• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
mě taky psali buď mail, nebo volali, že to a to chybí a přijde to dodatečně a žádný problém :wink:

U nás bylo Milu taky namrznuto a celý bílý auto... mlha je ještě teď ale rozpouští se. Má být krááásný slunečný víkend,tak to snad klapne. A já budu zase natírat palubky :grinning: :grinning: :grinning:

BOby? TO si tedy Lenča pospíšila :grinning:
24. říj 2008 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Myčku na nádobí máme koupenou už od loňských povánočních výprodejů, nevím, jestli bude k svátku nebo už k Ježíškovi, uvidím:slight_smile:

já se toho stroje bojím, že je tam jehla nebo fakt nevím, žádnej jsem ještě nezkoumala, aby si nepřišila prsty :slight_smile: Nevím, kde na to přišla. Ale co, hlavně, že ví, co si přeje :slight_smile:
24. říj 2008 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
No, JANI
a měla problém, jak potáhnu boby a povezu Míšuta v kočárku, když není v šátku :slight_smile:
24. říj 2008 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Hele, jak se na koníkovi dostáváte na jiný diskuze? Tuhle mám v oblíbených, tak jsem jdu takhle. Ale když si dám témata a chci si vybrat třeba kojenci, tak ať klikám jak klikám, nikam jinám se nedostanu :frowning2:
24. říj 2008 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Klikni si na hlavní stránce na kojence a tam pak, když klikneš nejdříve na diskuse, tak to nejde, mají tam někde chybku, všechno přes hlavní stránku :wink:
24. říj 2008 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tady klikneš nahoře na domů a pak si tam vybereš nějakou diskusní sekci a tam si pak najdeš tu která se ti líbí :wink:
24. říj 2008 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Alen,jasně na pak se v příštím týdnu domluvíme :wink: písla jsem ti do IP
Jinak já nepochopím,jak někdo může utratit třeba 10 000 nebo i víc za dárky :unamused: :angry: :confused:
24. říj 2008 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Markét,
to jde zcela jednoduše. Rozhodně utratíme víc než 10 000 :frowning2:
Kolik Vy?

Miluš, díííky, mám to!
24. říj 2008 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
jeee no konecne mi poklad zaspal :dizzy_face:
Prave ze mi ziaden mail neposlali prej volali,ale len raz a na pevnu neviem sak niesom vzdy doma...mail neposlali a objednali sme uz za viac aby sme nemuseli platit dopravu a tak okolo toho a nie ze mi to rozkuskuju a ja budem platit 3x dopravu a budu mi to posielat po jednej lahvicke pak mi poslu dudlan,uznaju za vhodne ze choditko je drahe tak to nam neposlu ci co???Ved som objednavala ja a asi to vsetko chcem a maju napisane ze od 3dni do 3tyzdnov tak naco mi to poslali hned v ten 3den kreteni,ved mali pockat sak ja ratam s tym ze to mozu byt 3tyzdne ked to nemaju na sklade tak snad za mesiac uz budu mat :angry: no hruuuza,raz sa nedovolali tak mi to poslali,ja mam vzdy vyply zvuk keby timmy spal aby ho to nezobudilo dakedy je vybity a ani si to nevsimne pak zapnem vidim nezname cislo tak kaslem na to...a necakala som ze sa mi po 2dnoch ozvu :confused:

Choditko take preto,ze babicka nasla jedno na hrubych nohach za 5tis a uz ze mu ho kupi ze to take nerobia a ze jej sa paci,ja ze nie a to mal 3mes,ze pockame ta som ju uhovorila...no nakoniec som nasla na nete tiez na tych nohach az dve ale to drahsie sa nam pacilo viac a je v tom aj skakadlo...

http://www.ecipisek.cz/detail/choditko-walker-rallye-8862/7/70/2665/ tak to je ten zazrak ale v tej zelenej so zltou...

A Market jaku ikeacku zidlicku???Objednala som tuto

http://www.ecipisek.cz/detail/jidelni-zidle-pepe/5/85/1894/ ale v tej zelenej s vtakom...viac sa mi pacila ta chicco,no ale nakoniec ze funkcie su rovnake a tato sa mi tiez paci ale tamto o maaaalinko viac :grinning: snad budeme spokojny...ty mas jaku???
24. říj 2008 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Nejsem blázen abych tolik utrácela :unamused: a hlavně vím že vánoce nejsou jen o drahých dárcích :wink:
24. říj 2008 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
hmmm my Bohuzial utratime tiez vyse 10tis,dohodli sme sa ze kazdemu z rodiny kupime za 1000kc darecky,zato kupujeme uz od leta ked boli akcie aby toho bolo co najviac za co najmenej :wink: ale kedze treba pre 10ludi tak to je jasna cifra a my si kupime i tak drahsie darceky ale to je jedno pretoze tak ci tak take veci co by sme si kupili i tak jak mangelovi mam uz mikinu aj parfum ale odlozila som mu to a nedam az na vianoce hoc si to sam vybral lebo mu to treba a je to dar za 1800kc uz ted takze prekrocime limit dost :unamused: ale pak zas musime setrit...
24. říj 2008 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem kooonenčně tady.....A jsem sama v kanclu, takže pohoda!!!!! Šefka ted odešla, dokonce v pondelí mi dala taky DOVOLENOU...Takže budu pěkně doma 4 dny..To bude zase nuda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Potřebuji umýt okna, tak snad se na to vrhnu, ale silně o tom pochybuju :grinning: :grinning:

Jinak Vánoce budeme řešit kolem 20 prosince, ostatně jako každý rok :grinning: :grinning: Dříve jsem už nakupovala od září, to jsem měla zabaleno, načinčáno..Ale ted mě to nějak neba, abych řekla pravdu...Ale je pravda, že děti to všechno změní.....

Co na Vánocích miluju je volno a dovolená, pohádky, cukroví, pohádky, jídlo a zase pohádky :grinning: ...A pak jak jsou všude stromečky a táák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jiank zítra s Vámi počítám děfčata...Přijedu teda ve 3...Nechám auto někde dole u Vokáče, nebo tam někde a kdeže to mám jít potom???????????????? K Labi???
24. říj 2008 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Market to mas pravdu to niesu vobec ale vysvetli to 10rocnemu decku :rolling_eyes: ten keby dostal od nas jedno tricko tak no neviem,ale je pravda ze oni su blbo vychovany a nauceny na darceky :angry: ale vezmem si mojich rodicov napr ze nam kupia kameru za dost peniazkov a my im teraz co nekupime nic alebo ako???No to uz je na rodine jak to maju zauzivane,patri sa davat si cenovo cca rovnake dary hoci oni od nas necakaju a ani nedostanu kedze na to nemame,ale zial vianoce sa tocia predovsetkym okolo penazi-teda myslim tie predvianocne nakupy a kazda matka chce vidiet svoje dieta vesele a stastne a nie sklamane ze co mu to Jezisko doniesol,aspon moj nazor :confused: i ked jasne napr ten moj cukrik to vnimat nebude ale bude to mat na fotkach a my z toho budeme mat radost i ked to nieje o predbiehani kto kupi krajsi a drahsi darcek :unamused:
24. říj 2008 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
jasne,no ja som chcela aby mala polohovatelne lehatko a nastavenie na nohy ,tato je ciste len na jedenie...ale zas ta cena je krasna :grinning:
24. říj 2008 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak já na nic jiného tu židličku neporřebuji,posadím,nakrmím a vyndám jí,nebo si myslíš že ti tam bude Timmy sedět hodinu? :confused:
24. říj 2008 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
myslim ze asi aj hej,ale uvidim ked vyskusam :wink:
24. říj 2008 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo, tak at jste ze židličkou spokojeni :wink:
24. říj 2008 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Renčo, tak už ses objednala ju? Tak jsem zvědavá jestli budeš spokojená, my tam měli kdysi z práce poukázky, ale pak už se nějak přestaly brát, já tam občas chodila i na kosmetiku. Tak pak budeš muset hodit nějaké foto do alba, abychom viděli jak tě zkrášlily :grinning:
24. říj 2008 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny,
teda vy jedete, nestíhám dočítat :grinning:
Markét, kupujeme kukuřičné křupky natural bez příchuti s obrázkem slona. Mají je většinou ve zdravé výživě a stojí cca 15 kč. Rozpustí se v puse a jsou dobrý :wink: jinak židličku máme úplně stejnou jako vy, protože na těch 15 minut na jídlo to bohatě stačí :grinning:
A Vánoce - to je děs běs, máme strašně moc lidí, kterým kupujeme dárky (jenom já mám 4 sestry), takže 10.000,- do těch se bohužel asi nevejdeme :frowning2:
24. říj 2008 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivet děkuji a určo je Nikolce koupím a uvidím jak jí budou šmakovat, :wink: to taky říkám ,že ta ikeacká stačí a né nějakou drahou-což mi příjde zbytečný :angry: no a my opravdu kupujeme jen dětem,pač jsme dospělí lidi,tak si prostě nic nekupujeme,no :wink: hlavní je že se sejdeme i bez darů :dizzy_face:
24. říj 2008 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Angie,
chodítko je pěkný, vážně jo. Škoda, že je to chodítko, protože do toho bych Míšu dávat nechtěla, protože jinak je to pěkný zábavný centrum!
A židlička je taky dobrá.
Je mi jasný, že tě to naštvalo, ale neměli by počítat poštovný jen jednou, když to oni nemaj?

Markét,
možná vánoce nejsou o drahých dárcích, ale o čem teda jsou, podle Tebe? Co mám jako dělat? Když si moje dítě od ledna přeje divadlo, tak jí ho nedám jen proto, aby nedostala drahej dárek? Samozřejmě, nemít na něj, tak ho nedostane, ale když můžu, tak jí ho dám. Nejsem rozmazlovací, nedostane všechno, co chce, ale tohle jo, protože jednak fakt čeká skoro rok a navíc vím, že jí to bude bavit.
Nevím komu kupuješ Ty, ale jak píše Ivet, Angie, my taky kupujeme hodně lidem. My jsme 4 (i když my dva s manželem si téměř nic nedáváme, ale letos chce manžel vybavení na kolo), dědové, babičky, prababičky, neteře, Pavla brácha, takže 10 000 je fakt málo na 13 lidí. A to ještě kupuju dvěma kamarádkám. I když koupíš jen knížku, tak stojej kolem 250-300 a to je jen jeden dárek... Co mně se týče, pořád říkám, že by se nemuselo něco dávat ve vztahu rodiče-my, že stačí, aby dali dětem, ne nám a tím pádem ani my jim. Jenomže to neprochází. Stejně jako bych brala, aby na všechny oslavy děti nedostávaly od mé tety, sestřenky, ale to taky nejde, že jo, takže se pořád dává a dává, když jsme to chtěli zavrhnout, tak hned bylo zle. Bohužel. U sestřenky se dávaj dárky za tisíce, to jsme zdááálekááá nikdy nedosáhli.
Kolik teda tak utrácíte za dárky Vy?

V židličce teda Lenča seděla i dýl než hodinu, byla tam, hrála si, koukala na mně, vždyť v ní sedí i starší dítě než roční, seděla tam do dvou let, pak jí měla bez pultíku u stolu, tak v ní seděla, malovala na stole, modelovala, tvořila..

Ivet,
to jsou ty hnusný křupky, že jo..:slight_smile: Takový do bíla v sáčku? My kupovali v krabičce, ty mi chutnaly :slight_smile:

Jinak Melisska se zabydluje a zítra se na nás těší!
24. říj 2008 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Markét,
to by byla paráda, kupovat Vánoce jen svým dětem! To by se mi líbilo. Nehledě na peníze, ten stres, že nevím, co mám koupit a pak je to stejně třeba k ničemu nebo většinou...
to samý svátky, narozky. Když jsem se vdala, tak jsme řekli, že budeme chodit jen k našim, vůbec se to nelíbilo okolí, jenomže pak se sestřenka rozvedla a postupně se zase začalo chodit k nim, k tetě.. nekupujeme veledary, ale nějakej jídlovej balíček vždycky, každej měsíc takhle musíme na nějaký oslavy. A když se to za rok nasčítá.. Není nad to, že my s manžou si na takovýhle dny nic nedáváme, koupíme si co chceme nebo musíme když to chceme nebo potřebujeme a nečekáme na narozky, jen na ty vánoce něco, aby Lenče nepřišlo divný, proč jsme si Ježíškovi o nic nepsali :grinning:
24. říj 2008 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
koukám,
že když si moje děti spolu hrajou, mám čas na veleslohy :slight_smile:
24. říj 2008 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:confused: Ty jo, jsem ani nevěděla, že u nás v kině jde udělat rezervace on-line :confused: to docela koukám, no ale zas mám jistotu, že nebudeme sedět někde dole :grinning:

Gali koukám, že přemýšlíš jak my, ale taky mi to neprochází, už jsem chtěla několikrát švagrocům navrhnout, že budeme dávat dárky jen dětem... mno zatím to neprošlo a nejvíc mě namíhlo, je to asi tak 2 roky zpátky, že se švagrová ptala co chceme k vánocům, tak jsem jí to řekla, nevymyslela jsem si nic drahého, tak max. do 200 Kč, chtěla jsem takovou tu dřevěnou kazetu s čaji, no pak jsme dostali už ani nevím co, ale vím, že čaje to nebyly, tak jsem si říkala, proč se vůbec ptala :confounded: a pak se ještě divila, že když si přáli novou termosku, že jí dostali :confused: tak od té doby dostávají max. kosmetiku :grinning:
24. říj 2008 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Draky co se tu do mě navážíš a vyčítáš,ty děláš jako bych vám snad zakázala každýmu něco kupovat,mě je to přece uplně jedno a nic vám nevyčitám,si utrať třeba 100 000,mě je to putna :rolling_eyes: :angry:
24. říj 2008 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Markét,já se do tebe nenavážím, jen mně to zajímá a to vážně, jak utratit málo, jak ráda bych!
Já jen, žes napsala, že nejsi blázen, abys tolik utrácela, tak jsem ti chtěla jen vysvětlit, že já teda blázen nejsem, ráda bych to měla jinak, ale prostě to u nás nějak nejde a mně to štve, takže jsem ti to tu vypsala, jakože jsem namíchnutá na celý ty vánoce a všechno kolem. Bavěj mně, ale od tý doby, co máme děti, tak nějak ani ne. Pořád něco sháníme, lítáme a o Vánoce to samý, tam návštěva, tam musíme, vždyť tu máte dárky, k nám musej, vždyť tu maj dárky.. Blázinec.

Miluš, já nevím, proč se to u nás nedá pochopit. Když jsme to navrhli, tak my jsme byli ti špatní. Kdyby alespoň někdo řekl, co chce že jo.. ale u nás ani to ne. Třeba P. brácha, dohodli jsme se, že si nic dávat nebudeme, tak jsme mu koupili jen blbinu, fakt kravinu. A dostali jsme takovej ten LCD monitor nebo jak se to jmenuje, jak se ti tam promíatjí fotky. No, bude to rok a v provozu nebyl nikdy. Ale ty mu dáš volovinu za 200 a on dárek za dva tisíce. Fakt mně to štve
24. říj 2008 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé a Markét, 100 000 mít jen tak, tak za dárky nedám, nedám, leda za svůj :slight_smile: Letěla bych někam do teplíčka :grinning:
24. říj 2008 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Miluš, blbý je, že sestřenka mí holky 12 a 16
co jim dát...
za 1) maj všechno co chtěj + 1000 věcí navíc, u nich se u stromu o dárky zakopává
a za 2) nevím co
letos jsem vymyslela poukázku do CA.. ale, je blbý, že tam je ta cena.. 300 je asi málo, 500x2 už je tisícovka..
24. říj 2008 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Draky, tak tak... zrovinka včera manža přišel s tím, že koukala na dovolenou, ale na takový ty země jako Thajsko a tak, že by se mu tam líbilo a prej na mě, jestli by bylo blbý, kdyby letěl sám.... :confused: no né asi, já bych tam chtěla taky, ne dřepákovat tady.... mno, musíme si nechat zajít chuť, páč dát za dovolenou 70 tis. Kč na to jaksi nemáme :sweat_smile: ale fakt bych se tam někdy ráda podívala, nebo na Kubu či Mexika, to bych fakt chtěla vidět... zatím jen ale jezdím prstem po mapě a myší po netu :rolling_eyes:
24. říj 2008 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek