• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Už jsemtu, byla jsem vedle
5. lis 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se furt bavíme o jídle to je děsný a navzájem si děláme chutě s holkama........ted přemýšlím, kam zajet pro mandarinky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
já jsem teda všem na začátku příkrmů vysvětlila, že CO bude malá jíst, o tom rozhoduju já. A připojila jsem výhrůžnou historku, kterak mojí kamarádce půlroční děcko nakrmili rajskou omáčkou s kolínkama a že tohle kdyby mi NĚKDO udělal, tak mu malou už nikdy nepůjčím ani na 10 minut! :angry: výsledek skvělý - všichni se mě ptají, jestli tohle malá už může :grinning: A když měli tendence, jakože piškoty může v 6 měsících, tak jsem řekla, že jí to dávat prostě nechci nikdo jí to dávat nebude. Jinak bude zle :angry: (a oni vědí, že by teda bylo, protože jsem celkem klidná, ale jak mi někdo dělá naschvály nebo nerespektuje to, co říkám o výchově, tak se klidně zhádám :sweat_smile: ) Ne proto, že bych malé nechtěla dopřát, ale je to moje dítě a já jsem za ni zodpovědná a chci, aby nemusela jednou řešit zdravotní problémy týkající se potravinové alergie nebo nějaký vyrážky. :unamused:
Chudák Melliska, tak hlavně aby se aspoń kluci uzdravili, co nejdřív, když už nemůže sem :cry:
5. lis 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak s parcí je to ted bída...............Ale nevadí, aspon mám klid :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm když se bavíte o dětech a jídlech..Tak náš synovec měl nějakou alergii ..už nevím na co, myslím na mléko...Ale mléko směl, nesměl bobiky a tak...............Jinak se chudák obsypal a pak byl celej rudej...

A byli jsme u tchýně...A byla s malým vevnitř.Po chvíli vyšla a poudá vítězoslavně..Spapal mi ceeelýho pribináka...No hele švagrová zrudla, začala nadávat, tchýni poslala doprd...a jeli domů..

A toto tchýně věděla že to nesmí!!!! Ale prej si myslela že mu to nemůže ublížit, no blbá.
5. lis 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, IVET, Tys to ale rozparádila :grinning: :grinning: :grinning:
A ani piškoty nedovolíš, jo??? NO, hrůůůůzaaaa teda. Já je taky nedávala :slight_smile: Do 11měsíců (a kousek) nebyl lepek :slight_smile: ale dělali piškoty bez lepku, tak jen ty. Takže jsme taky byli na těch různejch křupinkách.
Takže, mně bys mohla mít za tchýni a takový ostatní, já bych to respekovala, protože jsem to dělala a u Míši dělat budu, stejně :slight_smile:
Ale musím říct, že to u nás taky dodržovali, naštěstí, taky bych jinak pěkně kopala.

DENIS
tak včera voněl muškát, dneska chuť na mandarinky :grinning:
5. lis 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENIS
já si psala s Australankou. Má 3 děti, 2 z toho alergický snad na všechno, co jde. Rozvedená, děti ve střídavý péči. A přítelkyně toho jejího jim samozřejmě všechno dávala, protože nač se s něčím extra vařit, vymýšlet, takže je týden léčila, ona týden ládovala vším...
5. lis 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak som sa konecne dostala k netu :unamused:

Angie- som od Zvolena,mestecko Krupina,prisli sme s manzelom za pracou a v Roudnici som porodila obe deti,prve planovane,dlho som nemohla otehotniet a druhe ani neviem ako a bola som v tom :grinning:
Este by som chcela tretie,ale pozdejsie
- kazde tehotenstvo ma stalo 1 zub,bud sa mi nalomil,alebo uplne zlomil
- moj muz tiez robi nocne,sviatky,SO,NE,pripravuje sa na skusku v breznu,takze je to pre mna zaber- skolka,deti,nakupy,ked idem z obchodu,tak vypadam ako humanitarna pomoc pre Afriku.Ale zase,ked je doma tak mi pomaha,ako sa len da,to moze potvrdit aj Gali.
Prikrmy,tie nam u starsieho nesli vobec,mrkva bola vsade,len nie v Adovom brusku,boli to boje a ostalo to do dnes,je zly stravnik.Zato Matej papa od rana do vecera,mam pocit,ze sme viac v kuchyni ako v detskom pokojiku :grinning:,asi ho da,m vysetrit ci nema 2 zaludky :slight_smile:

Draky-to divadielko pre Lenku je super,uvazujem,ze na buduce vianoce to kupim chlapcom tiez.
-Dufam,ze je uz Misa lepsie a trhanie u zubara ti vobec nezavidim
5. lis 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave nevedel nastastie a tvaril sa total nestastne,no co m i laska robi uz sa dokaze i v postielke prevracat stale narazil na tyce a ted pridem som sa obliekala a on pasie a smeje sa na mna :grinning: a od 4tej rana som ho nahanala po posteli necel spat len plakal a cel sa pretacat :angry:
5. lis 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korki,
pak se můžete k nám přijít podívat na divadlo v reálu. Příští týden přijde, tak se na něj už těším.
Míša má ošklivej ten zadeče, červenej, jakmile čůrá, tak pláče.. Blbý antibiotika!
Půjdete po školce do Trendu?
5. lis 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No se mnou to budou mít těžký, nebo spíš s námi..Páč my nesnášíme když nám krmí psa různýma ..Jak to nazvat slušne??? Kravinama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale už to teda pochopili..Ale dalo nám to fušku....

ted už se známý než ho nacpou ptají můžu???Když řekneme ano, tak jo..Když ne, tak sice držkují ale nedají..Ovšem je tady výjimka: moje máááááááááááma..
Ta mi vždycky řekne že je pes chudák a já nevím co všechno, takže vím na 100% že ta jediná bude dělat problémy :confounded: :confounded: :confounded:

A můžeš jí vysvětlovat nedávej mu to, je mu pak blbě..MY jsme pak ti, co kolem něho lítají,strají se platí Mudry atd...a ostatní sedí doma v klidu, v pohodě a akorát řeknou chudák....

Takže já budu něco jako Ivet..hysterka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak mandarinky????? Bud v klííídu , ty denně jím na kila, jenom dneska nemám s sebooou :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. lis 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENIS
hysterka i jako já :slight_smile:
Takže ty budeš mít mandarinkový dítě :grinning:
5. lis 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denisa 26-Ked som bola 1 krat tehotna,tak som o tom ani nevedela,lebo som sa citila super.Pracovala som do konca 7 mesiaca,a potom som sa doma hrozne nudila.Pri druhom som mala tvrdnutie brucha uz od 4 mesiaca,krce v lytkach,nemohla som pribrat,nemohla som doma varit,lebo ma s pachu pri vareni napinalo na zvracanie,tak sme chodili zo synom do nemocnice pre obedy.Inak kazde tehotenstvo u mna zacinalo poriadnou virozou :slight_smile:

Jana RCE-som rada,ze nas je tu viac z RCE,mozno sa stretavame a nevieme o sebe.My mame zeleno-seda golfky CT 04
-je to velmi zaujimavy ukaz,ze doma sa snazime zdravo varit,jedla pripravovat tak aby boli plne zeleninky,ovocia,co najmenej E-cok,a tie nase mile dietky si vyberu tie najnezdravsie jedla.Ja,ked sa syna opytam,co by som mu mala uvarit,tak jeho odpoved je parky a bramborak :confounded:
-zo spanim to bolo u nas tak,ze starsi syn cez den nezaspal dnu ani nahodou,tak som musela s nim chodit 2x denne po 2 hodinach na prechadzky,lebo ak kocik prestal jazdit v momente bolo po spani.Po 14 mesiacoch som si povedala dost,3x sa poriadne vyreval a od vtedy spal dnu.Vecer zaspaval v pohode.
Matej je od zaciatku zlaticko,je mu jedno,kde spi,staci ho polozit do postielky a zaspinka.Pocula som,ze ked ma niekto 1 dieta,ktore mu da riadne zabrat,tak to 2 dostane za odmenu lepsie :slight_smile:
5. lis 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet-byvame v tom istom baraku,my sme ten vchod na konci,nas manzel odvezie s detmi k nasim na Slovensko a on sa potom vrati,lebo chceme aj malovat 2 pokoje.Uz som pocula,ze robia hrozny bordel

Draky-mozno pojdeme do Trendu na chvilku,chlapci budu zase ako prasiatka :sweat_smile:
-co davas na tu prdelku Misovi,my davame Rybilku,ale pocula som,ze je dobry Sudocream,hlavne mu ritku neutieraj obruskami,ale detskym mydiekom a vlaznou vodou,a castejsie ho nechaj po chvilkach rozbaleneho,nech sa to vetra.Tak pa poobede.
5. lis 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nestiham docitat nejak ste sa rozbehli tak az sa vratim,drzte palecky :wink:
5. lis 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
KORKI
Janu jsi zrovna netrefila, ta už z Rce není, ale jsem si říkala, že s Ivetkou bydlíte ve stejným :slight_smile:
My asi taky do Trendu dojdeme, sluníčko mně láká. Ale taky musím na sociálku, tak uvidím, co na to slečna :slight_smile:
To zase zmizíte na Slovensko? :frowning2:
5. lis 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele holky, nebyly jste se někdo juknout na tu výstavu dinosaurů na výstavišti :confused:
5. lis 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady budeme hysterky 3 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na dinosaurech jsem nebyla..jako v Ltm?????

Jinak tu mám kiwi, hruštičku, jablka a banány..Ale do těch se mi nějak nechce..já snad vezmu auto a zajedu do Billy na vysočany :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JJ, v ltm je do 4.12. tuším na výstavišti výstava dinosaurů :slight_smile:
5. lis 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
MILU
nee, ještě ne, ale pojedeme. Je do 14.12.
5. lis 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, já věděla, že je tam nějaká 4 :grinning: já právě o tom taky přemýšlím.. jen nevím kdy se tam vypravit, když manža je o víkendech v luftu :confused:
5. lis 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
MILU :slight_smile:
my někdy o víkend, až bude v LTM Sváťa, spojíme to
5. lis 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu díky za pochvalu..ta kikulka se mi líbila :grinning:

Korki, já bydlela ve stejným paneláku jako Ivetka,ale v prosinci jsme se stěhovali do svého nového baráčku. S Ivetkou jsme kolem sebe chodily skoro rok a neznaly jsme se... jaká škoda :frowning2:

no, jestli je 2. dítě za odměnu, tak já mám opak. Teri byla hodňoučká, i když je fakt, že Janinka tak extra moc taky nezlobí. Dneska je jak sluníčko, pořád se na mě směje, začíná se chechtat, blbly jsme spolu a v kočárku poslušně usnula do 3 minut:slight_smile:
Mám pocit, že dohání ten minulý týden, co blbě spala ve dne i v noci :wink:
5. lis 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem v kantýně..........

Mám franfurtskou polévku a sekanou s bramborem...........a 2 chlebíííííííííííííčky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Draky,

sváťa hraje pro dospěláky 22.11. na Kolibě. :grinning: Já to zrovinka nestíhám, ale může to být pěkný
5. lis 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdou tři želvičky po poušti a uvidí kelímek.

"Vezmeme si ho, nevezmeme, vezmeme, ale přeci si ho nebudeme brát,

když do něj nemáme co dát.Tak si kelímek nevzaly. Šly dva roky

až došly k oáze.

"Konečně voda, ale nemáme jí do čeho dát,jedna z nás se musí

vrátit pro kelímek.Střihneme si." Padlo to na třetí želvičku -

"Tak dobře, já pro něj dojdu, ale musíte mi slíbit, že se beze

mne nenapijete vody."

"Slibujeme, slibujeme."

Uplynuly čtyři roky cesta tam a zpátky) a želvička nikde. "Tak už

se napijeme," povídá první. "Slíbily jsme jí, že na ní počkáme,

tak to ještě chvíli vydržíme,"povídá druhá. Uplynuly další

dva roky a třetí želvička se pořád nevrací. "Tak už se napijeme,

nebudeme čekat" povídá první želvička. "Tak se napijeme,"odpoví

ta druhá. Třetí želvička vyleze z křovíčka a povídá: "Tak

holky to teda ne, když Vám nemůžu věřit, tak já nikam nepůjdu!!!"

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky Mondea bude mít den otevřených dveří, Janče jsem poslala mejla s bližším info, tak si to mezi s sebou nějak rozešlete :wink:
5. lis 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo, mooooc, díky...vypadá to zajímavě, já bych šla hned. Jen doufám, že půjde i některá z holek :wink: Tak přijeď taky, ne? stejně jsi o víkendech sama doma,tak se aspoň po hoooooodně dlouhý době uvidíme :wink:
5. lis 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek