• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
týý jo 2700 a to je nějaká ta sedačka polohovací????
31. říj 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni a mozno to robia tie tehu gate ja som ich ani necela nosit,v 5mes soom si ich skusila a zadok i ked sa mi v reale zmensil vyzeral hrozne uz jak gula som bola :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som schudla v tych prvych mesiacoch...
Ale brusko uz rastie co vidno na fotke :wink:
31. říj 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
je vyskovo polohovatelne do 3poloh,pak je ako samotny hraci pult a ester aj ako skakadlo sa da nastavit a dizajn uzas :dizzy_face:
31. říj 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je choditko :wink:
31. říj 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No joooo, jenomže to mě doma Jarda tituloval když kalhoty byly na židli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a já doma lítala v trídu a kalhotkách právě :grinning: :grinning:
31. říj 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaaa :grinning: tak to si robil len srandu-to su len zaciatky Deni budu chvile ked sa budes uz aj ty citit hrozne ako gula velika ale vyslo ti to dobre tiez,ze budes rodit ten 5mesiac to este nebude take slniecko ostre i ked u mna bolo ja som sa stacila aj spalit :angry: ked bolo tak krasne tak sme chodili na zahradku a tam pri bazene ma to chytilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: no co uz...
Hlavne ze ty sa citis dobre...ved uz mas tretinu za sebou,takze tie nevlnosti by dlho zotrvat nemali vacsinou to konci v 4mes,i ked su aj vynimky co to maju cele tehu :confused:
31. říj 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a uz ste sa zhodli na tom mene,ci este hladate???U nas to bolo pocas celeho tehu i ked my sme to nechavali na neskor-lebo dievcatku by som vybrala ja-mangelovi sa obe mena pacili a z kym nezacala svokra hustit ze Lilianka je hrozne meno :angry: no ale skoncilo to chlapeckom :dizzy_face:
31. říj 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktory mi bojuje v postielke a i na tom minimalnom mieste sa pretaca jak o zivot :angry: no hruuuza,ze ho to bavi este vzdy,ale aspon v postielke sa vrati spat na chrbatik ked sa ma od coho odpichnut,na mangelskej to uz tak lahko nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ma aspon zabavu...
31. říj 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je fakt, že to vyšlo perfektně.....Já chtěla vždycky dítě na jaře....Stejně jako jsem já, já jsem v dubnu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak....ale necháme se překvapit, nebudeme předbíhat... :sweat_smile:

Jinak doma už máme seznam napsaný...Ale spíše to probíhá typu: to nemyslíš vážně..... vždyt nás bude nenávidět....no to ani náhodou..............zapomeň :grinning: :grinning: :grinning: a tak podobně.... :grinning: :grinning:

Ale jardovi se strááášně líbí už dlouho Ema..Ti říkám, to budou ještě bitky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A mě co se líbí, se nelíbí Jardovi.. :grinning: :grinning:
31. říj 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééééééééééé ted mě pobavila kámoška... :grinning: :grinning:

Se mě ptala na jména.....A mě napadlo i jméno Linda......Ona chvilku na mě koukala a pak mi říká hmm, Linda-pinda...................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som tiez dubnova :grinning:
Ema je tiez pekne meno,tebe sa nezda???Tak urobte kompromis a ty si pridaj dalsie kor k Eme sa este hodi nejake trebars Ema Sofia ... :confused: alebo ake sa tebe paci...
31. říj 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni to mne tiez kazdy vzdy ked som spomenula Lili tak svokra ze liliputka je slepica ci co nejak zastaralo a ze to sa jej budu smiat a take blbiny ale to si deti najdu vzdy ked chcu,skomolia to tak len aby ublizili takze na to vobec nepozeraj :stuck_out_tongue_closed_eyes: deti su zakerne :angry:
31. říj 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jooo tu Emu bych ASI zkousla...............Ale jenom všem dnům konec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Je fakt, že děti jsou zlý.........to vím, když si vzpomenu na sebe, jak jsme nadávali že? :grinning: :grinning:
31. říj 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved hej,a to dnesna doba este horsia :angry: co tak pocuvam tie male deti je zbytocne vychovavat ked ho das do skolky a tam ho naucia iny slovnik a este bude za trubku :angry:
31. říj 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně Angie :wink: :wink: :wink:
31. říj 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
som zvedava na toho svojho chlapa,ani si neviem predstavit ze i on bude taky velky a nie moje sladke miminecko :frowning2: a aky bude ale ten cas tak leti ked si vezmem ze ma uz 5mesiacov...o chvilu rok pak skolka a o chvilu robim svadbu :grinning:
31. říj 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj no som zas nastvana :angry: teraz mi napisali ze to choditko nemaju tak ja uz neviem to jak s talianmi :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: pisem tam jak truba este som im pisala ze ho chcem tento mesiac ta mi dali na vyber z ponuky ze su nove,no nic skusim ho objednat teda postou,alebo ak tie Hostivice v prahe najdeme tak tam skocime osobne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
O tomhle jsme se bavili se známýma...Mají 16ti letého syna..A už lítá za holkama

A taky jsme se bavili o tomto a já taky říkala, jak moje dítě může mít někoho jinýho???? :grinning: :grinning: :grinning:

Kámoš má půl roční Ninu a říkal, že už ted má připravenou brokovnici a bude je střílet od baráku :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tam zajeďte osobně, Hostivice v poho najdete a máš to vyřešený hele
31. říj 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ved toho sa uz bojim teraz ten moj krasavec bude asi playboy :grinning: je tak nadherny ze sa neviem vynadivat a ked sa zasmeje ta zabky budu padat,Deni ani nechci dievcatko-budes mat biedu lebo bude stale nahanat mojho maleho chlapecka dokonaleho :sunglasses:
Ale ja mu nejaku tu zabu dovolim az po 20tke a sama mu ju vyberiem...
Rodicia sa so mna smeju ked im to poviem ze ci aj ja som sa pytala ich a ci oni mi vybrali-kedze u nas to bola taka rychlovka ze oni michala videli 2x teda na prvu dovcu ked sme boli u nich a pak s nimi sme sli na dovcu do madarska a zrazu som im volala ze som v tom :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze vyberat nevyberali :zipper_mouth: ale sama som si dobre vybrala :wink:
31. říj 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááááááááááááááááá už mi přišly knížky...

Jarda mi čééra objednal 3 knížky na cvičení pro těhule, tak jsem na sebe zvědavá, kolikrát je otevřu do porodu :grinning: :grinning: :grinning:

Vlastně 2..to jedno bylo DVD
31. říj 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidime ci to muzik najde ak nie ta nebudeme bludit a objednam to a dozviem sa ci to maju a ak nie tak kaslem na to choditko blbe :angry: ked ja som sa do nho zalubila :cry: a chcem a chcem :grinning:
31. říj 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fiiiha az tak aktivne sa ides pripravovat??? :grinning: dobreee,a tu fitloptu mas???
31. říj 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže bude panic do 30 ti :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale bude len moooj,ale nie ked bude mat 15 tak budem asi rada ze vypadne z domu v tej puberte na to sa uz moc tesim :unamused:
31. říj 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
31. říj 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím..furt poslouchám doma abych se hýbala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ale spíše já cvičit chci, aspon 1x týdně.......U nás sice cvíčo je, ale jenom středy a od 16,30 což nestííhám..........

Takže na cvíčo chci chodit od ledna a do tý doby aspon trochu něco se sebou dělat doma......Ono mi to neuškodí...A bolej mě děsně záda teda :confounded: :confounded: :confounded:
31. říj 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
teraz by som ho niktorej nedala no...ale potom to sa uvidi,podla toho ako sa mi ho podari vychovat...i ked to bude asi tazke kor tu,uz to vidim len podla vychovy co som dostala ja a aka je tu a aku mal muz :angry: tak niekedy mam chut odist s nim na sr k nasim aby z neho bol dobry clovek :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemyslim ako narazku na cr aby ste ma zle nachapali
Ale teraz sii uvedomujem akych mam skvelych rodicov a ako super to vsetko zvladli i ked ja som nebola lahky oriesok :wink:
31. říj 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasne to neuskodi,to je len dobre a ja myslim ze ta fitlopta mi pomohla a snad i malinik k tomu a timmynko vystrelil jak raketa :wink:
31. říj 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hlavne dost pohybu deni to je dolezite...ty sa asi v praci moc nenachodis co???Tak aspon tak si to vynahradis to je super,mne sa do toho cvicenia nechcelo ale vecer pred spanim pri cisteni zubov som sa snauila tak 5min max :wink:
31. říj 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek