• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Probíhá milování v poloze 69 a v nejlepším ho ona vyplivne z úst
a povídá:
'Karle, tak si představ, že při tom zemětřesení v Pakistánu zahynulo
přes 70 000 lidí.'
Karel se na ni vytřeštěně podívá a odpoví: 'Maruš,prosím Tě, co má zemětřesení
společného s kouřením mého péra?'
A Maruš: 'Ále, tady ti visí u prdele kus novin, tak si čtu."......

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2008 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
AHOOOJ HOLKY,PROSIM PORADTE AK VIETE AKO TO JE S VIGANTOLO,VCERA MI DOSIEL TAK CI SA DA KUPIT VOLNE V PREDAJI V LEKARNI ALEBO CI MUSIM IST K DETSKEJ MUDR NA PREDPIS :angry: mame tam ist az o 8dni tak sa mi tam nechce zbytocne aj dnes no ale ked to inac nepojde tak budem musiet,dakujem :wink:
Dnes tu je jarmark rovno nam pod oknami,vstaneme ze co taky hluk a ono stanky hned cez ulicu :grinning:
12. lis 2008 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ha, Angie, tak to asi bude chtít nějakou zkušenu matku, neb vůbec nevím o čem to hovoríš :sweat_smile:
12. lis 2008 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Milu to je ten rybi tuk v kapickach pre deti :wink: neboj o chvilku budes vediet o com hovorim :sunglasses:
12. lis 2008 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:confused: :confused: :confused: aha, tak to ju..... mno já si ještě chvíli počkám :grinning:
12. lis 2008 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
No uz som zistila ze to nejde kupit v lekarni,len na predpis tak dnes bude bez toho kedze mudr robila len do 11.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Milu snad nie dlho...
12. lis 2008 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
a mozno budu hned dvojicky co???Tak si to uzijes dvojnasobne :wink: ja som vzdy chcela dvojcatka a teraz tu po litaku ich teeda je poriadne vela :grinning:
12. lis 2008 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hele s dvojčatama nestraš, nejen že na mě vycházej, páč babička byla s dvojčat a ani jedna sestřenka je neměla, ale i po těch stimulantech co pak do tebe cpou, tak je tam větší pravděpodobnost, dokonce to píšou i v tom příbalovým letáku, že je možnost vícečetného porodu :fearful: mě ta věta tam opravdu pobavila :sweat_smile: Mno co, alespoň si to odbydu najedou, páč zatím jsem pořád tak trošku krkavčí budoucí matka, neb chci "zatím" jen jedno mimčo. :unamused:
12. lis 2008 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
nilu vraj sa rodia len dvojcata minimalne a ked chces jedno ta sa musi priplatit za nejake oddelenie ci jak,no moc sa tomu nerozumiem len co som pocula,ze skoro vzdy min dvojicky :wink: aj u muzovej rodiny tak bolo ze boli dvojcata a zatim nikto nema tak ze mozno pri dalsom pokuse sa mi to splni,az nato ze uz 3 deti nechcem stacili by mi len dvojicky ale mam jedno dokonale zatim :grinning: a to mi staci...aspon na par rockov...
Ved uvidis sama,budu to starosti no ale aj radost a hned dvojita :wink:
12. lis 2008 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
angi, mi ho meli jen na predpis, ale mala ho nemohla brat, takze sme dostali jen ten prvni predpis.
pak sme kupovali volne prodejnej multitabs.
12. lis 2008 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Muž měl už po krk stálého komandovaní od manželky, tak zašel k
psychiatrovi, co s tím.
Psychiatr mu poradil, jak si budovat sebevědomí a dal mu knihu
o asertivitě. Chlap ji v autobuse cestou domů celou přečetl.
Přijde domů, vrazí do dveří, přistoupí k manželce, ukáže na ni prstem a
řekne: "Odteďka chci, abys věděla, že JÁ jsem pán v tomto
domě a MOJE slovo je zákon! Chci, abys mi teď připravila dobré jídlo, a
když ho sním, očekávám bohatý dezert.
Po večeři mi připravíš koupel, abych si mohl oddychnout. A po koupeli,
hádej, kdo mě obleče a učeše... ?"
"Asi někdo z pohřebního ústavu", odpoví mu žena
12. lis 2008 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ANGIE,MILU
já jsem původně čekala taky dvojčata, prej, podle hodnot. Ale začala jsem krvácet a jedno se, podle ultrazvuku, odlučovalo. Jenom to bylo příliš málo, aby se vědělo, jestli to byl celý zárodek nebo třeba jen dutinka.
JInak při IVF pak můžeš na regulaci, někdy snad do 12tt. Ale zas pak je riziko, že se potratí i to ponechané děťátko.
12. lis 2008 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
zeny tak v solnej jaskyni bolo fajn :dizzy_face: rodiciA IDU AJ ZAJTRA A POOBEDE NAS CAKA PRAHA...
no ved hej gali to som myslela ale zato sa plati dost,ale ved to mas fuk ci jedno ci dve horsie to uz s trojickami by bolo asi,to si ja neviem predstavit,ale dve to sa este da :wink: len nech sa zadari :sunglasses:
12. lis 2008 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Angie
nevím, jestli se to platí, ale strašně mně překvapilo, že to vůbec jde, netušila jsem to. Dozvěděla jsem se to loni, když jsem ležela na gyndě. U trojčat to ještě chápu, ale u dvojčat mně to vůbec nenapadlo.
12. lis 2008 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Krásné ranko,

jj, taky jsem neutušila, že to jde, ale někdo už mi to taky říkal, že se tam dá nějaká ta redukce udělat... ale mě by to asi přišlo líto. U dvojčat bych se asi nerozhodovala, u troj a vícečart asi jo, ikdyž stejně prý při IVF tam dávají max. 2 vajíčka co jsem slyšela :confused: že prý víc nemůžou, tak nevím.

Angie a ve které solné jeskyni jste byly? U tržnice nebo naproti kulturáku? Taky zase budeme muset zajít...
13. lis 2008 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
MILU
dávají i víc. Nevím, jestli přímo při IVF nebo při KET, nevyznám se v tom, ale známé kamarádky dávali teď 3.
Přesně, chápu trojčata, tam je velká pravděpodobnost nedonošení, ale dvojčata? Taky by mi to bylo líto. Proto mně to fakt překvapilo, že to jde.
A zajímalo by mně, jestli se redukce dvojčat dělá jen při těhle asistovaných reprodukcích nebo se o to dá požádat i normálně
13. lis 2008 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj nezlobte se že Vám sem lezu jsem z Děčína ale pocházím z Litoměřic prosím neznáte někdo Moniku Ikoniovou za svobodna Kubová byli jsme v kontatu a dlouho se neozvala a snad i ted nema net. Děkuji Vám všem za odpověd Markéta Dusíková za Svobodna Capoušková
13. lis 2008 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Krásné ranko,

Loty, Kubovou sice znám, ale ne Monču, ale Danu... nejsi náhodou ze Žernosek? :confused:
14. lis 2008 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravim,
no mne o tom asi pred tyzdnom hovorila muzova babicka ze jej nejaka rodina sa o to pokusala a nemohli mat deti ta sla tiez na to prefuknutie vajecnikov ale ze chcela len jedno tak ze za to platila 15tis a to uz je niekolko rokov do zadu mozno aj desiatok a ze nedonosila a tak 3x a pak to vyslo a za kazdym si to platila ze chce len to jedno tak ze to oddelili,ved aj mne to pride hrozne ale to ja som inak vychovana ved to je jak potrat,rozhodnut ze to ti vezmu a to druhe si necham to je hruuuza :angry: ale kazdy uvazuje inac :wink: nepoviem keby boli nejak poskodene alebo to druhe nedovyvinute tak uz to je na zamyslenie...
14. lis 2008 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Milu a boli sme naproti kulturaku,moj muzik si to uzil naplno :grinning: kedze pochrapkaval a my s timmcom sme sa museli prechadzat kedze on na vylehavanie a relax nieje a tiez sediet vydrzal 5min :angry: takze sme obdivovali svetielka a fotili sa,nejak relaxu som si moc neuzila az ku koncu ked ma mamka vystriedala a vzala si ten moj 10kilovy pytlik :grinning: :wink:
14. lis 2008 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Milu já nejsem ze žernosek tam bydlí moje teta a strejda Capoušovi a maj dceru Andreu. Ja bydlela na sídlišti jak byla hospoda Družba ted ,ale nevím co tam je. A do školy jsem chodila na Valech.
14. lis 2008 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Lot, aha, tak to jo... já, že mi právě to příjmení Capoušková něco říkalo :confused: Já totiž pocházím ze Žalhostic :wink: Možná jestli se tu objeví jiné litoměřičanky, tak třebas budou vědět. Hele a co ji zkust najít např. na spolužácích, tam možná bude větší šance :wink:

Angie, jj, taky to nechápu, jako u 3 bych se možná rozhodovala, ale u dvou určo ne. Hmm, tak naproti kulturáku, tam jsme ještě nebyly, my máme v práci permice do tý naproti tržnici. Mno, možná je taky vyzkoušíme.
14. lis 2008 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
milu a myslis ze to su ine tie jaskyne???Ja som myslela ze stejne az na to mnozstvo soli ze v tej je vraj 23 a tam 7 alebo nejak tak tej soli no neviem uz presne,taka malinkata mi prisla,ale fajne :wink:
Inac sa musim pochvalit ze nam prisla pozvanka na vitanie obciankov konecne zrovna v den timmyckovych polrocnych narodenin o 5dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: no teraz riesim co si vsetci oblecieme,tam by to chcelo nieco slusne a zrovna tak blbe pocasie ze nemam co :angry:
14. lis 2008 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Angie, no vidíš a ty jsi myslela, že na tebe zapomněli a pozvánka je už tu. A kdy to máte?

S tou jeskyní nevím :sweat_smile: ono jde možná spíš o prostředí, někomu se víc líbí v té Na Valech a někomu zas v té v Okružní :unamused: těžko říci, která je lepší.
14. lis 2008 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
milu no preto lebo to sa robi zvycajne okolo 3mes ta so myslela ze zabudli,mame to 19.11 presne ked ma polroka a niekto vravel ze do polroka to je :angry: ta na poslednu chvilu nas tam nacpali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
neviem neviem ako to je ale pozerali sme to len na nete a vybrali tamtu neviem aky rozdiel az na mnozstvo soli,to rodicia chceli ist :sunglasses:
14. lis 2008 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:confused: kde fou, kde fou?

Si užíváte prodlouženého víkendu co, vy můry jedny :grinning: Včera bylo krásně, taky jsme to využili na procházku, dneska z nás ní ale vyhnal déšt a čekáme na manžu kdy se nám vrátí :fearful: dneska makaj nějak dlouho :pensive:
16. lis 2008 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky já si to tedy moc neužívám,mám od pátka Tomáška v nemocnici :frowning2: má salmonelu,tak je na kapačkách :cry: ale když jsem za ním dnes byla,tak už vypadal líp :wink:

tak si uijte prodloužený víkend,čauky
16. lis 2008 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Markét, tak ať se z toho brzy dostane a je zase fit. :wink: Děti to berou statečněji než my dospělí. Uvidíš, že si tam brzy bude hrát v tom jejich super dětském koutku a brzy vám ho pustí dom... držím pěstičky aby to bylo co nejdříve. :slight_smile:
17. lis 2008 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooj holky,dochadzka miziva zas...
Jaaaj Market tak drzim pasticky nech sa rychlo uzdravi :frowning2:
My zas smutime,lebo mi uz odisli rodicia :frowning2: no co uz o mesiac tu budu zas na vianoce snad :dizzy_face:
A o chvilku sa chystame na narodky tak by sa bodlo aj poclovecit i ked to moc nepomoze :grinning: :wink:
Ked sa nudite juknite pridavala som fotecky aj nejake scrapiky uz skor,no neviem ci ste videli toho mojho velkeho chlapa :sunglasses:
17. lis 2008 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
včera jsem sem psala a kde to je??? :confused: :frowning2:
Holky, kde se touláte, Ivet, Jani???

Co říkáte na kočárkování příští sobotu???
17. lis 2008 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek