• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
autor
Mno sama doma sice jsem, ale bez auta :unamused: Zkusím to kdyžtak nějak vymyslet :wink:
5. lis 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jen vymýšlej. psala jsem Melissce a taky by šla, tak by to bylo supeeeer :slight_smile:
5. lis 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaak som vas konecne docitala,dalo to zabrat tak ako ten moj huncut tiez nemohol zaspat ale uz spi,len sa bojim ze si da len polhodinku a potom bude zas hyperaktivny :angry:
Inac melir dopadol super,som spokojna az na tu cenu no cakala som trosku menej ale pomylila si salon s kadernictvom tak smola hlavne ze efekt stoji zato :wink:
5. lis 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj!
Tak já Mondeu taky dostala, od Pavlíny :slight_smile:
JANi,
nepůjdu na nic. Stejně by mi to bylo k ničemu, protože bych dál nechodila, znám se.
K Pavlíně jdu tuhle sobotu na fyzio, těším se :slight_smile:
5. lis 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky,

tak Pavlína mi poslala taky pozvánku, jenom přemýšlím na co bych tak šla.. :sweat_smile:

Vy tam někdo půjdete?
6. lis 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jedu domů, je mi zle....Mějte se ahojky
6. lis 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENIS
tak dneska si to fakt užíváš, jo? To je blbý, ať je Ti líp!
6. lis 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsme právě přijely z kalmetizace a už to máme zhojený, huráááááá! takže 19.11 jdeme na 1. hexa

Gali, my půjdeme s Ivetkou určitě a Meliska se taky přidá, když jí do toho nic neočekávanýho nevleze...tak se aspoň uvidíme a dáme si do těla :grinning:

Deni, tak ať ti je líp
6. lis 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,
tak to je dobře, že už je to v pořádku!
A budete chodit i pak? A na co půjdete?
6. lis 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem ráda,že to je ok.

no, pokud bude někdo chodit se mnou,tak se snad i vykopu. líbilo by se nám s Ivet v neděli na večer ty flexibary,pokud se nám budou líbit a hlavně, pokud to se svou hooodně mizernou fyzičkou ucvičím:grinning:

v tu sobotu snad power joga a ty flexibary...pokud to není moc:grinning:
6. lis 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, to je ta barbína, co chce Teri, jen pro představu :wink:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14265271&tab=5
6. lis 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak dnes to tu moc nezije...
Ja len na skok,lebo cakam na babicku dnes mame mini oslavu mojho sviatku kedze muzik musel na inventuru na poobednu tak super oslavime az v sobotu a uz spolu s nasimi,tak dnes len babicka pride...
Jaaaj Denis tak snad ta to rychlo prejde a doma si oddychnes a vyspis sa z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fiiiha holky jedne cvicitelky,no bodlo by aj mne daco take,len sa mi akosi nechce a ani casik nechce-mangelik by nadseny nebol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A barbie pekna ale i ta ceny teda...
6. lis 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéé, Jani ta je hezká :wink: a ta cena taky, to má Angie pravdu.

Angie, je nějaké foto tvého nového image? :confused:
6. lis 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj Milu no neni zatim,ja som fotak zabudla na slovaci a svokre nefunguje zas poputuje do usti na reklamacku,ale v sobotu tu budu uz rodicia tak ti budu fotit jak o zivot tak pak pridam :wink:
6. lis 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENIS
tak jak denska bylo???

JANI
týýý jooo, dvě hodinky najednou, jo? Tak to já vím přesně, po prvních 5 minutách bych byla totálně vyřízená. Ty flexibary by mně zajímaly, vlastně i power joga a cvičení na míči, to mně v těhu bavilo.. Ale já bych se nedokopala tam pak v reálu chodit, když je to tak daleko :frowning2:
Kočárkovalas dneska s Ivetkou? Já jsem kočárkovala s Korki :slight_smile:
JJ, tuhle panenku znám :slight_smile: Naštěstí tohle L. ještě nebere, ale tuna dalších blbostí jo :slight_smile: dnes jsme zakoupili "PC" pro děti, jeli jsme pro jeden za 599 a měli ještě obyčejnější za 299 :slight_smile: Stačíííí

ANGIE
ty slavíš? Tak vše nej a nej!!!
6. lis 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
vubec nemam cas sem chodit a neco psat.Jak se vsechny mate?
6. lis 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee Andreeej ty si zas tehu???? :fearful: gratulujem :dizzy_face:
6. lis 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Gali dakujeeem,no uz som tu ale sama a vyzieram chlebiky co ostali :grinning: teda prave som dojedla posledny a mozem sa hodit na kolacky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No dnes len babi bola a pak v sobotu budu uz vsetci,tak to bude veselsie i ked dnes bola zabava tiez o ktoru sa moj nadhyperaktivec postaral :grinning: tak babicka ostala az do 19.30 :sunglasses:
6. lis 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kde ste zmizli???Ja tu cakam na mangelika kedy mi dorazi z tej inventury a vy nikde??? :confused:
6. lis 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ranko,

Andrej velikanananananáááááská gratulace :grinning:

Angie a tobě taky, všecko nej, ať je ti pořád hej :wink:
7. lis 2008 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj holky,

a koukám že Andrej je těhulka, tak moooooooooooooooc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a hlavně ať je všechno OK....

Holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý já mám dneska nějaké malé občasné šimrání v břiše, myslíte že by to mohly být první pohyby??????????????????????????????????? Na levé straně..Občas..Ha, třeba TED..Mě něco jakoby "bouchne", šimrá nebo jak to popsat... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A nebo se hnuly střeva? trvá to tak od půl 9...a občas teda...
7. lis 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ted zase..Uprostřed :grinning:
7. lis 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENI
jj, mohlo by to být :slight_smile:
7. lis 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Denis, :confused: není trochu brzy ještě?
7. lis 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo to nevím, pouze jsem vnesla dotaz...
7. lis 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem tu někde četla, že prý u prvního dítěte bys měla první pohyby cítit nejdříve kolem 4,5 měsíce... tak nevím... No třeba holky řeknou víc... páč ty už mají pohybové zkušenosti :dizzy_face:
7. lis 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nebude ono
7. lis 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. lis 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty voga Gali, chudinka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To musí bolet, auuuuu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. lis 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek