• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Miluš,
Thajsko bych taky brala. Tehdy primář z interny byl na dovče a pak přivezl fotky, uměl hezky povídat, fotky krásný.. Oni jeli na 3 týdny, jen tak na blint.. Super to vypadalo.. Na to bych odvahu teda neměla, ale.. Mně by stačil i Egypt. Měla jsem ho slíbenej, jenomže jsem byla těhu s Lenčou. A s dětma Egypt se mi nechce. A navíc, i kdybysme tam jeli, tak čistě jen k moři, s nima výlety nemaj cenu.
Ty dovolený jsou teď tááák drahý, to je děs. Užiješ si, to jo, ale ty peníze, to je za půl roku normálního žití a takhle to dáš za pár dní.
Někam letět jsme chtěli první vánoce jako manželé, přišlo nám blbý sedět sami dva u stolu, rodičům jsme nechtěli.. ale byla jsem těhu, tak jsme byli doma, skoro tři, to bylo dobrý :slight_smile:
chtělo by to vyhráááát!
24. říj 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jo, jenže ta mrcha sportka nechce dát :angry:

Tak mě zas až tak Egypt neláká, na první dovče s manžou jsme byly v Tunisu a docela nás to zkalmalo. Jelikož jsme měli málo peněz, tak jsme si vybrali i levnější hotel a už to bylo znát, ale podruhý už bych tam asi nejele. To radši Řecko, Mallorku nebo tak, to se ještě dá. :sunglasses:

Jako mít ty prachy tak bych klíďo jezdila. Vildy šéfové si takhle jezdí nim. 3x do roka a pak ještě i v zimě alpy a tak....a to jen vždycky tiše závidím a říkám si, jestli by nás nezabalili s sebou :grinning: Minule byly i v Keni, to by se mi taky líbílo - africký safari.... :pensive:

Sakra to jsou zas nerálný sny.... :unamused:
24. říj 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, nám ani dát nemůže, nesázíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mně lákal před těma 5 lety, Egypt, teď už taky tolik ne.
V Tunisu jsme byli 4x. Záleží na tom, co od toho čekáš. My tehdy chtěli levně někam, neměla jsem moc peněz a aby mi přítel platil dovču se mi nechtělo. Loni jsme byli ve 4**** hotelu a to bylo fajn. All inclusive. Drahý. Ale ne tolik, kolik bysme dali v eEvropě. Hlavně se mi tam líbilo kvůli Lenče, že tam měla zábavu. Rok předtím jsme byli na Krétě a tam fakt byla nuda.
Bylo by míst, co by člověk rád viděl, dřív jsem nesnášela dokumenty, teď naopak, ráda cestuju alespoň v TV :slight_smile:
24. říj 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to já vždycky ráda v neděli koukala na objektiv už jako malá :grinning: občas koukám i na national geografic nebo animal planet, páč mi jsme fakt zvířecí :grinning:
24. říj 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem jako malá byla naštvaná, když na to naši koukali :slight_smile: Zato teď, já na TV moc nekoukám, vlastně téměř ne a manža si spíš pouští nějaký dokumenty, jakýkoliv. Naposledy jsem sledovala o Černobylu... Bych nevěřila, že se takhle změní vkus... Přijde mi to bližší než třeba ošklivka Katka. Ale k tadytěm blbostem třeba taky časem dospěju
24. říj 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak na ošklivku taky nekoukám, to mi přijde děsná stupidita už jen podle ukázek.... no ikdyž ona ordinace v růžové zahradě není asi o moc lepší :grinning: já mám jen asi 3 svoje oblíbený seriály a na ty koukám pravidelně, pak spíš už jen na to co zrovinka dávaj
24. říj 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já snad nejvíc pravidelně koukám na Kouzelnou školku :slight_smile:
24. říj 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmmmm, tak do této fáze jsem ještě nedospěla já :grinning: ale na večerníček se taky někdy kouknu
24. říj 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že se tady rozjela celkem ostrá diskuze. Chci vám jen přihodit. Já nakupuju dárky až vposinci a to nejdříve 20 a utratím maximálně 4000.- víc ani omylem. A jak už jsem řekla Vánoce jsou svátky klidu a né schonu!!!! :slight_smile:

Markét v úterý se ti ozvu a domluvíme se kde se slezem. Už se moc těším. :dizzy_face:

Jinak k diskuzi seriály. Já osobně koukám od osmy na Nově na všechny. Né, že by mě zajímali o tolik víc než ostatní, ale stíhám jenom ty a kolem desáté jsem mrtvá a jdu spát. :frowning2:
24. říj 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alčo,
já bych byla ve stresu, že kupuju až toho 20.týho :slight_smile: Ale stejně většinou takhle pozdě nakupujeme, rodičům, protože nic kloudnýho nemůžeme vymyslet, tak pak v posledním termínu koupíme nějakou tu dřív vymyšlenou a zamítnutou blbost.
Já bych brala Vánoce u televize, pohádek, s horkým kakaem a cukrátkama. Doma, v klídku, hrála bych si s dětma s dárkama, který dostaly, to by mně bavilo. Kdyby byl sníh, šla bych ven, kdyby ne, tak taky, na prochajdu:slight_smile: To by se mi líbilo!
Mně ty seriály od 8 nebavěj, když už dráčata spěj, tak chci mít volno, tak si zapnu PC a je to. Televizi máme zapnutou jako kulisu, ale já to nevnímám. Nebo při tom cvičím. Anebo vůbec nekoukám, žehlím a dělám resty.
24. říj 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty jo,vy ste sa nejak rozbehli za tie 2hod cca co som tu nebola :confused: boli nam merat obe byty tak som tam musela strasit s nimi,pak vypravit timmyka k babi a pak som sa dala na uklid 2pracky vyprane 4pracky vyzehlene,male veci vytriedene,riad umyty...len varit sa mi nechce...
Mne sa to zda tiez vela pustit tolko tisic do luftu,ale inac to nejde my dostaneme-tak musime aj dat...a to dostaneme omnoho drahsie ako dame,takze bez reci...pak zas budeme musiet setrit i ked my to moc nevieme...
Gali vy nemate choditko???Presne je to taky hraci pult a este aj to skakadlo takze i ked je to dost drahe mame maly byt a tak bude mat jednu vec co nahradi 3 :grinning:
Milu sama som zvedava a tesim sa jak male dieta :sunglasses: ked vam poviem ze skoro 2roky som nebola u kadernicky tak ma asi vysmejete :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale farbila som sa sama a strihala ma mamka,tak dufam ze budem spokojna lebo si zas poviem ze uz nikdy a zas vydrzim nejaky ten rok :grinning:
24. říj 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét,
omluvám se ti za tu diskuzi, fakt jsem to nemyslela jako útok na tebe! Každej to máme jinak a jestli ty to máš tak, jak chceš, tak ti to, vážně a opravdově, závidím. Nejen Tobě, každýmu. Mně neba, že se pořád přizpůsobujeme, ale... to bys to musela u nás znát :wink: :angry:
Tak se omlouvám, dočítala jsem to a fakt jsem použila ostrej ton, ale nemyšlenej na Tebe. Když už - jsem naštvaná na sebe, že to neumím prosadit.
Bereš?
24. říj 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a Míša spí a tatínek přišel nějak brzy a šli jezdit s Lenčou na kole, to je pohodička :slight_smile:
Taky jsem, Angie, prala. Bundy. Lenči původně červená přišla domů jako černá. Tak jsem vzala všechny bundy a jsou na balkoně.
Ne, Angie, nemáme chodítko. Mně to přidje zbytečný. Dala bych tam Míšu stejně až by sám stál a to než bude :slight_smile: On je lenoch, jako ségra. Navíc mi přijde výhodnější, že kde ho nechám, tam ho najdu, už teď ho někde "honit" :slight_smile:
My jsme mu kupovali teď na Vánoce takový to aktivní chodítko http://www.dino.cz/inshop/scripts/detail.asp?kat=65261
něco takovýho, ale úplně jiný a o polovinu levnější. Zatím mu bude k ničemu ,ale má asi 14 čudlíků a každej hraje, tak to může mačkat, zatím. Přemýšlela jsem o takovým hracím pultu, jakoby stoleček a tak, ale nakonec jsme vzali tohle chodítko, že je skladnější a levnější.
prosím Tě, já jsem byla před 4 lety u kadeřnice tak po 15 letech :slight_smile:
24. říj 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. říj 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky tak je po uuuzasnom choditku :angry: som nastvata ta ted tam manzel volal a ze to choditko dodava len jeden vyrobca a ze do konca roku vooobec nebude :fearful: :angry: mal to mat pod stromecek :angry: :angry: :angry:
Takze si ideme vyzdvihnut tie blbostky ale na zidlicku sa uz tesim :dizzy_face:
No ja som sama na sviatky zvedava ako ich budem zvladat prvy krat vo vlastnom a hostitelka ja :grinning: i ked nasi pridu zo sr takze mamka mi to pomoze pripravit resp to spravi ako ju poznam :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tesim sa hrozne dufam ze bude veselo,ved budeme slavit ako rodina uz aj s timmyckom,minuly rok bol uz tiez s nami ale na fotkach ho akosi nevidno :grinning:
24. říj 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to krasne Gali,a ten naramok aj ponozky ma chrastiace-ale nie presne take a isto boli lacnejsie za tolko by som to ani nechcela ak chces zistim kde to svokra kupovala,ten naramok som mu nerada davala ale ted mi uz nevadi ze si ho berie do pusinky aspon sa tym netrafi do hlavinky ako s chrastitkami a hrkadlami a ponozky su uzasne ma slonikov ale stve ma ze mu klzu z nozicky :angry:
24. říj 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angie,
tak to je blbý :frowning2:
A fakt jsi ho jinde neviděla? V jiným e obchodě?
Loni jsi Timmyho neviděla, ale cítila :slight_smile:
24. říj 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej a na tom choditku sa da ten hraci pult aj vypnut ked uz budem mat vyhucanu hlavu s tych tonov no proste sme sa don zamilovali a ono prd z toho :confounded: este jedno sa mi pacilo tiez ma hrube nohy a pult len neni ako skakadlo
http://www.ecipisek.cz/detail/choditko-walker-electra-8730/7/70/2664/
sme sa rozhodovali aj medzi tym no neviem ci toto dodavaju ale mne sa paci tamto tak skusime obvolat ci inde ho nemaju... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak to zjisti, Angie. :slight_smile:
Mně by stačily i jen ty ponožky. Já jsem to zatím viděla jen všechno takhle drahý. I když je fakt, že jsem po tom moc nekoukala, cíleně, jen tak mimochodem, když jsem hledala něco jinýho.
24. říj 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaak presne citila to hej a nas je az moc aktivny takze ja budem rada za choditko lebo lezat nechce a je krik a na rukach ho vlacit tiez uz potrebujem aj chviilu pre seba,na uklid a tak tak sa tesim az zacne chodit a posadim si ho...
Videla prave ale vravel ten typek ze to je len jeden dovozca tak jedine ze by ho mali niekde na krame inac ze vobec nebude ten rok :angry:
24. říj 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok tak ked s nou budem tak sa spytam :wink:
ted uz padlujeme na postu po balik...
24. říj 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angie
zadej si do vyhledávače na seznamu "Chodítko Walker Rallye" a vyjede Ti asi 19 obchodů, kde to chodítko mají, tak se tam všude můžeš pozeptat.
Jinak - až začne chodit, bude ještě hůř, věř mi :slight_smile: to už nebude klid vůbec, ještě budeš vzpomínat, když chtěl být "jen" na ruce :slight_smile:
24. říj 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo Draky :wink: no a vidíš já jsem tohodle všeho ušetřena :dizzy_face: - toho shánění,vymýšlění a utrácení-prostě jsme tak domluvení,že se nakoupí jenom dětem a je to :wink:
24. říj 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, já předhazuju vždycky "a tam na svátek dávaj jen čokošu, na narozky jeden dárek" a tak podobně... a nic....... škoda slov.......
kdybych ti tu měla popsat všechno, co mně štve, tak mně vyhoděj za sáodlouhý příspěvek:slight_smile:
a ještě mi řekni dmlouváte se, co daj babičky dětem nebo je to tajný? A máš pak "příjemné" překvápko?
24. říj 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene babičky kupujou a výmýšlej samy a pak je to překvápko :wink:
24. říj 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm :slight_smile: a je překvápko milý nebo se někdy vyděsíš? :slight_smile:
mně teď překvapili pěkně nepříjemně. Lenča si přála kolečkové brusle, no a babička je koupila. Byla jsem naštvaná, je to dárek, kterej chtěla doma a už jsme měli i vyhlídnutej.. No, tak nakonec že nám je teda daj, ale musela jsem za to koupit něco jinýho. Já bych byla radši, kdyby říkali, co chtěj koupit, udělala jsem si seznam, co chci koupit dětem letos a příští rok já, aby mi to zas nevyfoukli :slight_smile: Jsou tam jen takový ty "větší" dárky, který si myslím, mají mít děti doma, u babiček už takový velký ne (to mi taky nevychází, to je taky jen můj názor)
Tak a Míša je vzhůru, napapanej, tak se jdeme podívat, jak jde Lenče to ježdění na kole.
Mějte se.
A Markét, ještě naposledy promiň :pensive:
tak ne, koukat nejdeme, už je doma, že jí to nejde..
24. říj 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeny no super,zidlicka vyzera pekne akurat ju pojdeme zlozit,so vsetkym som spokojna az na to ze sme si objednali krasny drahsi dudlik chiccco od 6mes a oni nam poslali 0 do 6 mes a skaredy tak to ma na 3tyzdne a pak zbohom 129kc :angry: a este dajake ryby su tam

tento sme povodne objednali
http://www.ecipisek.cz/detail/-iditko-kaucuk-m-floreskujici/8/61/534/
24. říj 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
je gali dik...
24. říj 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANgie,
to by mně naštvali, tak jim napiš, že jsi měla objednáno 6+ a ne 0-6..
Ten svítící jsem taky viděla :slight_smile: Míša už důdu má rád, tak budeme muset zas nějaký pořídit. A já si říkala, že tentokrát se mně odnaučování netýká.
Židličku máme podobnou, teda, podobnou, ale s míň funkcema, Míšovi ale ještě stačit bude. Jen tam prasknul ten držící pás, tak bude muset taťka něco vymyslet a dát tam jinej. Lenča to rozbila, když si s tím pak už jako velká hrála.
24. říj 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek