• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
to bude super, az mi to zitra doktor potvrdi... :slight_smile: keeeez by...

ja slysela,ze metro ma jezdit normalne :confused: tak nevim, no v kazdym pripade doufam,ze to nebudou protahovat aby se nam Tom dostal vubec z prace dom :wink:
24. čer 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to možný, páč směrem černý most ani jedna....Ale jede jich ostošest směr palmovka...
24. čer 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, jsem si udelala testovinovy salat s tunakem a tak moc mi chutna,ze jsem si dala hnedle nasup....a to jsem si myslela,ze mi vydrzi i na zitra....do vecera ho urcite zdlabnu:grinning:
24. čer 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nééé do 3 a pak normoš...MUSI páč já taky jedu tramvajkou potom a busem...
24. čer 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééééééééééééééééééééééééé taky bych si dala.....Já žeru furt jak zjednaná :grinning: :grinning:
24. čer 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak si nech chutnat, já si dneska přinesla do práce chlazenýho melouna, to byla mňamka a odpo udělám kuřecí nugetky :zipper_mouth:
24. čer 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak doufej,ze to nenatahnou:grinning:
Tom vyrazi kolem ctvrty,takze to se snad uz rozhejbe vse jak ma......
24. čer 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky, Milu...:slight_smile:
jeee, melouna mame v lednici taky...koupili jsme ho v horicich a zapomneli o vikendu na nej,tak jsme ho vezli dom a
vcera jsme si s Terezkou odpo pomlaskavaly :wink:
24. čer 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, my koupili včééééra melouna a jůů ten byl dobrej hergot.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No snad ne Jani, to by mě fááááááááááákt naštvali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím, ale nedočítám. Nějak mi to nevychází. Malej křiklounek je nespokojený jak se mu nevěnuju, tak i vaření stíhám jen tak tak. A taky nám teď nějak často blbne připojení, asi tam na ně budeme muset vlítnout.
Vojtík má dneska vystoupení ve školce pro rodiče, tak se těším. Teda jsem vlastně zvědavá, jestli si to nerozmyslí a vůbec nějakou básničku řekne.
Jani, jestli si dobře pamatuju, tak jsme se domlouvaly na zítřek dopol. na kočárkování. Pokud to platí, tak mi nech vzkaz v IP odkdy do kdy, snad se večer připojím.
Pádím děvčátka. Ahoj
24. čer 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé já na vás před objednávky zapoměla :grinning:
24. čer 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá budeme mít v úterý nový autíčko.......
24. čer 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic jo???

Nikde nikdo.. :zipper_mouth:
24. čer 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili já jsem si podle výsledků nějakých spotřebitelských testů a taky podle různých diskuzí nakonec vybrala AEG Lavaterm 58840 R a vyjde na cca 14000,-. Všude píšou, jak to usnadní žehlení, případně se prádlo nemusí žehlit vůbec a přiznám se, že žehlení nesnáším :sweat_smile: :pensive: A ten čas co teď věnuju věšení 80 párů černých ponožek dokážu využít i jinak :grinning: a hlavně se to prádlo zbaví různých chlupů (moje specialita na černých tričkách), vlasů a prachu. Tak doufám, že to bude fakt tak úžasný. Napíšu, až usuším pár dávek, jestli je to všechno pravda, jak to všichni vychvalujou :wink:
Jani, no tak to se určo otočila :dizzy_face:
Deni, šly jsme pro plíny, v tomhle vedru je to mazec :grinning:
24. čer 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivet, tak to je nás víc co nesnáší žehlení, já většinou žehlím až když nemáme co na sebe a to pak zdolávám přinejmenším Milešovku :sweat_smile: jsem akorát právě dožehlila a jsem kaput :frowning2: a to mě čeká ještě jedno žehlení ve čtvrtek těsně před balením, páč jsem ještě teďky vyprala 2 pračky těch posledních věcí, tak snad už nic nebude chybět.

Tak to pak napiš, až budeš mít zkušenosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: páč na to jsme fakt zvědavá :confused:
24. čer 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brdo, Ivet,to zni suprove ta tvoje susicka...taky nesnasim zehleni, prave tu mam peknou kupu a vubec se mi do ni nechce...t.ak to pak dej urcite vedet,jak jsi spokojena :slight_smile:

No, jinak nevim co tam Janulka dela,ale zase kope na boku :frowning2: zitra to budu vedet urcite,tak budu muset jeste par hodin cekat...:frowning2:

jooo, a byla jsem dnes na poslednim cvicu a videla jsem Pavliny malou Kamilku... a pry je to mooooooc hodny zlaticko,co spi v noci 7 hodin a pres den dalsich pet... byla vzhuru,sama v kocarku a vubec nebrecela....pry si to pavlina nemuze vynachvalit ve srovnani s Klarkou,ke ktery vstavala po hodine...:wink: jen byla trochu mala obsypana, ptz. Pavlina pry snedla stud.pecet a ma alergii na kakao,tak to asi preskocilo i na malou....

jj, Jani, pisnu do IP, snad se zitra setkame a me to cekani utece.... :wink:
24. čer 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaak a som tu zas maly zaspinkal ten kupel ho dnes zmohol tak som si zas farbila vlasy a smutne zazeram na ten plny mega kos pradla na zehlenie-dnes som vyprala dalsie 3pracky takze ani to co som pozehlila vcera mi to neulahcilo...to som myslela ze maly bude vyvadzat ale ked je tak ticho tak by som mala ale necham si to na neskor dnes som si toho uz uzila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zajtra hlasia zas krasne tak nas bude tahat von...no ale viem ze sa tomu nevyhnem :angry:
Inac Milu vyskusala som tu vitanu aj francuzsku a mnamka a ty to pouzivas aj na varenie ci len na zapekanie ako to pisu ja som to zapiekla rovno aj so zemiackami,no este by som si dala ale nic nezvysilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jsi tu?

Koukám, že tady se řeší žehlení. Tak já bych taky uvítala někoho nebo něco co by mi to žehlení zkrátilo. Nechápu kde se pořád u nás to prádlo bere. Ale je pravda, že jenom Vojtíka převlékám během dne několikrát, takže se není čemu divit.
24. čer 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jsem...
24. čer 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tedy jak??? brzdim tu PC,vis :wink:
24. čer 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fajn :slight_smile: Tak kdy a kde se sejdeme. Mně je to celkem jedno, jen bych chtěla stihnout než půjdu do školky uvařit brambory s květákem. Ráno Tě nechám v klidu nasnídat, abyste netrpěly hlady :wink:
24. čer 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
me to je taky fuk...rekni si:slight_smile:
24. čer 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdy budeš po snídani?
24. čer 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak v pul 10??? ale kde?
24. čer 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak jsem psala, musim do skoly a pak se nekde nasnidat,tak bych asi zajela do prace,to je nejvyhodnejsi...:wink: nebo klidne na 9 to taky snad stiham..
24. čer 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře, to už bych měla mít i vařeno. Kde máš práci? Nebo odkud půjdeš?
24. čer 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Angie, tu fancouskou omáčku používám normálně jako omáčku, většinou k tomu hodím noky, ta snad ani na zapékání není, nebo nevím. Ale já jí dělám normoš. I tu kari omáčku. :wink: Sakra se mi na ni sbíhají sliny a to je teprve 7 ráno :confused:
25. čer 2008 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdraviiim...
jaj tak to som asi inu kupila na zapekanie s kuracim ale bola to mnamka :wink:
25. čer 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Reni,

já kupuje tuhle
http://www.vitana.cz/francouzska-kremova-omacka-se-zeleninou-44g,1,504,74,0,0.html

ale nějak nemůžu najít tu kari :frowning2:
25. čer 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo tak ta od kari je tady
http://www.vitana.cz/indicke-kari-39g,1,138,82,0,0.html

ta je taky moc dobrá
25. čer 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek