• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Milu, já ještě nevím,c o k tomu budou mít,ale určitě ne samotný hranolky :wink: každý VIP z každý třídy si může vybrat cokoliv k jídlu co uvaří... jj, a mimo to, tak zítra mají bowling zdarma... ale tam Teri asi nepůjde... ale motivace je to dobrá

no, inventury znám. taky jsem tam kolikrát mezi svátky plašila...ale pak se ředitel umoudřil a souhlasil s tím, že si můžu inventuru ve svým skladu udělat před svátky a pak už nemusím chodit,což bylo fajn :wink:
4. lis 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vítám Korki, jsem taky z Roudnice :wink:
Nějak jsem teď nepsala bo nebyla nálada ani moc čas ... Měnili nám okna v našem překrásném paneláku a je tady bordel jak v tanku :rolling_eyes: nejenom v bytě, ale hlavně chodby a tady to nikdo moc neuklízí, takže si to stále nosíme do bytu :angry: Mimoto nám opět nešel net, tak je to takový na nic.
Večer napíšu víc, teď jdu uklidit výtah, protože máme kočárek jako prase z toho prachu a všeho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVET, ahoj!
Jsem ráda, že jsi zas funkční...
Mám pocit, že s Korki bydlíte kousek od sebe, pidikousek :slight_smile:

JANi
Tý jo, to je ale pěknej výmysl a super motivace pro děti! Fakt dobrý!!
4. lis 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som tu zas milacik mi spinka a ja pridavam fotecky a budem sa hrat s gimpom...Gali na jednej fotke vidno tie ponozticky tak jukni do alba tie hrkacie :wink:
4. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táááákže,
Gali, Mišánek dýnička je k spapání :dizzy_face:
Deni, to se ti miminko hezky hlásí :slight_smile: nejdřív objímka se záchodem a teď začínají podivné vůně :grinning: vydrž, bude líp :wink:
Jani, u nás je naprostá krize se spaním - včera spala za celý den 2 hodiny a večer šla spát ve 22.30!!! :confounded: :confounded: :rolling_eyes: dnes je to bylo skoro stejný - náš poobědový spánek přišel na řadu v 16 hodin, spala asi hodinu a samo, že večer nechtěla jít spát :rolling_eyes:
Angie, to jsi dobrá, že už necháváš Timmyho spinkat jinde, já bych malou asi nedala :sweat_smile: ne asi. Asi určitě NE! :sweat_smile: :grinning: Naši nám nabídli, že nám zaplatí Silvestra v Paříži a malou zatím ohlídají, ale mně by se strašně moc stýskalo :dizzy_face: :slight_smile: Takže budeme hezky doma, sice by bylo krásný někam vyrazit, ale ne bez malý, pořád bych na ni musela myslet a stejně bych si to neužila. :slight_smile: ale až bude větší, tak to určitě rádi využijeme, že rádi hlídají :grinning:
A Ńikolce přejeme k narozeninkám hodně lásky, štěstíčka a hlavně zdraví :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Jenom vás chci pozdravit, nějak vám tu prostě nestíhám. :frowning2:
4. lis 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet ja ho tiez nerada nechavam lebo mi hned chyba,ale svokra byva 10metrov od nas a robi nocne tak cez tyzden na nho nema cas tak je stastna ked si ho cez vikend vychutna teda bolo to teraz len druhy krat,inac by som ho tam nechala len sa mi nepaci ze mu minule dala cokoladu prej ona davala vsetkym svojim detom :angry: ja som penila tak koly tomu ze toto je moje dieta a ja budem rozhodovat co je pre nho to naj :angry: ale inac pohoda ja som na jednu stranu rada kedze mam kazdy den horucky a ledva vstavam trestena jak bambus ked timmynko nespinka,ale jasan ze mi chyba...ale vsetko sama robit nemozem a tiez som len clovek a raz do mesiaca sa potrebujem vyspat :wink:
4. lis 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fiiiha Silvester v parizi,tak vezmite aj malu sebou nie???Tak na dialku by som bez timmca tiez nesla ale s nim a muzickom veelmi rada :dizzy_face:
4. lis 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angie čokoládu????? :confused: :confused: :confused: Tak tohle udělat někdo u nás v 5 měsících ,tak by byl teda mazec. To bych asi ječela, až by popraskaly okna (vím, že to zavání těžkou hysterií, ale okolo sebe teď máme hodně alergických a hlavně atopických dětí a já fakt nestojím o to, aby malá něco takovýho měla).
Ale s těma horečkama fakt běž k doktorovi, není to žádná legrace, když už je máš takhle dlouho. Třeba to v závěru nic nebude, ale nasadí ti léčbu a budeš v pořádku.
Oni právě chtěli, abychom frčeli bez NÍ !!! Aby si ji mohli vzíta na ty 4-5 dní k sobě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bych ale nezvládla. :sweat_smile: holky jdu to dospat aspoň trošku, tak dobrou noc :pensive:
4. lis 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mi hovor som jej povedala ze by si zasluzila poriadne na prdel za to,no co uz som jej povedala ze sa mi to nepaci a ja ho nechcem ucit na sladke,ale je to svokra jasne ze keby to urobila mamina tak by bol krik ale k nej si to nedovolim :zipper_mouth:
Ahaaa tak to mali prespekulovane chcu si ju tiez ukradnut a vychutnat :grinning:
Inac holky uz robim sama tie scrapy ale je to zabijak su jednoduche dost ale zaberu v konecnom dosledku tooolko casu :angry:
No a nemozem sa odlepit ale uz idem...doted sa mi ani raz nezobudil :confused: to cumim tak snad tato noc bude lepsia :frowning2:
4. lis 2008 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooj jsem tu :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zase datluju 1 rukou tak se předem omlouvám za chyby...

založila jsem si nové album, kam se mi konečně povedly nahrát ukázky z toho mýho vyráběnýho kalendáře, ale nevypadá to tak moc pškně, když není vidět celá strana...

jsem ráda, že sem zase zavítala Ivetka:wink: už by vám mohli s tím netem dát pokoj,ne?:wink:

tak bych malou nedala přes noc. tak na prochajdu v kočárku by mi to fakt bodlo, ale přes noc- neee , zatím :grinning:

ty jo, a kdyby kdokoliv se snažil do Jaňuly nacpat čokoládu, tak se velmi rychle ozvu. Nemám ráda ty řeči, že i nás tím třeba krmili a taky žijem-...
5. lis 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ty fotky upravila a jsou teď vidět celý :slight_smile:
5. lis 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Jani, náhodou jsi kikulka a kalendář je moc hezkej. :wink:
5. lis 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooj!!!
IVET
tý jo, Paříž.. NO, ale rozumím.. Taky bych nejela. Ani bez tý Lenči né :slight_smile: Zatím jsem jí viděla každej den jejího života, prvně někde přes noc byla až když já byla v porodnici s Míšou, do tý doby s náma. Neumím si to představit bez nich. I když prospaná noc je véééélmi lákavá.
Ty Vaše noci jsou děs...

ANGIE
do LTM se chystáme ,tak se na ty ponožky podívám :slight_smile:
A čokoláda? Tak to bych byla jak Ivetka :slight_smile:

ALEN, DENIS
ahoooooj!

JANI
fotky krásný! Jsi šikula!
5. lis 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky vam sa to teraz lahko vravi i ja teraz lutujem ze som na nu nevyskocila viac,no na to som az moc slusne vychovana :angry: coz tuna lutujem doma to bolo fajn ale tu byt vychovany sa neoplati :angry:
No nevedela som ani co povedat uplne mi to vyrazilo dych lebo som necakala ze to spravi,predtym mi o tom rozpravala a ze ci nechcem a ja som jej jasne povedala ze ani nahodou ze chcem ovocie a zeleninku a nie ho zvykat od mala na sladke a ona toto a este ho fotila pritom inak mi to nepovedala a on taky chudak nestastny na tych fotkach ze ani nechcel :angry: tak som sa zmohla na to ze co to je akurat a ze by si zasluzila nakopat prdel za to pekne :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ona sa len zasmiala akoze to je vtip :confounded:
5. lis 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac na noc by som ho kludne este dala ale uz len svojej mamke a ta je zial daleko i ked o 2dni cestuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky o 2hod idem k tej kadernicke ta som zvedava na ten vytvor :unamused:
idem hned nazret do albicka aj ja som pridavala :wink:
5. lis 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGIE
to je jasný. Já už mám zkušenosti od Leničky :slight_smile: Já tohle zakázala rovnou. Kamrádka jí v 6ti měsících přinesla Kinder čokoládu, že proč by jí nemohla, když je to čokoláda pro děti. Nemůžeš čekat, že to budě dělat, tak jí dopředu nevaruješ, ale teď už jsi připravená, předem řekni, že nechceš, aby tohle dělala a důrazněji a snad to udělá
No, u nás ani není, kdo by si Míšu chtěl vzít na noc a i kdyby třeba, tak on by se prsíčka asi nevzdal :slight_smile:
Tak ať jsi krásná!!!

Jinak všechny zdraví MELISSKA, net mají v nedohlednu, jsou nastydlí, kluci mrzutí, nespaví, tak se jí po nás stýská. A nám po ní taky, že jo?
5. lis 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gali, taky Mellisku pozdravuj, že na ni myslíme a taky nám tu chybí.

Hele já nějak vůbec nechápu, jak můžou i přijít na to, dát tak malýmu dítěti čokoládu a to nejsem matka, ale tohle by mě asi nenapadlo to dítěti dávat. :confused:
5. lis 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
MILUŠKo
no, já myslím, že normálně.. To je teď trend, nic nedávat, dřív se máčely dudlíky do medu a všichni to dělali, jedli se bobíky, pacholíky, dneska se to do roka nedává.. Každá doba má svý. Za Leničky zas nebylo BIO a dneska, jak nedáváš BIO, tak jsi divná... Takže si myslím, že prostě jim, těm starším, nedojde, že výzkumy pokročili a že sladkosti od takhle malýho věku asi nejsou nic moc a navíc, že čokoláda je alergen. To se musí pořád opakovat a opakovat a pak vypadáš divně, protože ty dítěti nic nedopřeješ :wink:
5. lis 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu mna tiez keby mi to nepovedala ze ona davala kazdemu z nich a ze jak im chutnala a ze boli cely opatlany od toho a ja ze nechcem,to bolo snad pred 3-4mesiacmi :angry: a ona mu ju kludne nacpe ja to proste nepochopim keby to bol cudzi clovek tak vybuchnem jak tisicrocna sopka a by to tazko rozdychavala kedze som nerv a proste baran :wink:
Ale zas je to rodina a mam nejaky ten respekt a uctu aspon ja ked uz jej deti k nej nemaju,no tak si ich vychovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si tiez myslela ze tam nebude chciet na noc,no jak je doma nerv a protiva a sa budi tak tam spal cely cas a jedol po 8hodkach :confused:
5. lis 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
gali a ja by som dopriala ale kde takemu malinkatemu tvorovi co zacinam s ovocim a zeleninou a ona mu flakne cokoladu???Nechapem na to by som ani nepomyslela natoz proti mojej voly to dat :angry:
5. lis 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGIe
mně by to taky nenapadlo, ale prostě oni to berou jinak, za jejich generace bylo všechno tak nějak jinak. Zvlášť, co se jídla týče. I dneska máš spoustu maminek, který tohle neřešej. Já Lenče dlouho nic nedávala, skoro do 2 let neměla bombony, nic a jsou roční děti, který mají i cucavý!!!, zmrzliny, všechno... Takže já jsem vždycky byla ta, na kterou se říkalo "no, jo, maminka ti nic nedá" a když jsem říkala, že se toho přece v životě ještě nají, že to nemusí mít jako takhle malá.. No, zlá jsem byla já ne ti, co chtělí dát
5. lis 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Angie,
třeba nevysvětlíš, že nemaj návštěvy nosit bombony, čokolády, že by bylo lepší přinést klidně tu přesnídávku (když byla Lenča teda ještě menší), ovoce...
5. lis 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechapem naco sa tak ponahlaju tie maminy ved ked to nepotrebuje tak naco,nech si nezvyka nie???Nie zeby v tom boli nejake zdraviu prospesne latky tak to davam uz teraz ale sladkost v 5mesiacoch??? :angry: Ved tak si ich naucia a pak sa z toho zblaznia ked uz v roku budu jest take sladkosti,este sa zadusia s tym tvrdym bonbonom :fearful: no to uz je na kazdom rodicovi...
Ako tym ma nastvala ale inac deti a ona to je jedno-strasne miluje deti,ale i tak necem aby sa daco take opakovalo este niekedy ked uz teraz to urobila a dobre vedela ze to nechcem a aj keby nevedela proste o tomto rozhoduje matka :angry:
Ale to je jedno teraz to uz zbytocne rozoberat :stuck_out_tongue_closed_eyes: stalo sa este ze mu to nechutnalo :sunglasses:
5. lis 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kludne nech nosia ale zjem to ja :grinning: :wink:
5. lis 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde je Denisek??? :confused: dnes sa ani neozyva,co sa deje???Zeby to zalomila :grinning:
5. lis 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGIE
nevěděl, co to je a co s tím, tak prostě příště ať už na to ani nepomyslí :grinning:
5. lis 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, snad není DENI zas u mísy! Že ne, že jen pilně pracuješ?
já neeee, Míša spí a já dneska nic nedělám, jinak mi asi praskne hlava
5. lis 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek