• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
DENIS,
ani nevíš, jak se vždycky bojím rozbalit ho... Teď spinká, tak se děsím, co bude po spinkání, nechávám ho rozbalenýho co to jde a čekám, kdy bude vypadat alespoň líp
7. lis 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gali, tak to je chudáček malinkej, je mi ho líto, asi ho to musí hodně bolet, viď. A ví se z čeho to má nebo proč se mu to dělá? Nevím jestli jsi to tu náhodou někde nepsala, ale občas nestíhám dočítat, páč je toho fakt hodně.
7. lis 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tAK JSEM SE NAPUCLA A JSEM TU SAMA TAK SI JDU LEHNOUT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
MILU
tohle by měl mít, protože bere antibiotika a má citlivou kůžičku a prostě má teď agresivnější moč :frowning2:
7. lis 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha :confused: ale je mi ho fakt líto :frowning2:
7. lis 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
u nás velká krize se spaním, chodíme okolo 22,30 spát, jsem totál mrtvá (zuby to nejsou) takže nějak ani nemám chuť psát.
Gali, Mišánka je mi moc líto, snad to bude co nejdřív v pořádku, aby chudinka takhle netrpěl.
Dobrou a pokud možno klidnou noc všem.
7. lis 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVETKO
Vás to spaní zlobí pořád a neustále, co?
Doufám, že jsi se vyspala, já dneska, kupodivu, joooo
8. lis 2008 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,tak u nas noc vraj dobra :wink:
Prisli rodicia vecer tak si ho nechali v obyvaku v postielke a ja som uz len kojila ked trebalo no vydrzal 5hod,pak dalsich 5hod a pak 3hod a ze co si to vymyslam ze zlosti ked je jak anjelik :grinning:
Gali chudak misacek,snad sa mu to skoro polepsi :frowning2:
8. lis 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
za to u nás byla zase příííšerná noc. malá se vzbudila ve 21.45 a usnula až v 1 ráno!!!! do toho jsem jí zkoušela 2x ukojit až ke spánu,ale marně,prostě se nedala:frowning2: O půlnoci se ještě poprděla,tak jsme musely převlíkat a přebalovat a usnula až těsně před jednou... Pak se ale budila s železnou pravidelností po hodině, vždy v půl a v 6 ráno měla vyspáno.. takže ukázková noc... :frowning2:

Gali, přeju aby se to Míšulkovi co nejdřív spravilo a hlavně jste už byli bez ATB....

Počasí je hnus. Teri jela s tátou do Krkonoš,tak snad aspoň na těch horách je líp,než tady.

Mě teď Janinka spí v kočárku, tak jdu rychle převlíknout peřiny a vysát. Oběd mám ze včera, tak aspoň něco.
8. lis 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my sme obden bez tatinka,tak je to super :confounded: ,este do toho to pocasie,ani von ist,dufam,ze zajtra bude lepsie.Este,ze tie moje deti dneska su dobre :slight_smile:

Gali-skus este Misovi poumyvat zadocek hermankom,malo by to skor vysusit
Ivet a Jana RCE-tak taketo nieco s usinanim co mate doma,to som nezazila, dufam,ze si to tie vase deticky skoro rozmyslia a nechaju svoje maminky v klude vyspat :wink:
8. lis 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim :wink:
taaak ja mam ted trosku veget,kedze tu su rodicia-tak spi s nimi v obzvaku a ja len kojim...ale horsie je ,ye mu yacinaju zubky teda este nic nevidno ale uz davame chladiaci gel lebo to zacina byt dost brutaaal z nicoho nic sa smeje a zrazu zacne tak plakat nenormalne chudatko krasne :frowning2:
9. lis 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
pocasie hruza,no ale dnes sa chystame na prechadzku po litaku,tak snad sa nerozprsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: musim sa este pochvalit holky,ze toho roku som bola asi ukazkova,kedze som dostala tooolko darcekov,ze to ani na vianoce :dizzy_face: a pekne sme sa prezrali tak dnes sup von to spalit aby som zas nenabrala kilecka...
Neviem ci ste si prezreli albik ale dala som tam fotecky noveho hara,ale uz aj mazla,tak urobim nieco pouzitelnejsie aj s timmcom a zas pridam ak ste nestihli :wink:
9. lis 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dostala jsem se na moment k počítači. Stihlla jsem jen dočíst maily, ani jsem neodpovídala :frowning2:

Do Mondea bych šla ráda. I když 2 hoďky v kuse po takové přestávce mě asi zabijí. Ale co, vzpomínám, že na prní aerobik jsem šla hned na 3 hodinky a taky jsem přežila :wink:

Gali, chuděrka Mišánek, ten má zas trápení. U nás se pořád marodí. Štěpulka kašle, nějak ho to nechce opustit a Vojtík má zánět spojivek. Jen jsme vyléčili jedno očičko, už se mu to přestěhovalo do druhého.

Milu, jsem skleróza, nepamatuju si, kdy jdeš na tu laparku. Ale myslím, že se sem zas dlouho nedostanu, tak držím palce a myslím na Tebe.

Andrejko, gratuluju k těhu. Čekala jsem, že se musíš brzo ukázat a pochlubit :wink:

Jo a vítám novou korki. Nedočítala jsem, takže ani nevím odkud jsi. Ale je dobře, že jsi dorazila mezi nás.

Mizím na kafíčko. Mějte se tu holčiny hezky a doufám, že už brzo budu online :wink:
9. lis 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
koukám že máme další těhulku Andrej gratuluji, jsi dobrá že jsi do toho šla tak brzy :wink:

Draky(jo a vysvětlí mi někdo prosím proč jí všichni říkáte Gali?!?! :sweat_smile: ),
malého je mi hrozně líto.To bych nečekala že to může být z antibiotik.
My ještě naštěstí antibiotika do teď neměly a bráním se jich jak čert kříže a až je malé její mudra předepíše,
tak stejně skočím ke své dospělácké mudře aby ji otestovala, jestli jsou vůbec potřeba.
Jsem totiž zjistila, že má moje mudra nějaký přístoj, kterým se to dá zjistit no moc tomu mechanismu nerozumím,
tak budu věřit.
Je teda pravda, že některé dětské mudry cpou i malým dětem antibiotika i jen na blbou rýmu tak to mi přijde ujeté.
Vím,
že něco nejde vyléčit jen čajíkem ale s antibiotiky bych byla opatrná.
A už se mu to lepší chudinkovi malému?
Tohle jsem ještě neviděla, on tam snad nemá už ani kůžičku normálně tu brečím protože vím jak ho to musí bolet a nejhorší je, že mamina mu moc nepomůže je mi líto i tebe Draky upřímně :frowning2:
9. lis 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Angie,
Vám to sluší, rodinka pohromadě :slight_smile: Jen odpočívej a užívej si, že se nemusíš starat o Timmíčka!

MELISSKO
ahoooooooj!
To je mi líto, že se pořád marodí.. Znám to. L. taky měla spojivky, teda, u Dr. jsme nebyly, ale potkaly jsme kamarádku, která právě šla s holčičkou od Dr., holky jsme porovnaly a podle toho posoudily. Kapky jsem doma měla,tak jsem kapala. A po jedný kapce jí to skoro zmizelo.
Cvíčo si užijte a nepřežeňte to :slight_smile:
Jinak Korki bydlí ve stejném baráku jako Melisska a my dvě se potkáváme na hřišti s dětma :slight_smile:

PROT,
ahoj!
No, říkají mi Gali, protože jsem Galina :grinning: a ony to vědí.
Já vím, myslíš ten přístroj na CRP, viď.. Podle hodnoty viděj, jestli je to viroza nebo ne. Míšovi našli v moči nějakou bakterii, opakovaně, tak dostal ty ATB. Zadeček je o pidi kousek lepší, má to fakt hodně ošklivý, ale když ho meju, mažu a tak, tak sebou necuká, už ne, tak usuzuju, že ho to asi nebolí, snad.. On už jednou skoro takovej zadeček měl, v 6ti nedělí, ale to ho měl takhle hroznej, protože zrudnul a dostal Imazol, kterej mu to moc zhoršil a pak jsme se toho nemohli zbavit. Má k tomuhle sklony, jenomže normálně pomáhá Pityol, teď vůbec :frowning2:
9. lis 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,

ahojky Mellis, jsem ráda, že sis našla na nás chvilku a přepadla si nějaké PC :grinning: Tak přeju, ať jsou kluci brzy zdraví a ty ať máš taky s námi brzy spojení. :wink: Jinak ta super věc mě čeká příští týden. Ráno jsem byla na jednom z předoperačních a připadám si jak chodící zombie :confounded:

Prot,
sice už to Gali řekla, ale mě se spíš líp píše Gali než Draky, nevím proč. :wink:

Angie,
dodatečně všecinko nej :dizzy_face:

Tak a já zase mizím vytvářet hodnoty. Dneska ještě musím pro vánoční kolekce, nějak se mi tam nechce, ale chci to mít všechno vyřízený, než nastoupím do té nemocnice,páč nevím kdy pak přijdu.

Málem bych zapomněla Gali, jsem ráda, že má Míšánek o pidi lepší zadeček, i to pidi je úspěch :wink:
10. lis 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak sa tesim,ze Misa sa ma lepsie :slight_smile:
Ivet a Melissa dufam,ze sa uz coskoro uvidime na zivo,mozno okolo seba chodime a nevieme o sebe
Mam teraz taku dilemu, ako nam budu menit tie okna,chcela by som dat vymalovat loznicu a obyvak.Sedacku mame taku oranzovu a nabytok je svetlo hnedy,koberec mame bezovy.Budem rada za kazdu inspiraciu od vas :slight_smile:
10. lis 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdraviiiim,
tak u nas to je cez den dost hrozne davame chladiace geliky na dasienka a len dufam ze sa zubky coskoro prerezu a moj milacek tolko netrpi...
A tie teploty sa mi o dost zlepsili sem tam pocitim ako aj teraz ze mam teplu hlavua zvysena teplotka je ale nie horucky ako predtym,kedze toto ma tie z vycerpa trosku ked dnes sme boli peso v obi a pak po meste takze to da zabrat :wink: ale v noci je to andilek musim poklopat odkedy prisli rodicia tak spi v noci krasne :dizzy_face:
10. lis 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu a kedy to nastupujes do tej nemocky???
Fiha kolekcie tak to ani nemame,keby boli uz doma tak by sa dlho neohriali a boli by fuc :grinning: :wink: uz sa tesim do prahy ideme si vyberat vianocny darcek-kamerku,neviem ci pojdeme aj zajtra aj stvrtok alebo len ten stvrtok,no uvidime ako sa nam bude chciet vstavat :sunglasses:
Dnes sa tu moc nediskutuje,co??? :confounded:
10. lis 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Angie, příští středu. Já ty kolekce kupuju do práce, a tu svojí většinu dám tchánovi, neb my to ani jeden nemusíme. A letos i zvažuju jestli vůbec budu péct nějaké cukroví, páč manža poslední dobou sladký moc nechce, tak abych se s tím nepatlala zbytečně. :sweat_smile:
10. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.tak sem tun zase jen na skok.nema vubec cas.
vsem dekuji za gratulace, ale S tim tehu to jeste neni 100%, ale podle toho jak mi je tak mi to vime na tuty.
Jediny ceho se bojim, tak je kojeni, protoze Simcu jeste kojim a nejak se toho nechce vzdat a ja nema to srdce ji to utnout nasilim.tak nevim.Nemuzete nejaka poradit?
Milu, co se deje, ze jdes do nemocnice?
11. lis 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak denis ja citila pohyby jeste pred 3mesicem a to je citil uz i manza na ruku.Takze dle meho neni brzy a uzivej si to.Me to po porodu chybelo.Hrat si s nozickou, simrat zadecek a tak.
11. lis 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....

Joooo tak s kojením neporadím....A to má vliv nějak na těhu??? Nebo co to vadí či co se děje?

Dneska jsem něco cítila vpravo a o víkendu taky..Ale jenom v sobotu....
11. lis 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨Deni pohyby zatim nemusi byt pravidelne.
Kojeni primo na tehu vliv nema, ale rada bych pak kojila druhy a jak znam malou,tak by ho nenechala, tak bych ji mela odstavit,ale nam na to.A hlavne by bylo dost slozity jit rodit a aby tu mala tatkovi nejakou dobu plakala,ze chce mliko,porad u toho usina, chce i vecer a pres den.Je to porad jeji hlavni.
11. lis 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo takhlééééééééééééééééééééééééééééééééé

To jsi dobrá že ještě kojíš teda :pensive: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Aspon bude malá zdravá!! !!
11. lis 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim zienky,
Andrej tak pomaly obmedzuj kojenie zniz najprv a jedno,potom o dve a neskor radia ze natierat niecim bleee ako citronom aby ju to kvasilo a nechcela tu bradavku :wink: ale to by som asi nerobila staci ze si zvykne ze len raz denne je kojena a pak po porode mozes este kojit aj Simcu :grinning:
11. lis 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Dabelska,
kojit můžeš i v těhotenství, neboj. Pokud nekojíš vyloženě celej den, tak ten oxytocin nebude tak velikej, aby ti vyvolal stahy dělohy. Ale omezit by to chtělo. My měli kojo na spaní celý těhu :wink:
11. lis 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gali,
To jsi Leničku kojila tak dlouho :confused:

Andrej,
ale, jdu si užívat služeb našeho zdravotnictví... holt, kde příroda nemůže tak doktor pomůže no!
11. lis 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
MILU
jo, kojila. Nějak jsem se nemohla rozloučit s jedinou minutou za den, kdy se přimazlila. Ona je totiž nemazlící typ
11. lis 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha, tak to pak jo :wink:
11. lis 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek