• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
inac beruska a broucek je teraz aj v kauflande :slight_smile: za 299kc a este sa mu da rozsvietit hlavicka :wink:
ale ja toto tiez nemusim...
3. lis 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooj

ayyyyyyyyyyyyyyyy bolí mě hlava ale děsně! :rolling_eyes:
3. lis 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a na zoubky je ještě asi brzo co????
3. lis 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ti Deni nevím. Asi je brzy...prostě je protivná.. náznak zubů tam nemá, ani extra neslintá, tak nevím... Od tý změny času je fakt na zabití...
Hlava mě bolí taky, z toho jekotu.. už mi asi 10 min. řve... je vidět, jak je ospalá,ale nechce usnout sama, no:frowning2:
3. lis 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to robi aj mne strasne sa mu chce spat ale nemoze,proste sa musi unavit aj teraz to mame uspavam ho a on sa rozdivel tak ho necham a pak nezabera fakt nic a krici aj ked ho nosim aj ked ma dudlan a az zaspi...teda nie vzdy ale casto sa mu tak zle zaspava i ked ja to nepochopim zavrela by som oci a spalaaaaa :unamused: keby som mohla :angry:
3. lis 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha...Tak to ti holka nezávidím, to musí být zápřah a musíš být děsně utahaná... :confounded: :frowning2:

A nepomůže ani když si s ní lehneš do postele??? Ze by jste spaly obě?
3. lis 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak už spí...po třech hodinách,co byla vzhůru :confounded: vždy je ospalá už tak po hodině, max. do 2 usíná, ale teď je prostě nějaká rozhozená. Uspala jsem jí až u prsu a to jedla před 2,5 hod nutrilon,takže by jí to mělo stačit na 4 hod.. no síla... jenže v posteli vydrží spát max. hodinu,což v kočárku zvládá 2 až 3... no snad aspoň odpo to bude lepší...

Ani když si k ní jen lehnu tak to Deni nepomáhá..prostě sebou šíleně mrská, nohama, rukama, hlavou, vyplivuje dudlana a řve... no prostě si mě otročí už od mala....
3. lis 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha....... :frowning2: Tak aspon že spí...A bude spát aspon 3 hodinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak si běž odpočinout taky, práce se víš co....
3. lis 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď nebude spát 3 hodiny, když spí v posteli... to snad až odpo, až se mi jí povede udrncat v kočíku...jenže to už bude pro změnu doma Teri,tak je zase po spaní...no máš se na co těšit :wink: ale třeba budeš mít hodňoučké dítě... i když si myslím, že každý má své chvilky...
3. lis 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo každé to dítko má svoje...někdy jsou hodné, někdy jsou na zabití jak říká moje švagrová :grinning: :grinning: :grinning:

No Jani, jestli bude po mě..................... :confounded: Tak se mám fákt na co těšit :grinning: :grinning: :confounded:
3. lis 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!

ANGIE
ne,ne, negimpuju, to neumím :slight_smile: Já to vzdala, nebavilo mně to, tak jsem se na to vy..:slight_smile:
Věřím, že bez Timmyho jsi se krásně vyspala.
V sobotu vozila Míšu sestřenka a já, nezvyklá, že by ho někdy někdo měl, jsem ho chodila kontrolovat do postýlky :slight_smile:

JANI
tak Míša opravdu bakterie má, dneska jsme si šli pro ATB. A za 3 týdny zas jdeme na moč :frowning2:
Neboooj, Míša sice přes den hodnej je, ale v noci dokáže být 3-6 hodin JEN u prsa.. Někdy přežije v leže, ale často v sedě

MILUŠ
kostýmy se koupit daj, ale maj jednu chybu - kupovaný nevyhrávaj :grinning: :frowning2:

A kde se toulá Ivetka?
Jani tak ja si myslim ze to je normalne,to mne teraz timmy spi najviac co kedy spal-ked bol maly nespal vobec,posledny mesiac co si zvykol spat aj cez den inac som nieco take nepoznala ze 30min cez den a to si myslim ze mam zlate dieta :confused:
Ved je uz velka nemoze spat cely den,pomali si to skracuje-v kociku spi aj nas ale ked von nejdeme tak nespi :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz po hodine bojovania mi zaspal tiez to robi,je nerv a rozhadzuje vsetkym a knuci zlostou-pre srandu-najnovsie zabera vankus :grinning: da si ho na seba a obijma ho :wink:
Míša bude usínat právě teď :slight_smile: A až usne, tak já dodělám, konečně, tu koupelnu :slight_smile:
3. lis 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
naždááááááááááááááááááááááááááááár :wink:
3. lis 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se ted nadlábla rizotem a chce se mi tak děsně spáát, že nechápu jak ty dítka můžou protestovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mě by jste uspala během 5 minut, ani přemlouvat by jste mě nemusely :grinning:
3. lis 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hej to poznam ja tiez prvy krat ked bol v noci u svokry ta som sa aj tak budila a stresovala...a vedela ze je tam ale nemohla som pak zaspat stale som na nho myslela jak sa ma a jak mi chyba i ked je to krasne vyspat sa,ked ho ma ona tak pozerame ale filmy do polnoci minimalne ale zas potom vstavam okolo 11tej co je krasne a uz sa tesim o chvilku mi pridu rodiciaaaaaaaaa :dizzy_face:

Tak timmy je taky no neda sa povedat ze dobry cez den,ale da sa to s nim i ked mam tiez uz nervy niekedy ked sa mu musim cely cas venovat a zabavat ho a pak pridu nervy ze nemoze zaspat a nosit ho vkuse a este vahu 10kg to neni sranda :angry: a v noci tiez strasi takze ja len so smutkom spominam na krasne casy v 3mesiaci jeho zivota ked mi spal po kupani 5hod na sr aj 7-8hod a pak po 3hod na krmenie,neexistovalo ze by sa zobudil tak jak teraz vystraseny a knucal alebo zeby cel dudak...no co uz musime prejst vsetkymi obdobiami nasich deti :wink:
3. lis 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni to je jasne myslim ze kazda z nas by si lahla a nemala ziaden protest :grinning: len keby to slo,mne teraz spi ale na 15min sa mi neoplati-to by som sa mala radsej prezliest z nocnej kosele a poclovecit kedze teraz pride nas cas ked chodime von,ja by som radsej sla varit no ked nebude zlostny tak to skusim a ked hej tak budem musiet von hoc ma tam nelaka ked nieje slniecko :angry:
3. lis 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a Míša spí.
Tak já jdu drhnout, protože ráno spal hodinu a půl, tak teď to bude tak ta dvacetiminutovka.

DENIS
a dobré trávení přeju.
Taky bych spala bez přemlouvání :slight_smile:
3. lis 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hrozný, večer jsme se nevyspala...A ted bych spala až bych brečela...To bude krize v práci ty 4 hodiny!
3. lis 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni dospis dnes,a mozno aj potom-pamatam ako ste mi tu vsetky vraveli nech si uzivam spanie v tehu kym este mozem-no u mna to platilo ted si uz neuzijem,ale ja to iste som kamoske vravela a ona ma ted 2mes babo ale spi jej vkuse len sa zobudi napapa,prebali a spi :confused: a tak spia spolu niekedy aj do 15tej :grinning:
3. lis 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a stale sa mi cuduje ako to ze sa timmymu nechce spat ze ona nechape a jej vravim ze mne v 6ti nedelkach nespal vobec ani v noci ani cez den-celu noc som ho musela mat na rukach alebo u prsa a spala som nadranom hodinku pri troche stastia hodku a pol :wink:
3. lis 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, dneska nikam nejedeme, vypráno mám...na žehlení kašlu...............

Takže dneska je to jasný, přijedu domů a natáhnu se k telce ...A nevydržím ani do ulice a usnu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Už aby to taky bylo..
3. lis 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee ty sa mas,ja mam vsetko urobene tiez az na to varenie-no a nadobi mozem umyvat zas ale na to by som sa vybodla jedine ze by timmycek spal jak vcera od 12,30 do 17tej :dizzy_face:
Uz je hore ale je dobrucky,krasne sa smejka a hra sa s vankusom :sunglasses:
3. lis 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak me cacorka vydržela půl hodiny vposteli, klasika. teď dospává ještě mě na ruce, ale nevím na jak dlouho to bude.

Angie, vím že je starší a bude míň spát, ale zase 3 měsíce není tolik aby vydržela celý den vzhůru. každý dítě je jiný a Jaňula přes den spí celkem dobře. Už aby zase byla sobota a mohl jí ráno aspoň ty 2 hodiny pohlídat taťka.

Gali, taky bych jí klidně nechala u prsa, ale odtahuje se nebo se rovnou poblije, když má dost...

holky, bych potřebovala někoho na žehlení... nějaký dobrovolník? :wink:
3. lis 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud někoho seženeš na žehlení, tak ho pošli i k nám, děkuji ti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vy zase jedete teda :confused:

Jani
to je dobrý nápad na tu japonku. To by se jí možná mohlo i líbit.

Draky
tak to je škoda, že kupovaný nevyhrávaj, ale mají je fakt hezký.

a dál nevím co jsem to chtěla.... no nic... jdu makat..... :zipper_mouth:
3. lis 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasan Jani ale mne tiez pekne spal cely treti mesiac a pak nastal zlom-teda myslim v noci cez den nikdy nechcel spat-len vonku :wink: tiez som sa vzdy tesila ked bolo nieco 3dni stejne ze uz zacina mat svoj rezim a ono to bolo o tyzden uuplne inac,uz nech prejde aj toto jeho obdobie a uz by mohol zas spat cele noci a budit sa len na papu i ked cez den som vdacna i za tu 20-40minutovku :sunglasses:
HMMM na to zehlenie by som tiez niekoho potrebovala,len dnes som zvesila pradlo a uz periem zaclony,mame ich asi 30,kedze moja mamina na to bola zatazena a dom mame obrovitansky a teraz ked si dala urobit pekne farebne a na mieru robene aranzovane zaclony,tak nam dala vsetky tak ich periem kedze boli zavrete v gauci cely cas :unamused: este ze tie sa zehlit nebudu :grinning:
3. lis 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
inaac teraz sme tiez bojovali taku hodinu a krical a nic ho nebavilo a teraz spi :angry: to nieje dobre tak pred kupanim,to zas nebude chciet na 20tu spat :angry:
3. lis 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jůůů, Angie, jsem objevila to tvoje gimpové album..... jsem brzda co :sweat_smile: jsi kikulka :grinning:
3. lis 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renu.Milu a Jani moc děkujeme za přáníčka :wink:
Jinač se pochlubím tím,ře Nikolka je hodné děvčátko :wink: tak ráno vstává kolem 6,pak spinká od 9 do 10 a odpo usne ve 13 hod a zbudí se tak za 2 hodky,no a večer po koupání usíná v 18.30 h. :wink: je to prostě zlatíčko,tak snad nevadí že jsem se pochlubila :confused:
3. lis 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek