• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Tak ju Jani :slight_smile: jojo je to super,že spolu kočárkujete a pokecáte si :sunglasses:
Já jsem se minule chtěla sejít s Renčou,ale nebrala mi telefon,tak nevim no :frowning2: jo o Alče vím,takže ahoj a kdybys náhodou nikdy chtěla jít snáma na prochajdu,tak budeme rádi :wink:
23. říj 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže v sobotu Markét dorazíš? :wink: to je fajn...
23. říj 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Né Jani já měla na mysli, že se můžem sejít s Alčou tady u nás v Litoměřicích :grinning:
Nedorazím,pač budeme předběžně slavit Nikolky rok,protože moje mamka jede ve středu do lázní,tak proto. :wink:
23. říj 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, to už bude Nikolce rok??? to tak strašně letí:slight_smile: No však já jí viděla jen 1x a to jsem byla těhu a my máme dnes 3 měsíce,takže to fakt letí:slight_smile:
Tak to pěkně oslavte a doufám, že se uvidíme jindy :wink:
23. říj 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, koukám, že už jí je 11měsíců a 3 týdny ty brdo :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Toto letí :confounded:
23. říj 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám vás všechny od Melissky pozdravovat a že v sobotu dorazí. A Gali, pokusí se prý i zpracovat Vojtíka, aby jel s ní :wink:
23. říj 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo holky letí to a a už jí bude rok,však má 4 zoubky a přes měsíc už sama chodí :wink:
Tak my jdeme ven,zatím pa :sunglasses:
23. říj 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéžíš, takových keců najednou :grinning: :grinning: Kdo to má dočítat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Já vím kdo, já no :grinning: :grinning:

JANI,
já se s tou čůrací paní potkala taky. Tý jo, měli jsme štěstí, protože když jsme přišli, tak byla akorát jedna paní vevnitř a my a když jsme odcházeli my, tak jich tam bylo venku snad 15!
S Melisskou se dohodnu na tom Vojtíkovi, abych Lenču netahala. Ona by teda klíďo k babičce, ale tam má jít až v neděli a spát tam do pondělí, aby s náma nemusela na nefro. Tak snad Vojtíka opijeme rohlíkem, vezmeme je a bude se házet kačenkám :slight_smile:

Vánoce...
jsem prdlá, že jo, ale zítra (nepozději příští pátek, páč asi nestihnu udělat jmenovky) balím dárky. Tedy, ty co zatím máme. Mně to pak najednou nebaví, to si jich nechám jen pár (no, pro rodiče, nikdy nevíme co, tak to nakupujeme na poslední chvíli) a ty balím v atmosféře.
Jinak dělám Vánoční úklid...
23. říj 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gali, užžžž :confused: hele nechceš přijet i k nám... potřebuju umýt okna, vygruntovat celý byt, no hlavně špajz, ale do toho se mi nějak nechce, jo a taky vyžehlit tu Milešovku prádla :frowning2: a to tam mám u pračky přichystaný další minimálně 3 várky :confounded: to je děs, jak je to pořád dokola, vyprat, usušit, vyžehlit, uklidit, uvařit, umýt a zas nanovo.... :rolling_eyes:
23. říj 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali vánoční uklid???????????????????? Co to je????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,

já mám problém už týden vyžehlit natož vánoční úklid na mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Myslím že letos se mě to vyhne obloukem... :dizzy_face:

I když já jsem magor a za víkend pak uklidím barák :grinning: :grinning:
23. říj 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani počítáme s Vámi :wink:
23. říj 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Markét, ráda tě poznávám a budu ráda, když se tady v LTM sejdem. Dneska jsme byli venku a potkali jsme se náhodou se dvěma maminami, který maj stejně starý dětičky. No nekecám kecáme a pak zjistíme, že už asi po 10 jezdíme dokola náměstí. No, ale , znáte to, když se ženský zakecaj. Byli jsme, ale překvapený, že naše dětičky spali ve městě skoro 3hodiny v kuse. Což u nás není obvylké :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já nejraději chodím dolu na střelák, je tam klid a hlavně žádný auta.

Jinak holky, dejte popkoj s vánocema. Já je nemám ráda. Kdybych neměla děti, tak je ani neslavím. Jsem toho názoru, že je to zbytečný schon a předhánění na nejoriginálnějšímy dárkamy a ve finále zjistíte, že je to stejně další krám. Ne fakt já je nemusím, ale nedělejte je kvůli dětem. Vůbec nechápu, jak ty jehovisti to těm dětem můžou odepřít, protože ty jejich rozářený očička u stromečku jsou k nezaplacení. Teda než jim je zkazíme drahýmy dárky. :cry: Vím o čem mluvím. Kluka jsme si tak rozmazlili, že dneska chce jen to nej a poslední top, ale to je jiná kapitola. :angry:

Jinak v sobotu mě čeká velkolepá oslava a už teď nevím kde začít s přípravami. Větší syn má v pondělí narozeniny a ten menší ve čtvrtek svátek no a , aby se to nepletlo manžel v pátek narozeniny. Mám to pěkně pohromadě a tak dorazí komplet celá rodinka. :wink:
23. říj 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Alen,tak se těším a kdy vyrazíme? :wink:
23. říj 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim,
Market fakt???To som nejak nepostrehla,si to ty dnes to nezname cislo 6neprijatych?????? :confused: :fearful:
Mas nove cislo???Ja mam ted cele dni vypnute zvonenie a je vzdy v spalni na noc nech viem aky je cas a jak casto sa maly budi tak sa na nho ani nepozeram,kedze mi uz ted moc casto nevolaju ludia :frowning2: i ked manza sa tiez zlosti ze nikdy ho nemam sebou :wink:
Ja som zacla chodit s babickou aj na obedy aj vonku ked samej mi bolo tak nejak smutno tak ked som nemala naladu kocikovat sama ta som vzdy zasla a zazvonila na nu bez akehokolvek dohadovania kedze u nas nikdy neviem co ma dalsi den caka a aky bude timmy a tak nerada planujem stretko dopredu :unamused:
Ale ten fon som s fakt neuvedomila ak to bolo aj inokedy ako dnes :confounded:
23. říj 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejak som vas ani nedocitala,len som vas prebleskla a Milu dnes som sa konecne objednala do kadernictva,skusim to na tej ul 5.kvetna-takze 5 listopadu uvidim,ale uz sa taaak tesim uz mi to chybalo...
23. říj 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, stav se taky u nás ju? :wink: Ale až příští týden, budou nám měnit okna, tak to vemeš zgruntu :grinning: :grinning: :grinning:
Ad Vánoce - máme dva dárky pro malou a to zatím vše :grinning:
Ahoj Markéééét, teda Nikolka je už tak velká, vůbec si neuvědomuju, jak ten čas ubíhá :dizzy_face:
23. říj 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angi nééé dnes né,je to asi už měsíc co jsem ti zkoušela volat :confused: a číslo mám stále stejné :wink:
Ivet však Kristýnka je už taky velká holka :wink:
23. říj 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVET, nestavím :slight_smile: Víš, já až to dodělám doma k obrazu svému, tu poslední místnost, tak tou prvně dokončenou můžu kolečko začít znovu.

Dárky nebalím, já nevím, kde jsou ty vánoční papíry :cry: a to nám jich loni tolik zbylo!

Bojim, bojim, Lenča snad do zítra neomarodí, ale vypadá na to. Já chci na srazíka!
24. říj 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
venku je tak hnusně (zatím), že se mi tam vůbec nechce, tak jsem malou uspala doma a kočár příjde na řadu v dalším spaní.

Včera večer jsem vyslala manžu k sousedům půjčit teploměr pro malou. Mám jen obyč a v dii nám došla baterka :angry:
prostě jak mi nebylo nejlí, měla jsem pocit že malá je nějaká víc teplejší než normálně. naštěstí to byl můj pocit a malá byla ok.

Dnes mě prďola vzbudila už po pátý, kdy střílela do plen, tak jsme vstávaly s taťkou a šly přebalit. No a už jsem pak nespala.

Taaak a přesně za měsíc dorazí ježuch a já nemám ani dárky, ani nápady.Naše mladfá si navymíšlela asi jen 4 dárky, ale v hodnotě 3tisíc... holt dostane něco jinýho, no.

Na sraz doufám dorazíme, už mi je trochu líp, ale omohl až preventan. hllavně že tak :wink:
24. říj 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim,Jani ved je este len 10.mesiac :wink: takze mas este 2mesiace cas na darecky i ked ja mam uz skoro mesiac pokupene teda ne uplne vsetko ale vacsinu,kedze tento rok uz pre 10ludi trebalo kupovat :unamused:
Jaaaj Market uz viem,to boli prej z tej stranky co som si objednavala veci,no zeny objednala som si veci za 5tis kc a oni mi poslu dobierku za 2295kc ta im pisem staznost,ze co to ma byt ze len choditko stalo 2490kc a oni mi poslali balik za 2295???ze si to jednoducho nevyzdvihnem a pockam kym mi daju vsetko co som si objednala :angry: a ze keby boli komplikace nech ma laskavo informuju...chapete???Len tak si poslu co chcu do balika ta to kde sme :angry: a oni ze balik mam na poste uz niekolko dni...no idioti :angry: :angry: :angry: ta im pisem znovu asi im nedoslo...ta som zvedava a Market tvoj hovor som nepostrehla potom ked mas nove ciselko a nebola som na slovaci vtedy este? :confused:
24. říj 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo Angie, ale nechci všechno nakupovat sama /ráda se radím s manžou/, ale když někam jedem spolu,tak i s teri a to toho moc nekoupíme. Zatím stále věří na Ježíška (asi letos naposled), tak jí nechci brát iluze a nechci nic kupovat před ní... Horší je, že vůbec nevím komu co :frowning2:
24. říj 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI
chtěla jsem jít do města, ale počasí mně neláká
Preventan - bacha. Pomáhá, to jo, ale sotva jsem ho přestala brát (měla jsem akut), tak mi bylo stejnak blbě (už se mi to stalo 2x) :frowning2:
Ty se předbíháš co? Vánoce za měsíc.. Tak Lenča má dva dárky a taky vyjdou na 3 tisíce. Ale dostane je :slight_smile:

ANGIE
jaký tak drahý chodítko??? Kde jsi to objednávala?
24. říj 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem se sekla s 1 měsícem. tak tedy za 2 přesně... to je tím, že jsem psala s malou na ruce, :grinning:

Co jste koupili Lenče? Teri si vymyslela samozřejmě mobil. Já bych už i podlehla po tom, kdy tu 3x do týdně trnu, kde se courá ze školy, ale Tom je razatně proti. No, koupíme jí batoh do školy, to je litr jen to fikne a pak se uvidí....
24. říj 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,,jsi mě Jani tak zmátla,že to tu počítám :grinning: a dovánoc zbývají ještě 2 měsíce-ty popletko :wink: A já také nemám nic nakoupeno a to bude mít Nikča narozky(to už dáreček mám) pak ty vánoce a hnedky v lednu má narozky Tom,takže taky pořádně nevím co,ale my to nějak nepřeháníme s darama :slight_smile:

Renu to tam tedy mají pěknej bordel vtom :angry: já mám stále stejné číslo :wink: jo a jak ses min. zminovala o stoličce pro Timmyka tak já ti zvlastní zkušenosti doporučuji tu Ikeackou ,Nikča jí má a je super a také byla v testech skoro nejlepší a i finančně :dizzy_face:

Ivet prosimtě jaké ty křupky má Týnuška ráda?6e by je Nikča taky ochutnala :wink:
24. říj 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Markét. No viděla bych to tak na příští týden? Snad bude lepší počasí. Dneska je tam fakt hnusně!!! :frowning2:

Jinak si maminy nedělejte starost s dárky, Věřte, že ať koupíte co koupíte stejně vás za to každý pochválí. :confounded:
24. říj 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alčo, za co chválit? Já sice taky nebyla zastáncem vánoc, ale co mám děti, tak se na ně těším a moc... Na tu atmosféru, provoněný byt cukrovím, pohodu, pohádky, že budem x-dní doma i s taťkou a samo na ty rozzářený oči Terindy (Jaňule to bude ještě letos jedno:grinning:)

Sem se Markét sekla, no:slight_smile: Ale už jsem se opravila a myslím na to, že je ještě pár dní čas :grinning: :grinning:
24. říj 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,
chce kolečkový brusle. Ty už máme. No a pak si přeje divadlo. To, který se mi líbí stojí 1596 nebo 1744. A to bych k tomu ještě chtěla za 139 nějakou další scénu...A samozřejmě nemůže mít pod stromkem tyhle dvě věci a konec, že jo :frowning2:
Mobil bych jí teda koupila. Už je velká. A hlavně, když chodí sama, to bych se taky bála, to je jasný. Ukecej to :slight_smile:

Markét,
tak to máte všechno v jednom, co? Samý nákupy najednou, to je blbý. Ja vybírala jména, aby byly časový rozestupy, jinak bych nevěděla, co kupovat :sunglasses: , no, stejně obvykle nevím :grinning: I když už vím, co chce Lenča k svátku. Šicí stroj.
24. říj 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné dopoledne, ikdyž trošku mrazivé. Už jsme ráno museli i škrábat :confounded: a kolegyně říkala, že u nich v Pohořanech bylo krásně jasno, nikde žádná mlha a prý + 3 st. :confused:

Angie, ale vždyť většinou posílají potvrzovací mejly, že zásilky byla odeslána a co v ní všechno je, je možné, že něco neměli na skladě, tak zatím poslaly jen to co měli. Ale pokud ti nesedí ty ceny, tak je jasný, že si to chceš ověřit.

Draky, tak papír se ti někam schoval, prevít jeden, viď. :grinning: anebo ho možná že ho někam schoval ten něměcký strejda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, tak ať je vám brzy líp... a zítra si můžete hezky zakočárkovat.

No, sice je dneska venku zatím ještě hnusně, ale slibujou na odpoledne svítíčko tak jsem zvědavá.
24. říj 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
MILUŠ
Lenča viděla bílou trávu a radovala se, že je sníh, že prej pojede do školky na bobech :slight_smile:
Odpo svítíčko? Tak tomu snad ani nevěřím

Jo a ANGIE,
mně volali, když jsem objednávala, co nemaj a jestli teda chci ten zbytek...
24. říj 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jůůů, šicí stroj jsem taky jako malá měla, mamča mi no nechala přivézt z NDR :grinning: a panečku jak šil a tenktár mi přivezl ježíšek i myčku na nádobí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek