• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Angie
http://www.ecipisek.cz/detail/jidelni-zidlicka-futura-col-105/85/140/
takovouhle nějakou máme. Ale žasnu, za jakou jí mají cenu, my jí měli určitě minimálně o polovinu levnjší, že by ty věci za 4 roky tak podražili??? :confused: :confused: :confused:
24. říj 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikde nikdo, jo... Já jsem si dneska udělala volníčko, to byl ale hezkej den, tak jsem netovala a netovala
a když tady nikdo, tož to já se asi vrhnu na zkoumání toho GImpu :slight_smile:
24. říj 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali pekna je aj ta nasa uz stoji a vyzera dobre som spokojna :grinning:
a aj ja som na gimpe a tvorim je to rychlovka ked davam len svoje fotky a trosku upravujem tak mam za tu hodku asi 10novych :sunglasses:
24. říj 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no chcela som tam napisat ale koly jednemu dudaku halo robit a posielat im ho spat to je blbe ale taak ma to stve no uvidim a este k tomu ten je skaredy s rybami,ten meda je proste uzasny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak hod pak do alba jak si vedies s gimpom :wink:
24. říj 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angie, nehodím nic, neumím to... Mně tohle prostě nejde.
Máš tu Vaší vyfocenou? Néé, radši až s Timmym! :wink:
24. říj 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemam este vyfotenu taaak o 3tyzdne uz aj s timmyskom :sunglasses:
jak neumis,ja blba som si vtedy len ukladala tie obrazky preto mi to neslo musis si stiahnut a uz len vlozis obrazok a das znizit vrstvu a mas to :wink:
24. říj 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně to, popravdě, Angie, ani nebaví, tak se mi tím nechce se hrabat. Ani vlastně nevím, k čemu by mi to bylo :frowning2:
24. říj 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, berete sebou dnes s Meliskou dšcka nebo ne? jde mi o Teri
25. říj 2008 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tééééda, vy jste ale ukecaný :confused:

krásné ranko
25. říj 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Tak koukám, že vůbec nestíhám. Já , když se sem dostanu tak tady máte debatu už rozjetou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A jak dopadla dnešní schůzka? Sešli jste se vůbec? Počasí vám teda nepřálo, i když možná v RC bylo líp. Tady celý den mlha a smog. Hrůůůůůůůůůůůůůůůůůůza :angry:

Jinak dáváte miláčkům bobíka a jiné jogurty? Říká se, že miminům do jednoho roku se nemá dávat kravské mléko, ale já bobíky a pribinačky dávám a malému moc chutnají. :slight_smile:
25. říj 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj holky,
tak jsme doma, já zmrzlá jak preclík, ale jsem ráda, že jsem vás zase viděla :wink:

Jj, Alčo, sešly jsme se v celkem hojném počtu. Vlastně všechny "roudničandy",tak nás bylo 5 + 7,5 dětí :wink: vydržely jsme venku 2 hodiny,ale kláda tedy byla.

Taťka nakonec nespal, ale natíral palubky, dokud mu nedošla barva :grinning:

My jsme na bobíky ještě malý, takže nejíme nic, jen mlíčko :wink:
25. říj 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no já taky byla odpo s dětma na prochajdě,ale po půl hoďce jsme šly dom - brrr :wink:

misulkoajo :wink: Tak Nikče bude rok a bobíka jsem jí tedy ještě nedala,ale jogurtíky baští a ty ještě Tedíka kojíš?
25. říj 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj!
JANI, tak jsem pracně počítala a máš pravdu, bylo tam 7,5 dětí :slight_smile: Než jsem si promítla kočárky... My doma slyšíme pořád o Terezce :wink:
Míša spal skoro do 17:45 (srazy častěji, kdykoliv jdeme někam s Váma, Míša chrní a chrníííí"), usnul pak zase ve 20h, tak jsem zvědavá na změnu času :slight_smile:

Jsem ráda, že jsem Vás viděla!!!

Alčo,
fakt byla pekelná zima, teda mámám, dětem asi ne :slight_smile:
Lenče jsem bobíky začala dávat až po roce a půl a vlastně jí to ani moc nechutnalo. Nikdy. Chce to jen kvůli reklamě v televizi a nechá to. A já to dojídám s přemáháním, nechutná mi to taky :slight_smile: Takže Míšovi dávat taky nebudu.
Do roka by se neměly dávat tvarohy, bobíky, pribináčky..., že je děti neumí pořádně strávit a zbytečně jsou moc energické, ale třeba můj Dr. je Lenče tehdy taky doporučoval v půli roce. Tak si pak vyber :wink: A my na tom vlastně vyrostli... (tedy, já ne, já to nejedla :grinning: )
25. říj 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
Jdu si pochválit své úžasné dětičky!!!
NOrmálně vstávají tak na tu 6h, Míša i dřív, tak jsem se děsila dneska.. A??? Vstávali oba v 6h! I po přesunutí času! Takže by měli být srovnaní. Supéééér :grinning: Budíček kolem 4 by se mi moc nelíbil. ještě jsem šla spát celkem brzy, takže jsem dneska tak odpočatá a plná energie, že nevím, co s tím udělám :slight_smile:
Hezkou neděli!
26. říj 2008 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak to ti Gali zááááávidim, u nás byl ten horší scénář. Malá byla vzhůru v 4,10 po posunutí času a vyspalá!! :angry: :angry: :angry:
Tak jsme vstaly, přebalily a po hodině jsem jí zase uspala..na 45 min:frowning2:.... V půl sedmý jsem vzbudila manžu,aby si jí vzal a kupodivu bez protestů odešli. A já si zdřímla do půl 9 i tedy s přestávkami... tak aspoň něco. Takže u nás posunutí času nic moc :confounded:
A Teri, ta vstávala v 6.15...

Jdu vymýšlet co k obědu.Asi skončíme u kuřete :slight_smile:
Tak fajn zbytek víkendu.
26. říj 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!!
Jani, už neí co závidět..
změna času přece jen asi zapůsobila.
Míša stihl od 16-18h jen a jen šíleně plakat, nic nepomáhalo. Lenča měla spát do zítřka u babičky, dopolčo jsme jí tam dali s tím, že zítra odpo přijede (ráno na 7h jdeme totiž s Míšou na odběr moči a minule to bylo na 1,5h, tak aby tam nemusela být se mnou), nachystala jsem Míšovi koupel a ťukání... Lenča se vrátila, že chtěla k mamince
Míšu jsme vykoupaly, já ho kojila, ona si lehla ke mně (před půl 7) a výsledek jev galerce.

JO a náš lenoch má novinku! Dneska se u Leničky v pokojíčku přetočil z bříška na záda. Ale protože to sám nečekal a do hlavičky se trochu bouchnul, tak o další pokus neměl zájem..

A HOLKY
mrkněte do galerky, máte tam dáreček :grinning:
26. říj 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,

Alčo, my ještě bobíky nedáváme, nedoporučila mi to doktorka, kvůli tomu, že je to velká zátěž na ledviny a tak. Takže s tím počkáme. A navíc je to hodně slazený, takže to tak nechci dávat. Teprve teď přemýšlím o bílém jogurtu ...
Jani, u nás taky spánek nestál za nic :unamused:
Gali, blahopřejeme k přetočení :dizzy_face: a fotky jsou úúúžasný :grinning: :dizzy_face:

A naše novinky - od včera Kristýnka dělá PÁPÁ a Paci, paci pacičky ÚPLNĚ SAMA :dizzy_face: Je to tak sladký, jak kroutí ručičkou :dizzy_face: a taky od včera je oficiálně déle "venku" než vevnitř (tj, u maminky v bříšku) :grinning:
26. říj 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVET
jen mně mrzí, že když jsi tam byla Ty, tak už jsem byla na focení zmrzlá :frowning2:
Kristýnka je šikulka! Doufám, že mi to někdy předvede sama až se půjdeme někdy cournout. Do 14:30 jsem většinu dní volná :slight_smile: Míša taky "ukazoval" jak je velikej a širokej. Dřív, když jsme mu mohly tahat ručičky (s Lenčou :slight_smile:, tý se to moc líbí, jenomže teď už to trénovat nemůžeme, protože když mu sáhneme na ruce, tak si myslí, že se jde sedět a žádný velikej a širokej ho nezajímá :slight_smile:
A téda, už dýl venku než vevnitř, jo????
26. říj 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali,
určitě se dohodneme a půjdeme se projít. Tento týden to moc nevidím, protože nám tady budou vyměnovat okna :rolling_eyes: Mišánek je šikulinka :dizzy_face: No jo, už je to slavné 36+5 za námi ... :grinning:
26. říj 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se ještě hlásím, než vyrazíme s holkama zítra ke tchánovcům. Myslím, že to stejně nevydržím a když bude chvilka,tak se sem na vás přijdu podívat :slight_smile:

jinak fotky jsou super,Gali,tak je nemaž dřív, než si je stáhnu příští týden,ju? Nebo mi je pak pošleš na mail ve vyšší kvalitě,viď? Moooooc díky.

A gratuluju Mišáčkovi k přetočení.Nám se ta naše beruška zatím točí jen na bok.

A Ivet, Kristýnka je taky šikulka. Už se těším, až se nám předvede :wink:

Tak přeji dobrou a pokud možno klidnou noc. Té já se děsím,ale co se dá dělat. Tak papa
26. říj 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVET,
já to taky vidím nejdřív na příští týden, protože teď jsou prázdniny a to je Lenidlo doma. A Kristýnka natrénuje všechny činnosti. A nauč jí indiána, ten jí bude bavit :slight_smile:
Jo a ty plavací básničky, nějaký znám, chceš??? :slight_smile:

JANI,
jasně, jen doraž! A šťastnou cestu! Jaňulka je akční, Míša v jejím věku jen a jen ležel
S těma fotkama, jak chceš... Ale originály jsou kolem 3Mb, tak je stejně budu muset zmenšit. Řekni, jak to chceš, jestli poslat nebo nechat, bude to tak :sweat_smile:
Dobrou a klidnou!
26. říj 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
mám dotaz týkající se mateřské - už vám tento měsíc přišla??? Mně totiž chodí na účet a stále nic, tak nevím, jestli je to jako normální (minulý měsíc přišla 15.) a jestli na mě nezapomněli ... :rolling_eyes:
Jinak Gali, děkujeme za připomínku indiána, hned dneska začneme trénovat :grinning: No budu ráda, jestli mi je napíšeš, protože se přiznám, že některý z nich, jsem nikdy neslyšela :sweat_smile:
Jani, doufám, že noc byla snesitelná :slight_smile: :wink:
A všem hezké pondělí (do krátkého týdne :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
27. říj 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oprava - samo, že rodičáku, už jsem úúúplně mimo :rolling_eyes:
27. říj 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim :wink:
Ivet aj mne tento mesiac prisla neskor,tiez sme cakali ze co sa deje i mangel pozeral dozadu ze vzdy prisla 15teho a ten mesiac asi o 3dni neskor :angry:
Gratulujem aj ja vasim sikovnym deturencom,my sa uz pretacame hodne dlho a neviem ci to je dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: kedze uz si ani odbehnut nemozem,hned co zajdem je uz na brusku :grinning: sikulka,robila som nejake tie zmeny v albiku su aj nove fotecky a scrapiky ak chcete tak cuhnite,akurat na tu v zidlicke som zabudla-inac vcera tam uz prvy krat sedel teda pololezal :wink: a papal neviem ci je to tou zidlickou alebo kuracim maskom ale bastil jak o zivot :grinning:
27. říj 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angie,
Timmíček teda vyrostl :dizzy_face: a jak se krásně směje :grinning: a musím ti pochválit ty scrapy - jsi fakt neskutečně šikovná a nápaditá - jsou nádherný :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Ivet dakujem,ale pochvalu si nezasluzim ja len stahujem uz urobene scrapy a davam tam svoje fotecky nezhotovujem sama :frowning2: este som na to nemala cas,vlastne este som si ani pomocnika neprecitala tak neviem ci by mi to aj slo-niekde dodam maximalne jeden 2kity na vylepsenie ale to je vsetko :grinning: takze pochvala patri inym :wink:
ale je to smisek a robi radost akurat ted je to hruuuza a pri zaspavani este horsie a noci cele su pohroma,ale je to milacek a som na nom zavisla,nemozem sa od neho ani pohnut,cukrus maly :grinning:
Najlepsi je rano ked sa pretoci a mna zobudia uz len jeho povzdychy jak nevladze uz dvihat hlavku a sa trapi :slight_smile:
Jaaaj dnes zas hnusne pocasie,vcera siel s kocikom len tatko a to sa po polhod vratil ze poprchava a dnes to vyzera na este horsie a to sme chceli stahovat nabytok :unamused:
28. říj 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Tak vas tady zase po dlouhy dobe vsechny zdravim.Jak se mete?A co je kde novyho?
28. říj 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :wink: tak co nejste stoho fujtablíkového počasí znudění,já tedy jo :angry: kdyby aspon už vylezlo sluníčko :sunglasses:
Ivet tak jsem Nikolce koupila křupíny a moooc jí chutnají,tak díky za radu :dizzy_face:

Včéra jsem se sešli s Misulkouajou-(Alčou) :wink: až na to počasí bylo kočárkování super :slight_smile:

Draky písla jsem ti IP :wink:
28. říj 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj zienky a predovsetkym Andreeej,no to bola doba co si sa tu neukazala,pis co mas nove a ako sa ma Simca :wink:

No pocasie je pekne hnusne,dnes som vyzerala pri okne kedy konecne aspon prsat prestane tak a 15.30 sme konecne vyrazili no o 17tej sa uz stmieva :stuck_out_tongue_closed_eyes: jaaaj nemam rada zimu i ked naladu mi spravil vianocny stromcek ktory uz mali vo vyklade,to jedine sa mi paci :grinning:
28. říj 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Angi.Nedavno sem vas - celou rodinku videla v koufu, volala sem, ale neslysela si a tak sem nechtela dal otravovat.Ale moc vam to sluselo.
:wink:
28. říj 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek