• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
to nahodim ked nebudem vyzerat este strasnejsie ako teraz :wink: sama som zvedava...
No Milu,tak si mala odlozit tu laparku aspn o 2mesiace neskor a bolo bz p probleme,ale ked sa stane tak budes rada a na mesiaci uz nezalezi,horsie by bolo keby sa narodil v prosinci a vtedy mal aj narodky aj sviatok aj vianoce-tak to nebude taka tragedia :wink:
29. říj 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to cumim,timmzk spi uy 40min :confused: :fearful:
to sa nestava,nie yebz mi to nevzhovovalo...dnes necem ani po obed ist tak dobre...
Jaaaj tak uz je hore :angry:
29. říj 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Angie, to si myslím, že to hrozit nebude, max. by měl v prosinci narozky a vánoce... jméno budeme vybírat i podle toho. No odložit, já to chci spíš mít brzy za sebou, spíš jsem myslela, že mě vezmou dřív, už teďky v říjnu, ale mají tam objednací doby tak měsíc a půl... takže to vyšlo na listopad, no co, alespoň to budu mít za sebou a v prosinci si dáme kdyžtak majzla no.
29. říj 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naždáááááááááárek, no co to je tady totok???????????, :angry:

Tak jsem po vyšetření, i testy z screeningu jsou v pořádku, nemám HIV, žloutenku nic.. :grinning:

Jinak dneska UTZ dělal dlouho, asi půl hodiny ty jo..Mudr malýho ještě zkoumal, koukal znovu na tu šíji, ukazoval mi zase žaludek, močový měchýř atd...Jo a viděla jsem i prstíky :dizzy_face: :dizzy_face: Ale dneska se moc neprojevoval malej..Asi bude línej po mamince :grinning: :grinning:

Jo a mezi nožkama nic nemá....Ale prý to nemusí znamenat že by to byla holka :dizzy_face: :dizzy_face: , ale určo tam nic nevyroste a holka to budeeeee..žejo??? :grinning: :grinning:

Jinak je to SKORO poslední UTZ tak jsem si ještě fotku nechala vzít, ted už jenom ve 2sreeningu a pak ve 30 týdnu, takže už jenom 3x a mám po prdeli :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Další kontrola 26listopadu a pak screening zase. Jo a hodila jsem fotooo do alba
29. říj 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Denis, nechci tě strašit, ale spolužačce taky říkaly pořád, že bude mít buchtu a nakonec mají Matěje. Prý do posledního UTZ to není jisté, zda je to holka či chlapeček, resp. kluci se blbě poznaj a ukáže se to většinou až u toho poslední UTZ
29. říj 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, ale já furt doufám že nic nevyroste :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Musím se nějak uchlácholit :grinning:
30. říj 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Denis a co ta neschopenka? Budeš zatím ještě v práci? :confused:
30. říj 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím.... :frowning2:

Musím vydržet do konce listopadu prý..Potom už problém nebude...už si u mě napsal, že od ledna budu na neschopence, takže i kdyby bylo nejhůůř, 7týdnů musím vydržet :confounded: Si budu stříhat metr....Ale hele, vono to utečé!

Takže od ledna 100% a od konce listopadu můžu kdykoliv..Takže zatím je to v práci v klidu, ale poudal, že pokud bude zle, mám jít k obvodní...že mi to dá bez problémů...
30. říj 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Tak mam chvilicku cas,Timmynko mi zaspal o hodku skor zase v stoji,ja mu ohrievam maso a zrazu pozrem a hlava mu visi dolu a on mi chrapka :dizzy_face:
Jaaaj Denis budes mat radost i z chlapceka :wink: ja som tiez strasne chcela dievcatko a aj chcem ale za ten poklad som taka stastna,no neviem ci bude este niekedy dievcatko,zacinam uvazovat o VS ci by som sa na to nedala :confused: tak o rok mozno a popri nej by som nechcela byt tehu...a rada by som uz aj pracovala,no tak neviem kedy a ci vobec,ale vsetko sa moze zmenit...
30. říj 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis a ty mas rizikove,ci koncis s vypovedou ci ako to???
30. říj 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě Angie..Jestli to bude holka, nebo kluk je to fuk, hlavně at je proboha zdravé.............. :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

Ale víš jak...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ta holka, holčička..... :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:

Rizikové nemám, ale šefová je magor víš...14dnů v práci je pohoda, 14dnů je z ní debil....Když to má dostat,když to má a když jí to končí...Furt,řve, ječí, náladové...Prostě vyšinutá ženská, akorát se nervuju a to nemám zapotřebí...

A já už od začátku těhu byla dohudnutá s Jardou že od ledna budu doma..I kvůli dojíždění do tý Prahy, aspon se dodělá doma vnitřek, připraví...Chci chodit cvičit a vůůbec..Prostě mít klid a užívat si doma než bude sviš´t :dizzy_face:
30. říj 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Alen ,přeji Tadeáškovi vše nej,nej nejlepší :dizzy_face: hodně zdravíčka,štěstíčka a milující rodiče a brášku :slight_smile:
30. říj 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jůůů, nj dneska je Tadeáška, tak to mu taky přeji jen to nej, ať je mu pořád hej :slight_smile: :wink: :grinning:
30. říj 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě než půjdu domů, tak Vám jdu oznámit že jsem poprvé za své těhotenství TED byla zavěšená nad mísou!!!!!!! Tak doufám že poprvé a naposled............... :rolling_eyes:
:frowning2: :frowning2:

Mějste se krásně ahoooj zítra
30. říj 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babulenky,
tak jsem právě skoro hodinu dočítala, co jste nablafaly. Ono se to nezdá, ale fakt jste ukecaný :slight_smile:

Jsem ráda, že jsem četla pár řádků i od Andrejky. Co Simonka? Už je to velká holčička. Strašně to utíká.

Denis, omrkla jsem nové fotky. A roste :wink: :dizzy_face: Je mi líto, že Ti bylo zle, ale ono to tak nějak k tomu těhu patří. Budeš mít o čem vyprávět :wink: :grinning: Snad to bylo naposledy.

Milu, držím palce s tou laparkou. Ať to máš rychle za sebou. A neboj, prý je to rychlovka. A v září nebo v květnu? Ono je to na konec jedno. My máme zas plodný červen.

Chtěla jsem toho moc, fakt jo. Začínám mít slušný absťák. Ale dorazil švagřík, tak ho musím pustit k pc a Vojtu už to taky neba. Tak se mějte všechny dobře a já zase někdy nakouknu. Doufám, že brzo :wink:
30. říj 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Mellis, jsem ráda, že ses objevila :grinning: konečně, abs´ták je děsná věc, viď. :confused: :fearful: :zipper_mouth: :dizzy_face: Já vím, že je to jedno, vím, že jsem prdlá, ale prostě to září bych raději vynechala no! :sweat_smile:
30. říj 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooj Janííí,

no konečně jsi tu..Ale doma net ještě asi nemáte co? :frowning2:

No včera jsem mísu objímala ještě 2x večer, dneska se držím, tak doufám že včera to byla jenom viróoza :grinning: :grinning:

Hele holky a kde jste? Přešly jste jinam? :wink:
31. říj 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!!!
Denis,no, já nepřešla nikam jinám, ale nějak nestíhám, blinkavko :slight_smile: Ba néé, je mi Tě líto, vím, jaký to je!
A je blbý, že jsi ještě v práci, co? Já si byla včera vyřídit konec mateřský, 8.11. mi končí PPM.. to to uteklo.

Holky,
mám doma mediální hvězdu Koupila jsem si dneska "Mámy radí" a dali tam článek, co jsme posílali, i s Lenčinou fotkou a je tam "herečka a režisérka v jedné osobě" to sedí
jen mně mrzí, že Míša takhle žádnou fotku nikde nemá :slight_smile:

JANI
tak zase online? Parádááááá!!!!
31. říj 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooooooooooj
31. říj 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ti dám blinkavko :sweat_smile: :pensive: :pensive: :angry: :angry: :angry: Ale co, sice je to vopruz ale aspon vím, že se něco děje a že roste :dizzy_face:

Hele v práci zatím klid.....Takže mi to nevadí......ZATIM...........A já už počítám týdny a ještě přesně 7 týdnů a padlááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
31. říj 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENIS
přesně, taky jsem si říkala, že když bli.., tak jsem určitě těhu :slight_smile:
Ale nebavilo mně to, to zas ne :slight_smile: Lenča se vždycky ptala "čůráš, kakáš nebo blinkáš?"
31. říj 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebavil? to je divný.. :grinning: Mě teda děsně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No joooo, ale Tys to dělala prvně
A já celkově asi 7 měsíců :slight_smile:)))))
31. říj 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim,
Denis aspon si to vychutnas naplno je to otrava ale vraj zeny co v tehu blinkaju nedostanu rakovinu prsnika-teda alebo to znizuje percento :wink:
Inac holky super sprava,ozvali sa mi ohladom toho choditka poslala som maily na viac stranok a z jednej mi prislo ze to choditko je vyroba 2008 a ze sa uz nebude dodavat :confused: ale ze bude nove 09 ze si mam vybrat a hned dalsi den ho zaradili aj do predaja,jedine na tej jednej stranke ostatne ho este nemaju :grinning: tak dnes ideme do prahy ta si po nho hned zajdeme,teda ak ho tam budu mat :dizzy_face:
31. říj 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera mi Jarda doma řekl že se mi roztahuje zadek do šířky...Sprosták, fuj:slight_smile:))))))))))))))))))))))))))Tak jsem řekla že nenenene :grinning: :grinning: :grinning: , a on prý no tak to dělají asi ty kalkotky-blbec :slight_smile:

Si ze mě dělá srandůůůů :sweat_smile:
31. říj 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGI
tak to je super, že ho budete mít

DENIS
nooo :slight_smile:)))))
Jak jsi měla v albíčku fotky, tak jsem schválně koukala na svoje těhu :slight_smile: Tak nastejno :slight_smile:
31. říj 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co nastejno??? :angry: :grinning:

Jinak moje šefová jde šla domů, jooooooooooooooooooooo a už NEPRIJDE!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
31. říj 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale asi sa im zdalo,ze je moc lacne tak este dvihli cenu :angry:
31. říj 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
O kolik Angie?
31. říj 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
len o 200kc ale vysledna suma 2 700kc uz je dost ale neva,vezmeme ho v novej farbe este lepsie vyzera,hrozne sa mi paci kombi modrej a zelenej aj kocik som taky chcela no nenasli :angry:
31. říj 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek