Litoměřice II.

Tak a je to tu, jelikož jsme ukecaný, tak tu máme další diskusi, ta stará se v nejbližší době uzamnke a nebude do ní moc už nikdo přispívat. 😕

A je to jen z toho důvodu, že admini zdejšího fora doporučují při dosažení 10 tis. příspěvků založit novou, neb ta stará brzdí server (to jen na vysvětlení, kdyby se jen tak náhodou někdo ptal) 😉
angienka
29. říj 2008
to nahodim ked nebudem vyzerat este strasnejsie ako teraz 😉 sama som zvedava...
No Milu,tak si mala odlozit tu laparku aspn o 2mesiace neskor a bolo bz p probleme,ale ked sa stane tak budes rada a na mesiaci uz nezalezi,horsie by bolo keby sa narodil v prosinci a vtedy mal aj narodky aj sviatok aj vianoce-tak to nebude taka tragedia 😉
angienka
29. říj 2008
to cumim,timmzk spi uy 40min =-) 😕
to sa nestava,nie yebz mi to nevzhovovalo...dnes necem ani po obed ist tak dobre...
Jaaaj tak uz je hore ]-(
miluseautor
29. říj 2008
Angie, to si myslím, že to hrozit nebude, max. by měl v prosinci narozky a vánoce... jméno budeme vybírat i podle toho. No odložit, já to chci spíš mít brzy za sebou, spíš jsem myslela, že mě vezmou dřív, už teďky v říjnu, ale mají tam objednací doby tak měsíc a půl... takže to vyšlo na listopad, no co, alespoň to budu mít za sebou a v prosinci si dáme kdyžtak majzla no.
denisa26
29. říj 2008
Naždáááááááááárek, no co to je tady totok???????????, ]-(

Tak jsem po vyšetření, i testy z screeningu jsou v pořádku, nemám HIV, žloutenku nic.. 😃

Jinak dneska UTZ dělal dlouho, asi půl hodiny ty jo..Mudr malýho ještě zkoumal, koukal znovu na tu šíji, ukazoval mi zase žaludek, močový měchýř atd...Jo a viděla jsem i prstíky x-) x-) Ale dneska se moc neprojevoval malej..Asi bude línej po mamince 😃 😃

Jo a mezi nožkama nic nemá....Ale prý to nemusí znamenat že by to byla holka x-) x-) , ale určo tam nic nevyroste a holka to budeeeee..žejo??? 😃 😃

Jinak je to SKORO poslední UTZ tak jsem si ještě fotku nechala vzít, ted už jenom ve 2sreeningu a pak ve 30 týdnu, takže už jenom 3x a mám po prdeli 😞 😞 😞

Další kontrola 26listopadu a pak screening zase. Jo a hodila jsem fotooo do alba
miluseautor
29. říj 2008
Denis, nechci tě strašit, ale spolužačce taky říkaly pořád, že bude mít buchtu a nakonec mají Matěje. Prý do posledního UTZ to není jisté, zda je to holka či chlapeček, resp. kluci se blbě poznaj a ukáže se to většinou až u toho poslední UTZ
denisa26
30. říj 2008
Já vím, ale já furt doufám že nic nevyroste x-) x-) x-) x-) x-)

Musím se nějak uchlácholit 😃
miluseautor
30. říj 2008
Denis a co ta neschopenka? Budeš zatím ještě v práci? =-)
denisa26
30. říj 2008
Musím.... 😞

Musím vydržet do konce listopadu prý..Potom už problém nebude...už si u mě napsal, že od ledna budu na neschopence, takže i kdyby bylo nejhůůř, 7týdnů musím vydržet :-S Si budu stříhat metr....Ale hele, vono to utečé!

Takže od ledna 100% a od konce listopadu můžu kdykoliv..Takže zatím je to v práci v klidu, ale poudal, že pokud bude zle, mám jít k obvodní...že mi to dá bez problémů...
angienka
30. říj 2008
Ahoj holky...
Tak mam chvilicku cas,Timmynko mi zaspal o hodku skor zase v stoji,ja mu ohrievam maso a zrazu pozrem a hlava mu visi dolu a on mi chrapka x-)
Jaaaj Denis budes mat radost i z chlapceka 😉 ja som tiez strasne chcela dievcatko a aj chcem ale za ten poklad som taka stastna,no neviem ci bude este niekedy dievcatko,zacinam uvazovat o VS ci by som sa na to nedala =-) tak o rok mozno a popri nej by som nechcela byt tehu...a rada by som uz aj pracovala,no tak neviem kedy a ci vobec,ale vsetko sa moze zmenit...
angienka
30. říj 2008
Denis a ty mas rizikove,ci koncis s vypovedou ci ako to???
denisa26
30. říj 2008
určitě Angie..Jestli to bude holka, nebo kluk je to fuk, hlavně at je proboha zdravé.............. |-| |-| |-| |-|

Ale víš jak...... 😃 😃 😃 😃 😃 Ta holka, holčička..... x-) 😃 😃 😃

Rizikové nemám, ale šefová je magor víš...14dnů v práci je pohoda, 14dnů je z ní debil....Když to má dostat,když to má a když jí to končí...Furt,řve, ječí, náladové...Prostě vyšinutá ženská, akorát se nervuju a to nemám zapotřebí...

A já už od začátku těhu byla dohudnutá s Jardou že od ledna budu doma..I kvůli dojíždění do tý Prahy, aspon se dodělá doma vnitřek, připraví...Chci chodit cvičit a vůůbec..Prostě mít klid a užívat si doma než bude sviš´t x-)
margaret
30. říj 2008
Ahojky Alen ,přeji Tadeáškovi vše nej,nej nejlepší x-) hodně zdravíčka,štěstíčka a milující rodiče a brášku 🙂
miluseautor
30. říj 2008
Jůůů, nj dneska je Tadeáška, tak to mu taky přeji jen to nej, ať je mu pořád hej 🙂 😉 😃
denisa26
30. říj 2008
Tak ještě než půjdu domů, tak Vám jdu oznámit že jsem poprvé za své těhotenství TED byla zavěšená nad mísou!!!!!!! Tak doufám že poprvé a naposled............... 8-(
😞 😞

Mějste se krásně ahoooj zítra
melissa
30. říj 2008
Ahoj babulenky,
tak jsem právě skoro hodinu dočítala, co jste nablafaly. Ono se to nezdá, ale fakt jste ukecaný 🙂

Jsem ráda, že jsem četla pár řádků i od Andrejky. Co Simonka? Už je to velká holčička. Strašně to utíká.

Denis, omrkla jsem nové fotky. A roste 😉 x-) Je mi líto, že Ti bylo zle, ale ono to tak nějak k tomu těhu patří. Budeš mít o čem vyprávět 😉 😃 Snad to bylo naposledy.

Milu, držím palce s tou laparkou. Ať to máš rychle za sebou. A neboj, prý je to rychlovka. A v září nebo v květnu? Ono je to na konec jedno. My máme zas plodný červen.

Chtěla jsem toho moc, fakt jo. Začínám mít slušný absťák. Ale dorazil švagřík, tak ho musím pustit k pc a Vojtu už to taky neba. Tak se mějte všechny dobře a já zase někdy nakouknu. Doufám, že brzo 😉
miluseautor
30. říj 2008
Ahojky Mellis, jsem ráda, že ses objevila 😃 konečně, abs´ták je děsná věc, viď. =-) 😕 :-x x-) Já vím, že je to jedno, vím, že jsem prdlá, ale prostě to září bych raději vynechala no! :-N
denisa26
31. říj 2008
Ahoooooooooooooj Janííí,

no konečně jsi tu..Ale doma net ještě asi nemáte co? 😞

No včera jsem mísu objímala ještě 2x večer, dneska se držím, tak doufám že včera to byla jenom viróoza 😃 😃

Hele holky a kde jste? Přešly jste jinam? 😉
draky
31. říj 2008
Ahoj!!!
Denis,no, já nepřešla nikam jinám, ale nějak nestíhám, blinkavko 🙂 Ba néé, je mi Tě líto, vím, jaký to je!
A je blbý, že jsi ještě v práci, co? Já si byla včera vyřídit konec mateřský, 8.11. mi končí PPM.. to to uteklo.

Holky,
mám doma mediální hvězdu Koupila jsem si dneska "Mámy radí" a dali tam článek, co jsme posílali, i s Lenčinou fotkou a je tam "herečka a režisérka v jedné osobě" to sedí
jen mně mrzí, že Míša takhle žádnou fotku nikde nemá 🙂

JANI
tak zase online? Parádááááá!!!!
denisa26
31. říj 2008
Ahooooooooooooooooooooooj
denisa26
31. říj 2008
Já ti dám blinkavko :-N |-| |-| ]-( ]-( ]-( Ale co, sice je to vopruz ale aspon vím, že se něco děje a že roste x-)

Hele v práci zatím klid.....Takže mi to nevadí......ZATIM...........A já už počítám týdny a ještě přesně 7 týdnů a padlááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
draky
31. říj 2008
DENIS
přesně, taky jsem si říkala, že když bli.., tak jsem určitě těhu 🙂
Ale nebavilo mně to, to zas ne 🙂 Lenča se vždycky ptala "čůráš, kakáš nebo blinkáš?"
denisa26
31. říj 2008
Nebavil? to je divný.. 😃 Mě teda děsně 😃 😃 😃 😃 😃
draky
31. říj 2008
No joooo, ale Tys to dělala prvně
A já celkově asi 7 měsíců 🙂)))))
angienka
31. říj 2008
Zdravim,
Denis aspon si to vychutnas naplno je to otrava ale vraj zeny co v tehu blinkaju nedostanu rakovinu prsnika-teda alebo to znizuje percento 😉
Inac holky super sprava,ozvali sa mi ohladom toho choditka poslala som maily na viac stranok a z jednej mi prislo ze to choditko je vyroba 2008 a ze sa uz nebude dodavat =-) ale ze bude nove 09 ze si mam vybrat a hned dalsi den ho zaradili aj do predaja,jedine na tej jednej stranke ostatne ho este nemaju 😃 tak dnes ideme do prahy ta si po nho hned zajdeme,teda ak ho tam budu mat x-)
denisa26
31. říj 2008
Včera mi Jarda doma řekl že se mi roztahuje zadek do šířky...Sprosták, fuj🙂))))))))))))))))))))))))))Tak jsem řekla že nenenene 😃 😃 😃 , a on prý no tak to dělají asi ty kalkotky-blbec 🙂

Si ze mě dělá srandůůůů :-N
draky
31. říj 2008
ANGI
tak to je super, že ho budete mít

DENIS
nooo 🙂)))))
Jak jsi měla v albíčku fotky, tak jsem schválně koukala na svoje těhu 🙂 Tak nastejno 🙂
denisa26
31. říj 2008
A co nastejno??? ]-( 😃

Jinak moje šefová jde šla domů, jooooooooooooooooooooo a už NEPRIJDE!!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-)
angienka
31. říj 2008
ale asi sa im zdalo,ze je moc lacne tak este dvihli cenu ]-(
denisa26
31. říj 2008
O kolik Angie?
angienka
31. říj 2008
len o 200kc ale vysledna suma 2 700kc uz je dost ale neva,vezmeme ho v novej farbe este lepsie vyzera,hrozne sa mi paci kombi modrej a zelenej aj kocik som taky chcela no nenasli ]-(