• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
autor
Krásné ranko,

tééééda, tady se to nějak rozjelo a i ztracené a zatoulané dušičky se koukám vracejí. Ahojky Andrej. :slight_smile:

Tak by mohla ještě něco napísat i Ijetka, Leela, Prot, Blanča a nějak nevím kdo tu byl ještě z těch prvotních dob.....

No nic, jdu vytvářet hodnoty, možná vás i během dne dočtu :zipper_mouth:
29. říj 2008 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooooo holky, se hlásím po delší odmlce............... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dneska je venku pěknej hnus co?????
Ale dneska to tady snad nějak přežiju, končím ve 12, páč jdu k Mudrovi na kontrolu hurááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a nesu mu ty výsledky z toho screeningu....................

Jinak srázek byl fajn holky, jenom kdyby nebyla ta svinská zima.....Jsem přijela domů a nohy i ruce mi mrzly ještě :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj!
Miluško, asi proto, že je tak ošklivo, tak i staré dušičky nakukují kam se jen dá, aby se jim zvedla nálada :slight_smile:
Tak hodnotuj :slight_smile:

DENIS
máš pravdu, srazík fááájn, ale ta zima :angry: , my dorazili domů skoro v 18h, ještě jsem byla v krámě a pak jsem byla jak zmrzlina
Palečky na kontrolu, ať to klapne!
29. říj 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooooj holka...

Jak jsi psala o tom otočení, Míša se otočil sám, nebo mu zase pomohla Léňa? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska se Muudra nebojím sa :dizzy_face: :dizzy_face: , spíše se těším na UT a pak jsem zvědavka co mi řekne na tu neschopenkuu
29. říj 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Denis, hele nemáš ty UTZ nějak často? Se dělají jen 3 za těhu, ne? :confused:
29. říj 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
néééééééé dělají se každý měsíc. :confused: .Aspon teda u Spěváčka..Po 4 týdnech.............

A minulý týden jsem byla na sreeningu....A Spěváček mě chtěl vidět týden po screeningu, spolu s výsledky a kontrola akorát vyšla po měsíci..Takže dneska jdu na kontrolu a s výsledky...
29. říj 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha, u Šálka na nástěnce visí, že se dělají jen 3 za celý těhu a co vím, tak kamarádky taky tak chodily.

Holky, kolikrát jste byly vy? :confused:
29. říj 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
Jeee fakt???Tak to ma mrzi :frowning2: som asi hlucha alebo som bola horliva v nakupovani :grinning:
No poyeram ye vonku je nejak podobne ako vcera sa budem yas musiet nutit abz sme vzsli na vyduch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak každej to má asi jinak.....Dokonce holky z diskuze kde si píšeme, tak 3 tam chodí po 14dnech.... Asi jak kde a jak kdo...

Já byla na Ut 3x..Z toho 1 screening, takže mě vychází UT na každý měsíc jeden...
29. říj 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj aj co ja viem ak je vse ok tak len 3x ultrayvuk,ja som bola len 2krat,skoda :confounded:
Ale tak asi si to yen dr yaviedol inac a castejsie :fearful:
29. říj 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem totiž někde četla, že pokud k tomu není nějaký závažný důvod, tak stačí ty 3 UTZ za těhu, že to ostatní je nadrámec a mohlo by to možná být trochu škodlivé, ale nechci strašit, možná jsem to jen blbě pochopila.
29. říj 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem naopak ráda, že dělá každý měsíc.....Aspon člověk vidí prcka, srdíško a ví že je všechno Ok..

Ty jo renčo jenom 2x jo????To je škoda že tak málo vid...
29. říj 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Angie, přepni si klávesnici..... :grinning: tu zkoumám co to tu píšeš :slight_smile:
29. říj 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aspon se nenudíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já se nenudím, nevím co dřív tady..... :rolling_eyes:
29. říj 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já mám naštěstí klid!!!!!!!!!!!!!!!

Ta moje lůůůza naštěstí ještě nedorazila do kanclu..A já za hodku a půl končím...Takže parááda
29. říj 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaaaj som si to neskoro uvedomila-tak troska lustenia hned po ranu... :wink:
No je to skoda a najvacsia v tom ze prvy mi robil na sr a som si tam nedala urobit foto a pak tu v cr ze uz bol velky ta mi povedala ze mi ju uz nespravi :angry:
29. říj 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, to je pitomýýý teda
29. říj 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni to by bola super pracovna doma mat to kazdy den do 12tej co???
Jaaaj ten moj poklad mi tu spieva svoje nove hity-nemal spania budil sa a o 12tej sa zacal pretacat a blaznit :confounded: no som mala dost nakoniec zaspal ale tak ze som k nemu vstavala kaydu polhodku bud na dudlan alebo krmenie kazdo hodinove :angry: a o 4tej hodinovy koncert a exkurzia po byte,no to bolo hruuuza naspala som max 3hodky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zas mam teplotky...
29. říj 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zato vcera sme stahovali a postielku dali do obyvaku takze teraz mam klud uz hodku si tam spieva a hra sa s kolotocom,zvesil nozicky dolu :wink: no uzas...takze nasi mi donesu postielku zo sr aby sme mali i jednu v spalni i ked ja ho do nej moc nedavam,ale radsej nech tam je,sluzi aspon ako zabrana kedze je hned pri posteli :wink:
29. říj 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě by nevadilo ani do těch 4...Kdybych tady byla sama...Bez NI.....

Takže já doufám že dorazí kolem 11hodiny a tu hodinu tady vydrží Deniska už... :dizzy_face:
29. říj 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo mílo koula jsi že Ipuška je zřejmě těhotná?
Dávala včera foto do alba...Byly to testy těhu ne? :confused:
29. říj 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ne ještě jsem nekoukala, jen vím, že měla jít někdy teďky na IVF, tak se asi zadařilo, to je super
29. říj 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera myslím dávala foto do alba...........................Tož vypadá že ano... :dizzy_face:

Naše suuuuuuuuusedka byla na laparce..něky před měsícem..tak nějak......... a o víkendu zjistila taky že je těhu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO vida....tak jsem na to zvědavá, ale mám pak dilema, nechci otěhotnět v prosinci, páč půlka rodiny je u nás v září a nemusíme tam mít dalšího člena, to opravdu nee.... :frowning2: Jako jo, budu ráda, když budu těhu, ale nechci rodit v září
29. říj 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooo to vím, to jsi psala, že tam máte skoro celou rodinu vid?? :grinning: :grinning: :confused:
29. říj 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No právě :fearful: :zipper_mouth:
29. říj 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu a to musite hned snazilkovat po tom zakroku???Nemozte trebars mesiac pockat??? :confused: I ked ono sa to moze pak vypytat na svet zas skor...no ale i neskor i ked len o 2tzydne...no my to mame tak teraz ten 11mesiac,muzova segra,brat a moja mamka narodky a ja meniny takze tiez docela dost...preto mne chceli uz dosikovat ceske meninz to bz som slavila asi 13.10 ci jak to tu bolo ale mne to vzhovuje,manya mi dava darcekz 2x :grinning: a oslava bude teraz o tyzden...tak uz sa tesim kedze konecne budem mat zmenenu hlavu,dufam,ze sa jej to podari a nebudem tam sediet v capici na hlave :unamused: :wink:
29. říj 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Angie, ne nemusíme, prý mi pak dají ještě nějaké stimulanty, jako clomhexal.... jenže jak se znám, tak při našem štěstí do toho přijdu hnedky hele

Hele Angie, to pak musíš nahodit foto, jak jsi u kadeřníka dopadla :wink:
29. říj 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek