• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Fakt nekecám, od rána....Jako kdybych měla na stole pod stolem muškáty...Tak takhle to cítím...

A tady nikdo muškáty nemá :grinning: :grinning: :grinning: Kdyby to byla jiná vůně, tak mi to nevadí, ale muškáty který nesnáším jak smrděj...A já je cítím celý den pod nosem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2008 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
deni pozri sa pod stol,ci ti niekto neposlal nejake kvety :grinning: alebo tam ma niekto muskatovy parfum???
4. lis 2008 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ne,jsem tu sama..

A pod stůl jem koukala..Taky nic :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2008 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mas ty na sebe nejaky kvetinovy parfum :grinning:
4. lis 2008 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
fuj, děsný..

Kdyby to byla aspon konvalinky, nebo růže :grinning:
4. lis 2008 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
hoj holky,
jdu vás jen pozdravit. malá mi usnula v kočárku,tak snad vydrží 2 hoďky abych stihla něco vyžehlit... včera jsme zjistili, že jí dáváme málo nutrilonu,ale přesto vydržela 3-¨4 hod , přibírá velmi pěkně, tak jsem jí snad nijak netrýznila hladem... když jsem jí dala dávku,co by měla sníst, tak to stejně nezvládla :slight_smile:

jinak dnešní noc byla KONEČNĚ lepší, nejlepší za poslední týden... i 2x se vzbudila a nechtěla prso, otočila se a chrupala dál a já byla z toho v šoku a nemohla spát...:grinning: konečně, když můžu spát, tak mi to nejde :grinning: :grinning:

a aspoň pozitivní následek toho špatnýho spaní, mám další kilo dole :grinning:

a taky tu vítám Korki...
4. lis 2008 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooj,

tak vidíš a pak že nezhubneš vid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak třeba se blýská na lepší časy co? :dizzy_face:
4. lis 2008 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
DENIS
ahááá, já když jsem koukla, tak měla profil dobře
Muškáty, jo??? No jooo, těhu vůně, třeba Ti po muškátech voní práce :slight_smile:

JANI
nechtěla prso??? To je divný!!!!!

ANGIE
já se bojím, že až budu dávat příkrmy, Míša je nebude chtít, jak teď ze lžičky má antibiotika
4. lis 2008 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo já říkám furt že práce smrdí a je to tady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2008 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Gali tak my sme zacinali mrkvou a kazdy to zato nechce ze mrkva je fuuuj a ja mrkvu mam rada mnaaaam a pak som mu dala milovanu kasu na lyzicku a rev a po mrkve sa oblizoval ze chcel len nevedel jak na to :wink: a pak mrkva a zemiak to tiez nejak nic moc chcel no nevedel a pak prislo na rad maso s tym a to uz zahadne vedel papat to mu chutnalo a koly tomu sa naucil aj z lyzicky :grinning: :wink:
No a teraz ovocie a uz mu to ide ale kasu vzdy davam cez flasu nece sa mi s tym piplat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2008 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
hmmm Jani sa mas,ja som sa zabrzdila na 62kg :angry: je to sice o kilo menej ako pred tehu no niekedy mam 61 a zas niekedy 63 :angry: takze priemer 62 :grinning: to je vzdy ked sa vazim v nocnej koseli :wink:
Ale chcelo by to este zhodit no nejak sa nesnazim,papam vzdy blbosti ako cely zivot co mi pride pod ruku a u nas doma sa vecne valaju tony sladkosti kedze mangel bol tak blbe vychovany a nauceny aj na ranajky sladkost on nechce normalne jedlo ale keks a kafe :angry: ci to tu je normalne??? :confused: ja tiez mam uz chut niekedy ale zjem aj nejake to pecivko abo jogurt a tak sladke...no u nich je to bezne ze len sladkosti sa vzdy jedia :angry:

Deni tak su to pachy no proste s tehu je to spojene...a co ako uz nezdravis zachodovu misu???
4. lis 2008 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
inac sa vam idem pochavalit ake zlato mam doma-spal mi az do 11.05 :confused: pak sa siel so mnou kupat a ted tu vedla mna tisko lezi :dizzy_face: cumackuje na mna semtam sa zasmeje...no snad mu to vydrzi :unamused:
4. lis 2008 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Už ne Angie naštěstí.....Akorát v ten jeden den..

Takže to spíše vypadalo že mi něco nesedlo asi
4. lis 2008 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ludia prave sme mlsali jablcnu presnidavku a z tej vekej flase asi 190g mi spapal skoro celuuuu :fearful: :confused:
Do teraz som davala tie male sklicka od hippu a to mal na polovicku a teraz velku a skoro cela je fuc a to sme pred hod kojili :confused:
4. lis 2008 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
alebo rychla tehu nevolnost ja som to mala tiez len par krat mozno 10krat :confused:
4. lis 2008 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
no byla bych rada, kdyby se blýskalo na lepší časy, ale nechci nic zakřiknout...

tak na žehlení jsem se nedostala,ale aspoň jsem vydrhla celou koupelnu a záchod, už to bylo třeba jako sůůůůůl

stihla jsem přeprat podělaný věci z rána od Jaňuly (dneska jsme byly zase komplet, až na zádech :grinning: :grinning: a smála se tomu, prďolka moje :wink:)

teď dělám oběd, dokud spí,ale to vidím tak na půl hod. maximálně. Dneska nám přijede brzy taťka dom, ptž. mají ve škole třídní schůzky,tak tam vyrazí..:slight_smile: Včera Teri dostala konečně 1* ze čtení, tak to byl doma úúúspěch:slight_smile:
taky byla zvolena VIP žákem 2. třídy za říjen a mohla si vybrat, co budou vařit 1 den v jídelně. No a naše slečna si vybrala hranolky s kečupem... pak jí mám sehnat kalhoty, aby je zapla přes ten pupek :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2008 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
no Deni, já měla nevolnosti u každýho těhu jinak...s Teri jsem začala až ve 4. měsíci a to tedy fest... blila jsem kudy jsem chodila.. ráno, večer, prostě furt a byla to tedy síla, taky jsem schodila 3 kg...

s Janinkou jsem byla vzorem těhu... nevolnosti do 3. měsíce a pak konec, ufff. ale nebyly to tak šílený dávky, jako s Teri,ale nepříjemný to tedy bylo.. ještě že jsem měla v práci záchod hnedle naproti kanclu :sweat_smile:
4. lis 2008 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to si neviem predstavit zeby som blila v pizzerke,este ze som odisla :grinning: vtedy som mala len pachy a bolo mi zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2008 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
jaaaj hranolky s kecupom??? :grinning: Dobre,to uz nejaku specialitu si mohla vybrat :wink:
zas sme pri jedle teda prej dnes nemam varit a ked muz vstane mame ist k svokre sa najest tak dovtedy zomrieeem :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz mi kruci v bruchu,no som leniva a na nic nemam chut :confounded:
4. lis 2008 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
tak kde ste zdrhli???Zrovna som chcela skonstatovat ze dnes to tu pekne bezi uz som si stiahla aj nove kity a vecer budem asi zas gimpovat a upravovat to na rozmer fotiek aby to slo aj vytisknut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a zrovna dnes mam uzasne detatko a nemusim sa mu az tolko venovat ako inokedy :dizzy_face:
4. lis 2008 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Tu som
4. lis 2008 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jeee tak co si si dala na obed???
4. lis 2008 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
já taky,,, malá ještě spí :confused: :confused: už 2,15 hod. a já hledám dárky na vánoce pro ty mý 3 miláčky
4. lis 2008 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ja myslim uz len na to jak som hladna,cukrik mi bude zaspavat tak supeer :sunglasses:
4. lis 2008 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jani objednavas na nete ci hladas uz kupene???
4. lis 2008 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
mne prave teraz zaspava,kedze dnes to ma popletene ked tak skoro vstal a uz nedospal...a este ze nebol tak protivny jak vcera pred zaspatim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2008 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Já si dala tousta s vejcem a tunákem..........A doufám že dneska už mám vybráno :grinning:
4. lis 2008 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
zatím hledám... Pro Teri batoh do školy, TOmovi asi taky batoh ale na notebook a Janince porad nevim:frowning2:

hmm, tuňáka si nemůžu dovolit,dokud kojím...to už mám odzkoušené.. mě se zapékají v troubě těstoviny,už mám na ně tedy chuť :wink:
4. lis 2008 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jani,.... hranolky s kečupem :grinning: to je dobrý a to měli jako hlavní jídlo jo? Nebo jim k tomu ještě něco dali.

Hele to je ale dobrý, že tam ty děti takhle motivujou :wink:

Já mám radost, teďky tu byla naše šiditelka a přinesla rozpis na inventuru majetku a já tam letost po 4 letech nejsem :grinning: :grinning: :grinning: , konenčně první pozitivní vliv té mé hospitalizace v nemocnici :slight_smile:
4. lis 2008 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky moje já se s Vámi loučím a pááádíím domůůůůůůůůůůůůů

Mějte se krásně a zítra šááááááááááááááááuky
4. lis 2008 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek