• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
tak ten sraz... v sobotu v 15 hod u labe pod mostem, hned u sjezdu ze silnice... samo ze v Roudnici... pak se uvidi, co spachame dal.. jdu se prevliknout a razime zase po doktorech :confounded:
22. říj 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to asi neprojde. Já jsem z Liťáku, ale o to ani tak nejde. Jenomže v sobotu mám pozvanou rodinku, starší syn slaví narozeniny. Tak někdy příští týden? Do Roudnice bych nějak dorazila. :wink:

No já jdu prozměnu vařit, vůbec nevím co a hlavně mě to stráááááááááááááááášně nebaví. :frowning2:

Přeji pohodový den. :slight_smile: A zase zítra.
22. říj 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já nakonec na ten sraz v sobotu můžu :grinning: známí návštěvu odřekli, tak se mi to docela hodilo :sweat_smile: Jen doufám, že bude nějaký trošku lepší počasí než dnes. Ale prý na víkend má být hezky, tak snad jo.
Jani, kdyby bylo hnusně, tak budeme u nás (dáme Caro kafe a třeba se vybičuju něco upéct :grinning: )
Misulka: u nás to byly taky boje a nejlepší bylo, když se při kojení otočila na tátu (aniž by pustila bradavku z pusy) :rolling_eyes: to jsem viděla až hvězdičky :grinning:
Malá teď spí, ale odpo jdeme na prochajdu, tak to bude na pláštěnky :frowning2:
22. říj 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpátky z Rce... no dílo zase... Jaňula má narušený svůj spací režim,takže si dnes asi užiju:frowning2: Ke všemu mě začíná dost bolet v krku,tak se děsím, aby se mi to nerozjelo :confounded:

Na nefrologii dobrý, už nás nebudou sledovat.

Koupila jsem malý novou čepičku, ptž. buď nám jsou všechny malý nebo pro změnu velký. Takhle vypadala skvěle do té doby, než v ní zalehla do kočáru, je jí taky velká a párkrát otočí hlavou a má jí v očích :frowning2:
Zase jsem sháněla barvu a neúspěšně, prostě jí v celý Rci nevedou :frowning2:

Iveeeet, je super, že v sobotu budeš moct na sraz. Já tedy doufám, že se z toho vykřešu, abysme dorazily taky.
Hmm, caro právě piju a už mi dochází. A sladký, no mňam :grinning: :grinning: :grinning:

Misulko, je škoda, že zrovna v sobotu nemůžeš, ale určitě zase brzy nějaký sraz spácháme, abys dorazila :wink:
22. říj 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, už se tu sto let neukázala Markéta z Liťáku, co? Pořád psala, že jezdí sama a teď by mohla s Misulkou a není tu...

Misulko, jsi Míša, nebo jak se prosím tě jmenuješ? :wink:
22. říj 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Ivet když jsem tě potkala, že to byla tchýňule vid
22. říj 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jsem Alena. Znáš to když se registruješ, mě podobný jména byli obsazený. :frowning2: Tak proto misulkaaja.

Jinak dnes jsme měli vítání občánků. Pro nás docela trapas. Zapoměli na nás a tak jsme si tam připadali jako páté kolo u vozu. Tohle by se nemělo stávat. Nejdříve nás pozvou a pak zpomenou. Bylo my to docela líto. :rolling_eyes:
22. říj 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!!!
Tak srazík bude couračka? A JANI, Melisska bere toho Vojtíka? Já nevím, jestli mi to projde, já slibovala zmrzlinovej sraz :cry: Ale hlavně jsem měla dneska Leňuli doma, že v noci kašlala. Přes den už vůbec, tak doufám, že dobrý a zítra jí chci dát do školky.
JANI, Míšovi v moči našli bakterie, takže pro veliký čůrací úspěch jdeme čůrat v pondělí v 7h znovu :frowning2: A podle výsledků možná dotane ATB, dělají mu to znovu, když jsme odběr dělali doma a tak se neví, jestli to bylo fakt podle pravidel a bakterie je z něj nebo z okolí. No, nevím. Stejně se tou zkumovakou dotknu něčeho, když sebou mele, copak to můžu stíhat a zvládat? A to bych mu prej při tom ještě mohla dát pít, aby se vyčůral, no, tak to už vůbec nevím.
Myslíš Margaretu? Tak ta emigrovala :slight_smile: Chodí na diskuzi, kde je "tuna" litoměřičanek. Teda, alespoň chodila :slight_smile:
A na ten gimp kouknu, díky, Jani!

ALČO,
tak to je blbý, že zapomenou... U nás to vítání - já se na něj tak těšila a pak mi to přišlo jako totální maglajs (tý jo, to je slovo)

IVET,
ahooooooooj!

Míša mi už přes 2,5h spí. Díky sonu v 7:40, nefru v 10:40 a Leničce doma se přes den nevyspal, usnul mi na ruce kolem půl 5 a spí pořád. To nevím, co budeme dělat v noci. Asi si povídat jako dneska od 2:30-4h, vzbudila ho Lenička a měl den...

MELISSKO
doufám, že stěhování, pokud možno, bez nervů...
22. říj 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm tak vas aspon pozvali,na nas zabudli uplne :angry: vobec nam neprisla pozvanka na vitani obcankov :stuck_out_tongue_closed_eyes: hanba im za taku organizovanost no co uz,prezijeme aj bez toho,my sme si ho privitali :angry:
22. říj 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky nedá mi to a tak Vás tedy jdu po dlouhé době vŠechny moc pozdravit- A H O J KY :slight_smile:
Když sis na mě vzpoměla Jani :wink: a vlstně min. i Ivet :wink:
23. říj 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No naždáááár......

To je taky dost :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ranko,

Angie a neměla by ses tam někde nahlásit, že chceš, aby jsi byla uvítaná? Já vím, že kolegyně tenkrát tam volala, tuším na matriku... ale jistá si tím nejsem. Nedělají to snad automaticky... ale fakt netuším.

Markét, ahojky.... já myslela, že už si na tuto diskusi zanevřela a ty jsi zde.... ikdyž je fakt, že já se tu taky moc nedzržuji, neb jaksi nevím co psát... když tu probíráte "dětské" problémy.... ty jdou totiž nějak jaksi mimo mě a ani nevím jak popř. poradit :fearful:
23. říj 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak venku máme dneska krásně (sice zima ale svítíčko tam je taky), takže prochajda snad bude na vzduchu Jani. Kde dáme spicha? a přidá se ještě někdo?
Deni, no jo, to víš, že to byla tchýně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ona s námi teď docela kočárkuje.
Gali, pro odběr moči se nám osvědčilo to dělat v koupelně a mít u toho puštěnou vodu a příslušná místa otřít studenou žínkou. Hned bylo vzorků :grinning: Jinak doufám, že Mišánek bude brzy v pořádku.
Misulko, nic si z toho vítání nedělej, my zase máme na všech fotkách tak osmiletýho kluka, kterej se tvářil, že je náš :rolling_eyes: a hlavně na většině fotek stojí přede mnou, tak třeba ani není malá vidět :rolling_eyes:
23. říj 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsme dorazily dom z kalmetizace.Malý už potřetí píchaly ramínko a vymačkávaly hnis, to byl zase rachot :cry: :frowning2: jinak jsme tam čekaly víc jak půl hodiny, ptž. ta doktorka lítá sem a tam a zrovna tam nějaký chlap dostal prý infarkt, tak jsme musely čekat. Ale už to prý vypadá nadějně, že příští bude poslední návštěva,tak snad!

Dnes máme čtvrtrok:slight_smile: tak jsem upekla dorta a dáme si večer do nosu :wink: malá z toho nebude nic mít,ale aspoň jsem se k pečení dokopala:slight_smile:

Tak a teď reakce na vaše vzkazy:slight_smile:

Alčo, to je tedy fakt síla, že na vás zapomněli:frowning2: U nás to je v poklidu, malý město, žádný zmatky,takže fajn:slight_smile:

Gali, vím, že jsi moc neuspěla na nefrologii.Jsem se tam potkala s tou paní, co poprvé s námi "čůrala" a ta mi to říkala. Snad už bude Míša v pohodě a nebudete to muset znova absolvovat.

Markét, to je moc fajn, že ses tu objevila,ale proč už tu nejsi častěji??? Až když se o tobě zmíníme, tak se ukážeš a zase zmizíš...Jsi na nás zanevřela??? proč? :fearful: :fearful: :frowning2:

Miluško, přeci tu neprobíráme pouze děti. Dřív jsme tu taky psaly o všem možným,tak nevidím důvod,proč tak nepokračovat... Řešily se tu kuchyně, nábytek, vánoce a tak, a to je společný téma pro každýho,ne? Tak to zvaž, jestli přeci jen nechceš být i s námi... A v sobotu na sraz nechceš přijet???

Ivetko,venku je fakt krásně,tak asi budem venku.Sice na mě zase leze nějakej bacil,ale snad to nebude tak zlý. Radši si ani neměřím teplotu.Bolí mě v krku jak o život, ale vzala jsem si ten slavný oscilococcinum, nebo jak se to píše. Jsem netušila, že to jsou homeopatika :confused:
Takže já kolem půl 5 přijedu k vašemu baráku a tam teprve vytáhnu kočár, ju???
23. říj 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a GAli, jestli bude mít Janča sebou Vojtíka nevím, spíš asi ne, jak avizovala. Ještě jsem jí znovu nepsala. Ale možná sebou vezmu pro změnu já Terindu. Sice trochu pokašlává a má rýmu, ale to je v tomhle období normoš.
23. říj 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, já bych v sobotu možná i dorazila, ale budu bez autíka, páč manža maká na baráčku tchýňáků každý víkend.. chtěli by do vánoc bydlet. :confounded:

Jo a Jani, když já ani nevím o čem jiném psát..... :confused:

Jo Mellis, tak nová pračka se nakonec nekonala, objednala jsem opraváře, ten přijel, zjistil, že máme prasklou tu těsnící gumu co je u dvířek a tudy to teče... jen jsem nepochopila, že vyteče jen někdy. No tak ji sundal a že ji objedná. Včera zas přijel a dal tam tu starou, jen dírama nahoru, že prý nová stojí kolem litru a že zatím to tedy nechá být, že zrovinka na tuhle pračku je ta guma nejdražší....takže zatím pereme ve staré a uvídíme jak dlouho nám to vydrží, neb zatím ji nic jiného není. :unamused:
23. říj 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani sice vás čtu,ale nepsla jsem asi proto,že vy jste tu všechny od Roudnice a taky se často setkáváte,což je fajn (taky tu měl i nikdo zmínku o tom,že by jste se mohli přejmenovat na Rce)no a tak jsem sem přestala psát,sem asi prdlá co? :unamused:
Ale teď to napravím a už tu zase mezi váma budu,tedy pokud budete chtít? :wink:
23. říj 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni gratuluji k těhu a přeji krásné a klidné těhulkování :dizzy_face: a nepospíchej se vším talk :dizzy_face:
23. říj 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Markét, ne všichni jsou v Rce, je tu i další litoměřičanda :slight_smile:
23. říj 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo vy jste se rozepsaly nějak..

to já nějak nemám co napísat..... S čím pospícham Market? :confused:

Jinak snad v sobotu bude pěkně tyjo...Aspon kdyby bylo jako dneska co?
23. říj 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je rozumná řeč Markét:wink: Přeci nebudeš stát za dveřma a číst bez příspívání :slight_smile: JJ a máme tu novou dušičku, Alenku a ta je z Liťáku :wink: a občas píše i Angie, takže to není jen z Roudnice:slight_smile:

Jinak jsem moc ráda, že se s holkama potkáváme. Aspoň člověk pokecá, projde se na vzduchu a ten den uteče a je ještě zajímavější než jiný , skoro pořád stejný dny :wink:
A zjistila jsem ,že když se s holkama nemůžeme tady na srazu nějak dohodnout, tak se domluvíme jednodušeji přes sms a je to:slight_smile:

Tak Markét, nedorazíte v sobotu taky? a že byste vzaly Milušku sebou? :wink: Už jsme vás holky neviděly celou věčnost:slight_smile:
23. říj 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy Milu , s tou pračkou je to tedy síla.... Já snad po 2 letech dokopala Toma, aby mi vyndal ten šuplík, kam se dává prášek. mě to nešlo a nechtěla jsem, kdyby se to nááááhodou rozbilo, aby to bylo mě, tak to vyndal Tom a já to konečně umyla. To bylo bordelu, brrrr.
Jinak pračka zatím šlape, a doufám, že dlouho bude.
23. říj 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani s tím šuplíkem jsi mi připomeněla..... my ho vždycky vyndavaly tak, že Vilda musel celý vršek rozebrat, no a jak tam byl teďky ten opravář, tak tím parkrát zakvrdal a šuplík byl venku, tak jsem na to koukala jak tele, ale už to umím taky.... jsem si to hnedky včera vyzkoušela, páč jsem tam zapomněla dát takové sítko kvůli aviváži, co tam mám a bez toho to tu aviváž vezme rovnou při prvním napouštění, místo u posledního máchání... no a povedlo se.... ale fakt jsem si říkala, že jsme joudové, když jsme na to nepřišly jak se to vyndavá :grinning:
23. říj 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím Milu na tebe a Angie jsem nezapoměla,neboj :wink:

No že jsi hnedka od začátku kupovala věcičky a už jsi chtěla radit se jmény.....ale to ti samozdřejmě nevičítám, jen mi to přišlo brzo,no :confused:
23. říj 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já o tom vím, že to má jít vyndavat,ale je tam nějaká pojistka a tý jsem se bála, aby to neruplo a byl problém. tak jsem to přehodila na manžu a bylo to:slight_smile:

ty jo holky, za 2 měsíce jsou vánoce a já vůůůůůůůbec nevím, komu co koupit. máte nějakýho tipa?
23. říj 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáááá??? Já mám doma pouze 4 bodýčka z akce :grinning: :grinning: :grinning: .....Máti se zbláznila....... :rolling_eyes: :rolling_eyes:

A na přemýšleních o jménech nevidím nic špatnýho..............
23. říj 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to že píšu, neznamená že konám :sweat_smile: :dizzy_face:
23. říj 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, no jsem na tom podobně s vánocemi, sice už jsem letos začala v říjnu a mám první dárek, no resp. 2, pro malou neteř jsem koupila takový plyšový vajíčko, no a pro švagrovou mám saténový pyžamo co mi přišlo od magnetu za objednávku :grinning: No a dál nevím, manžovi asi koupím mobil, když se pro něj nemůže pořád rozhodnout a chtěl ještě novou bendu k PC, tak asi dostane ještě tu a dál nevím... jo vlastně pro naše asi meteostanici nebo zas dárkový koš, ještě nevím a dál jsem v koncích :sweat_smile:
23. říj 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vida, jak se to tu konečně rozjelo:slight_smile: To bude mít Janča radost, až se jí podaří připojit na net :grinning: jdu jí napsat co s tou sobotou, abych nezapomněla...
23. říj 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ta bude nadšená až to bude dočítat Jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek