• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
co to je: fitlopta?????????????????????????????,

No v práci................Přivezou mě před firmu...............Tam si sednu na židli....Můj jediný pohyb je na záchod......Jinak sedím 8hodin vkuse....A odpo pro mě zase přijedou před firmu a jedeme domů :grinning:
31. říj 2008 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je ta nafukovacia lopta co maju aj v porodke a mozes si na nej skakat a lopta je mic :grinning: :wink:
31. říj 2008 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
jo aháááááááááááááááááááááá tak to řeknu hned.. :grinning:

Jojo míč mám, velikej, žlutej..Už dlooouho.....................
31. říj 2008 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
mě se chce dadynkáát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2008 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ten je dobry aj na zada i ked ja mam pocit ze ma potom viac bolia :grinning:
31. říj 2008 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
s tím míčem vid??

Proto je taky nafouklej v rohu a nikdo si ho nevšímá..Co jsem na něm začala "cvičit" mě záda bolí ještě víc a čím dál tím víc..

Ale třeba i blbě cvičím, já bych se u mě vůůůůůůůůůůůůůůůůbec nedivila :grinning:
31. říj 2008 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ja uz cakam a pocitam hodiny minuty kedy zobudim muzika,uz je fesak nastrojeny a je na zozratie musim pak vyfotit,to je jak velky chlop a nie mimisek :wink: a budu s tatkom dvojicky :sunglasses:
31. říj 2008 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
nee to je tym zlym drzanim tela ked bolia zadicka ja pri zehleni na nom sedim vzdy :grinning:
31. říj 2008 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to bych nevyžehlila vůůbec nic teda :grinning:
31. říj 2008 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
preco nie,nahodou sa mi na nom fajkne sedi,i ked zehlim s odporom no uz si zvykam pomaly,ale dam sa do toho az ked mi oba kose pretekaju :angry:
31. říj 2008 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jaaaj no ten moj frajer je nerv,je nauceny ze o tomto case sme vonku no dnes nieee,kedze za 40min budim tatika,uz sa tesim na vyletik a co zas kupime :grinning: i ked moc asi uz nie,limit precerpany :confounded:
31. říj 2008 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo tak to jsme na tom stejně...Já vyperu................Ale další týden kolem koše chodím...až když na mě ta hora prádla volá, tak teprve potom jdu žehlit..
31. říj 2008 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
a zas je tu zehlenie a ja pozeram ze kos mam uz preplneny,no uvidim,snad sa k tomu zajtra dopracujem,kedze babicka nam chce zas na noc ukradnut miminecko :wink:
31. říj 2008 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak presne,alebo ja ted najnovsie ked nemam co dat timmyskovi na spanie,bo take krasne veci tych ma spustu ani nestiha unosit kdezto uspinit ale tych pohodlnych na spanie vacsinou tesco baliky tie umaze rychlo tak ked zacnem uz jeho zehlit ta sa dam aj do nasho :wink:
31. říj 2008 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
DENIS
břicho nastejno :slight_smile:
Jé, volníčko, jo???
Nesmíš ty jména tak rozebírat.. Ale já byla taky taková :slight_smile:

ANGIE
když to tak chceš, tak 200 už nehraje roli :slight_smile:
31. říj 2008 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
No zrovna jsme tady rozebíraly před hodinou, že bude lepší když už TADY nebudu rozebírat nic...

Takže pááček a já se tady někdy vokážu.... :wink:

Kdyby něco, pište mi do IP nebo mejlíky...
31. říj 2008 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
DENIS,
naopak, TADY rozebírej všechno :grinning: Kde bys jinde dostala takový důvody, rady a tak :slight_smile:

Dnešní haloween...
Míša byl největší senzace, všem se líbil a byl naprosto úžasnej. Představovali masky, Míša dostal mikrofon a hned do něj "povídal" a pak se na paní krásně usmíval. Zlatíčko moje.
Lenička - ježibaba Ježinka si vysloužila cenu jako druhá nejlepší maska.
http://i103.photobucket.com/albums/m123/drakyy/2008-RIJEN3-1.jpg?t=1225486982
http://i103.photobucket.com/albums/m123/drakyy/2008-RIJEN3.jpg?t=1225486955
31. říj 2008 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Krásné sobotní slunečné odpoledne.

Dočítat snad ani nebudu, jste se nějak rozjely, ani včera jsem nestíhala.

Gali, Míša je suprovej dýňák :grinning: fakt super obleček se nedivím, že byl hvězdou večera :wink: fakt super. To jste někde koupuli nebo jsi vyrobila? :wink:
1. lis 2008 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Miluško,
já jsem na jakékoliv ruční práce typu šití, vyšívání, pletení, háčkování.. totálně levá, bez fantazie, takže jsme to koupili. Na MMB :slight_smile:
Já taky nedočítala, protože toho bylo nějak moc :slight_smile: :grinning:
1. lis 2008 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooj holky,tak my sme nedavno prisli z oslavy a timmyska si babi nechala na noc,takze ideme pozerat filmy s muzickom :wink:
A fakt,dnes je ten haloween :unamused:
1. lis 2008 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Míša je úúžasnej a Léna taky nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

SUPER.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2008 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky kdepak jste a jaký jste měli víkend?
My super včéra jsme oslavovali už Nikolčiny první narozeninky a s dárečků byla moc nadšená :wink:
3. lis 2008 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoooj,
Fiha tak gratulujeme Nikolke,aj Timmynko sa pripaja-taku kocku z nej uz mate,fakt to bezi no ale ved uz i Timmco bude mat polroka a nestacim sa divit :confused: chcem ho mat ako miminecko navzdy ked je tak roztomily :wink:
tak idem juknut market do albicka ci si nepridala fotecky z oslavy :sunglasses:
3. lis 2008 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
hmmm,tak fotky sa nekonali :frowning2: no nevadi :wink:
My sme mali vikend super,v piatok praha v sobotu oslava a vecer si ho tam nechali tak som sa aj vyspala a ked nam ho na obed vratili tak bol jak vymeneny uplne tichy a cely cas spal od 13tej do 17tej s malou pauzou co som sa nestacila divit a v noci spal :fearful: tak neviem no ale stihla som porobit tooolko veci ako moje oblubene zehlenie :angry: ,pranie,aj postele a periny som prezliekla,navarila no keby spal takto kazdy den tak mozme z podlahy jest :grinning:
No myslim,ze to nehrozi :wink:
3. lis 2008 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Gali a krasne fotecky som az ted jukla :confused: a vidim,ze uz aj gimpujes :wink: supeer :sunglasses:
3. lis 2008 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
mě asi brzy hrábne a skončím při nejmenším v Beřkovicích :cry: :cry: :cry: :cry:

Ta naše hysterka už nejen že ječí v noci, ale už i v autě a dnes i v kočáře. Já jsem z ní už hotová. Oči mě pálí, chci strašně spát a nemůžu :frowning2:
V sobotu jsme jeli do Phy na nákupy a už jsem z toho vyléčená, že dlooooouho nikam daleko nejedem. Vřískala jak pominutá, přitom jí auto vždy uspávalo. Za celý den spala jen 2x 10 min a víc ani ťuk. Až když jsme přijeli dom a šla do kočáru,tak pak spala 3 hodiny. Ale byl to děsnej den.

Co ty vaše dítka, taky mají protivný období,nebo jen ta naše koza mrňavá???? V noci mám co dělat, abych jí nic neprovedla a akorát Tomovi pořád dokola říkám, NECHCI TŘETÍ DÍTĚ... jen se usmívá, ale ví, že to myslím vážně. Já na to prostě už nemám nervy....

Jinak gratulace Nikolce k 1. výročí.
3. lis 2008 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nazdárek, Markét, taky Nikče posílám velikanananananáskýho hudlana k narozkám. Už je z ní kočka :wink:
3. lis 2008 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jooo a Gali, ty fotky jsou super. Míša nemá tedy chybu a Leničce to taky moc slušelo. Já tyhle hromadný akce moc nemám ráda. A na vymýšlení masek nemám představivost. O to horší, že Teri na maškaráky chodí ráda... Byla asi 2 roky pořád za čarodějku,ale už z toho jaksi vyrostla, tak to budeme muset obněnit,ale do února času dost:grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2008 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jani, teďky je výhoda v tom, že v hračkárnách se dají pořídit docela pěkný kostýmy za slušný peníze. Loni jsem koukala na berušku pro neteř a ta stála kolem 200 Kč tuším, což mi nepřijde zas tak drahý.
3. lis 2008 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
to jde, no.... ale teď mám připravený nápad, že půjde za japonku... navlečem jí do prostěradla, svážem vlasy, píchnem tyčky, namalujem protáhlý oči a je to :grinning: :grinning: pokud bude mít slečna zájem ... nechci předbíhat
3. lis 2008 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek