Litoměřice II.

Tak a je to tu, jelikož jsme ukecaný, tak tu máme další diskusi, ta stará se v nejbližší době uzamnke a nebude do ní moc už nikdo přispívat. 😕

A je to jen z toho důvodu, že admini zdejšího fora doporučují při dosažení 10 tis. příspěvků založit novou, neb ta stará brzdí server (to jen na vysvětlení, kdyby se jen tak náhodou někdo ptal) 😉
draky
24. říj 2008
Angie
http://www.ecipisek.cz/detail/jidelni-zidlicka-...
takovouhle nějakou máme. Ale žasnu, za jakou jí mají cenu, my jí měli určitě minimálně o polovinu levnjší, že by ty věci za 4 roky tak podražili??? =-) =-) =-)
draky
24. říj 2008
Nikde nikdo, jo... Já jsem si dneska udělala volníčko, to byl ale hezkej den, tak jsem netovala a netovala
a když tady nikdo, tož to já se asi vrhnu na zkoumání toho GImpu 🙂
angienka
24. říj 2008
Gali pekna je aj ta nasa uz stoji a vyzera dobre som spokojna 😃
a aj ja som na gimpe a tvorim je to rychlovka ked davam len svoje fotky a trosku upravujem tak mam za tu hodku asi 10novych 😎
angienka
24. říj 2008
no chcela som tam napisat ale koly jednemu dudaku halo robit a posielat im ho spat to je blbe ale taak ma to stve no uvidim a este k tomu ten je skaredy s rybami,ten meda je proste uzasny :-p
Tak hod pak do alba jak si vedies s gimpom 😉
draky
24. říj 2008
Angie, nehodím nic, neumím to... Mně tohle prostě nejde.
Máš tu Vaší vyfocenou? Néé, radši až s Timmym! 😉
angienka
24. říj 2008
nemam este vyfotenu taaak o 3tyzdne uz aj s timmyskom 😎
jak neumis,ja blba som si vtedy len ukladala tie obrazky preto mi to neslo musis si stiahnut a uz len vlozis obrazok a das znizit vrstvu a mas to 😉
draky
24. říj 2008
Mně to, popravdě, Angie, ani nebaví, tak se mi tím nechce se hrabat. Ani vlastně nevím, k čemu by mi to bylo 😞
jana.rce
25. říj 2008
Gali, berete sebou dnes s Meliskou dšcka nebo ne? jde mi o Teri
miluseautor
25. říj 2008
Tééééda, vy jste ale ukecaný =-)

krásné ranko
misulkaaja
25. říj 2008
Ahojky holky. Tak koukám, že vůbec nestíhám. Já , když se sem dostanu tak tady máte debatu už rozjetou. :-p

A jak dopadla dnešní schůzka? Sešli jste se vůbec? Počasí vám teda nepřálo, i když možná v RC bylo líp. Tady celý den mlha a smog. Hrůůůůůůůůůůůůůůůůůůza ]-(

Jinak dáváte miláčkům bobíka a jiné jogurty? Říká se, že miminům do jednoho roku se nemá dávat kravské mléko, ale já bobíky a pribinačky dávám a malému moc chutnají. 🙂
jana.rce
25. říj 2008
ahooooj holky,
tak jsme doma, já zmrzlá jak preclík, ale jsem ráda, že jsem vás zase viděla 😉

Jj, Alčo, sešly jsme se v celkem hojném počtu. Vlastně všechny "roudničandy",tak nás bylo 5 + 7,5 dětí 😉 vydržely jsme venku 2 hodiny,ale kláda tedy byla.

Taťka nakonec nespal, ale natíral palubky, dokud mu nedošla barva 😃

My jsme na bobíky ještě malý, takže nejíme nic, jen mlíčko 😉
margaret
25. říj 2008
ahojky no já taky byla odpo s dětma na prochajdě,ale po půl hoďce jsme šly dom - brrr 😉

misulkoajo 😉 Tak Nikče bude rok a bobíka jsem jí tedy ještě nedala,ale jogurtíky baští a ty ještě Tedíka kojíš?
draky
25. říj 2008
Ahooooj!
JANI, tak jsem pracně počítala a máš pravdu, bylo tam 7,5 dětí 🙂 Než jsem si promítla kočárky... My doma slyšíme pořád o Terezce 😉
Míša spal skoro do 17:45 (srazy častěji, kdykoliv jdeme někam s Váma, Míša chrní a chrníííí"), usnul pak zase ve 20h, tak jsem zvědavá na změnu času 🙂

Jsem ráda, že jsem Vás viděla!!!

Alčo,
fakt byla pekelná zima, teda mámám, dětem asi ne 🙂
Lenče jsem bobíky začala dávat až po roce a půl a vlastně jí to ani moc nechutnalo. Nikdy. Chce to jen kvůli reklamě v televizi a nechá to. A já to dojídám s přemáháním, nechutná mi to taky 🙂 Takže Míšovi dávat taky nebudu.
Do roka by se neměly dávat tvarohy, bobíky, pribináčky..., že je děti neumí pořádně strávit a zbytečně jsou moc energické, ale třeba můj Dr. je Lenče tehdy taky doporučoval v půli roce. Tak si pak vyber 😉 A my na tom vlastně vyrostli... (tedy, já ne, já to nejedla 😃 )
draky
26. říj 2008
Dobré ráno!
Jdu si pochválit své úžasné dětičky!!!
NOrmálně vstávají tak na tu 6h, Míša i dřív, tak jsem se děsila dneska.. A??? Vstávali oba v 6h! I po přesunutí času! Takže by měli být srovnaní. Supéééér 😃 Budíček kolem 4 by se mi moc nelíbil. ještě jsem šla spát celkem brzy, takže jsem dneska tak odpočatá a plná energie, že nevím, co s tím udělám 🙂
Hezkou neděli!
jana.rce
26. říj 2008
ahoj holky,
tak to ti Gali zááááávidim, u nás byl ten horší scénář. Malá byla vzhůru v 4,10 po posunutí času a vyspalá!! ]-( ]-( ]-(
Tak jsme vstaly, přebalily a po hodině jsem jí zase uspala..na 45 min😞.... V půl sedmý jsem vzbudila manžu,aby si jí vzal a kupodivu bez protestů odešli. A já si zdřímla do půl 9 i tedy s přestávkami... tak aspoň něco. Takže u nás posunutí času nic moc :-S
A Teri, ta vstávala v 6.15...

Jdu vymýšlet co k obědu.Asi skončíme u kuřete 🙂
Tak fajn zbytek víkendu.
draky
26. říj 2008
Ahoj!!
Jani, už neí co závidět..
změna času přece jen asi zapůsobila.
Míša stihl od 16-18h jen a jen šíleně plakat, nic nepomáhalo. Lenča měla spát do zítřka u babičky, dopolčo jsme jí tam dali s tím, že zítra odpo přijede (ráno na 7h jdeme totiž s Míšou na odběr moči a minule to bylo na 1,5h, tak aby tam nemusela být se mnou), nachystala jsem Míšovi koupel a ťukání... Lenča se vrátila, že chtěla k mamince
Míšu jsme vykoupaly, já ho kojila, ona si lehla ke mně (před půl 7) a výsledek jev galerce.

JO a náš lenoch má novinku! Dneska se u Leničky v pokojíčku přetočil z bříška na záda. Ale protože to sám nečekal a do hlavičky se trochu bouchnul, tak o další pokus neměl zájem..

A HOLKY
mrkněte do galerky, máte tam dáreček 😃
ivee
26. říj 2008
Ahoj holčiny,

Alčo, my ještě bobíky nedáváme, nedoporučila mi to doktorka, kvůli tomu, že je to velká zátěž na ledviny a tak. Takže s tím počkáme. A navíc je to hodně slazený, takže to tak nechci dávat. Teprve teď přemýšlím o bílém jogurtu ...
Jani, u nás taky spánek nestál za nic :-|
Gali, blahopřejeme k přetočení x-) a fotky jsou úúúžasný 😃 x-)

A naše novinky - od včera Kristýnka dělá PÁPÁ a Paci, paci pacičky ÚPLNĚ SAMA x-) Je to tak sladký, jak kroutí ručičkou x-) a taky od včera je oficiálně déle "venku" než vevnitř (tj, u maminky v bříšku) 😃
draky
26. říj 2008
IVET
jen mně mrzí, že když jsi tam byla Ty, tak už jsem byla na focení zmrzlá 😞
Kristýnka je šikulka! Doufám, že mi to někdy předvede sama až se půjdeme někdy cournout. Do 14:30 jsem většinu dní volná 🙂 Míša taky "ukazoval" jak je velikej a širokej. Dřív, když jsme mu mohly tahat ručičky (s Lenčou 🙂, tý se to moc líbí, jenomže teď už to trénovat nemůžeme, protože když mu sáhneme na ruce, tak si myslí, že se jde sedět a žádný velikej a širokej ho nezajímá 🙂
A téda, už dýl venku než vevnitř, jo????
ivee
26. říj 2008
Gali,
určitě se dohodneme a půjdeme se projít. Tento týden to moc nevidím, protože nám tady budou vyměnovat okna 8-( Mišánek je šikulinka x-) No jo, už je to slavné 36+5 za námi ... 😃
jana.rce
26. říj 2008
tak se ještě hlásím, než vyrazíme s holkama zítra ke tchánovcům. Myslím, že to stejně nevydržím a když bude chvilka,tak se sem na vás přijdu podívat 🙂

jinak fotky jsou super,Gali,tak je nemaž dřív, než si je stáhnu příští týden,ju? Nebo mi je pak pošleš na mail ve vyšší kvalitě,viď? Moooooc díky.

A gratuluju Mišáčkovi k přetočení.Nám se ta naše beruška zatím točí jen na bok.

A Ivet, Kristýnka je taky šikulka. Už se těším, až se nám předvede 😉

Tak přeji dobrou a pokud možno klidnou noc. Té já se děsím,ale co se dá dělat. Tak papa
draky
26. říj 2008
IVET,
já to taky vidím nejdřív na příští týden, protože teď jsou prázdniny a to je Lenidlo doma. A Kristýnka natrénuje všechny činnosti. A nauč jí indiána, ten jí bude bavit 🙂
Jo a ty plavací básničky, nějaký znám, chceš??? 🙂

JANI,
jasně, jen doraž! A šťastnou cestu! Jaňulka je akční, Míša v jejím věku jen a jen ležel
S těma fotkama, jak chceš... Ale originály jsou kolem 3Mb, tak je stejně budu muset zmenšit. Řekni, jak to chceš, jestli poslat nebo nechat, bude to tak :-N
Dobrou a klidnou!
ivee
27. říj 2008
Ahoj holky,
mám dotaz týkající se mateřské - už vám tento měsíc přišla??? Mně totiž chodí na účet a stále nic, tak nevím, jestli je to jako normální (minulý měsíc přišla 15.) a jestli na mě nezapomněli ... 8-(
Jinak Gali, děkujeme za připomínku indiána, hned dneska začneme trénovat 😃 No budu ráda, jestli mi je napíšeš, protože se přiznám, že některý z nich, jsem nikdy neslyšela :-N
Jani, doufám, že noc byla snesitelná 🙂 😉
A všem hezké pondělí (do krátkého týdne :-p )
ivee
27. říj 2008
Oprava - samo, že rodičáku, už jsem úúúplně mimo 8-(
angienka
27. říj 2008
Zdravim 😉
Ivet aj mne tento mesiac prisla neskor,tiez sme cakali ze co sa deje i mangel pozeral dozadu ze vzdy prisla 15teho a ten mesiac asi o 3dni neskor ]-(
Gratulujem aj ja vasim sikovnym deturencom,my sa uz pretacame hodne dlho a neviem ci to je dobre :-p kedze uz si ani odbehnut nemozem,hned co zajdem je uz na brusku 😃 sikulka,robila som nejake tie zmeny v albiku su aj nove fotecky a scrapiky ak chcete tak cuhnite,akurat na tu v zidlicke som zabudla-inac vcera tam uz prvy krat sedel teda pololezal 😉 a papal neviem ci je to tou zidlickou alebo kuracim maskom ale bastil jak o zivot 😃
ivee
27. říj 2008
Angie,
Timmíček teda vyrostl x-) a jak se krásně směje 😃 a musím ti pochválit ty scrapy - jsi fakt neskutečně šikovná a nápaditá - jsou nádherný x-) x-)
angienka
28. říj 2008
ahoj,
Ivet dakujem,ale pochvalu si nezasluzim ja len stahujem uz urobene scrapy a davam tam svoje fotecky nezhotovujem sama 😞 este som na to nemala cas,vlastne este som si ani pomocnika neprecitala tak neviem ci by mi to aj slo-niekde dodam maximalne jeden 2kity na vylepsenie ale to je vsetko 😃 takze pochvala patri inym 😉
ale je to smisek a robi radost akurat ted je to hruuuza a pri zaspavani este horsie a noci cele su pohroma,ale je to milacek a som na nom zavisla,nemozem sa od neho ani pohnut,cukrus maly 😃
Najlepsi je rano ked sa pretoci a mna zobudia uz len jeho povzdychy jak nevladze uz dvihat hlavku a sa trapi 🙂
Jaaaj dnes zas hnusne pocasie,vcera siel s kocikom len tatko a to sa po polhod vratil ze poprchava a dnes to vyzera na este horsie a to sme chceli stahovat nabytok :-|
dabelska
28. říj 2008
Ahoj.Tak vas tady zase po dlouhy dobe vsechny zdravim.Jak se mete?A co je kde novyho?
margaret
28. říj 2008
Ahojky holky 😉 tak co nejste stoho fujtablíkového počasí znudění,já tedy jo ]-( kdyby aspon už vylezlo sluníčko 😎
Ivet tak jsem Nikolce koupila křupíny a moooc jí chutnají,tak díky za radu x-)

Včéra jsem se sešli s Misulkouajou-(Alčou) 😉 až na to počasí bylo kočárkování super 🙂

Draky písla jsem ti IP 😉
angienka
28. říj 2008
ahoooj zienky a predovsetkym Andreeej,no to bola doba co si sa tu neukazala,pis co mas nove a ako sa ma Simca 😉

No pocasie je pekne hnusne,dnes som vyzerala pri okne kedy konecne aspon prsat prestane tak a 15.30 sme konecne vyrazili no o 17tej sa uz stmieva :-p jaaaj nemam rada zimu i ked naladu mi spravil vianocny stromcek ktory uz mali vo vyklade,to jedine sa mi paci 😃
dabelska
28. říj 2008
Ahoj Angi.Nedavno sem vas - celou rodinku videla v koufu, volala sem, ale neslysela si a tak sem nechtela dal otravovat.Ale moc vam to sluselo.
😉