• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
ahoj holky, tak jsem zmrzlá jako rampouch. byla jsem 2 hod venku a i když svítí sluníčko,studeně to fouká. malá ještě chrundí v kočáře ale nevím jak dlouho ptž. u sousedů zase bouchaj, řežou, vrtaj atd :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

no bezva, už břečela a musela jsem dát dudana...to nebude dlouhý spánek :frowning2:

jinak jsme měli dneska i včera traumatizující ráno.Snažím se malou naučit,aby usnula sama a ne jen nošením na ruce.... vydržela jsem to 45 min s tím, že jsem jí hladila, zpívala, dávala dudana a nic!!!!!! řvala jak tur, pak chytla takovej hysterák, že jsem jí nemohla vůbec ničím zklidnit,ani v náručí... Já nevím co s ní:frowning2:

S kojením neporadím. Sama bych chtěla kojit co to půjde a bohužel to moc nejde:frowning2: O víkendu jsme museli do Liťáku koupit nutrilon,ptž. došel. Tak jsme vzaly ten extra- na zasycení a pak jsem volala na nutrilon linku a ten že je jen na noc. Tak jsme musely vyrazit včera do Rce ještě pro normální. Vzala jsem na zkoušku proti blinkání a ten je zase nějak moc hustej, že to malá nevyžahne a ucpává se dírka...Takže skoro 6 stovek v čudu a výsledek všelijakej :frowning2:
11. lis 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
MILU
naštěstí ona byla vzorná, nikdy po mně nevyjížděla venku, neotravovala, prostě si dala večer a bylo. Jinak bych to nedělala. Tehdy jsem si konec neuměla představit, dneska mi to přijde jako nesmyslně dlouho...
V albu máš tu těhu tabulku, kdy otěhotnět, když chceš kluka, holku... Tak podle tý jsem těhotněla poprvé, podruhý.. A vyšlo to. Takže vidím, že když se mi povolí třetí, tak je to jasně holka :slight_smile:
11. lis 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI
to je naprd, když kojčo nestačí a máš takovýhle lítání :frowning2:
My byly venku dneska od 8h, přišli jsme po 12h. Byli jsme na očním, bezva, mám o 0,5 dioptrie na každým oku navíc, takže už brejle budu muset nosit.
Míša sám usíná, přes den v poho, večer u prsa, včera se vztekal.

Zítra si v 9h vzpomeňte, budou mi trhat osmičku :frowning2:
11. lis 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám v albu dvě nový fotky :slight_smile:
11. lis 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeje, tak to ti toho zubaře nezávidím. My jdme s Teri ve ČT ale jen na preventivku. DOufám, že mi nic nenajdou,abych tam nemusela znova. Spíš se děsím toho,jak to tam zvládne hodinu Jaňula. Kdyby spala,byl by pokoj,ale tomu nevěřím a v sedajdě dlouho nevydrží...to bude ostuda!!!!

jo a u očního jsem nebyla ani nepamatuju a je mi jasný,že kdybych tam šla, zase mi zvednou dioptrie,takže tam radši nelezu. Zatím vidím,tak dobrý :grinning: :grinning:

No, to si nás ta naše potvůrka mrňavá ochočila pěkně brzy:frowning2: HOlt to budu muset vydržet,ale mě přijde naprosto nesmyslný jí nechat vyřvat do usnutí.... Takhle mi stejně usnula v náručí a ještě ze spaní se chvěla a těžce oddychovala, jaký to bylo pro ní trauma:frowning2: a pro mě taky, teda ...:frowning2:
11. lis 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI
ještě chceš v albu ty fotky z vycházky nebo je mám smazat a poslat Ti nějaký ty větší??
11. lis 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, Míšula vypadá o hodně starší než pětiměsíčník:slight_smile: ale sekne jim to obou...

já ty fotky ještě nestáhla, nejsem schopná. Ale když jsem si jednou stahovala od Melisky a pak si tu fotku nechala vytisknout,tak byla dost nekvalitní. takže bych ti byla vděčná, kdybys mi je mohla poslat na mail... asi všechny. moc díky
11. lis 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANi
to věřím, vyřvávání funguje na silný nátury. Když jsem naštvaná, tak bych to vydržela, ale zas tak naštvaná jsem ještě nebyla.
Pořád Ti chci napsat, v čem Lenča obdivuje Teri. Ta se šla na srazíku napít a říkala jí, že tam má vodu z kohoutku, že je stejně nejelpší. A od tý doby chodí Lenča a "co tam mám, šťávu?" ne.. "Vodu?" jo.. ahá, ta je stejně nejlepší, mňam :slight_smile:
Myslím, že my zítra budeme s Míšulou řvát stereo :grinning:
11. lis 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI
tak jo, jdu hned na to...
11. lis 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, to je tedy hláška... že by i Teri už byla pro někoho vzorem:grinning: zatím znám jen situace,kdy říká, že takhle to má její kamarádka atd...

a vlastně malá neteřinka se v ní vidí. Minulou neděli musely volat, ptž. Anička brečela,že se jí po Terezce stýská a v úterý jí dokonce přišel dopis, ať brzy přijede:slight_smile: No to potěší.. Jen tu naší potvůrku dokopat k tomu,aby Aničce taky odpověděla. Musím dneska,:slight_smile:

To já už byla několikrát vytočená,ale když jí pak vidím, jak je bezmocná,tak bych brečela... chjo
11. lis 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurááááá, tak první banda bouchačů od vedle odjela tak už tu bude trochu víc klidu... ještě ta druhá parta a bude to pohoda:grinning:
11. lis 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,
jo, jo, je to tak, minimálně ve vodě je Terezka vzorem :slight_smile: Lenče se vůbec zamlouvala a občas se na ní i ptala, jestli jí ještě uvidí
Jo, holky, v Rci je nová cukrárna, kam se dá jít s dětma a kočárkama!!!!!!!!!!!
11. lis 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš ve špindlerovce??? včera jsme šli okolo a docela jsem trnula, když lezl asi tak 160kg chlap po žebříku nahoru a my jely s kočárem okolo :grinning:

jasně, že se uvidíme,ale netuším kdy, když je taková zima a brzy tma. a v cukrárně by to bylo fajn /mńam/, ale to nevím, jak dlouho by vydržela Jaňula pro změnu spát...ale když to nezkusíme,nezjistíme:slight_smile:
11. lis 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenze ona me to omezit dobrovolne nenecha.A kojeni ma opravdu vice mene jako hlavni.Pak teprve normalni jidlo.
11. lis 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si Andrej nech poradit od Dr. Já si myslím,že už je Simonka velká na to, aby měla hlavní jídlo pevnou stravu, to tělo to už potřebuje. Určitě bych se kojení nevzdávala, ale omezit asi budete muset...
11. lis 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI
přesně tu myslím.
A brr, toho chlapa bych se taky bála :grinning:

DABELSKA
tak to je blbý :frowning2: , teda, ono by to stejně vadit nemělo, ale záleží, jakýho máš Dr. a jak se na to bude tvářit, protože někdo je razantně proti... Říká se, že to pak změní v těhu chuť a dítě to samo od sebe nechce. Tak to nech tak, jak to je, zdravému těhu to, podle mně, neuškodí, pak se o to podělí :slight_smile:
11. lis 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
DABELSKA
jakože děti se pak podělej o mlíčko :slight_smile:
11. lis 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:confused: vy jste se rozjely tedy... dočtu vás zítra.... teďky mizím..... ahojky
11. lis 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI
fotky odeslány
11. lis 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no konecne som docitala dievcence,ste sa rozpisali no je to dobre konecne...aj ja som pridala nejake tie scrapy a este aj dnes sa chystam popridavat len musim zmensit :wink:
Tak sa idem hned pozret na Misanka...
A Milu takze to uz tak skoro???Tak drzim paste nech sa zadari :wink: taky cas zvlastny no aspon pred vianocami mozno budete uz traja i ked len v brusku :dizzy_face:
11. lis 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali no super fotečky...

A pak že to nepoužiješ na Vánoce :grinning: :grinning: :grinning: Foto schovej a jak se to bude za měsíc hodit na na přání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ježiš, je možný že UZ za měsíc??? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. lis 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENI
za měsíc a kousek :slight_smile: Musím prudit, protože kdyby to bylo za měsíc ,tak šílím, takhle jsem ještě "klidná" :grinning: :grinning:
A víš, jakej byl horor je vyfotit? Tohle je JEDNA jediná použitelná fotka :slight_smile:

ANGIE
i já jsem koukala na scrapy, moc se mi líběj, ty poslední, to je skok, Timmy už je tak dospěláckej!
Kde jsi stahovala Vánoční kity? Možná bych nějaký to přání zvládla..
11. lis 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENI
tý jooo, to už není "špek", to je regulérní těhu bříško! Krásnýýý (jak já Ti ho závidím!), je možný, že už jsi tak daleko? Si pamatuju, jak jsi psala, že je blbost, aby to teď vyšlo a já Ti psala, že stačí jednou....
Já byla 15+1 o Vánoce... Jak jsem teď projela těhu fotky...
Jen hezky foť, krásná památka!
A 0kg závidím!
11. lis 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali stahovala som na digifree :wink:
Holky ale mna jak to bavi som jak sialena furt sa s tym hram a tvorim :grinning:
Hej mna stve ze nemam pekne tehu fotecky bo som sa stresovala a nahanala dokumenty a papiere aby som mohla rodit v klude ta ani som na to nejak nemyslela a tiez som mala hrozny ksicht ta sa mi moc nechcelo pozovat,skoda no a aj ma mrzi ze ked bol timmy este miminecko tak nemame spolocne fotecky :angry:
Je to riadny chlap fakt som zvedava kolko kg pribral ale je mi jasne ze 10kg uz ma :unamused:
11. lis 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm,tak som myslela ze nahadzem dalsie scrapy no pozeram ze mam plne albiky :angry: no nic to tak koniec doplnania :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ranko,

Angie, tak je hoď někam např. na rajce.net nebo picasaweb, tam se ti jich vejde a pak nám sem dej odkázek, my se pokocháme :wink:
12. lis 2008 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooj jsem zde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Gali vid....Letí to docela rychle.....A ted jsi mě pobavila, jak jsem četla, jenom jednou..To je blbost...to máš pravdu.................ted jsem si na to vzpoměla :grinning: :grinning: :grinning: a pamatuju si jak jsem na dovolený viděla tu druhou čárku jenom já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nikdo jinej :grinning: :grinning:

Jinak dneska mám šimrání od rána....Je to supééér :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Akorát mám furt tendence se poškrábat na pupku..A vono je mi to prd platný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENIS
to už je jedno, kdo čárku viděl a kdo po ní toužil, až si jí tam vykoukal, hlavní je, že teď máš to šimrání v bříšku :slight_smile:

Jinak se chlubím,
jsem o zub chudší a přežila jsem. Ale mrcha to teď už začíná pobolívat
12. lis 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůlůůůů ty jsi byla u zübáka???????????????????????

Copak ti trhal, moudráka??? A ke komu vůbec chodíš?
12. lis 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, osmičku
k Husákový
12. lis 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek