• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Ahooooj holky,

hele já v sobotu můžu taky.......Klidně i v 15 hodin, ale tak kolem 6 musím býti doma, páč měl Jarda včeééra narozeniny a v sobotu se bude slavit.....

Ale nevadí, aspon na hodinku a půl Vás uvidím.......Takže Jani já jsu klidně pro....

A kde kde??? Slyšela jsem že picerka je znovu otevřená, nevíte zda je to pravda????? Pak mě ještě napadl maják....A neboooo podle počasí můžeme třebas býti i venku ne????? Hlásí pěkně
21. říj 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Srázek by byl super! Alespoň by jsme pokecaly naostro. Já na net moc času nemám, jsem ráda, když si najdu alespoň chvilku na emaily. No s prckem to tak nějak nevychází, veškerá chvilka patří jemu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak nemáte někdo nějaký fígl na rýmu? Odsávám jak blázen a jsme pořád zacpaný. Dříve byli odsávačky mnohem lepší, teď jsou takový naprd! Slyšela jsem, že je super ta na vyavač, ale docela se toho bojím :confused: Nedokážu si představit tu sílu, kterou se to vysaje. Kdy je to akorát a kdy by to bylo už přes příliš. Nerada bych mu ublížila. Jinak na plavání jsme taky chtěli chodit, ale u nás v Liťáku je moc veliký zájem a jen tak se tam nedostanu! škoda. :unamused:
21. říj 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

hele švagrová ten vysavač má, poradila jí to dokonce i Mudra, má to na malýho od 4 měsíce a nemůže si to vynachválit.............
21. říj 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, souhlasím s tou odsávačkou na vysavač. Stojí kolem 300 kč, ale je prý bezvadná.Než se mimi naděje, je po všem. Já jí tedy osobně taky nemám, mám tu obyč co saju já, ale ještě jsme NAŠTĚSTÍ neměly pořádnou rýmu i když už jsem jí taky x-krát musela použít.
Taky je dobrý spát v chladnější místnosti, ale to je jistě zbytečná rada :wink:

S tím srazem nevím kde. Já preferuju venkovní prochajdu, ptž. malá mi vzhůru nikde nevydrží, chce se nosit. Když je v kočárku a spí, je to nejlepší :slight_smile: Tak bych dala zase klasicky spicha ve tři u Labe pod mostem a pak se rozhodneme na místě kam se půjde.

Kdo tedy jde? Denisa, Galča, Melisska, Misulka?? a já? To celkem ujde.Škoda, že nemůže Ivetka. Mimochodem mám vás od ní pozdravovat!!!!:wink: :slight_smile:
21. říj 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jestli budeš mluvit s Ivetkou, tak jí taky moc pozdravuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak jo Jani, tak můžeme klidně kočárkovat, aspon budu moct vozit jednoho z Vašich svištů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Pořádně se oblečeme a budeme se procházet.......
21. říj 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dáme si ve 3 třeba sraz někde na námku ne?
21. říj 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky...
Same stretavky co???Ja mam konecne casik kedze timmy sleduje telku a komentuje to :wink:
No holky taka novinka pre zmenu nie okno ale naraznik...nejaka moc sikovna nana nam to na namesti naprala do zadku auta,ale nejaky dobrak ju videl a nechal nam odkaz za stieracom aj s cislom auta takze mame zas o zabavu postarane,muzik bol doteraz na policii takze to zas bude :angry:
21. říj 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni uz 13tt???To ale leti...uz vidno aj nejake zmeny?
21. říj 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Angie

jojo celkem to letí teda...........................No změny...Pupek je už vidět, nosím těhu kalhoty s tím pásem a musím říct že super, páč do normálních kalhot se prostě už nevejdu :grinning: Ale váha je furt stejná.....Zatím :dizzy_face:

Jinak kde je asi největší změna sou kozy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Podprda mi není ani jedna a až sem se sama sebe lekla včera v zrcadle jak vyrostly :grinning: Tímhle tempem budu mít 5ky :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak dneska ve 3 jdu na screening první :pensive: :confused: :confused: :confused:
21. říj 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
faaakt???Tak to ja som do 5mes nosila len svoje a pak som zacla semtam ked som sla na dlhsiu cestu tak uz tie tehu,ale mna tlacili aj tamtie s tym pasom :angry:
a uz mas pupicek hej :unamused: akurat nedavno som videla dve tehulky spolu a uz take velke bruska mali a pizzu si niesli ta to take mile mi prislo...
21. říj 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako já kalhoty taky obléknu, přes prdel a stehna v pohodě, ale prostě to nedopnu přes pupek..A ono sedět v tom 9 hodin vkuse je doost nepříjemný.....A pořád o¨depnutý zip mít nemůžu že :grinning: :grinning: :grinning:

Takže sice pupek je malej, ale je mi teplo na zádíčka a dobře se mi ted sedí a nikde mě nic netlačí...
21. říj 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasne ,tak to hej to ja som v tej dobe uz nepracovala tak sa m to hovori :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tiez som to tak riesila ze odopnuty zip a isla som :grinning:
se ti to kecá vid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Když jsem seděla, tak jsem měla knoflík rozepnutý...Ale furt jsem ho zapínala a pche...Takhle to natáhnu, přetáhnu až ke kozám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , dám pásek , tričko a jdu.. :grinning: :grinning:
21. říj 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
to hej no :wink: do 10tt som robila ale to som nevedela ze som tehu :grinning: a aj keby som trosku pribrala ta si to ani nevsimnem alebo by som to pripisovala tej pizze,kedze som makala v pizzerke :wink:
21. říj 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved hej hlavne ze ste obaja v pohodli...
konecne mi zaspalo to moje zlostidlo to je hrozne s tym uspavanim jak je nervny a nic nezabera a zrazu je tuhy a mozem ho polozit a pohne sa a spi :angry:
21. říj 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dneska jdu odpo naty testy a výsledky krve, tak snad bude všechno OK :dizzy_face:
21. říj 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite bude :wink:
hmmm tak mne prdelka este chrapka a uz by nam trebalo ist po obed :angry: ma super cas na spanie i ked som rada lebo sa aspon stihnem prezliect z pyzama a poclovecit sa aby som vyzerala aspon niekedy ako clovek a uz obuta cakam kym sa zobudi lebo to bude zas krik ked davame capicu a kabatik :confounded: takze to je rychly unik a ja uz som taka hladna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych zůstala s tím srazem přímo u labe. Dá se tam i zaparkovat auto a nemusíme platit parkovný a harcovat se z kopce do kopce :slight_smile: vlastně jediná Galča nebude autem :wink:

no já taky nosila hodně dlouho svý oblečení a knoflík si zapínala nastavením gumičky :grinning: .... my teď taky končíme 13. týden, ale co jsme na světě a ne těhu :grinning:

jsem stihla nádobí, vysát, vytřít, zalít kytky a mezitím asi 10x letěla ven pohoupat Janinku a strčit jí dudlana:slight_smile:
teď jsem ale naštvaná sama na sebe,ptž. jak jsem vytírala, omylem jsem vypnula PC a moje x-hodinové dílo v gimpu je v trapu :angry: :angry: :angry: abych začala znovu... ale to budu muset nejspíš jít natírat palubky,dokud svítí sluníčko a Janďula spí...
21. říj 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak prdelky moje :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já se loučím...Jada už je skoro tady...Tak to tady balím a ve 3 si na mě vzpomeňte a já se zase ohlásím se zprávama!!!!!!!!!!!

Tož ahoooj a at Vám to v práci uteče....
21. říj 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už v tom mám hokej, vy do práce nechodíte :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kam jdete pro oběd Angie? a co malej, ten hlad mít nebude?? já jen doufám, že mi Janinka ještě vydrží spát aspoň půl hodiny než budeme zase krmit...
21. říj 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zatím Denčo a držím palečky :wink:
21. říj 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sice to bylo rychlý, asi cca 10 minut, ale zato víme všechno :grinning: :grinning: :grinning:

Máme hlavně 6cm..........2ruce, 2nohy, hlavu, byl vidět i žaludek-dokonce byl plný..Bodéééjd by ne, mamina ho zásobuje poctivě :grinning: :grinning: :grinning: a pustila nám srdíčko!!!!! Má 162 pulsů za minutu, bylo to super!!!!!!!!!!!!!!

A spinkal :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Měl ruce nebo dlaně na sobě, jako když se modlil :grinning: Ale paní ho probudila, tukala na břicho tak se začal mlít ....Rukama a nohama hlavně kopal :grinning: :grinning: Fakt supéééééér. Oba dva jsme koukali jako péra s Jardou a normálně se nám zalily oči když se mrskal :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak všechno v pořádku, negativní.......Něco povídala o milionech ale ve zkratce jsem v 6% na downa, nebo jak se to píše a šíje podle tý tabulky co tu máme tak je- jsem ted našla v papírech 1,4

Už se těším příští týden k Mudrovi jak se zase bude mrskat...

Jo a jsem už rovnou objednaná na 16prosince zase na UT...A nic jsme neplatili..Jenom za fotečku
21. říj 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani chodim do skolskej jedalne po obed a maleho si vozim sebou,velmi mi tam chuti a je to aj za dobru cenu i ked nie vzdy ostane to na co mam chut,ale ked nie tak vtedy navarim...je to velka pomoc kedze timmy ma zamestnava a tak sme aspon kazdy den na cerstvom vzduchu kedze nas uz vystrojim tak sa poprechadzame a chodim aj s muzovou babickou tak aj sa vykecame a je fajn :wink:
21. říj 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže dámy, zdravím Vás všechny po takřka 14 absenci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Už jsem myslela, že si okoušu nehty až na kost, jak jsem nervózní bez netu :grinning: Koukám, že tady to pěkně žije. Vítám nové dušičky (jen tak zběžně jsem to všechno pročetla, ale musím to vzít znova a pořádně).
Novinky od nás:

Začaly jsme chodit na plavání - první lekce celkem šla, druhá byla lepší, ale přesto na mě Kristýnka visí jak liána. Lijou jim tam vodičku na hlavu a různě se tam cákáme a říkáme básničky (musím to natrénovat, protože je vůůůbec neznám).

Proběhla 8-mi měsíční kontrola a výsledek - naše kobliha váží 6,15 kg a měří 65 cm :dizzy_face: . Dostala taky očkování a OPĚT byly 40tky horečky :frowning2: Takže od středy do pátku bylo o zábavu postaráno.

Jinak se plíží jak voják, neustále si chce stoupat a ukazuje, že je tááááhle veliká (to když se jí chce), křupky kupujeme po balíkách a ráno mi dává pusinku tím způsobem, že se mi z ničeho nic zakousne dásněma do nosu. Taky se rozhodla, že kojení není taková zábava, když se u toho musí ležet, takže teď kojíme tak, že já většinou musím ležet na zádech a slečna se houpe na všech čtyřech na kolínkách a u toho mě ožužlává :grinning:

Tak a teď vás jdu dočíst :wink:
21. říj 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooooooooooooooooooj Iveet :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vespolek a hlavně vítám zpět Ivetku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to supeeeeeer že jsi zase tady....

jsi mě hnedle po ránu pobavila tím kojením. Uplně vidím Kristýnku, jak u toho blbne :grinning: Se těším, až vás zítra uvidím, jen tedy nevím, jak to vyjde s počasím. Hlásí asi 10 stupňů a déšť :frowning2:

Já vážela tu naší prďolu včera a má 5,65 kg a zítra máme přesně 3 měsíce, tak si myslím, že to je dobrá váha. Jsou i takový borci, co mají přes 6 i 7 kilo :wink:

Jinak už zase bojujeme s kojením :frowning2: Malá řve 1,5 hod od posledního kojení a musím jí dát najíst,nebo by zbořila barák. Takže dneska jdu zase koupit nutrilon,ptž. nám už dochází...

No, venku to dneska taky nevydapá dobře a to musíme za necelý 2 hod vyrazit do Rce...snad nezmokneme..
22. říj 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. tak jsem s mudr. prodiskutovala tu odsávačku a vřele my jí doporučila. Prý žádným jiným způsobem tak kvalitně neodsaju. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže investice bude.Prodávají ji na masaryčce ve zdravotnických potřebách.

Jinak mi jdeme dneska od 14.30hod. na vítání občánků. Jsem ráda, že si na nás vůbec vzpomněli, i když nám bude už sedm měsíců. S Domčou jsme byli ve třech měsících a myslím, že to bylo tak akorát. No uvidíme. :sunglasses:

Taky jsi mě Ivet pobavila. Musí to být celkem zážitek. Mi kojíme taky docela srandovně, ale na vás nemám. Táďa se u toho semnou pere a má z toho obrovskou radost. Myslí si, že je to nějaká hra. :confused: :confused:

No a jak chcete spáchat ten sraz? Já bych taky byla radši venku. Přeci jenom dětičky se na čerstvym vzdoušku prospí nejlépe. Ale já to potřebuju vedět alespoň den dopředu. Tak kdyby vás něco napadlo, jsem jedno velké ucho :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo a Ivet, mi vážíme 8.10kg a měříme 78cm, dětičky jsou každý jiný.
22. říj 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek