by? :wink: to by bylo supeeeeeer :slight_smile:
24. čer 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo a na netu a n tramvajích a metru bylo ráno vypsáno že nejezdí do 15 hodin....

A ted okolo projela tramvaj a ani nezastvaila..Prostě jela dál a nechala tam ty lidi stát... :grinning:
24. čer 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zase........... :fearful: :fearful: :fearful:
24. čer 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
týý jo Jani vidíííš, to by bylo super ..Nebo je super teda :dizzy_face:
24. čer 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak se asi sjíždí do depa.

Jani, tak to by bylo super, určo Jaňulka dostala rozum a udělala kutululu :wink:
24. čer 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek