Litoměřice II.

Tak a je to tu, jelikož jsme ukecaný, tak tu máme další diskusi, ta stará se v nejbližší době uzamnke a nebude do ní moc už nikdo přispívat. 😕

A je to jen z toho důvodu, že admini zdejšího fora doporučují při dosažení 10 tis. příspěvků založit novou, neb ta stará brzdí server (to jen na vysvětlení, kdyby se jen tak náhodou někdo ptal) 😉
angienka
4. lis 2008
ale uvidim ako to bude ked tu budu nasi zas ked budem oddychnuta ci to neprestane a potom ked nie tak budem asi musiet,ked ja neznasam doktorov a o injekcii ani nevravim... :-x 😕 =-)
draky
4. lis 2008
No jo, ale to už je dlouho, alespoň jednou by to chtělo
a pak třeba na alergii, vzpomínám si, že jsem znala holku, co měla nějaká alergický problém a denně teploty
angienka
4. lis 2008
fakt???No teeda,asi mam alergiu na litak 😃 😉
angienka
4. lis 2008
to som mangelovi vravela hned ked soom tu prisla a zas to zaclo 😃
No je to dlho ale mala som to aj vtedy a sa cudovali a ze nevedia z coho a nakoniec mi dali zelezo na krv 8-( a bolo to vybavene-ziadna zmena ale boli spokojny ze nieco predsa len dali :-p
Ja kym nezomieram tak lekara nerada vidim :-S
draky
4. lis 2008
No tak to je možný 🙂
Chápu, já je vidím ráda jen na hřišti (viď, Korki 🙂), ale zas si vem, že musíš fungovat, tak by se s Tebou mělo něco udělat!
angienka
4. lis 2008
Inac neviem ci som vam tu spominala ako mi pekne papka aj ovocie a otvara pusinku uz nadherne ze ani nestiham podavat papanicko jak rychlo papa 😃 dnes skusim jablcka po prvy krat tak som zvedava x-)
angienka
4. lis 2008
no ved hej,no bojim sa to radsej sa budem trapit cele dni v horuckach ako ist na krv =-) ja viem som divna ale mam z toho nenormalny strach :-x
Mne zubar nerobi problem tam v pohode aj kazdy tyzden ale kde beru krv tam ja nemusim 😉
draky
4. lis 2008
A Angie, proč už přikrmuješ? Vždyť Timmy je velikej, nepotřeboval by to.
A čím jsi začínala? Tuším, že z ovoce má být jablíčko jako první? Ale nevím, já to ještě nestudovala 🙂
angienka
4. lis 2008
mna asi klepne ]-( tak sa zda ze mi moj zlostny andilek zaspal v postielke ]-( super este ted sa tu hral zrazu sa otoci a je ticho :-p no hruuuuza este ze mna vytiahol z postele :-S
korki
4. lis 2008
Musim sa na ten moj profil lepsie pozriet,keď budem mať viac kľudu,teda večer a možno to urobím hneď.Len tak pre,aby som sa predstavila.Som z roudnice,mám 2 deti:Adam má 3 roky,chvala Bohu,že mi ho vzali do školky, a Mateja-má 1 rok,a aby som nezabudla na moje dieťa, mojeho manžela, ktorý je večne v práci.Som odkázaná sama na seba,takže,keď tu čítam,že ste choré,tak sa modlím,aby som tiez niečo nechytila,lebo chúdence moje deti :-| Inak vraj je teraz veľmi rozšírená angína,tak bacha.
draky
4. lis 2008
Tak to já radši krev 🙂 Příští týden jdu na trhání osmičky a nechciiiiiiii
Buď ráda, že spí
angienka
4. lis 2008
no mne to kazala mudr ze mam zacat so zeleninou a dala mi knizku a tam bolo ze mam zacat jednym druhom zeleniny a pak k tomu prvemu pridat druhy a pak k tym dvom treti 😃
a ked sme to absolvovali tak som zacla s ovocim-vcera mal banan s marhulou a dnes dam jablcko 😃
draky
4. lis 2008
KORKI
tak to musím dávat fakt bacha, jak víš, já hned všechno chytím!!!

A já musím o Korki dodat, že je moc fajn baba!!!

ANGIE
a že Vám to nezačala říkat až od 6 měsíce, když timmy dobře prospíval.. No, co Dr., to názor...

Konečně jsem objednala Lenče dárek 🙂
http://www.mimishop.cz/zandashop/detail.php?zbo...
angienka
4. lis 2008
no ja budem musiet dat urobit zuby o ktore som v tehu prisla takze 4zuby v priebehu 3mesiacov mi trhali...
bleee,mne treba az vracat ked tu o tom piseme a uz sa klepem ked viem ze asi budem musiet ist 😞

Korki tak to nezavidim,ale aj moj muzik je takmer stale v praci i ked robi len 8cky ale pri prahe takze plus 3hod cesta firemnym busom a este robi nocne takze tak v noci som na nho sama a este ked tak krasne ]-( spi :-p a on rano ide spat ked my vstavame,zobudi sa poobede aj to ho my budime a spi len 6hod max a kym sa preberie napapa a pozrie maily a tak tak je vecer,niekedy ideme nakupit,niekedy pomoze mamci alebo vzdy nieco a zrazu je vecer a on unaveny a o chvilu ma ist zas do prace takze tiez som nastvana ze som na vsetko sama a uz sa tesim na rodicov,aspon ti mi pomozu a ja sa kooonecne vyspim 😉
A to mam 1dieta a som hotova tak to druhe ani nechcem kym robi nocne,ale sa tesim stvrtok piatok ide na dennu lebo maju inventuru-to je uz o inom ked bude konecne s nami vecer a poobede zas 😃
draky
4. lis 2008
ANGIE
no, nemáš to teda nic moc s manžílkem a jeho prací 😞

Holky,
Míša opravdu usnul, tak jdu tu jeho 20minutovku věnovat úklidu..
Pááá
angienka
4. lis 2008
take divadlo si vysnivala Lenicka,fuuuha no jo no...takze uz pripravene pod stromecek co?
Lebo ja som Gali zacla davat v 4mesiaci bebu kedze som chytila bacila a on po 2dnoch odo mna tiez a asi jak to na nho slo tak bol nervny ale nic nebolo vidno zeby bol chory a svokra furt hucala do muza ze mam slabe mlieko ta ma o tom presvedcili ]-( ted by soom ich nakopala zato ]-( ked tak priberal tak soom nemohla mat slabe no nakoniec som na nich dala a zacla davat...a ked mi prestal v noci spat tak som skusila aj kasicku a ked som jej povedala ze uz som to skusila dat ta hned ze sa mam na to vykaslat a namiesto Umelej stravy davat zeleninu :-p
angienka
4. lis 2008
Gali nam deti spia naraz aj vcera 😉
no nic tak ja sa aspon stihnem prezliect skor z pyzama 😃
angienka
4. lis 2008
Nieje to lahke,kym je clovek sam tak sa to da-ved tam sme sa spoznali na nocnych aj ja som to robila ale len 3mesiace a on 2roky-teraz sme sa tesili ked je ta svetova kriza a u nich prepustali ze mozno pojde aj on,ale nevyhodili ho-ako niezeby si pracu nevazil ale ma toho uz dost a my tiez a prepustali s odstupnym...no on by rad aj odisiel ale este radsej nie i ked denna by bola lepsia 😞
denisa26
4. lis 2008
Holky já v práci normálně od rána cítím muškáty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ]-( ]-( ]-(

A v okruhu 50 km žádný není
angienka
4. lis 2008
si ma pobavila Denis 😃
angienka
4. lis 2008
to mas este dobre,ja som bola hrozne citliva na pachy zo vsetkeho ma napinalo aj vone ktore som mala rada mi robili zle :-p fuuuj nerada na to obdobie spominam som tak rada ze je uz po tom 😃
no vcera sme timmyskovi kupovali dalsie zimne snehule a mali tak krasne ruzove,ze som chcela zobrat pre Nellynku uz 😃
miluseautor
4. lis 2008
Jůů, nová členka, Kokri vítej. Konečně tu taky Angie bude mít někoho s rodným jazykem 😃
denisa26
4. lis 2008
GALI
páč tam měla 1d a v roce 2007 čekáme miminko a byla asi v 94 týdnu 😃 😃 😃
Ale už to má dobře..

No Angie, hlavně že jsme tě pobavila, ale mě už začínají štvát, páč vůbec nevím co to má znamenat a fakt je mám přímo pod nosem 😃 😃 😃
angienka
4. lis 2008
Ty jo Milu 😕 to som si ani nevsimla ze tu mame slovenku,som asi blba 😃
No toto 😕 jakto Korki odkial si zo sr????
denisa26
4. lis 2008
A píše jak Angie, anglicky?? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
miluseautor
4. lis 2008
Angie píše slovensky co vidím a pokud dobře čtu tak Korki taky x-)
denisa26
4. lis 2008
No vždyt jo ne.....

Já reaguju na to, jak Angie psala, že si toho nevšimla 😃
angienka
4. lis 2008
no jo no to mam z toho nevyspatia 😉
angienka
4. lis 2008
ty muskat 😃 tak to by uz asi zmrzli muskaty,to uz nerealne jedine ze niekde v kancli si ich niekto pestuje 😎 alebo mas cudne chute???A tak ich citis???Som citala ze zeny v tehu maju chut aj na stenu niekedy :-x 😃 :-x a to si nerobim prdel...
angienka
4. lis 2008
alebo si to neuvedomujem proste lebo je to normalne ze citam text v slovencine,ine je ked tu v cr pocujem slovencinu,to sa hned otacam...

Začni psát odpověď...

Odešli