• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
autor
Markét, myslím, že ne, holky budou tiše závidět a říkat si, že existují i hodné děti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. lis 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla nějak nebyla nálada ani čas písat.
Koukám,
že Denis je těhulka, tak gratuluji moc moc moc a tfuj tfuj tfuj

Z Aničky vyrostlo zlatíčko,
oproti tomu když byla malá a furt jen plakala je fakt hodná.
Dneska jsem byla u alergologa a ona tam vydržela se mnou čekat hodinu šikulka moje.
Je sice paličatá, když něco opravdu chce tak to dostane ale je to Beran, tak co bych chtěla že?
Už chodíme na nočníček tak mám radost, dala jsem jí čas a vyplatilo se! :wink:
Za chvíli začneme plánovat druhé, aby jsi měla Anička s kým vyhrát snad vyjde napodruhé ten Jiříček :slight_smile:
3. lis 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéé, ahojky svědková.... :wink:

Už jsem myslela, že jsi na to tady zanevřela :frowning2:

To je zlatíčko, Anýsek.... no a paličák myslím má být pokom a nejen, že je to beran :grinning:

A už druhý jo? :confused: no je fakt, že nač čekat, že jo, aby nebyly moc daleko od sebe
3. lis 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky čmeldová :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
To víš, že nezanevřela jen jsem jaksi neměla moc času teda ten nemám furt a tak mi unikaly tady souvislosti a nechtělo se mi dočítat,
stejně tady polovinu holek neznám už ale musela jsem se ozvat, jaký zlatíčko máme doma.
To je pravda,
já jsem taky paličák jako blázen když se to tak vezme a manžel o tom ani nemluvě!

Šla bych do druhého už teď, ale chci počkat až dostavíme přece jen soukromí doma je nenahraditelné :sweat_smile:
3. lis 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, dost se to tu obměnilo, ale jinak pořád fajn parta bych řekla.... každý máme své mouchy... a náhodou jsou skoro všechny od tvého konce okresu :dizzy_face:

Koukala jsem, že jsi minule přidávala fotečky baráčku do alba, roste vám to roste, tak ať brzo bydlíte :wink:
3. lis 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak u vás Milu?
Co nového?

No jo baráček-pomalu ale jistě:slight_smile:
Už by měla být hotová okna a dveře a pak to už snad pofrčí bych chtěla v létě stěhovat pěkně za tepla ale nevím nevím :confused:
3. lis 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás? Mno všechno a nic... za 14 dní nastupuju do nemocnice na laparku, jestli jsem ti o tom neříkala, ale asi ne.... a pak se uvidí co dál.

Jo, do léta to snad stihnete a pak už budete ve svým, jupíí... to bude klídek, viď. :grinning:
3. lis 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosímtě,
co je to laparka.Myslím, že laparoskopie odborně viď?
Už jsem to slyšela stokrát ale nevím přesně co to je:frowning2:

No od některých lidí nebudeš mít klid nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Doufám,
že až dostavíme tak nám to přijedete očíhnout :wink:
Můžete i dřív samozřejmě :dizzy_face:
3. lis 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Neboj, my se stavíme, to si nenecháme ujít. Ikdyž je fakt, že naposledy co jsme byly na parcele tak tam byla ještě tráva.

No laparka, jak bych to řekla, profouknou ti vejcovody a zjistí, zda je máš průchodný a když ne, tak to tam nějak opraví, taky přesně nevím. :confused:
3. lis 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si to koukej zjistit,
abys věděla do čeho jdeš přesně aby třeba nakonec z tebe neudělali místo ženy chlapa :grinning:
Blbej vtip já vím :rolling_eyes:

No to už jste na parcele nebyli snad víc jak rok....
3. lis 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markétko moc děkujeme za přáníčko k svátku a dodatečně přejeme k prvním narozaninám. Jé holka jak já ti závidím to spinkání. Mi nespíme v noci natož přes den. :wink:

Jinak tady měl někdo dotaz jestli kojíme. Stále kojím a abych upřesnila. :confused: Nemyslela jsem konkrétně bobíka, ale tvarohové a smetanové papáníčka. Myslím, že na značce nezáleží, ale na obsahu.
Ať čtu na čemkoliv, tak skoro všechny příkrmy obsahují nepatrné množství cukru. Hrůza naše mimi je hyper a ještě, když mu trošku přidám.

Holky nemáte nějaký patent na růst zoubků. Zkoušela jsem chladící gely, mastičky kapičky, ale i tvrdou mrkvičku a pořád jsme strašně protivný a ukňouraný. :frowning2:

A Litoměřičanky, Zdravím a doufám, že se někdy slezeme i tady v LTM :sweat_smile:
3. lis 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky,teraz cucim ja jak ste to tu rozbehli,no docitala som...
My az tak nespinkame ale to by nevadilo keby aspon nebol tak protivny pred zaspanim-rezim este nemame no snad si ho do roka tiez vytvorime :wink: zas mam horucky a asi to nebude tym vycerpanim pretoze vcera som bola vyspata a mala tiez :angry:

Inac Gali stale zabudnem :unamused: ta skleroza-tak pytala som sa svokry kde to kupovali a tu v Litaku na Novobranskej ak vies vedla alpinky je detsky obchod tusim detsky svet :confused: no teraz si niesom ista ci sa tak vola ale je hned vedla na tej strane,kupovali tam aj ten naramok aj tie ponozky :wink: a tusim take drahe neboli urcite,to by jednak nekupili a po druhe sa divili ked som strelila cifru jaku maju na nete za podobne zbozi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Milu dik za pochvalu i ked som uz spominala ze to vo vacsine len stiahnute uz hotove tam mam,takze nieje sa cim chvalit :wink:
a tesim sa jak mala lebo streda sa uz blizi,len som zistila ze som sa objednala asi zle do kadernickeho salonu a nie do kadernictva,tam bola muzova sestra no i ked dobre ze nie tam lebo ma hrozny melir i ked mozno taky chcela ale ja by som bola sklamana prestrasne prist domov s takym niecim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to choditko objednane uz by malo aj dorazit tak som zvedava :dizzy_face:
3. lis 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prot, já vím co to je, jen to nedokážu vysvětlit :unamused: jo a neboj chlap ze mě tedy nebude, o bimbase opravdu nestojím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Aji, určo se někdy slezeme, stačí nadhodit termín a snad se na něj i schodneme :slight_smile:
4. lis 2008 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achooj ...

Tak jsem včera usnula v 6hodin.....Probudila se na Hause nebo jak se píše a pak šla zase spát...A hlava stejně bolí.. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Tak já nevím........

Ještě že jdu domů ve 14hodin a šefka příjde až kolem 11-12 hodiny.............
4. lis 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj,jeezisi a my sme mali otrasnuu noc :angry: hlava mi exploduje :frowning2:
4. lis 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
4. lis 2008 v 09:39 • gustinovi
Ahoj dievčatá.Mohla by som sa ku Vám pripojiť? Som z Roudnice a vidím,ze aj tu je niekto z RCE :slight_smile: Ahoj Draky, tak konečne ma tu máš :wink:
4. lis 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ahoooooj!!!
Jasně, že se k nám můžeš připojit, jsem ráda, žes nás tu našla!!! :slight_smile:

DENIS, ANGIE
mně bolí snad celej člověk :slight_smile:
4. lis 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korki,
tak Míša má antibiotika, opravdu má v moči bakterii :frowning2:
Včera je jedl, dneska je plival a v závěru se poblinkal, to bude veselý teda :frowning2:
4. lis 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj korki a vitam ta tu :wink: Ono sme tu asi pol na pol Litak a Roudnice takze pohodka :sunglasses:

Gali tak co s tymi ponozkami,bola si sa tu na nich pozriet???Alebo sa chystas?
4. lis 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm my sme sa budili dnes kazdu polhodku niekedy aj po 5min kym nezaspal,no bola to hruuuza,strasna noc i ked papat chcel az 1.30 no poplakaval stale :angry: :frowning2: a o 6tej vyspano-divne vzdy sa mi budi okolo 7mej trosku sa vyblbneme pride tatko prebali ho posalia sa ja mu dam papat a ide spat zas no dnes nie :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam horucu hlavu ako zeravy granat,no nenormalne cakam na tu sobotu ked pridu rodicia :dizzy_face:
4. lis 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky a vítám Korki....................

Ty Korki nemáš něco špatně v profilu u dětí??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mě bolí furt hlava, já už nevím co s ní dělat :angry:
4. lis 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGIE
až budeme někdy v LTM, tak jo :slight_smile:
teplotu máš určitě z vyčerpání
4. lis 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENI
néé, proč? Korki to má dobře :slight_smile:
4. lis 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali ale ja mam teplotu kazdy den :unamused: a tiez som to zvalovala na to vycerpanie,lebo ked som bola na sr tak mi tam nasi pomahali s timmynkom a nemala som vobec teploty a tu zas hej,lenze teraz ho mala svokra na noc a ja som bola oddychnuta a zas som mala :angry:
4. lis 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je divný, Angie, to by chtělo alespoň na krev, nenechávej to jen tak!
4. lis 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nepochopim to moje mlada :unamused: v posteli nee trapime sa tam uz od skoreho rana a dam ho do postielky v obyvaku a je spokojny :angry: teda uz zacina trosku kuvikat ale sam sa hra a spieva a to je kazde rano tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
gali robili mi testy v porodke kazdy den a nic nezistili :angry:
4. lis 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek